Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van donnie darko.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Sleepers (1996) 3,5
afgelopen zaterdag om 12:40 uur
Wake Up Dead Man (2025) 3,5
Alternatieve titel: Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery, afgelopen zaterdag om 12:39 uur
A Different Man (2024) 4,0
afgelopen zaterdag om 12:36 uur
Jennifer's Body (2009) 2,5
12 oktober, 02:35 uur
White Chicks (2004) 1,5
12 oktober, 02:34 uur
Old (2021) 2,5
3 oktober, 09:36 uur
Almost Famous (2000) 4,0
3 oktober, 09:30 uur
Toy Story 5 (2026) 3,0
3 oktober, 09:29 uur
Knock at the Cabin (2023) 2,5
2 oktober, 19:32 uur
I Love You Phillip Morris (2009) 2,5
15 september, 23:12 uur
Spoorloos (1988) 3,5
Alternatieve titel: The Vanishing, 13 september, 18:20 uur
Toy Story 2 (1999) 4,0
13 september, 12:39 uur
The Housemaid (2025) 3,0
12 september, 12:13 uur
