• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.039 gebruikers
  • 9.373.537 stemmen
Avatar
 
banner banner

Faust: Love of the Damned (2001)

Fantasy / Horror | 98 minuten
2,17 89 stemmen

Genre: Fantasy / Horror

Speelduur: 98 minuten

Alternatieve titel: Faust

Oorsprong: Spanje

Geregisseerd door: Brian Yuzna

Met onder meer: Mark Frost, Jeffrey Combs en Isabel Brook

IMDb beoordeling: 4,5 (4.845)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Faust: Love of the Damned

"Evil rises from the depths of hell."

John Jaspers en zijn vriendin worden in hun appartement aangevallen door criminelen. Wanneer zijn vriendin op gruwelijke wijze om het leven wordt gebracht, slaan bij hem de stoppen door. In ruil voor zijn ziel verkrijgt John superkrachten van de mysterieuze M, om zich te kunnen wreken op de moordenaars van zijn geliefde.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5072 stemmen

damon schreef:

Ik vond dat er onnodige hard-rock muziek werd gebruikt om de zeer dunne verhaallijn een beetje te verbloemen

Ik vond die metalmuziek nog het leukst aan de hele film....

en ik hou niet eens van metal.

0.5*


avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4311 stemmen

Gebaseerd op een comic reeks met dezelfde naam. Dat is te zien. De filmstijl is cartoonesk. De speciale effecten zijn overdreven grotesk, sensatiebelust en heerlijk overdone. Heel spectaculair.

Leuk vlot verhaal. Beetje warrige scènewisselingen en snelle beeldwisselingen binnen scènes, die daardoor soms lichtelijk verwarrend werken. Laat maar gaan, want de grote verhaallijn en de sublijntjes zijn gemakkelijk weer op te pikken en te volgen. En ach, zo belangrijk is die verhaallijn nu ook weer niet.

De personages zijn verrukkelijke stripachtige karikaturen. In de film is sprake van goed en slecht, maar het goede springt er niet echt uit. Ook het goede heeft z'n slechte kantjes. De film is in die zin niet heel zwart-wit. Een rechtgeaarde goodguy bestaat dan ook niet in deze film. Een rechtgeaarde badguy is er trouwens wel. Albino en hoofdslechterik 'M' is een plezierig kwaadaardig schepsel van duivelse bloede.

De film herbergt naast deze hoofdslechterik trouwens nog wat memorabele personages. Alle zijn zonder uitzondering overdreven karikaturaal neergezet. Heerlijk. Mijn favoriet en eveneens slechterik is Dark Mistress Claire. De mistress van 'M'. Ze probeert echt iedereen te verleiden, is een seksueel monster en is in het bezit van een verrukkelijke vormgeving. Zij is tevens de hoofdattractie in één van de meest fantastische speciale effecten in de film. Heel buitensporig en heel humoristisch.

In het algemeen zijn de speciale effecten heel prettig kijkbaar. We zien aangenaam killwerk, bloed en gore.

Ook opvallend leuk is de humor in dialoog en actie. Werkt goed binnen de cartooneske sfeer.

De score is heavy. Metalrock. Ben er geen echte fan van, maar heb er ook niet per sé een hekel aan. De keuze voor deze muzieksoort als ondersteuning bij de actievolle, bloederige en gory scènes is een prima keuze. Werkt adrenaline verhogend.

Fijne film. Gaat eigenlijk nergens over, maar vermaakt erg goed.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Never a dull moment in deze ongegeneerde pulp van Yuzna! Met o.a Screaming Mad George aan boord voor de effecten weet je dat het een knotsgekke rit gaat worden. De beste man werkte nog aan vijf andere films van Yuzna en nog vele andere cultklassiekers (Guyver, Curse II...) mee. Voeg daar Jeffrey Combs (ook een Yuzna-regular) en Andrew Divoff aan toe - met die ultieme badguy kop - en het kan bijna niet meer fout gaan. Tjokvol erotiek en cartooneske gore, zwaar over de top geacteerd en de soundtrack overladen met (heavy) metal. Een film zoals hij alleen destijds gemaakt kon worden. Met uitzinnige sfx die o.a doen denken aan zijn eigen Society (1989) (die tits & ass kill ). Nog twee titels te gaan en dan heb ik alles van Yuzna gehad... en op Return of the Living Dead III na, is dit denk ik zijn leukste film.