See No Evil (2006)
Genre: Horror
Speelduur: 85 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Gregory Dark
Met onder meer: Samantha Noble
IMDb beoordeling:
5,1 (30.599)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 14 september 2006
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot See No Evil
"Evil Gets Raw"
Een groepje jonge delinquenten moet als deel van hun taakstraf schoonmaakwerk verrichten in een vervallen hotel. Wat ze echter niet weten is dat er in het hotel ook een maniak rondloopt. Psychopaat Jacob Goodnight is uit op wraak en zal de aanwezigen een slapeloze nacht bezorgen.
Externe links
Acteurs en actrices
Jacob Goodnight
Christine
Michael
Richie
Zoe
News Reporter
Tye
Kira
Williams
Melissa
Video's en trailers
Reviews & comments
PEN15
-
- 1281 berichten
- 637 stemmen
leuke woordspeling. Nou... ik had verwacht dat deze film zwaar zou tegenvallen, maar ik vind hem zelfs voldoende op horror-slasher niveau. 2.5 sterren als ik deze zou beoordelen. Er zit weer een hoop cliche in, maar aan de andere kant ook fraaie, nieuwe dingen. Aardig, maar niet meer nodig om hem nog eens te bekijken. Wel heel erg zonde dat /spoiler modus aan\ deze film geen deur open laat staan voor een vervolgdeel, TENZIJ hij in deel 2 terug komt als ZOMBIE, in deel 3 het opneemt tegen Los Angelos, in deel 4 naar de ruimte gaat, in deel 5 terug komt als geest en lichamen kan overnemen etc
scarface_man
-
- 12 berichten
- 17 stemmen
Vind dat de laatste tijd veel films op elkaar gaan lijken. 
En ook dat er veel de zelfde fims worden gemaakt Bijv Saw dan krijg je een film precies het zelfde als Saw alleen een andere naam hou het orgineel en verzin eens een film die nog niet bestaat 
Turkeyloverz
-
- 4239 berichten
- 1459 stemmen
Saw is ook niet echt origineel te noemen (Cube), ten tweede lijkt deze film toch helemaal niet op Saw?
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Saw is ook niet echt origineel te noemen (Cube), ten tweede lijkt deze film toch helemaal niet op Saw?
Was ik ook aan het denken.
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Erg flauwe slasher die werkelijk op alle fronten faalt.
Ten eerste: de hoedanigheid van de killer is veel te vroeg bekend waardoor er nooit sprake is van spanning.
Ten tweede: de moorden volgen elkaar veel te snel op en zijn bovendien nergens creatief.
Ten derde: alle personages, zonder uitzondering, staan te acteren als een blok hout en hebben de diepgang van een teletubby.
Ten vierde: de zielige poging om de psychologie achter de killer te verklaren is werkelijk lachwekkend en bovendien nog eens cliché.
Als ziet dat dit soort bagger nog gemaakt wordt, dan mag je als horrorfan nog blij zijn met de remakes van gevestigde waarden.
dr channard
-
- 563 berichten
- 319 stemmen
Heb een vraagje, komt er een stukje Mein teil van rammstein in voor ?
Doom
-
- 8214 berichten
- 1540 stemmen
Ten tweede: de moorden volgen elkaar veel te snel op en zijn bovendien nergens creatief.
Alles beter dan het saaie rennen de gehele tijd. Je weet meestal toch al waar dat in gaat eindigen. Meteen dus lekker snel moorden die hap. Dan valt er tenminste nog wat te genieten. Verder waren de moorden misschien niet creatief, maar wel strak.
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Alles beter dan het saaie rennen de gehele tijd. Je weet meestal toch al waar dat in gaat eindigen. Meteen dus lekker snel moorden die hap. Dan valt er tenminste nog wat te genieten. Verder waren de moorden misschien niet creatief, maar wel strak.
Daar zit nu net het probleem. Als de moorden dan nog eens creatief waren, maakte die snelle en hoge body count niet uit. Kijk bijvoorbeeld naar Intruder, daar volgen de moorden mekaar nog sneller op dan hier, maar het gebrek aan spanning wordt dan wel perfect opgevangen door de originele uitvoering van het bloedvergieten en de daarmee gepaard gaande heftige gore.
Linn
-
- 3289 berichten
- 3798 stemmen
Goede tienerslasher!
Beter als dat ik verwacht had, hier en daar wel enkele cliche stukken erin. Maar wel redelijk spannend. Je weet wel wat je met zo'n film te wachten staat, maar de sfeer was lekker duister en het was ook op een gave manier gefilmd. De moorden waren idd niet superorigineel maar dat doet niks af aan de duistere beklemmende sfeer. Je ziet dan ook niet in elke horror dat iemand een mobieltje in zijn strot geduwd krijgt Leuke film en goed vermaak 3.5*
fluppebxl
-
- 218 berichten
- 2427 stemmen
Had er niet teveel van verwacht, maar viel al bij al nog goed mee. Voor het diepgaande verhaal moet je het niet doen (al vond ik dat met die ogen en het verhaal erachter nog wel leuk gevonden), maar 'k vind em wel nog leuk uitgewerkt, met een cool ogende killer. En die blonde was nog verdomd knap ook.
3,5*
depp_addiction
-
- 31 berichten
- 11 stemmen
Wel een goede film, maar ik vond wel dat de moorden snel achter elkaar kwamen, je bleef dus eigelijk de hele tijd in dezelfde sfeer.
Persoonlijk heb ik zelf altijd hoe langer het duurt voordat een persoon vermoord wordt bijvoorbeeld, hoe spannender, dús hoe leuker de film word.
Ik vind het jammer dat de moorden dus de hele tijd achter elkaar zijn, daarom vond ik het saai op het gegeven moment helemaal niet meer eng en spannend.
Dat is wel jammer, verder wel een leuke film 
3*
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12852 stemmen
Eng vond ik de film niet. Spannend ook niet. Zoek ik ook niet in dit soort horrorfilms.
Film speelt het wel slim op sommige fronten. Grotere groep te vermoorden tieners dan normaal, korte speelduur en mooi locatie. Dit zorgt er inderdaad voor dat het allemaal niet te lang duurt en er genoeg gemoord kan worden.
Grootste pluspunt van de film is de look en de editing. Lekker smerig allemaal, mooi belicht, leuk geëdit. Maakt dit soort filmpjes zoveel leuker om te kijken.
Gore was ook goed, paar grappige en goed uitgevoerde scenes (heerlijk toch, dat meisje dat in de bak zat om het bevrijden van een hond die opgegeten wordt door de lieve beestjes). Van dat soort ironie kan ik best genieten.
Dat er niet zo goed geacteerd werd ? Mja, al die 70s horror dingetjes al eens bekeken ? Kan er mij echt niet aan storen in een film als dit.
Zo kom ik aan een aardige 3.5*. Amusante film die gelukkig niet te lang duurt en smerig oogt.
Er is namelijk wel heel erg weinig beveiliging voor deze zware criminelen.
Ehm ? Winkeldiefstal, bezit van drug met intentie te verkopen en inbraak. Scum of the earth is het!
Matchostomos
-
- 4171 berichten
- 535 stemmen
Dat er niet zo goed geacteerd werd ? Mja, al die 70s horror dingetjes al eens bekeken ? Kan er mij echt niet aan storen in een film als dit.
Waarom stoort het acteerwerk je in prenten als deze 'See No Evil' niet, maar in bijvoorbeeld 'The Texas Chainsaw Massacre' wel? Is de visuele verpakking van 'See No Evil' voor jou een element dat zoiets doet vergeten?
En zonder een aanval te doen op je filmsmaak, kan ik je in dat geval begrijpen, al zal ik er niet altijd mee akkoord gaan.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Dat er niet zo goed geacteerd werd ? Mja, al die 70s horror dingetjes al eens bekeken ? Kan er mij echt niet aan storen in een film als dit.
Bij The Texas Chainsaw Massacre:
Waarom reken je er een film als TCM hier zo hard mee af en boeit het bij een film als See no Evil niet meer zoveel?
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12852 stemmen
Het staat er gewoon hoor: "en de vreselijk belabberde visuele kant". Daarnaast vond ik TCM nog wel een gradatie erger.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Ja maar als je er niet op let bij zulke films zou het niet mogen wegen in de beoordeling toch?
Matchostomos
-
- 4171 berichten
- 535 stemmen
Maar net omdat Onderhond 'The Texas Chainsaw Massacre' visueel zo belabberd vond, valt het waardeloze acteerwerk des te meer op; of niet?!
In dat geval kan ik hem dus wederom begrijpen, al kan ik er andermaal niet mee akkoord gaan. 
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12852 stemmen
Meer vraag ik ook niet Matchostomos 
Eenzelfde discussie is al enkele malen gevoerd wanneer ik kritiek had op het verhaal (terwijl ik dat doorgaans als onbelangrijk bestempel).
Al blijft het ook wel zo dat wanneer ik zeg dat het acteerwerk niet belangrijk is in een film als deze, ik toch nog steeds een minimum niveau verwacht. See No Evil geraakte daar wel, TCM jammer genoeg niet.
Doom
-
- 8214 berichten
- 1540 stemmen
Ehm ? Winkeldiefstal, bezit van drug met intentie te verkopen en inbraak. Scum of the earth is het!
Ik weet het niet meer zeker maar volgens mij zaten ze voor meer dan inbraak, drugs en diefstal. Maar dan nog, de zogenaamde beveiliging blijft een lachertje.
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12852 stemmen
In het begin wordt er gezegd waarvoor ieder crimineel zit. Er zitten geen zware misdaden bij. Enkel het donkere meisje zit er voor doodslag maar later blijken daar ook verzachtende omstandigheden voor te bestaan.
De beveiliging was erg licht inderdaad, maar van zware criminelen geen sprake.
j0zman
-
- 144 berichten
- 459 stemmen
Supergoede film met heerlijke bloederige scenes. Een horror toppertje van de laatste tijd, en belandt zeker in mijn horror top 10.
*4,5
metaledje
-
- 740 berichten
- 859 stemmen
hij viel me erg mee, het verhaal en de toevalligheden slaan natuurlijk nergens op, maar het slasher gehalte en de effecten waren zwaar te pruimen, vooral de sfx aan het einde zagen er goed uit, kane deed het uitstekend maar de rest dat was een ander verhaal, het wegrennend geschreeuw was het enige wat een beetje ok was
goed voor een 6je
movielip
-
- 19 berichten
- 49 stemmen
Heel goede horrorfilm. Met vettige scenes, veel bloed! Zeker een topper!
+
- zeer goede acteerprestaties
- zeer goed verfilmt
- veel enge scenes! Niet voor gevoelige kijkers!!
-
- niet echt minpunten
4
mandy//
-
- 7 berichten
- 7 stemmen
Ik vond het een lekker filmpje!
Soms ranzige stukjes erin en een paar schrikeffecten...
Maar echt eng vond ik hem niet.
Er zit niet echt een verhaal in, de mensen worden gewoon omstebeurt afgeslacht.
Het einde vond ik wel echt vet!
Ik kreeg gewoon medelijden met die vent, echt zielig gewoon.
3,5 *!!
NightWolf
-
- 339 berichten
- 527 stemmen
Redelijke horror met een leuk slashergehalte. De psychologie achter de moordenaar was cliché maar toch leuk in beeld gebracht. Het einde was wel nice.
3*
FixX
-
- 622 berichten
- 456 stemmen
jammer hij is te voorspelbaar
jammer hij kwam te snel naar voren waardoor spanning weg viel
jammer dat de moorden zo snel gingen
voor de rest toch wel aardig filmpje om te zien
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11915 berichten
- 5319 stemmen
Degelijke slasher zonder al te veel verrassingen. Het aloude geloofs-motief wordt weer fijn herhaald, en de film is redelijk sfeervol. Jammer van het lullige einde, het stukje tussen de credits door niet meegerekend. 3*
ReplicaF
-
- 63 berichten
- 409 stemmen
Wat wil deze film eigenlijk toevoegen aan het Horrorgenre?Tot op een paar leuke gore-scenes na is deze film absoluut NIET te doen. 
Pre- en sequels

See No Evil 2
2014
46 reacties
Het laatste nieuws

Vierde seizoen van 'Bridgerton' wordt goed bekeken op Netflix: 'Werkelijk schitterend'

Binnenkort in de bioscoop: horrorfilm 'Scream 7' te zien in IMAX

Vanaf vandaag kijk je op Netflix naar de misdaadserie 'Animal Kingdom'

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken
Bekijk ook

Mindhunters
Misdaad / Thriller, 2004
534 reacties

The Condemned
Actie / Thriller, 2007
400 reacties

Vacancy
Thriller, 2007
433 reacties

P2
Horror / Thriller, 2007
241 reacties

Kairo
Horror, 2001
74 reacties

Extreme Measures
Thriller, 1996
72 reacties
Gerelateerde tags
hotelgevangeneeye ball remakemoordseriemoordenaarjeugdreligious fundamentalismreligious fanaticismprisonerspro wrestler
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





