Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 147 minuten
Alternatieve titel: Bad Boys 2
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Michael Bay
Met onder meer: Will Smith, Martin Lawrence en Gabrielle Union
IMDb beoordeling:
6,6 (289.190)
Gesproken taal: Engels en Spaans
Releasedatum: 9 oktober 2003
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Bad Boys II
"If you can't stand the heat, get out of Miami."
Mike Lowrey en Marcus Burnett van de politie van Miami krijgen een cruciale tip binnen over een belangrijke levering XTC-pillen vanuit Amsterdam. Het spoor leidt naar de Cubaanse nachtclubeigenaar Johnny Tapia. Die wordt al een tijdje verdacht van drugssmokkel, maar tot op heden is de politie er nog niet in geslaagd de vermoedens hard te maken. Naarmate het onderzoek van Mike en Marcus vordert, komen ze terecht in een grootschalige drugsoorlog tussen rivaliserende bendes uit de onderwereld. De twee agenten moeten bijzonder voorzichtig te werk gaan omdat Syd, de zus van Marcus, een undercoveroperatie voor de nationale drugsbrigade uitvoert om het imperium van Tapia ten val te brengen. Voorzichtigheid is echter niet de sterkste kant van Mike en Marcus.
Externe links
Acteurs en actrices
Detective Marcus Burnett
Detective Mike Lowrey
Hector Juan Carlos "Johnny" Tapia
Syd
Alexei
Theresa
Captain Howard
Floyd Poteet
Roberto
Detective Mateo Reyes
Reviews & comments
FisherKing
-
- 18696 berichten
- 0 stemmen
Mijn statement is voor alle duidelijkheid: Mensen die vooral artistiekere, "betere" werken of wat dan ook liefst kijken, (het neusje van de zalm vinden) zullen altijd meer willen zoeken in hersenloze genrefilms en nooit kunnen genieten van bv een actiefilm waarin het enige pluspunt de sterke actiescenes zijn die regelmatig opduiken.
Nog NOOIT zulke onzin gehoord.
FisherKing
-
- 18696 berichten
- 0 stemmen
Wat heeft Mart Smeets van doen met Bad Boys II ? Is dat zijn lievelingsfilm ooit of zo ?
Ramon K
-
- 13575 berichten
- 0 stemmen
Ach ja, ieder zijn mening. Vind het wel erg dat men niet serieus bedoelde grapjes als luchtige noot niet kan tolereren. Zolang het van 2 kanten komt en maar 1 of 2 keer voorvalt, is dat toch niet zo erg. Zeker na een lange argumentvolle discussie is dat toch eens ontstpannend zeker. Flauw hoor van de moderator.
Niet flauw. Ik vind het helemaal geen luchtige discussie. Je beschuldigt me van dit en dat en je gaat nimmer in op argumenten. In plaats daarvan beschuldig je me weer, beledig je me ook nog eens door me in een groep te plaatsen waar je zonder reden mee spot etc. Je praat als een kip zonder kop in je eigen straatje. Ik ben blij dat dat berichtje verwijderd werd. De moderators hadden alles wel kunnen verwijderen want het gaat helemaal nergens over.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Een statement of een bewering komt natuurlijk altijd ergens aan als een beschuldiging. En ja, ik heb jou daarvan beschuldigd. Daar ging de discussie toch over? Meestal probeerde ik allerlei argumenten uit, en het gebeurde wel eens dat iets echt spottend overkwam maar is niet serieus bedoeld hoor. Jij spotte overigens toch ook eens met mij? (GAAP, bekrompen mannetje enz...) Je hebt trouwens een heel neerbuigende kijk op de massa (ze slikt zomaar alles, enz, ook een hele groep die je belachelijk maakt). Ik weet dat je dit zo niet bedoeld, maar ze kan zeker negatief geïnterpreteerd worden hoor!Als jij je overdreven beledigd voelt, dan spijt het me, het was zeker niet mijn bedoeling. Zeg het desnoods op tijd he. Ik schrok ook altijd van je felle reacties en wist niet dat mijn bewering zo erg was om je dat zo aan te trekken.
PS: Voor mensen die het nog niet goed beseffen, ik heb dus mijn bewering laten vallen he! Jullie overtuigden mij dat deze stelling niet 100% juist was. Het lijkt alsof het hier nog niet doorgedrongen is.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Verwacht er maar weinig van want wat brain damage betreft spreekt de titel voor zich.Daarnaast zijn face off en desperado toch echt geen films met een meerwaarde in ieder geval gaat het toch voornamelijk om de "funfactor". Gorro lijkt me trouwens toch wel zeker iemand die van toepassing is om jouw foutieve statement te bevestigen.
Aan Gorro wil ik mij verontschuldigen, had zijn bericht verkeerd geïnterpreteerd. Hij past inderdaad in het groepje wat ik bedoel.
Maar Face off heeft toch een fenomenale filosofie achter het oppervlakkige gegeven, bevat toch veel symboliek en heeft ijzersterke personages en goeie dialogen enz als serieuze meerwaarde, The Fifth element heeft geslaagde humor, dure en geslaagde decors en heeft een belangrijke meerwaarde als satire, Die hard 3 heeft enkele fantastische acteurs (ondermeer Samuel L Jackson) die hier weer overtuigend spelen, een sterk verhaal, The last boyscout heeft ook goeie acteertalenten, sterk verhaal dat klopt en enkele onvoorspelbare wendingen, Desperado biedt naast de heerlijke actiescenes een leuk, origineel en sterk verhaal (ook al is ze verdergebouwt uit mariachi), goeie acteurs (met o.a. de hilarische Buscimi), zit vol met originaliteiten en creatieve vondsten, wat symboliek, een goeie sfeer, decors en nog veel meer.
Toch bedankt voor braindamage! Dat is voorlopig mijn overtuiger.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Klopt deze aangepaste (op feiten gebaseerde) stelling beter?:
Mensen die vooral artistiekere, "betere" werken of wat dan ook liefst kijken, (het neusje van de zalm vinden) zullen meestal meer willen zoeken in de meeste hersenloze genrefilms en bijna nooit kunnen genieten van bv een actiefilm waarin het enige pluspunt de sterke actiescenes zijn die regelmatig opduiken. En het zijn meestal (in verhouding) net die mensen die BB2 minder dan een 3 geven of helemaal slecht vinden, afbreken. Genreliefhebbers die hersenloos vermaak in hun top 10 hebben (commando, a man apart) of die zeer veel en graag naar zo'n dingen kijken, en BB2 helemaal afbreken of een cijfer onder 3 geven, zijn eerder schaars.
(Als voorbeeld kan je er veel uitpikken hoor, o.a user sseagal en roda die bv terminator2, die hard1, marked for death enzo in hun top tien hebben t.o.v users als ramon k en pakweg mza, die enkel zwaardere, artistiekere werken als waardige film voor hun top 10 aanschouwen. Als je ze allemaal overloopt, kun je niet anders dan constateren dat het inderdaad meestal wel zo is.)
bisse
-
- 646 berichten
- 444 stemmen
Klopt deze aangepaste (op feiten gebaseerde) stelling beter?:
Mensen die vooral artistiekere, "betere" werken of wat dan ook liefst kijken, (het neusje van de zalm vinden) zullen meestal meer willen zoeken in de meeste hersenloze genrefilms en bijna nooit kunnen genieten van bv een actiefilm waarin het enige pluspunt de sterke actiescenes zijn die regelmatig opduiken. En het zijn meestal (in verhouding) net die mensen die BB2 minder dan een 3 geven of helemaal slecht vinden, afbreken. Genreliefhebbers die hersenloos vermaak in hun top 10 hebben (commando, a man apart) of die zeer veel en graag naar zo'n dingen kijken, en BB2 helemaal afbreken of een cijfer onder 3 geven, zijn eerder schaars.
is er al een topic over de koppigste user met pijnlijk veel doorzettingsvermogen???????
bisse
-
- 646 berichten
- 444 stemmen
Oke, de hele "statement" en elke redenatie in die richting slaat op dikke, zware, beschimmelde, kip-zonder- kop-lullende BAGGER.
kappeuter (crew films)
-
- 74733 berichten
- 5988 stemmen
Nu ook al bij The Big Lebowski. Dezelfde idiote generalisaties.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Je kan zeggen wat je wil over mijn bewering over lage en hoge stemmers voor BB2: als je de users en hun commentaren en bijhorende stemming overloopt zal je zien dat het inderdaad klopt. Dus feiten heb ik wel hé.
cornelis
-
- 4744 berichten
- 682 stemmen
Mensen die vooral artistiekere, "betere" werken of wat dan ook liefst kijken, (het neusje van de zalm vinden) zullen meestal meer willen zoeken in de meeste hersenloze genrefilms
Er is gewoon veel mis met herzenloze films. Er zijn namelijk uitstekende genrefilms die wel goed zijn. En die zijn echt niet meteen haute cuisine. Ik doe het niet voor minder in ieder geval.
En inderdaad, als je niets kent, dan vind je bagger misschien sneller leuk. Net als met eten.
remorz
-
- 2504 berichten
- 2768 stemmen
Je kan zeggen wat je wil over mijn bewering over lage en hoge stemmers voor BB2: als je de users en hun commentaren en bijhorende stemming overloopt zal je zien dat het inderdaad klopt. Dus feiten heb ik wel hé.
Jij geeft de film 5* terwijl die gemiddeld op 3* staat. Volgens mij heb je de feiten dus niet.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
En inderdaad, als je niets kent, dan vind je bagger misschien sneller leuk. Net als met eten.
Typisch voorbeeld van de neerbuigende (ik-heb-veel-meer-verfijnde filmkennis en smaak) houding. Maar dit doet er niet toe. Je bent een goeie hulp als ondersteuning voor mijn aangepaste statement. En vat nu niks té verkeerd op hé! Heb al genoeg meegemaakt met misvattingen op MM. 
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Lees mijn statement aandachtig a.u.b. De ene groep van users die ik bedoel geven cijfers onder 3, of zelfs eens een 0,5 ,en de andere groep geeft dan weer cijfers vanaf 3, en eens een 4 ofzo, gemiddeld maakt dat inderdaad 3. Heeft niks met mijn statement te maken overigens.
cornelis
-
- 4744 berichten
- 682 stemmen
Typisch voorbeeld van de neerbuigende (ik-heb-veel-meer-verfijnde filmkennis en smaak) houding.
Dat kan je net zo goed omdraaien, en dat is nou juist mijn punt.
Overigens was jij degene die hier als eerste het woord hersenloos hanteerde.
cornelis
-
- 4744 berichten
- 682 stemmen
De ene groep van users die ik bedoel geven cijfers onder 3, of zelfs eens een 0,5 ,en de andere groep geeft dan weer cijfers vanaf 3, en eens een 4 ofzo, gemiddeld maakt dat inderdaad 3.
Joh. Je meent het...
bisse
-
- 646 berichten
- 444 stemmen
De ene groep van users die ik bedoel geven cijfers onder 3, of zelfs eens een 0,5 ,en de andere groep geeft dan weer cijfers vanaf 3, en eens een 4 ofzo, gemiddeld maakt dat inderdaad 3.
Geef die aap een banaan of twee!! :d
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Maar niemand heeft het dus al gewaagd om dit te weerleggen: (is ook technisch niet mogelijk)
(Als voorbeeld kan je er veel uitpikken hoor, o.a user sseagal en roda die bv terminator2, die hard1, marked for death enzo in hun top tien hebben t.o.v users als ramon k en pakweg mza, die enkel zwaardere, artistiekere werken als waardige film voor hun top 10 aanschouwen. Als je ze allemaal overloopt, kun je niet anders dan constateren dat het inderdaad meestal wel zo is.)
Dus ik neem aan dat het niet anders kan dat mijn stelling toch op z'n minst klopt. Je kan je nu ergeren en het belachelijk maken a volonté, dit is een hard feit. 
cornelis
-
- 4744 berichten
- 682 stemmen
dit is een hard feit. 
Het is een hard feit dat mensen die van hersenloze films houden deze film beter beoordelen dan mensen die niet van hersenloze films houden.
Wat leert je dat?
Die Hard en T2 zijn overigens nou juist hele goede genrefilms (IMO).
bisse
-
- 646 berichten
- 444 stemmen
Jouw blije kleuterstelling is al enkele keren weerlegd maar iedere keer pas je hem een beetje aan en begint het gezanik opnieuw.
FEIT
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Jouw blije kleuterstelling is al enkele keren weerlegd maar iedere keer pas je hem een beetje aan en begint het gezanik opnieuw.
FEIT
Ik heb hem nu voor de eerste keer wat aangepast omdat het origineel inderdaad niet 100% correct was.
Dat mijn stelling klopt.
cornelis
-
- 4744 berichten
- 682 stemmen
Ik neem het terug, dat is geen hard feit. Dat is een onnauwkeurige conclusie
ALS je veronderstelt dat dit klopt, kun je vooral concluderen dat dit geen hersenloze film is.
Dat maakt hem natuurlijk niet per se grappig.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Hoe je daaruit concludeert dat het geen hersenloze film zou zijn?
cornelis
-
- 4744 berichten
- 682 stemmen
Hoe je daaruit concludeert dat het geen hersenloze film zou zijn?
Stel dat je constateert dat
1. mensen die niet van hersenloze films houden dit een slechte film vinden
EN
2. dat mensen die van hersenloze films houden dit een goede film vinden;
dan is een logische conclusie dat deze film een hersenloze film is.
Wat is daar moeilijk aan?
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Ja maar je zei het toch omgekeerd? :
Pre- en sequels

Bad Boys: Ride or Die
2024
77 reacties

Bad Boys for Life
2020
300 reacties

Bad Boys
1995
355 reacties
Gerelateerd nieuws

De 'Bad Boys'-trilogie met Will Smith en Martin Lawrence is nu te streamen op HBO Max

Deze titels zijn vandaag toegevoegd aan het Netflix-aanbod
Bekijk ook

Seven Pounds
Drama, 2008
1.052 reacties

Edison, the Man
Drama, 1940
2 reacties

Inside Man
Misdaad / Drama, 2006
712 reacties

Enemy of the State
Actie / Thriller, 1998
344 reacties

Love & Basketball
Drama / Romantiek, 2000
21 reacties

Crank
Actie / Misdaad, 2006
937 reacties
Gerelateerde tags
miami, floridaku klux klancubamoney launderingundercovermexican standoffontvoeringecstasygangstermannelijke vriendschapdrug smugglingundercover agentguantánamo vervolgslaughterschietpartijvuurgevechtbromancegeweldfoot chasecriminal underworldinterrogationauto achtervolgingdrug lordexploding house narcotics copillegale drugsdea agentundercover operationbuddy copnarcotics detective aggressiveaction herobuddy moviehaitian gangminefielddead bodiesbuddy detective duo absurddramaticrussian mobster exhilarated
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








