Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van sennajunior.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Bring Her Back (2025) 3,5
gisteren om 23:29 uur
Together (2025) 4,0
gisteren om 20:32 uur
The Dog Stars (2026) 3,0
gisteren om 19:01 uur
How to Make a Killing (2026) 3,0
afgelopen dinsdag om 11:19 uur
Bright (2017) 3,0
22 oktober, 12:57 uur
Tuner (2025) 4,0
18 oktober, 00:39 uur
Walk the Line (2005) 3,0
17 oktober, 22:22 uur
Project Hail Mary (2026) 4,5
10 oktober, 23:37 uur
Step Brothers (2008) 4,5
10 oktober, 00:15 uur
Soulm8te (2026) 2,0
9 oktober, 23:39 uur
Mutiny (2026) 2,5
9 oktober, 14:04 uur
Eternity (2025) 2,5
9 oktober, 14:03 uur
Carrie (2013) 3,0
7 oktober, 23:34 uur
Coyote vs. Acme (2026) 3,0
3 oktober, 21:56 uur
