Genre: Actie / Fantasy
Speelduur: 143 minuten
Alternatieve titel: Marvel's The Avengers
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Joss Whedon
Met onder meer: Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson en Chris Evans
IMDb beoordeling:
8,0 (1.545.118)
Gesproken taal: Engels, Hindi en Russisch
Releasedatum: 25 april 2012
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Disney+
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Google Play
Plot The Avengers
"Some assembly required."
The Avengers zijn een buitengewoon team van superhelden. Wanneer een onverwachte vijand opduikt die een bedreiging vormt voor de wereldwijde veiligheid heeft Nick Fury (Samuel L. Jackson), directeur van de internationale vredesmacht S.H.I.E.L.D., een team nodig om de wereld te redden van de ondergang. Dit team bestaat uit Iron Man (Robert Downey Jr.), Incredible Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johansson), Thor (Chris Hemsworth), Hawkeye (Jeremy Renner) en Captain America (Chris Evans).
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (8,0 / 1545118)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- The Avengers (MusicMeter)
- Avengers Assemble (MusicMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 14,99 / huur € 3,99
- Kijk op Disney+
- Kijk op meJane
Social Media
Acteurs en actrices
Tony Stark / Iron Man
Steve Rogers / Captain America
Bruce Banner / The Hulk
Thor
Natasha Romanoff / Black Widow
Clint Barton / Hawkeye
Loki
Agent Phil Coulson
Agent Maria Hill
Selvig
Reviews & comments
astonm
-
- 274 berichten
- 469 stemmen
Wauw zeg wat is dit goed zeg , wat zijn de AVENGERS een pure ouderwetse Humoristische power rangers vermaak.
3.5 voor de moeite
Huh, je eerste zin sluit niet echt aan op je cijfer.

Vandaag uiteindelijk toch geweest.
The Avengers
Ik hoef weinig woorden vuil te maken aan deze film. Eigenlijk kan je het ook niet beschrijven met woorden. De film moet je horen en zien, en het gevoel wat ik bij deze film had is het best onder te brengen in de volgende muziek:
YouTube - Groove Addicts - Conviction (Jennyni200 Mix)
Niet geheel foutloos, het zijn details, maar zeer zeker epic uitzonderlijk goed in dit genre en zeker bewonderenswaardig gezien de grote hoop superhelden in 1 film. Ode aan Joss Whedon.
Volgende keer graag met spidey en ik denk dat de fanboys dan echt helemaal gek worden.9/10
PS. Blijven zitten tot na de main credits. Maar dat doet iedereen denk ik wel die bekend is met de films uit de reeks.
PPS. O, ja en over Thanos, het personage uit de scène in de mid-credits. Ik denk dat hij in Avengers 2 zal verschijnen omdat hij eigenlijk te sterk is voor Thor. Thanos heeft echt veel te veel kracht en mogelijkheden.
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
PPS. O, ja en over Thanos, het personage uit de scène in de mid-credits. Ik denk dat hij in Avengers 2 zal verschijnen omdat hij eigenlijk te sterk is voor Thor. Thanos heeft echt veel te veel kracht en mogelijkheden.
Daar ging ik sowieso al van uit.
Ben benieuwd of we de kant van The Infinity Gauntlet op gaan...
waarez
-
- 13 berichten
- 141 stemmen
Eerlijk gezegd vond ik X-MEN FIRST CLASS beter dan THE AVENGERS qua team , superkrachten en film.Het straalt gewoon meer pit en volwassenheid uit en charles xavier kan
met zijn ijzersterke telepaat vaardigheden, de gedachten lezen en beïnvloeden van elke avenger + loki.....nu raak ik echt opgewonden mischien eens een cameo van de avengers in X men first class 2 of andersom.Zou toch wat zijn he Wolverine vs Hulk ......toch?
Vond ik helemaal niet. X-Men First Class... Deze film ontbrak zoveel dingen - vooral het gevoel dat je helemaal mee in het verhaal werd gesleurd.
The Avengers was vele malen beter, nog niet perfect, maar alleszins beter op alle vlakken dan X-men. The Avengers is zonder twijfel de beste Marvel film tot nu toe. De humor, de helden, de actie, de dialoog, de uitwerking en zeker het TEAM, zijn punten die allemaal beter scoren dan in X-Men of elke andere Marvel film.
Ik kijk dan ook uit naar een vervolg!
Bijdevaate11
-
- 178 berichten
- 2742 stemmen
Wat een gruwelijke film! de effects, de humor, de gevechten! Elke Avenger komt goed aanbod! Het slot deed wel veel aan Transformers 3 denken, maar is daarom zeker niet minder!
De Iron Man films en Captain America vond ik al goed in elkaar zitten, Thor en Hulk waren wel beduidend minder, maar hier komt het perfect bij elkaar, waar ik ook op gehoopt had!
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Dr. Banner, your work is unparalleled. And I'm a huge fan of the way you lose control and turn into an enormous green rage monster.
The Avengers mag je met recht met Magnum Opus van Marvel Comics noemen. De afgelopen jaren zijn we steeds lekker gemaakt voor deze film dankzij de individuele films van onder andere Iron Man, Captain America, Thor en Hulk. En steeds weer na de eindcredits een verwijzing naar The Avengers. Ik keek ieder geval gigantisch uit naar deze film en gelukkig stelde de film me absoluut niet teleur.
Op elk gebied is dit de beste Marvel film geworden. Qua superheldenfilms kan The Avengers ook uitstekend concurreren met de 2 Batman films van Nolan, die van enorm hoog niveau zijn. The Avengers neemt met bijna 2,5 uur ruim de tijd om het verhaal te vertellen, zonder dat je als kijker overdreven lastig wordt gevallen met de introductie van de karakters. Men gaat er terecht van uit dat je ze al kent van hun eigen films. Daardoor blijft de vaart lekker in de film. Bijna iedere Avenger krijgt ook meer dan genoeg screentime, al komt Iron Man denk ik het meeste aan bod. Overigens terecht, want ik vind Stark/Iron Man absoluut de leukste. Zijn scherpe oneliners slaan erg goed aan, de zaal lag regelmatig in een deuk. Een goede 2e is Hulk, die vooral in zijn laatste half uur een geweldig brute indruk achter liet. Ik merkte toch wel dat ik echt zat te wachten totdat Banner veranderde in Hulk!
Sowieso was het slotdeel van de film van ongekende klasse. Het leek wel wat op het laatste uur van Transformers 3, maar dit vond ik nog veel cooler. Sowieso krijgen alle Avengers genoeg de tijd om cool te zijn, want ze kunnen allemaal geweldig knokken. Ook de bijrollen bevielen me goed. Fijn om Samuel L. Jackson nu eens langer in de rol van Nick Fury te zien. Ook geinig dat Cobie Smulders een leuke rol in de film had. Liefhebbers van How i met your mother herkennen haar natuurlijk meteen. Erg mooie meid. Al blijft Scarlett Johansson wel de lekkerste!
The Avengers maakt de hype toch absoluut waar. De effecten zijn ongekend mooi, het verhaal weet te boeien (Loki is een prima tegenstander), de humor is erg gevat en geslaagd en iedereen krijgt de kans om cool te zijn. Gezien de kleine scene tijdens de eindcredits (ik had alleen geen idee wie dat was...iemand een idee?) zit er in de toekomst nog wel een nieuwe film aan te komen. Ik zal dan ieder geval weer in de bioscoop zitten.
4,5*
fappie
-
- 2688 berichten
- 2005 stemmen
Vond het eigenlijk niet meer dan een middelmatige superheldenfilm. Verhaal is verre van origineel of bijzonder. Superhelden zijn wel goed, maar of ze zo goed bij elkaar passen kun je je afvragen. Film blijft ook veel te lang hangen in dat vliegtuigding van the Avengers, evenals het laatste gedeelte in de stad. Erg voorspelbaar einde ook. Effecten zijn natuurlijk top. 3D was weer nutteloos en kut. Acteerwerk was prima verder.
3,0 *
Onderhond
-
- 87599 berichten
- 12854 stemmen
Zeer matig.
Wat er zo goed aan is in vergelijking met andere superheldenfilms ontgaat me een beetje. Het duurt wat langer (wat de film geen goed doet) en het is uiteindelijk vooral een mengelmoes geworden van helden en werelden die in elkaars universum maar weinig te zoeken hebben.
Sowieso is Loki als bad guy geen al te beste keuze. De combinatie Asgard/Aarde slaat als een tang op een varken. Maar ook de andere superhelden lopen er wat verloren bij, al helemaal wanneer Jackson ze in toom moet houden. De film moet het dan maar van wat afzonderlijke momenten hebben.
Eerste uur mist absoluut vaart. Een redelijk povere bedoening waarbij de soms nogal cheesy 3D ook niet echt meehielp. Eigenlijk een schande om dit als "3D" te verkopen aangezien het vooral afdoet aan de beleving. Het tweede uur brengt gelukkig wat meer actie, al blijft het ook hier voornamelijk elke held die zijn kunstje doet.
De visjes waren erg cool (deden me wel sterk denken aan Darius Gaiden - wie het kent) en Iron Man blijft veruit het leukste personage hier. Eigenlijk het enige leuke personage. Het is jammer dat Favreau er niet was om de boel verder te redden. De regie van Whedon is echt extreem plat, de onderlinge humor ook absoluut mijn ding niet.
Iron Man blijft voor mij de enige Marvel reeks die echt te pruimen is. De rest wil er gewoon niet in. En voor iets wat episch en overdonderend zou moeten zijn had ik best veel moeite om niet in slaap te sukkelen.
1.5*, puur voor Downey en wat losse scenes en momenten, maar als geheel niet best.
Rabbitto
-
- 140 berichten
- 0 stemmen
Groot spektakel met al mn favoriete helden.
Echter kan ik vanwege het verhaal dat je uiteraard mijlenver zag aankomen niet meer dan 3.5* geven.
Ondanks dat je weet hoe het gaat lopen hoop je toch altijd op die verrassing in het script waardoor je staat te kijken. Dit bleef uit.
Ook het 3D had op een paar punten na totaal geen toegevoegde waarde, (weer 2 euro extra op een kaartje, zeker niet waard)
desalniettemin een geweldige film met een sterke cast en genoeg CGI om de komende maanden mee zoet te zijn.
Rosicky
-
- 1436 berichten
- 1709 stemmen
Eerlijk is eerlijk, Whedon heeft een heleboel goed gedaan. Tussen al het wapengekletter door weet de regisseur prima het overzicht te behouden. Zelfs in de massale gevechten bleef het voor mij volstrekt duidelijk wie op welk moment waar aan het knokken was. Het verdient ook een compliment dat elke superheld zo'n beetje evenveel aan bod komt. Ieder krijgt zijn eigen introductie, achtergrond en eigen hoogtepunt in het eindgevecht, knap gedaan. Ook is duidelijk te zien waar die 220 miljoen dollar van het budget zijn gebleven. De gevechten zijn spectaculair en bevatte een aantal schitterende shots. Tot slot is ook de humor dik in orde, zeker de scenes waarin de helden hun ego's op tafel gooien zijn geinig.
Maar dan. The Avengers duurt veel en veel te lang. Dat hoeft geen probleem te zijn, mits je een goed plot hebt. Dat heeft The Avengers allebehalve. Het verhaal is wel heel erg rechttoe, rechtaan. Ook de schurk maakt een matte indruk. Was dit nou echt de gast waarvoor ze moesten samenkomen? Maar het grootste probeelm met deze film vind ik de hoeveelheid bullshit. In een normale, losse superheldenfilm kan ik het nog net verkroppen dat één held met z'n krachten het opneemt tegen één schurk met zijn trucjes. Nu nemen echter zes freaks het op tegen een heel leger aan gekkies, dat werd me veel te veel. Dat begon al bij de openingsscene, en is nooit meer opgehouden. Was deze film echt slechter geweest met net wat minder aliens, wormgatportalen of halfgoden? Denk het niet. Ook vocht 3D wederom geen zak toe aan de film.
The Avengers krijgt van mij nog net een voldoende. Dat komt vooral door Robert Downey jr, die moeiteloos de show steelt met een sleutelrol in alle gevechten, maar bovendien met de meest gevatte, cynische humor.
Aardige poging om deze gigafilm op een overzichtelijke manier neer te zetten.
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
In een normale, losse superheldenfilm kan ik het nog net verkroppen dat één held met z'n krachten het opneemt tegen één schurk met zijn trucjes. Nu nemen echter zes freaks het op tegen een heel leger aan gekkies, dat werd me veel te veel.
Hoe is dat minder vreemd of gek (of wat je het ook vindt) dan één tegen één? Of één tegen tien, zoals je zo vaak ziet in de filmgeschiedenis?
Als je "normaal" wilt, dan moet je thuis achter de geraniums blijven, lijkt me. En zeer zeker nóóóóóit een Marvel comic oppakken. 
Maar misschien wordt je met het vervolg op je wenken bedient. Whedon heeft gezegd dat het tweede deel persoonlijker en kleinschaliger zal worden. Ben benieuwd!
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
Gezien de kleine scene tijdens de eindcredits (ik had alleen geen idee wie dat was...iemand een idee?)
Thanos. Geniaal personage. Als je binnenkort van plan bent een ouwe comic-klassieker op te pakken, pak dan de miniserie The Infinity Gauntlet.
astonm
-
- 274 berichten
- 469 stemmen
Maar misschien wordt je met het vervolg op je wenken bedient. Whedon heeft gezegd dat het tweede deel persoonlijker en kleinschaliger zal worden. Ben benieuwd!
Hmmm, dat gaan ze het waarschijnlijk opnemen tegen 1 villain. Waarschijnlijk Thanos dan.
Mikemans
-
- 265 berichten
- 1036 stemmen
Eén woord: ROCKS!!!!!!! 
Mogelijk dat 'The Avengers' uitgebreid gaan worden. Bijvoorbeeld thé Silver Surfer?
silver surfer vecht in de comics ook tegen Thanos (end credit)..
Deze film moet een voorbeeld zijn hoe superheldenfilms verfilmd horen te worden. Superman is de voorganger en deze mag positie 2 in nemen van mij.
Rosicky
-
- 1436 berichten
- 1709 stemmen
Hoe is dat minder vreemd of gek (of wat je het ook vindt) dan één tegen één? Of één tegen tien, zoals je zo vaak ziet in de filmgeschiedenis?
Omdat ik bij één zo'n personage nog wel bereid ben om alle logica anderhalf uur aan de kant te zetten en in het verhaal mee te gaan. Nu worden er zoveel superkrachten, oorsprongen, kostuums en monsters bijgehaald dat het me te veel van het goede werd.
Als je "normaal" wilt, dan moet je thuis achter de geraniums blijven, lijkt me. En zeer zeker nóóóóóit een Marvel comic oppakken. 
Maar misschien wordt je met het vervolg op je wenken bedient. Whedon heeft gezegd dat het tweede deel persoonlijker en kleinschaliger zal worden. Ben benieuwd!
Want normaal is per definitie slecht? Ik heb dat woord trouwens nooit genoemd. Minder bullshit is niet per se normaal, lijkt me.
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
Omdat ik bij één zo'n personage nog wel bereid ben om alle logica anderhalf uur aan de kant te zetten en in het verhaal mee te gaan. Nu worden er zoveel superkrachten, oorsprongen, kostuums en monsters bijgehaald dat het me te veel van het goede werd.
Vrijwel al deze personages hebben al hun eigen film gehad, en al die films spelen zich binnen hetzelfde universum af. Het zou eigenlijk juist raar zijn als ze NIET eens een keer als groepje samenkomen.
Want normaal is per definitie slecht? Ik heb dat woord trouwens nooit genoemd. Minder bullshit is niet per se normaal, lijkt me.
Nou ja, je had het over een "normale" superheldenfilm, wat sowieso al een nogal frappante woordkeuze is aangezien superhelden nooit normaal zijn. 
Captain America's verhaal is bullshit.
Thor's verhaal is bullshit.
Iron Man's verhaal is bullshit.
Ieder fantasiepersonage is bullshit.
Het is allemaal bullshit.
Wat had je verwacht? Dat zes bullshit personages samen zouden komen voor een kopje thee?
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Omdat ik bij één zo'n personage nog wel bereid ben om alle logica anderhalf uur aan de kant te zetten en in het verhaal mee te gaan. Nu worden er zoveel superkrachten, oorsprongen, kostuums en monsters bijgehaald dat het me te veel van het goede werd.
Dan werkt dit concept op voorhand toch al niet voor jou en heeft de film bij voorbaat al geen kans om een topper te worden? Neem dus ook aan dat je niet met hoge verwachtingen de zaal in ging?
Rosicky
-
- 1436 berichten
- 1709 stemmen
Dan werkt dit concept op voorhand toch al niet voor jou en heeft de film bij voorbaat al geen kans om een topper te worden? Neem dus ook aan dat je niet met hoge verwachtingen de zaal in ging?
Het had best voor me kunnen werken als de film net wat kleinschaliger was. Wellicht waren mijn verwachtingen te hoog. Ik dacht van te voren al dat ik de film niet veel aan ging vinden, maar de 95% die de film op Rotten Tomatoes krijgt, verleidde me toch om eens te gaan kijken.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Kleinschaligheid vind ik juist niet kunnen bij een film als dit. Je verenigt een stuk of wat superhelden, die elk hun actievolle blockbuster hebben gekregen. Dan moet de samenkomst van die personages in 1 film natuurlijk wel de overtreffende trap zijn.
DiskjockeyEast
-
- 426 berichten
- 362 stemmen
Vrijwel al deze personages hebben al hun eigen film gehad, en al die films spelen zich binnen hetzelfde universum af. Het zou eigenlijk juist raar zijn als ze NIET eens een keer als groepje samenkomen.
Nou ja, je had het over een "normale" superheldenfilm, wat sowieso al een nogal frappante woordkeuze is aangezien superhelden nooit normaal zijn. 
Captain America's verhaal is bullshit.
Thor's verhaal is bullshit.
Iron Man's verhaal is bullshit.
Ieder fantasiepersonage is bullshit.
Het is allemaal bullshit.
Wat had je verwacht? Dat zes bullshit personages samen zouden komen voor een kopje thee?
hahahaha ... thee, dan bullshit opruimen....dan wraaknemen op die stier...
Iron Maiden
-
- 2651 berichten
- 7065 stemmen
Godverredomme zeg, wat was dit me een belachelijke harde rollercoaster rit.
De film neemt goed de tijd voor de opbouw, maar wanneer het portaal open gaat naar de andere wereld krijg je een epische beukpartij te zien die zijn weerga niet kent.
Elk personage krijgt inderdaad voldoende screentime en ze doen niet onder voor elkaar tijdens de kolossale gevechten.
Weet niet waar andere mensen naar de 3D versie zijn geweest, maar bij Pathé Arena was de beleving echt fantastisch.
Iron Man die door de lucht vliegt Hawkeye met z'n boog komen hierdoor bijv. extra goed tot hun recht.
De humor werkte erg goed, de special effects waren fantastich heb eigenlijk niet echt iets aan te merken op deze film behalve dat Loki als god zijnde iets te weinig tegenstand bood maar goed. In mijn ogen de beste Marvel film tot nu toe!
astonm
-
- 274 berichten
- 469 stemmen
Het had best voor me kunnen werken als de film net wat kleinschaliger was. Wellicht waren mijn verwachtingen te hoog. Ik dacht van te voren al dat ik de film niet veel aan ging vinden, maar de 95% die de film op Rotten Tomatoes krijgt, verleidde me toch om eens te gaan kijken.
Ik vraag meer echt of hoe je een film met 7 superhelden kleinschalig wil houden. Zonder aktie zou het namelijk niet echt boeiend zijn. Althans, dat zou de meeste mensen niet bevredigen denk ik. Het hoort gewoon grootschalig en als je dat niet begrijpt heb je het echt niet begrepen. En een aktie waarbij 7 superhelden het opnemen tegen een aartsvijand kan gewoon niet kleinschalig. De Hulk is enorm, Thor is een god en Iron Man heeft ruimte nodig om te vliegen.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Kleinschaligheid vind ik juist niet kunnen bij een film als dit. Je verenigt een stuk of wat superhelden, die elk hun actievolle blockbuster hebben gekregen. Dan moet de samenkomst van die personages in 1 film natuurlijk wel de overtreffende trap zijn.
Inderdaad. Kleinschaliger? Dan moet je niet een Avenger film maken met oa Iron Man en Hulk die alles slopen.
El ralpho
-
- 1481 berichten
- 1092 stemmen
Hard tegen hard
The Avengers is beslist geen slechte film, maar had er meer uit kunnen halen dan dat nu het geval is. Laat ik allereerst wél voorop stellen dat de kijker met deze film in een rollercoaster rit terecht komt die op sommige momenten zijn weerga niet kent. De actie fans zullen dan ook zeker op hun wenken bediend worden omdat de film genoeg mooie plaatjes te bieden heeft. Met name Iron man steelt in dit spektakel de show, en de film heeft met momenten effecten waar je moedwillig een diepe buiging voor maakt en gerust U tegen kunt zeggen.
Echter is er ook te spreken van een schaduwkant van de medaille want het is beslist niet allemaal pracht en praal waar je als kijker mee te dealen krijgt. Men dient er namelijk wel rekening mee te houden dat we hier te maken hebben met de natte droom van iedere comic liefhebber wat de hoge score op IMDB ook zeker zal verklaren, en deze ook enigszins laat kleuren. Als men de film namelijk objectief beoordeelt valt er namelijk nog genoeg op de film af te dingen. Om te beginnen kunnen we het dan hebben over de verhaallijn. Deze overstijgt de verhaallijn van een gemiddelde aflevering van de Power rangers niet eens. Natuurlijk hoef je als kijker bij dit soort films niet al te veel diepgang te verwachten, maar er is nog steeds een groot verschil tussen een sterk verhaal met weinig diepgang en het niveau van de opzet van deze film.
Het lijkt bij veel comic verfilmingen van de laatste tijd wel of er geen goed verhaal neergezet kan worden in tegenstelling tot de cartoon reeksen uit de jaren 90' van verschillende Marvelreeksen. Noem het jeugd sentiment maar men hoeft alleen maar te denken aan de Venom saga uit de spider-man cartoon of die van Apocalypse uit de x-men reeks. (kenners zullen weten waar ik het nu over heb) Enkele van de weinige verhaallijnen die goed uit de cartoons zijn overgenomen blijven echter in mijn opinie Doc oc uit Spiderman 2, en de legendarische Joker in Batman Dark knight (niet eens een Marvel comic). Het universum van the Avengers slaagt er maar half in om goed over te komen wat met name komt door de bekrompen Loki die het ultieme kwaad vertegenwoordigt in deze film.
Dit is namelijk eigenlijk maar een zielig mannetje die weinig indruk maakt. Over zijn leger valt hetzelfde te zeggen. Deze was namelijk saai, inspiratieloos en kwam niet goed over als een ultieme dreiging waar al deze helden voor opgetrommeld moesten worden. Positieve punten blijven zoals al eerder genoemd Iron man, die -net zoals in zijn eigen films- perfect vertolkt wordt door Downey jr. en de Hulk die meerdere malen compleet losgaat. Heerlijk. Hier tegenover staan de weinig sympathieke Thor, en Captain America die in hun eigen films al geen potten wisten te breken en dat ook hier nog steeds niet doen. Johansson als Black widow is dan wel weer erg leuk, maar ze had wel meer actie scene's mogen krijgen. Ook het personage van Renner(Hawkeye) voegt weinig toe, en Jackson blijft de perfecte Nick Fury.
De film doet dus veel dingen goed, maar daar tegenover staan minstens even veel dingen die veel beter kunnen. Zo ziet de film zoals al eerder vermeld er gelikt uit, maar op sommige stukken is het vaak ook veel te nep en had het beter anders uitgewerkt kunnen worden. Wat slechts bijzaak is en alleen een probleem in de bioscoop hoeft te vormen is dat ook deze film helaas weer in 3D te zien is wat je kaartje wederom onnodig duurder maakt omdat het maar weinig toevoegt. Ik reken slechts 3 sterren voor deze film niet omdat hij slecht is, maar wel omdat er in een vervolg -wat er ongetwijfeld gaat komen- veel meer mee gedaan kan worden. Zeker als we spreken over het ultieme super helden team.
3,0*
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Vermakelijk, maar met name dankzij het laatste half uur. Eerste 100 minuten was warrig en bevatte eigenlijk weinig opmerkelijke scene. Standaard set up a la 7 Samourai. Openingsscene ook al niet al te best. Grappen waren verre van grappig, maar Downey en Johanson zorgen ervoor dat het redelijk wegkijkt. Had allemaal prima in 40 minuten kunnen worden neergezet.
Maar zoals gezegd, laatste half uur is de actie top, hoewel het wel erg schatplichtig is aan Transformers 3, dat toch nog een stuk meer (3d) spektakel bood. De hulk stal hier de show.
3d wisselend, zaten zeker leuke shots in, maar over het algemeen is duidelijk dat ook Whedon niet begrijpt hoe hij daar zijn voordeel mee moet doen. Duidelijk meer 'een manager van de opnames' dan regisseur.
Eerste 90 minuten een kleine 2,5, laatste half uur dikke 4* En waarom toch weer zo'n enorm suffe epiloog? Come on, we weten dat nu wel, ga gewoon direct naar de credits, als de strijd gestreden is.
3,5*, maar waarschijnlijk snel vergeten.
jokemeistah
-
- 121 berichten
- 741 stemmen
Heerlijke film,
Alles klopte: humor was goed, actie was geweldig en de chemie tussen de superhelden was ook goed.
Alle grote superhelden hadden een uitstekende rol (Captain America, Thor, Iron Man en The Hulk),
maar de twee bijrollen hebben het ook meer dan goed gedaan (Hawkeye, Black Widow)
Ik kijk uit naar het vervolg.
Blokland
-
- 545 berichten
- 1472 stemmen
Vermakelijk, maar met name dankzij het laatste half uur. Eerste 100 minuten was warrig en bevatte eigenlijk weinig opmerkelijke scene. Standaard set up a la 7 Samourai. Openingsscene ook al niet al te best. Grappen waren verre van grappig, maar Downey en Johanson zorgen ervoor dat het redelijk wegkijkt. Had allemaal prima in 40 minuten kunnen worden neergezet.
Maar zoals gezegd, laatste half uur is de actie top, hoewel het wel erg schatplichtig is aan Transformers 3, dat toch nog een stuk meer (3d) spektakel bood. De hulk stal hier de show.
3d wisselend, zaten zeker leuke shots in, maar over het algemeen is duidelijk dat ook Whedon niet begrijpt hoe hij daar zijn voordeel mee moet doen. Duidelijk meer 'een manager van de opnames' dan regisseur.
Eerste 90 minuten een kleine 2,5, laatste half uur dikke 4* En waarom toch weer zo'n enorm suffe epiloog? Come on, we weten dat nu wel, ga gewoon direct naar de credits, als de strijd gestreden is.
3,5*, maar waarschijnlijk snel vergeten.
Shit, ben na 90 minuten weggegaan omdat het zo pover was....
Pre- en sequels

Avengers: Doomsday
2026
Geen reacties

Avengers: Endgame
2019
662 reacties

Avengers: Infinity War
2018
477 reacties

Avengers: Age of Ultron
2015
309 reacties
Gerelateerd nieuws

De tien best beoordeelde films van de jarige Chris Evans (43) buiten Marvel om

Marvel overweegt de originele 'Avengers'-cast terug te brengen, inclusief Robert Downey Jr. en Scarlett Johansson

Jeremy Renner voor het eerst weer op de rode loper na bijna fataal ongeval

Marvel Studios kondigt twee nieuwe Avengers-films aan op Comic-Con
Bekijk ook

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Fantasy / Avontuur, 2001
3.683 reacties

The Dark Knight
Actie / Misdaad, 2008
7.907 reacties

Django Unchained
Western / Actie, 2012
2.178 reacties

Inception
Thriller / Sciencefiction, 2010
7.006 reacties

Avatar
Fantasy / Avontuur, 2009
12.756 reacties

Memory of the Camps
Documentaire, 2014
8 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










