• 17.997 nieuwsartikelen
  • 184.597 films
  • 12.812 series
  • 35.355 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.069 gebruikers
  • 9.517.065 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Jimmy*. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Eb (2026) 2,5

afgelopen zaterdag om 19:53 uur

stem geplaatst

details  

A Vigilante (2018) 3,0

18 oktober, 05:12 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

Het Smelt (2023) 4,0

Alternatieve titel: When It Melts, 17 oktober, 20:37 uur

stem geplaatst

details  

Night of the Reaper (2025) 2,0

13 oktober, 22:32 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

American Assassin (2017) 2,0

11 oktober, 03:40 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,5 sterren

details  

Trainspotting (1996) 4,5

10 oktober, 01:38 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 5,0 sterren

details  

T2 Trainspotting (2017) 3,0

Alternatieve titel: Trainspotting 2, 10 oktober, 01:37 uur

stem geplaatst

details  

Les Chambres Rouges (2023) 3,5

Alternatieve titel: Red Rooms, 3 oktober, 21:23 uur

stem geplaatst

details  

Unabomber (2026) 2,5

1 oktober, 06:44 uur

stem geplaatst

details  

No Other Land (2024) 5,0

30 september, 05:32 uur

stem geplaatst

details  

Skin (2018) 3,5

28 september, 03:27 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Run Hide Fight: Infidels (2026) 0,5

25 september, 04:12 uur

stem geplaatst

details