• 15.855 nieuwsartikelen
  • 178.554 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.327 acteurs
  • 199.158 gebruikers
  • 9.381.574 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Hunger Games: Catching Fire (2013)

Sciencefiction / Actie | 146 minuten
3,41 2.614 stemmen

Genre: Sciencefiction / Actie

Speelduur: 146 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Francis Lawrence

Met onder meer: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson en Liam Hemsworth

IMDb beoordeling: 7,5 (767.638)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 20 november 2013

Plot The Hunger Games: Catching Fire

"Remember who the enemy is."

Na haar overwinning in de 74e Jaarlijkse Hongerspelen met haar metgezel Peeta Mellark is Katniss Everdeen veilig naar huis teruggekeerd. Deze overwinning betekent echter dat ze opnieuw weg moeten en hun familie moeten achterlaten om op een 'Overwinningstournee' door de districten te vertrekken. Onderweg merkt Katniss dat een opstand op til is, maar de Hoofdstad is nog steeds aan de macht wanneer President Snow de 75e Jaarlijkse Hongerspelen voorbereidt - een wedstrijd die Panem voorgoed kan veranderen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Katniss Everdeen

Peeta Mellark

Gale Hawthorne

Haymitch Abernathy

Effie Trinket

President Coriolanus Snow

Plutarch Heavensbee

Caesar Flickerman

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van John Milton

John Milton

  • 24233 berichten
  • 13405 stemmen

Op enkele mooie scènes na toch wel een deceptie, wellicht door de opgeschroefde verwachtingen aan de hand van de hoge score op Rotten Tomatoes viel The Hunger Games: Catching Fire mij juist tegen. De consensus lijkt te zijn dat deze opvolger op vrijwel alle vlakken zijn voorganger voorbij streeft, maar alles bij elkaar opgeteld heb ik van deze iets minder genoten dan van het eerste deel, al ontloopt het elkaar niet veel. Lawrence laat in een aantal scènes zien dat haar acteertalent in een film als dit nooit volledig tot wasdom komt en Phillip Seymour Hoffman is een feest om naar te kijken, al zit hij zoals te vaak het geval is ook hier in te weinig scènes...

Het 'bondgenoten aspect' van de arena sequentie maakte het voor mij een stuk minder spannend. Ieder voor zich à la Battle Royale en het eerste deel is toch een stuk spannender dan een clubje vriendje dat elkaar beschermt tegen het andere clubje en de boze arena. Hutcherson had ik al niet zo hoog zitten na de eerste film en helaas verbetert dat hier niet. Hij wordt volledig van het scherm gespeeld, en al kan dat gebeuren tegenover Lawrence, hij heeft het gewoon niet. Ik noemde het een gebrek aan charisma, in de slashfilm podcast werd het beter geformuleerd: "He lacks gravitas..." Werp een blik op PSH en je weet wat ik bedoel. Heck, Het meisje dat Primrose speelt maakt meer indruk.

Helaas komt net zoals in deel 1 de reflectie en kritiek op de dystopische maatschappij slechts sporadisch en oppervlakkig aan de orde. Maar goed. Young Adult... Maybe I'm just too old and bitter

Wel positieve vermelding dat Francis Lawrence de shaky cam die sommige scènes uit deel 1 plaagde achter zich heeft gelaten.

6/10

Luu4k_ schreef:

Mensen die de boeken niet hebben gelezen en dom gaan doen moeten hun bakkes houden.

Nee, dit soort uitingen kom je intellectueel mee uit de hoek.

Moet men uit dat karige, pover beargumenteerde stukje informatie opmaken dat je suggereert dat mensen die Collins' matig geschreven young adult romans niet gelezen hebben, het beter na kunnen laten hun wellicht wel gefundeerde mening over de film hier op het forum te ventileren (Love the word 'bakkes' though, always has been a favoriet of mine)? In die discussie zou ik eerder het standpunt aanhangen dat iemand die de boeken niet gelezen heeft wellicht beter in staat zou zijn de films onbevangen te beoordelen. THG is niet alleen een verfilming maar ook een film. Het feit dat je je door dat werkje heen geworsteld hebt maakt je niet meer gekwalificeerd om je mening hierover uit te spreken dan iemand die dat niet heeft ondergaan.


avatar van Hupla

Hupla

  • 27 berichten
  • 84 stemmen

John Milton schreef:

(quote)

Nee, dit soort uitingen kom je intellectueel mee uit de hoek.

Moet men uit dat karige, pover beargumenteerde stukje informatie opmaken dat je suggereert dat mensen die Collins' matig geschreven young adult romans niet gelezen hebben, het beter na kunnen laten hun wellicht wel gefundeerde mening over de film hier op het forum te ventileren (Love the word 'bakkes' though, always has been a favoriet of mine)?

Hoewel niet zo chique verwoord ben ik het wel met hem eens. Bijna alle kritiek over waarom de film niet goed (genoeg) is komen van mensen die de boeken niet hebben gelezen.

John Milton schreef:

In die discussie zou ik eerder het standpunt aanhangen dat iemand die de boeken niet gelezen heeft wellicht beter in staat zou zijn de films onbevangen te beoordelen. THG is niet alleen een verfilming maar ook een film. Het feit dat je je door dat werkje heen geworsteld hebt maakt je niet meer gekwalificeerd om je mening hierover uit te spreken dan iemand die dat niet heeft ondergaan.

Vind ik een beetje rare opmerking, misschien ter verduidelijking: ja je hebt gelijk als het om de film an sich gaat echter is het in de eerste plaats een verfilming van een boek en wat betreft die verfilming zijn deel 1 en 2 zeer trouw aan het boek en niets dan lof daarvoor, ik kan mij ook niet voorstellen dat mensen die de boeken hebben gelezen veel hebben aan te merken op de verfilming er van.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24233 berichten
  • 13405 stemmen

Hupla schreef:

Vind ik een beetje rare opmerking, misschien ter verduidelijking: ja je hebt gelijk als het om de film an sich gaat echter is het in de eerste plaats een verfilming van een boek en wat betreft die verfilming zijn deel 1 en 2 zeer trouw aan het boek en niets dan lof daarvoor, ik kan mij ook niet voorstellen dat mensen die de boeken hebben gelezen veel hebben aan te merken op de verfilming er van.

mmm ja, dat hangt er net van af hoe je er tegenaan kijkt natuurlijk. Ik zie literatuur (of lectuur) en film als twee totaal andere kunstvormen. Ik heb het standpunt dat een film die op een boek gebaseerd is dat boek nauwgezet moet volgen losgelaten en ik heb daar geen spijt van gehad. Je kunt natuurlijk als je de boeken hebt gelezen op een andere manier kijken en beoordelen hoe goed je de film vindt als verfilming van het boek. Dat kan leuk zijn, kijken of je het eens bent met de keuzes van de filmmaker en in hoeverre zijn interpretatie van het materiaal voldoet aan hoe het er in jouw gedachten uitzag.

Aan de andere kant ga je dan ook automatisch kijken naar de film als verfilming van het boek. Je kunt het moeilijk tegenhouden, zeker niet zonder je je actief bewust te zijn van je preconcepties en de verwachtingen die je meeneemt. Ik denk dat je (of in elk geval veel mensen) toch anders naar de film kijkt. Ik herinner me nog heel goed de boze forumgangers voor wie het internet te klein was omdat Peter Jackson Tom Bombadil een nodeloos intermezzo achtte in The Fellowship of the Ring, waarin hij compleet gelijk had. Diezelfde kijkers hadden een compleet ander eindoordeel over de film gehad, wanneer zij het boek niét gelezen hadden.

Een trouwe boekverfilming is voor mij dan ook totaal iets anders dan een goede film, of beter gezegd niet noodzakelijkerwijs een goede film, evenmin als een film die het boek loslaat niet automatisch een minder goede film betekent. What works on the page doesn't necessarily work on film. Ik denk dan ook dat je een film ten alle tijden moet beoordelen op zijn eigen merites, al kun je daarbij natuurlijk best even kijken in hoeverre een filmmaker vasthoudt aan het boek. Maar het is voor mij geenszins van doorslaggevend belang. Het is voor mij dus juist niét in de eerste plaats een verfilming van het boek. De boeken van Jaws en in mindere mate The Godfather bijvoorbeeld, bestsellers ok, maar hoogtepunten uit de literatuur zijn het allerminst. Die boeken zijn voor mij een voetnoot in de beoordeling van de erop gebaseerde films en wegen niet mee in de beoordeling.

Toegegeven, wie bekend is met de boeken zal gerust kleine dingetjes oppakken die de oningewijde in Collins' Panem wellicht niet opmerkt, maar blockbusters als deze worden er specifiek op gemaakt zoveel mogelijk publiek te trekken, en daarbij horen ook diegenen die de boeken niet gelezen hebben. Ze zullen er dan ook voor waken om dat een vereiste te maken om van de film te kunnen genieten.

context: ik heb THG gelezen en Catching Fire voor een derde, toen vond ik het mooi geweest. We kunnen rustig stellen dat mevrouw Collins niet voor mij schrijft. Ik weet niet in hoeverre het relevant is voor mijn punt, maar als kader is het misschien nuttig.


avatar van Lurtz

Lurtz

  • 105 berichten
  • 579 stemmen

Aanzienlijk beter dan deel 1, krijg zelfs zin in het vervolg. Mooie soundtrack ook van Coldplay.


avatar van luukdk11

luukdk11

  • 36 berichten
  • 111 stemmen

Goede film die sterker is dan deel 1. Nu al zin in deel 3!


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Jaaa. Smelten bij de laatste aanblik van Liam Hemsworth alias Gale. Wat issie toch een schattige jongen. Die hondenblik die je ziet, is dan ook wel de grootste troef van Liam, immer aandoenlijk in the Last Song. Jennifer Lawrence is ook weer extreem goed zeg, ik kan me nu nooit meer voorstellen dat ik ooit iets slechts van haar zal zien. Josh Hutcherson is iets beter dan in het eerste deel, maar nog net niet helemaal overtuigend genoeg.

Verhaal is verder helemaal om te smullen, Philip Seymour Hoffman bewijst maar weer eens dat hij echt een rock en roll acteur is (waarmee ik maar wil aangeven dat ik hem gewoon de bom vind, basta), en Sam Claflin is de kers op de cake. Verder was het gelukkig niet heel druk. Scheelt wel dat het op een werkdag was tussen de middag. Tijdens de Counselor was ik even aan het wachten voor die begon, toevallig ook in Rembrandt, en toen kwamen er hordes meisjes (en jongens) langs voor deze film.

Ik ben heel, heel, heel erg benieuwd naar Mockingjay deel 1 en 2. Helemaal omvergegooid.


avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Hmm, in deel 1 was er nog sprake van een enigzins sterke vrouw, dat is nu in deel 2 omgeslagen in een instabiele puber die niet kan kiezen tussen twee mannen. Ik vondt deel 2 sterk versoapt tov deel 1. Jammer.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24233 berichten
  • 13405 stemmen

Ik had gedacht dat jij dit niet zou kijken

Maar fijn dat ik niet de enige was die deze minder vond dan deel 1!


avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Ik heb deel 1 ook in de bioscoop gezien. Dat vondt ik prima vermaak. Ik trek soap dialoog heel slecht dus ik had het bij deel 2 zwaar. De dame die bij me was vondt deel 1 ook erg veel beter. Dit laatste deel was net of Josh Whedon alle dialogen geschreven had, vechten om bij wakker te blijven voor mij dus.

Wat fijn ook dat er in het totalitair regime zon fijne scheiding is tussen on-camera en de privacy van de deelnemers aan de "deathrace" dat is dan toch aardig van ze


avatar van Nicole_1989

Nicole_1989

  • 337 berichten
  • 193 stemmen

Biosguru schreef:
Wat fijn ook dat er in het totalitair regime zon fijne scheiding is tussen on-camera en de privacy van de deelnemers aan de "deathrace" dat is dan toch aardig van ze


Huh? Die moet je toch echt even uitleggen... Totaal geen sprake van privacy namelijk.


avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Jawel, juist wel, er wordt de hele tijd een ontzettend onderscheid gemaakt tussen on camera "voor de spelen" en off camera, dus buitenbeeld, het publiek / volk krijgt alleen de on camera dingen mee. Alles off camera wordt zorgvuldig buiten beeld van het publiek gehouden.

En de eindbaas / president Snow weet niets van het complot wat Hoffman / Plutarch Heavensbee aan het smeden is tegen hem samen met de andere deelnemers. Nog sterker de eindbaas weet helemaal niets van de afspraken die de andere spelers gemaakt hebben om Katniss te beschermen. Beetje gek toch in een dictatuur, of denk je dat Poetin ook de hele dag met zijn BFF's zit te rodellen en samen te spannen om lelijke dingen over mensen te gaan zeggen enzo? Een beetje bekende Nederlander heeft minder privacy dan de Hungergames deelnemers dat is op zijn minst een beetje gek toch?


avatar van Nicole_1989

Nicole_1989

  • 337 berichten
  • 193 stemmen

Biosguru schreef:
Jawel, juist wel, er wordt de hele tijd een ontzettend onderscheid gemaakt tussen on camera "voor de spelen" en off camera, dus buitenbeeld, het publiek / volk krijgt alleen de on camera dingen mee. Alles off camera wordt zorgvuldig buiten beeld van het publiek gehouden.

En de eindbaas / president Snow weet niets van het complot wat Hoffman / Plutarch Heavensbee aan het smeden is tegen hem samen met de andere deelnemers. Nog sterker de eindbaas weet helemaal niets van de afspraken die de andere spelers gemaakt hebben om Katniss te beschermen. Beetje gek toch in een dictatuur, of denk je dat Poetin ook de hele dag met zijn BFF's zit te rodellen en samen te spannen om lelijke dingen over mensen te gaan zeggen enzo? Een beetje bekende Nederlander heeft minder privacy dan de Hungergames deelnemers dat is op zijn minst een beetje gek toch?


Oh, op die manier. Aangezien je het woord deathrace gebruikt, dacht ik dat je bedoelde wanneer ze in de arena zitten, tijdens de Games. Want daar staan de camera's namelijk altijd aan.
Maar dan nog...Het is niet zozeer privacy dat ze hebben, het is wrede onderdrukking in het dagelijks leven tegenover een mooie show op tv. De ellende wordt niet getoond, maar juist wel hoe geweldig het leven wel niet is, nu er Hunger Games in de wereld zijn geroepen. Er wordt een beeld gecreëerd dat de victors van de voorgaande Games het geweldig hebben, aangezien ze nu een rijk leven hebben. Maar ondertussen onderdrukt het Capitol hen nog net zo erg, te merken aan: het feit dat Snow alles wat Katniss en Peeta doen en laten volgt onder de bedreiging van het vermoorden van hun familie; Johanna, een rebels type, die zegt dat ze toch niets meer over heeft waar ze van houdt (met andere woorden: teveel rebellie van haar kant heeft haar familie en vrienden de kop gekost) en ook bij Finnick speelt er nog het één en ander, maar dat komt later in het verhaal naar voren. Dus ja, Snow ziet veel, maar nee, camera's kunnen niet altijd en overal aan staan, zo'n soort sci-fi film is dit niet.


avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Ik ben denk ik nog wat van de oude stempel kwa dictatuurbeeld. Zeg George Orwell's 1984, this perfect day of Brave new world. Plat vermaak om van de werkelijkheid af te leiden is overigens ook niet echt een nieuw begrip. Brood en spelen


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9717 berichten
  • 2381 stemmen

De naam van het land waar dit zich afspeelt is natuurlijk niet toevallig gekozen.


avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Er zat een erg leuk voorfilmpje voor Catching fire toen ik hem in Pathe zag, Ik kreeg de titel net niet mee. Iemand een link naar dit filmpje?


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

Biosguru schreef:

Er zat een egr leuk voorfilmpje voor Catching fire toen ik hem in Pathe zag, Ik kreeg de titel net niet mee. Iemand een link naar dit filmpje?

Niet elke bioscoop ontvangt dezelfde voorstukjes meegeleverd; een omschrijving zou denk ik 't beste helpen hiermee.


avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Animatiefilm, drie kinderen gaan op pad voor Sint maarten. Niemand geeft snoep, ondertussen waait de snackbar op de dijk bijna weg.


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1956 berichten
  • 1687 stemmen

Ik vond dit 2e deel wel goed, maar een stuk minder dan deel 1. Het eerste uur is vrij saai en had van mij wel wat korter gemogen. Als de actie begint, is het eigenlijk een kopie van deel 1. Mensen gaan dood, er zijn boobytraps, mensen vormen groepjes en gaan weer uit elkaar. Beetje van hetzelfde. Dus ik ben blij dat deel 3 straks komt en hopelijk wat meer variatie. Want dit deel was echt minder. Een heel verfrissend actrice vind ik toch wel 'Jena Malone'. Vroeger was ze dat lieve meisje uit de film 'Stepmom' met Julia Roberts en Susan Sarandon. Nu schittert ze echt in deze film. Daar werd ik dan wel weer blij van.


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5800 stemmen

Heel waarheidgetrouw aan het boek, wat ik iets goeds vind. Film ziet er heel goed uit, ook de dingen die gebeuren in de arena zien er vet uit. Verder ben ik het eens met bovenstaande reacites, eigenlijk is het meer van hetzelfde maar ja, dat is het boek ook.


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1482 berichten
  • 1093 stemmen

Moves and countermoves

Uitstekend vervolg op het origineel die ook nog een heel stuk sterker is dan zijn voorganger. Introducties zijn geweest, we kennen de personages en dus wordt er hier veel meer aandacht besteed aan de plot, en zijn plotwendingen. Net zoals in zijn voorganger wordt er uitgebreid de tijd genomen om een verhaal te vertellen en ligt de nadruk ook niet zo zeer op de gevechten in de arena, maar meer op de onderlinge verhoudingen tussen een select groepje personages. Ik heb meerdere keren de opmerking te horen gekregen dat dit vervolg teveel soap achtige ontwikkelingen bevat en het getwijfel van Katniss tussen twee heren, valt hier ook wel onder te scharen maar gelukkig wordt hier niet al te veel aandacht aan besteed en verzandt het geheel niet in een twilight achtige productie.

Wat in dit vervolg direct opvalt is dat het allemaal net wat lekkerder loopt, en ook allemaal net wat spannender is dan het origineel. De deelnemers hebben namelijk niet meer alleen met elkaar te kampen tijdens hun gevechten in de arena, maar ook met externe factoren die een grote invloed op de spelen hebben. Hier ligt de nadruk ook wat meer op dan de gevechten zelf, en hoewel ik moet toegeven dat ik graag wat meer had gezien van de strijd in de arena en deze te onderbelicht vond, vond ik deze aanpak ook zeker niet storend. Het einde wat zijn deuren wagenwijd openzet voor het slotstuk, liet mij hier bovendien reikhalzend naar uitkijken. Daarnaast zijn de acteer prestaties van de voltallige cast -met name van Lawrence- hier wederom uitmuntend.

Op de valreep nog een van de leukste titels van 2013. Ik verwacht nu alleen nog dat The Desolation of Smaug hier eventueel ook voor in aanmerking kan gaan komen.


4,5*


avatar van Fabian123

Fabian123

  • 335 berichten
  • 3849 stemmen

Na alle goede kritieken is het me toch wat tegengevallen. Wel prima vermaakt voor de volle speelduur, maar het leek allemaal best veel op de eerste en de uiteindelijke ontknoping vond ik behoorlijk ongeloofwaardig:
Die Philip Seymour Hoffman was van tevoren van plan om Katniss weg te smokkelen, dus is hij er dan vanuit gegaan dat zij die elektriciteitsdraad aan een pijl vast zou maken en tijdens de bliksem tegen de koepel aan zou schieten, zodat alle camera's kapot gingen en Donald Sutherland niks zou zien? Hij laat in feite de hele revolutie daar vanaf hangen. En ook lekker die klok keihard rondspinnen terwijl de heldin die hij zo hard nodig heeft zich moet vastklampen voor haar leven (als ze tegen een van die dammen aan was geknald had hij kunnen fluiten naar z'n revolutie). En hoe zit het eigenlijk met die onzichtbare muren die een uur actief zijn en een partje van de schijf sealen? De ene keer lijken ze er doorheen te kunnen vallen (de giftige mist botst er tegenaan), de andere keer worden ze er door tegen gehouden (krijsende vogels).
En de meest bizarre fout die ik in tijden in film heb gezien: Katniss loopt met het elektriciteitsdraad aan een spoel en voelt dan opeens een ruk, waarop ze gaat kijken waar de draad vastzit. Hallo? Je hebt een spoel vast, hoe kun je dan in godsnaam voelen dat de draad wordt vastgepakt?


Maar goed, verder wel lekker ongecompliceerd popcorn-vermaak, net als deel 1, en Jennifer Lawrence is weer top als altijd.


avatar van pierre18

pierre18

  • 761 berichten
  • 636 stemmen

Geweldige film, nog beter zelfs dan deel 1. Jennifer Lawrence vind ik een top actrice.

Enige punt van kritiek: ik vond 'm wat aan de korte kant. Zo geboeid heb ik deze film zitten kijken.

Kom maar op met deel 3!


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Dit deel was echt vele malen beter dan deel 1. (al vond ik die ook erg goed! )

In dit deel meer liefde, actie en verhaal.

Die 2 uur waren zo om helaas..had best langer mogen duren.

Ook het acteerwerk van ALLE acteurs vond ik goed!

Zeker moeite waard om te kijken.

Ennuh dit deel was identiek aan het boek... deel 1 miste een hele hoop uit het boek.

Ben nu zeer benieuwd naar deel 3!


avatar van 0Sandor0

0Sandor0

  • 31 berichten
  • 32 stemmen

een teleurstelling

Het duurde weer veel te lang voor er wat actie en spanning kwam.

En ze hadden er een soort einde aan moeten breien...ook al is het het tweede deel in een trilogie.


avatar van Dominootje

Dominootje

  • 564 berichten
  • 0 stemmen

Ontspannen in je stoel zitten kan echt niet!

Aangezien ik de boeken al had geleven was ik benieuwd naar het uiterlijk. Stelde zeker niet teleur, goh wat is er toch steeds meer mogelijk

Op sommige stukken begon ik zelfs te twijfelen over het verloop, terwijl ik toch echt zeker wist dat, dit en dat ging gebeuren! (Spelmaker)

Naar het einde toe begon ik wel te denken, goh wat komt er nog in en wanneer houdt het op.. Al met al was het arena gedeelte vrij kort (voor mijn gevoel te kort).

Kan niet wachten op de laatste delen! ^^


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3704 stemmen

Leuk tweede deel.

Wat lange aanloop. Heb ook weinig met haar relatie met de twee jongens in de film. Maar als ze eenmaal hun show moeten opvoeren voor alle districten gaat de film wel een beetje lopen. Het blijft jammer dat het zo een PG13 film is, dus het allemaal niet echt gewelddadig wil worden. Maar als je dat even pikt is het allemaal best geinig om te volgen. Vooral als eindelijk het spel begint op het eiland. Leuk gegeven met de clock. Dat deel mocht van mij dan wel weer langer duren.

3 sterren.


avatar van Pepino

Pepino

  • 473 berichten
  • 826 stemmen

Hij was beter dan de vorige, maar THG blijft me nog steeds een beetje braaf.


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Biosguru schreef:

Er zat een erg leuk voorfilmpje voor Catching fire toen ik hem in Pathe zag, Ik kreeg de titel net niet mee. Iemand een link naar dit filmpje?

Geen link, maar het heet Pommes Frites.


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Fabian123 schreef:
Hij laat in feite de hele revolutie daar vanaf hangen.
Het boek niet gelezen, misschien dat daar een aanwijzing/reden voor wordt gegeven, maar ik kan me zo voorstellen dat hij niet meteen argwaan bij Snow wil kweken en dus meegaat in de dingen die Snow zegt. (Katniss moet gedood worden oa). Misschien omdat hij weet hoe Seneca Crane aan zijn einde is gekomen, hij het spelletje meespeelt, hij is waarschijnlijk bang dat zijn eigen leven op het spel staat, als hij laat doorschemeren dat hij Katniss wil gebruiken. Dat is waarschijnlijk een beetje antwoord op wat je hier zegt.


avatar van Aben92

Aben92

  • 4 berichten
  • 12 stemmen

Ik vond het een van de betere films die ik ooit gezien heb.

Dit heeft meerdere oorzaken.

De verhaallijn die ik echt geweldig vind.

Jennifer Lawrence vind ik persoonlijk geweldig.

Er gebeuren steeds onverwachte dingen.

Al met al echt een aanrader!