Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Pazmaster.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
The Sun Never Sets (2026) 3,0
afgelopen woensdag om 01:27 uur
Sacrifice (2025) 3,0
afgelopen zondag om 08:29 uur
Clean Hands (2026) 2,5
23 oktober, 23:57 uur
The Weight (2026) 3,5
23 oktober, 00:44 uur
Bad Apples (2025) 3,0
22 oktober, 00:27 uur
Late Fame (2025) 3,0
21 oktober, 02:42 uur
Masterplan (2026) 3,0
20 oktober, 00:47 uur
Tenzing (2026) 3,5
19 oktober, 01:09 uur
The Incomer (2026) 2,5
18 oktober, 01:31 uur
The Fix (2026) 2,5
17 oktober, 01:42 uur
Sunny Dancer (2026) 3,0
15 oktober, 00:14 uur
Matchbox the Movie (2026) 3,0
Alternatieve titel: Matchbox, 14 oktober, 03:05 uur
The Spirit Lock (2026) 2,0
13 oktober, 01:17 uur
Animals (2026) 3,0
12 oktober, 01:14 uur
The Florist (2026) 2,5
11 oktober, 01:38 uur
Fall 2: Deadpoint (2026) 2,5
10 oktober, 01:33 uur
Onslaught (2026) 2,5
9 oktober, 00:47 uur
Insidious: Out of the Further (2026) 2,5
8 oktober, 01:35 uur
Spider-Man: Brand New Day (2026) 3,0
7 oktober, 02:35 uur
Doing Life (2026) 2,5
6 oktober, 01:30 uur
Union County (2026) 2,5
5 oktober, 01:45 uur
Buzzkill (2026) 2,0
4 oktober, 01:45 uur
The Deputy (2026) 3,0
3 oktober, 03:15 uur
One Last Shot (2026) 3,0
2 oktober, 02:53 uur
The Uprising (2026) 3,0
1 oktober, 02:17 uur
I Love Boosters (2026) 2,0
30 september, 01:33 uur
Runner (2026) 3,0
29 september, 00:22 uur
500 Miles (2026) 3,0
28 september, 01:53 uur
Unabomber (2026) 3,0
27 september, 02:01 uur
Idiots (2026) 3,0
26 september, 02:53 uur
The Weed Eaters (2025) 2,0
25 september, 01:03 uur
Super Troopers 3 (2026) 2,0
Alternatieve titel: Super Troopers 3: Farva's Wedding, 24 september, 01:37 uur
The Runner (2026) 2,5
23 september, 01:40 uur
I'm Beginning to See the Light (2025) 3,0
22 september, 01:47 uur
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 2,5
21 september, 01:34 uur
Tony (2026) 3,0
20 september, 03:07 uur
Lion Fist (2026) 2,5
Alternatieve titel: No Retreat, No Surrender 5: Lion Fist, 19 september, 03:13 uur
Henry Johnson (2025) 2,0
18 september, 03:27 uur
The Rivals of Amziah King (2025) 3,0
17 september, 02:39 uur
Little Lorraine (2025) 2,5
16 september, 03:10 uur
The End of Oak Street (2026) 3,0
15 september, 01:01 uur
Harvest (2024) 2,5
13 september, 03:31 uur
Found Footage: The Making of the Patterson Project (2025) 0,5
12 september, 04:42 uur
King Arthur (2004) 3,0
11 september, 03:03 uur
One Night Only (2026) 1,5
10 september, 02:11 uur
Relay (2024) 3,5
9 september, 03:01 uur
I Want Your Sex (2026) 3,0
8 september, 01:26 uur
The Brink of War (2026) 3,0
7 september, 02:04 uur
Come with Me (2026) 3,0
6 september, 04:15 uur
Mayday (2026) 3,5
5 september, 03:34 uur
Confinement (2026) 3,0
4 september, 02:31 uur
The Room Below (2025) 2,0
3 september, 00:46 uur
The Mongoose (2026) 2,5
1 september, 01:39 uur
