Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 88 minuten
Oorsprong:
Hongkong / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Gordon Chan
Met onder meer: Jackie Chan, Claire Forlani en Lee Evans
IMDb beoordeling:
5,2 (45.882)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Medallion
Eddie, een agent uit Hong Kong, wordt na een ongeluk met een mysterieus medaillon plotseling een Highbinder, een onsterfelijke strijder met bovenmenselijke krachten. Samen met agente Nicole is hij vastberaden om de geheimen van het medaillon te ontsluieren, en de slechte Highbinders te verslaan, die 'm terug willen.
Externe links
Acteurs en actrices
Eddie Yang
Arthur Watson
Nicole James
Snakehead
Cmdr. Hammerstock-Smythe
Lester Wong
Mrs Charlotte Watson
Antiquities Dealer
Waiter
Waiter
Video's en trailers
Reviews & comments
kArIzMa_TuRk
-
- 3642 berichten
- 0 stemmen
vond hem wel leuk. weer een leuke film van Jackie Chan zoals we gewend zijn van hem. Krijgt een goeie 3* van mij.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Hij is wel leuk maar die magie was een beetje onzin
drie *en
jack-sparrow
-
- 683 berichten
- 0 stemmen
leuk maar niet van waw .
een van de minst beste van jackie chan.
ik geef hem 2.5
tukkerstein
-
- 2216 berichten
- 3467 stemmen
allerminste van Jackie Chan. Eigenlijk is de film Jackie Chan-onwaardig.
1,5* volledig naar Chan
Filmfreaker
-
- 536 berichten
- 328 stemmen
Ik vond het best een leuke film, alleen een beetje vergezocht, maar echt grappig en vol met actie. Goede film.
hij krijgt van mij: 3,5 sterren.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Pijnlijk onleuke film waarin het steeds erg lang wachten is op nog eens een mooie knokscene rond Chan. Evans is niets minder dan genant in zijn Peppie en Kokkie rol. Zoals tukkerstein zegt, een Chan onwaardig.
1*.
Minority_Check
-
- 877 berichten
- 3301 stemmen
hij was totaal niet grappig
Lee Evans was ongelofelijk saai en acteerde slecht
ik vond de verhaal wel leuk
maar het had veel beter gekund
2.5*
Mug
-
- 13981 berichten
- 5969 stemmen
Verschrikkelijk lelijke special effects, een regisseur die niet precies weet wat voor soort film hij nu precies moet maken en er qua stijl dan ook maar stamppot van maakt (van computerspel-achtige poppetjes die rondzwieren tot slow-motion b-film direct-to-video beelden). En Lee Evans die oh zo grappig was, maar niet heus. Jeuk op plekken waar ik 't niet wil hebben. Gelukkig een achtervolgings-scene die te behappen was, de rest was bagger van de bovenste plank. 1 ster, een zeer kleine. Ik vraag me daadwerkelijk af welke doelgroep ze voor ogen hadden...
ILDIB
-
- 3061 berichten
- 2378 stemmen
Matig gedoe, en hoe verneuk ik Claire Forlani in een rol die haar niet past.. Maar ze blijft o zo leuk. Stupide verhaal, veel te veel streetshots, en de actie was voor chans doen bijzonder laag..
2*
film_kaza
-
- 3140 berichten
- 0 stemmen
Vroeger was ik verslaafd aan Jackie Chan films. Ik keek ze altijd als er 1 op tv kwam of ik nam diegene op. Maakte nooit uit hoevaak ik hem gezien had.
The Medallion vond ik geweldig omdat Chan een Highbinder werd. Maar nu vind ik dat niet meer. De hele verslaving is weg, jammer genoeg. Dat geweldige gevoel dat ik bij die film had had ik maar bij weinige gehad, en het voelde geweldig aan.
Nu zijn ze nog vermakelijk of slecht. Alhoewel ik wil The Accidental Spy nog eens bekijken. Ik kan me herinneren dat ik die erg mooi vond vroeger.
The Medallion is wel erg grappig en heeft toch een paar mooie Chan acties. Het allerleukste aan de film vond ik Watson met zijn "FREEZ!" uitspraak en zijn maffe gedrag. Ga snel op zoek naar meer films met die acteur.
3,5* (voor alle Chan films boven de 3,5).
JohnnyO
-
- 58 berichten
- 59 stemmen
Wat een gave film!!!
Ik lag dubbel van het lachen om deze film.
Een leuk verhaal, schitterende scenes van hele mooie plekjes en zelfs het acteerwerk is redelijk goed.
Van mij mogen ze meer van dit soort films maken.
skipy05
-
- 1676 berichten
- 2699 stemmen
is echt een toffe film. veel grappige stukken in. een goed verhaal. ehet is zeker een goede Jackie Chan zoals de andere. 4*
bobolinski
-
- 58 berichten
- 0 stemmen
Nu twee keer matige film, slecht verhaal. Jackie chan was dan wel weer goed, die stukjes dat hij ging vechten. Voor de rest niks an.
plorp
-
- 112 berichten
- 0 stemmen
Lang gelede gezien maar deze was ook wel lache van chan.
3,5
kaydegreef
-
- 303 berichten
- 0 stemmen
Toch wel een teleurstelling, had het verhaal anders verwacht. Er zijn betere films met Jackie Chan . Ook qua humor moet ik deze film een onvoldoende geven 
2*
Kr!kke
-
- 5394 berichten
- 2568 stemmen
Toch wel een teleurstelling, had het verhaal anders verwacht. Er zijn betere films met Jackie Chan . Ook qua humor moet ik deze film een onvoldoende geven 
inderdaad, de humor was soms best wel dom... die Interpol-agent deed soms iets te belachelijk...
Lennert
-
- 2412 berichten
- 1400 stemmen
Een leuke, maar ook niet meer dan dat, film. Lee Evans is perfect gecasted als stuntelige Interpol agent, terwijl ook Julian Sands een interessante slechterik is, maar wat Claire Forlani op (heel erg) zwoel kijken na, in deze film doet is me een raadsel. Jackie Chan is in de stunts op zich wel op dreef, maar nergens wordt het zo interessant als in zijn Hong Kong jaren, iets wat voornamelijk door het gebruik van slow-motion komt.
Waar ik nog het meeste moeite mee had is het afgrijselijk script wat zo ongelooflijk simpel en stupide is, maar tegelijkertijd pas na 40 minuten duidelijk wordt dat je jezelf afvraagt waarom het gegeven niet vanaf het begin al verteld zou worden. En waarom spreekt een Chinees jongetje met een perfect Brits accent? Het is eveneens een grote fout om de hele film in het Engels te laten zijn, dit haalt heel veel realisme weg.
Bon, ik heb een aantal keer gelachen (lang niet altijd) om de flauwe grappen en de leuke actie, maar als film in zijn geheel stelt dit toch wel enigszins teleur. Een leuk filmpje om een enkele keer te kijken, maar niet meer dan dat.
Voor de martial arts liefhebbers: altijd leuk om Scott Adkins even in beeld te zien (al had hij wel een hele kleine en zinloze rol).
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Leuke film, maar ik heb al beter gezien van Jackie Chan.
Toch zitten er een paar goede scènes in, maar het verhaal is er eentje als 13 in een dozijn, je hebt het gevoel dat je alles al eens hebt gezien.
Wel mooi... Claire Forlani !!
movie acteurs
-
- 3086 berichten
- 3244 stemmen
De film 36 Crazy Fist met Chan die ik een 1,5 gaf daar was Chan de Action Direcor in, maar in deze film the Medaillon speelt Chan zelf. Toch vind ik hem niet meer waard dan een 1.5. De acteerprestatie's waren niet best. De actie scene's vond ik ook behoorlijk eentonig. Dat gedoe met dat jochie vond ik ook niks vandaar de lage score. 1,5.
maxo922
-
- 691 berichten
- 627 stemmen
Nogal Simpele Jackie Chan...
Lekker stom en soms best grappig, maar helaas heeft Jackie heel veel van dit soort films. De foxy lady die meespeelt was een aardige toevoeging en er zaten genoeg redelijke actie scenes in.
Verder erg speels vergeleken met wat andere Flicks van Chan.
Niet verkeerd voor een keertje.
Nipte * 2,5
JLjuju
-
- 34 berichten
- 208 stemmen
Ik kijk de film niet, maar ik vang wel de vette soundtrack op 
Lekkere Drum 'n Bass.
606
-
- 23876 berichten
- 12263 stemmen
Tja het was best leuk maar soms langdradig en beetje druk en saai.
Verders ging het wel.
Acteren was matig.
2,5 ster
KILLERBEE99
-
- 330 berichten
- 785 stemmen
Was wel een oke film, met af en toe iets grappigs er door heen, prik mesje prik ^^ 
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31148 berichten
- 5448 stemmen
Alle stereotypen op een hoopje gegooid, Jackie Chan er bij gezet, maar dan wel zonder z'n typische gevechtsstijl. Door z'n extra krachten gaat er veel van z'n bekende humor en acrobatiek verloren. Forlani is nog wel leuk om te kijken, maar de slapstick van Lee Evans verveelt wel op den duur. Denkelijk is dit weer één van de films die Chan puur voor het geld aanneemt om z'n eigen projecten te kunnen financieren.
gizmo_o
-
- 1390 berichten
- 241 stemmen
Bah, wat een slechte film. Alleen Chan (Eddie) redt de eer nog een beetje met zijn acteerwerk & (kung-fu) truukjes ( bijv. het tegen de fietsen oplopen) & het hoofd van Forlani (Nicole) als knappe side-kick doet ook nog enig goeds.
De slechteriken waren echt tenenkrommend slecht bezig, vooral Sands (Snakehead) & Evans (Watson) was ook totaal niet grappig.
Het verhaal gaat nergens over & de SFX zijn om te huilen.
1,5*
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8153 stemmen
Jackie Chan stond altijd bekend om zijn spectaculaire actiefilms, waarbij de actie gecombineerd werd met een dosis humor.
Deze film haalt het bij lange na niet bij de meeste van Chans vorige films. Het verhaal slaat nergens op, maar dat zou niet erg zijn als de actie en humor volop aanwezig waren. Dat is echter niet het geval. Van een hoop stunts wordt duidelijk gebruik gemaakt van (matige) special effects, waarbij de originaliteit van het vechten, wat juist een van de krachten van Chan zijn films is, totaal ontbreekt. Daarnaast is Lee Evans totaal niet leuk en valt er eigenlijk weinig te lachen in deze film.
Overigens is Julian Sands wel overtuigend als schurk en zo’n beetje het enige pluspunt aan deze film. De film is helaas niet veel soeps.
1,5*
Het laatste nieuws

Thriller 'Enemy of the State' van Tony Scott is zaterdagavond te bekijken op televisie

'Bridgerton' is terug op Netflix: eerste deel van vierde seizoen nu te zien

Prime Video-kijkers opgelet: 'The Wrecking Crew' met Dave Bautista en Jason Momoa is nu te zien

Mysterieuze misdaadfilm 'Het Geheugenspel' met Anna Drijver komt binnenkort naar Netflix
Bekijk ook

Se Ying Diu Sau
Actie / Komedie, 1978
26 reacties

Jui Kuen II
Actie / Komedie, 1994
66 reacties

Bruce Lee: A Warrior's Journey
Actie / Documentaire, 2000
11 reacties

Zui Quan
Actie / Komedie, 1978
69 reacties

Ging Chaat Goo Si
Actie / Komedie, 1985
67 reacties

San Siu Lam Zi
Actie / Drama, 2011
58 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




