• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.279 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Mr. Rock als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Legend of Robert the Doll, The (2018)

Alternatieve titel: The Revenge of Robert

Sinds de makers van deze reeks de absurde keuze gemaakt hebben om de setting te verplaatsen naar WOII is dit echt pure bagger. De willekeurige oorlogsbeelden tussendoor, de tenenkrommende dialogen in 'Duits' accent, het idiote verhaaltje. Af en toe zo slecht dat het grappig wordt, maar verder vooral héél erg slecht. Overigens hebben de poppen nog slechts een bijrol. Het grootste deel van de film wordt besteed aan koddige gevechtjes met nazi's.

Lost in Translation (2003)

Onderhoudende film, maar iets te clichématig om tot het einde leuk te blijven. De lange aaneenschakeling stereotypen wordt al snel een beetje flauw. De sfeer van Tokio door Amerikaanse ogen wordt ongetwijfeld goed neergezet, al levert dat weinig memorabele beelden op. De relatie tussen de twee hoofdrolspelers houdt de film overeind. Mooi opgebouwd en overtuigend gespeeld. De innige zoen op de mond op het einde verpest wel een deel, want juist het volledig platonische karakter van de relatie maakte die zo sterk en origineel.

Hoewel de film als geheel geen slechte indruk achterlaat en aardig wegkijkt, zou ik weinig specifieke scènes kunnen benoemen die echt indruk hebben gemaakt of blijven hangen. Glijdt aangenaam voorbij maar is ook weer snel uit de herinnering.

Lost World: Jurassic Park, The (1997)

Alternatieve titel: Jurassic Park 2

Filmkriebel schreef:
Er zat een betere film in, en dan had men gewoon 100% het boek moeten volgen.


Kan me herinneren dat ik in mijn echte Jurassic Park-periode - als kind dus - dat boek eens probeerde te lezen. De film had ik toen al tig keren gezien. Boek was niet om door te komen; allemaal namen die ik niet kende, een heel ander verloop van het verhaal en pagina's lang geen dino te bekennen . Ben benieuwd hoe ik dat boek nu zou vinden, vast veel beter.

Deze film heeft voor mij bijna dezelfde nostalgische waarde en klassiekerstatus als het origineel, hoe gek het ook mag klinken. Het was destijds dan ook alles wat ik van zo'n film wilde: nóg meer dino's, nóg meer achtervolgingen/aanvallen en als kers op de taart een T-rex in de stad. Het verhaal met de bad guys die op geld uit zijn etc. heb ik pas op latere leeftijd bij herzieningen begrepen maar dat is uiteindelijk ook niet zo belangrijk voor deze film. De avontuurlijke sfeer op het eiland is goed en de dino's zijn nog steeds indrukwekkend.