Genre: Komedie / Misdaad
Speelduur: 98 minuten / 106 minuten (extended cut)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Seth Gordon
Met onder meer: Jason Bateman, Jason Sudeikis en Charlie Day
IMDb beoordeling:
6,9 (485.542)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 28 juli 2011
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Horrible Bosses
"Ever wish your boss was dead?"
De drie beste vrienden Nick, Kurt en Dale zijn redelijk gelukkig met hun leven. Ze hebben alledrie een leuke woning en een betaalde baan. Ze gaan echter elke dag wel met tegenzin naar hun werk, omdat ze vreselijk behandeld worden door hun superieuren (Jennifer Aniston, Colin Farrell en Kevin Spacey). Na een avondje stappen bedenken ze een plan om hun bazen, die in de weg staan van hun gelukkige bestaan, te vermoorden.
Externe links
Acteurs en actrices
Nick Hendricks
Dale Arbus
Kurt Buckman
Dave Harken
Julia Harris
Bobby Pellitt
Motherfucker Jones
Jack Pellit
Kenny Sommerfeld
Rhonda Harken
Video's en trailers
Reviews & comments
Cyclops
-
- 9 berichten
- 1419 stemmen
Weinig subtiele humor en soms wel erg flauwe, afgezaagde grappen, maar desondanks toch best een aardige film.
tottenham89
-
- 327 berichten
- 1346 stemmen
Kerel waar heb je last van. Deze film is episch en geniaal. Ik heb me kapotgelachen. The Hangover deed ook haar best, maar deze film was toch echt 10x beter. De makers van Hangover II kunnen zichzelf trouwens beter opknopen, wat een KUT film was dat
Nergens van. Heb zelf ook af en toe 'kapot' moeten lachen, maar daar ging mij het niet alleen om
. Goed, zo heeft een ieder zijn eigen mening.
Senta
-
- 44 berichten
- 172 stemmen
Super leuke film,. ben nooit zo van de komedies maar deze heeft mij van het begin af aan weten te boeien. Goed acteerwerk en niet voorspelbaar!
Jessen0wnt
-
- 3199 berichten
- 2579 stemmen
Leuk!
Horrible Bosses verdient alle belovende recensies die hij heeft gekregen. Erg fijne luchtige komedie die nergens te geforceerd of te grappig over wilt komen maar toch aardig de lach spieren weet op te krikken, en wat eigenlijk nog fijner is: sfeer heeft. Cast doet het gewoon leuk, allemaal veel plezier in hun rolletje en iedereen kent zijn plek. Film is vooral erg vlot, door toch wel drie verhaallijnen gaat het allemaal heen en weer en heb je echt een gevoel dat het in een knip omvliegt, wat soortgelijk staat aan een vermakelijke tijd. Liedjes tussen door vond ik ook erg leuk, ken er nog veel niet; altijd leuke manier om aan nieuwe muziek te komen. Gewoon erg leuk, nergens nieuwe of gedurfde grappen, mooi gemaakt of knap gedaan. Gewoon gewoon. Geslaagd.
3 sterren
Larry Hagman
-
- 31 berichten
- 0 stemmen
ik heb vandaag, deze film voor de 2e keer gezien, en nu echt op de hoofdrol spelers gelet, wat een goede samen werking tussen deze , en nog steeds vindt ik hem keigoed.
Aazhyd
-
- 640 berichten
- 305 stemmen
Ik heb de trailer gezien en ik krijg de indruk dat het een erg onleuke film is.
Aniston is natuurlijk altijd -1.
Bob Gray
-
- 1222 berichten
- 2047 stemmen
Kijk de trailer en je hebt alle grappen al zo'n beetje gezien. Wel aardig om te kijken maar nergens echt gelachen. Helaas...
Dirtdiver
-
- 163 berichten
- 1194 stemmen
Damn, wat een geweldige film. Doet zeker niet onder aan 'The hangover'.
lordmars
-
- 156 berichten
- 0 stemmen
ik kom net uit de bios en hoewel hij niet zo vlot op gang komt heb ik echt zo nu en dan in een deuk gelegen! dat stuk met die cocaine is echt geweldig.
dus even door het begin heen bijten en dan word echt echt lachuhh
Dirtdiver
-
- 163 berichten
- 1194 stemmen
Dat stuk met de coke is zeker het hoogtepunt! Iedereen in de bios lag 3 min. dubbel.
ik kom net uit de bios en hoewel hij niet zo vlot op gang komt heb ik echt zo nu en dan in een deuk gelegen! dat stuk met die cocaine is echt geweldig.
dus even door het begin heen bijten en dan word echt echt lachuhh
mpsopa
-
- 10 berichten
- 41 stemmen
Heerlijke film! Super goede cast (Colin Farrell vond ik alleen iets minder), goed script en grappige teksten. Begin Aniston steeds meer te waarderen als comedy actrice! Charlie Day (mannetje met baardje) is echter mijn favoriet in deze film. Kortom aanrader, als je zin hebt om te lachen.
Maikel.....
-
- 2 berichten
- 13 stemmen
Ik heb de trailer gezien en ik krijg de indruk dat het een erg onleuke film is.
Aniston is natuurlijk altijd -1.
Nou, Aniston was toch zeker niet -1 in deze film, topchick. Daarnaast een goede komedie, veel grappige momenten lekker vlot wat foute teksten tussen door oftewel prima film.
Off topic: Weet iemand of er een soort van genius bestaat binnen moviemeter? (dat je op basis van de beoordelingen die je hebt gegeven een aantal recommendations krijgt welke films je waarschijnlijk ook leuk vindt)
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
Ik was aan het fietsen, en wat er ook gebeurde, ik weet het niet precies meer, misschien gewoon echt niet goed opgelet, ik fietste met m'n sigarettenpakje in m'n hand en ik kwam in de richel naast de weg terecht.. Maar ik zag dus de stoep bij het busstation van Gouda ineens heel erg goed en van dichtbij. Gevolg was dat ik een schaafwond op m'n knie had, en dat ik maar even lopend naar de bios ging, om deze film te gaan zien. En ik voelde het ook wel een beetje prikken, de gehele film lang. Afijn, weer een lesje geleerd, nooit zomaar heel dicht langs de stoep gaan fietsen he
.
Toen ik, voor ik vertrok richting bios, vertelde aan de begeleider die werkte, waar ik heen ging, zei hij: 'Verschrikkelijke bazen? Daar valt A. (de teamleidster) ook onder!' Ik vond het zo grappig dat hij dat zei, ik kan niet anders dan dat wel even mee te nemen in het stukje tekst wat ik nu schrijf.
Charlie Day was verreweg het allerbeste. De rest van de cast is half zo leuk niet. Sorry, maar Jason Bateman is niet echt favoriet, zoals altijd, en Jason Sudeikis vond ik ook erg vervelend, terwijl Jamie Foxx en Kevin Spacey er juist wel iets voor mij uitsprongen. Qua cast nogal een bijeengeraapt zooitje dus, de ene kant is Oscar waardig, de andere kant is helemaal niet noemenswaardig. Vrij eigenaardige film dus, en niet eens helemaal goed uitgewerkt. 3*. Met name dankzij Jamie, Charlie en Kevin. En de rest deed me totaal niets.
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
Ging je in je eentje naar de bios?
?
ManoT
-
- 3 berichten
- 2 stemmen
Ik heb deze film gisteren in de bioscoop gezien. Ik ben aangenaam verrast door deze film. In het begin redelijk sceptisch maar was snel overstag. Jammer dat je het plot redelijk kon voorspellen, op een verhaallijn na dan. Jennifer Aniston heeft weer laten zien dat ze toch goed kan vertoeven in zo'n film. Het was voor mij lang geleden dat ik naar de bioscoop ben geweest om een komedie te zien, maar als dit soort films meer in de bioscoop draaien, ga ik er vaker heen.
N23
-
- 649 berichten
- 255 stemmen
Mah niet slecht, maar zeker ook niet goed. Een 6je, geen biosscoopbezoek waard. Wel een bankavondje met vrouwlief waard.
AmazingPP
-
- 2524 berichten
- 1859 stemmen
Ik ben het volledig eens met N23 boven mij. Het is zeker geen slechte film, maar zeker ook geen topper. Ik had hierbij een beetje hetzelfde gevoel als bij "The Hangover", maar die vond ik een stuk leuker. Deze film heeft het net allemaal niet. Hij is bij tijd en wijle echt grappig, maar zakt na de pauze in elkaar als een plumpudding. Aniston en Spacey zetten een leuke rol neer, maar het kleinste mannetje van de drie (die met dat baardje en hoge stem) gaat op den duur echt irriteren. Daarnaast is het einde ook wel heel erg afgeraffeld. Zeker geen topper, maar wel vermakelijk.
3 *
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4084 stemmen
Zeer vermakelijke komedie waar vooral de bijrollen kans krijgen om te schitteren. Kevin Spacey is briljant als de antichrist baas, Farrell is heerlijk in vorm als coke snuivende junkie die de zaken overneemt van zijn pa en Aniston is werkelijkwaar briljant als oversekste bazin. Dan vergeet je bijna nog Foxx als Motherfucker Jones, die ook de lachers op de hand werkt.
Door de fantastische bijrollen raken de hoofdrolspelers een beetje ondergesneeuwd, respectievelijk Bateman, Sudeikis en Day. Zij vervullen hun rollen allemaal prima en de chemie onderling is zeker aanwezig, ook zijn ze af en toe grappig, maar verbleken ze uiteindelijk toch bij de bijrollen.
Overigens gaven Bateman en Sudeikis al aan dat Day niet helemaal spoort en daar ben ik het ook redelijk mee eens, hoe expres het mischien ook is. Een vrouw als Aniston weigeren die op je zit te geilen is gewoon iets waar ik niet met mijn verstand bij kan
Ook irriteert zijn stemmetje wel na een tijdje. Duidelijk de minste rol in de film, soom zit er dan ook schromelijk naast in haar mening voor mij.
Bovengemiddeld!
3,5*
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
soom zit er dan ook schromelijk naast in haar mening voor mij.
. Gelukkig hebben we niet allemaal dezelfde smaak en kijken we ook nooit hetzelfde naar een film: Ik vond Charlie echt zo veel beter dan Bateman met z'n irritante hoofd en Sudeikis was niet veel beter imo.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4084 stemmen
Die drie zijn sowieso niet de uitblinkers in de film, maar Bateman en Sudeikis hebben in ieder geval geen vervelende stem, iets wat Day wel heeft en toch sneller irritaties oproept bij mensen. Daarnaast vind ik het gewoon een slap excuus van een man, iedereen had het met Aniston gedaan 
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
Iets wat Day wel heeft en toch sneller irritaties oproept bij mensen. Daarnaast vind ik het gewoon een slap excuus van een man, iedereen had het met Aniston gedaan
. Grappig dat je Foxx en co meer vind dan de 3 hoofdrolspelers, trouwens. Ik vond het totaal niet storend dat Day zo praatte trouwens, voor mij was hij dus echt de leukste, terwijl ik de andere 2 gewoon irritant vond overkomen.
GuyOverboard
-
- 73 berichten
- 495 stemmen
Jennifer Aniston was het hoogtepunt van de film. Haar karakter was gewoon echt hilarisch.
Voor de rest niet echt een bijzondere film, en zoals zo vaak was hier het begin veel interessanter dan het einde. Toch nog 3.5 ster, omdat ik toch een aantal keer goed gelachen heb.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4084 stemmen
. Grappig dat je Foxx en co meer vind dan de 3 hoofdrolspelers, trouwens. Ik vond het totaal niet storend dat Day zo praatte trouwens, voor mij was hij dus echt de leukste, terwijl ik de andere 2 gewoon irritant vond overkomen. Ik vond de drie hoofdrolspelers best leuk, maar ik denk dat iedereen het er wel over eens is dat de bijrollen toch wel het meest hilarisch zijn. Heerlijk gestoorde en over de top personages, terwijl de hoofdrolspelers relatief normaal zijn. Op Day na dan, die blijkbaar niet tegen de avances kan van Aniston, vooral dat einde waarin hij haar naait vond ik een beetje jammer. Man onwaardig

Wat in hun voorkomen vond jij irritant dan als ik vragen mag? Nu ben ik ook nieuwsgierig
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
Wat in hun voorkomen vond jij irritant dan als ik vragen mag? Nu ben ik ook nieuwsgierig
.
paul83
-
- 1361 berichten
- 1571 stemmen
Jamie Foxx in een briljante bijrol. Daarnaast zijn de rollen van de bosses ook geweldig. Helemaal Aniston en Spacey. Verder is de film redelijk ongeloofwaardig, vaak grappig en dus prima te kijken. Kijk deze film alleen niet in de bios want dat is zonde van je geld.
tevelenco
-
- 790 berichten
- 932 stemmen
Erg geslaagde comedy.
Met grappen die veel lijken op de grappen uit the Hangover.
Vooral het eerste deel vond ik erg goed.
Met veel geslaagde grappen en hillarische situaties.
Het tweede deel vond ik hier en daar iets minder maar nog steeds erg vermakelijk.
En ook de cast wist me aangenaam te verrassen met een erg gemene Spacey en een erg hete Aniston.
Kortom ik heb me prima vermaakt.
DaDude1973
-
- 6 berichten
- 11 stemmen
Vond het een erg geslaagde comedy. Vooral Kevin Spacey (man, wat is hij toch een goede acteur!), Jamie Foxx en Jennifer Aniston (ze blijft lekker!) vond ik goed acteren.
Ook het samenspel van de hoofdrolspelers vond ik erg goed, alsof ze al jaren met elkaar werken.
Heb me prima vermaakt! Van mij mogen meer van dit soort comedy's uitkomen!
Mr_White
-
- 2067 berichten
- 0 stemmen
Vlotte komedie die een stuk leuker uit pakt dan ik had gedacht. Komt vooral door de acteurs, die allemaal hun ding doen. Bateman, Sudeikis en Day hebben goede chemie en zijn geloofwaardig als drie vrienden die besluiten hun bazen te vermoorden. Dit is ook voor het eerst sinds Arrested Development dat ik Bateman eindelijk weer tot zijn recht zie komen, hij komt veel te vaak in flutrollen terecht. De drie bazen, Spacey, Aniston en Farrell, zijn ook goed neergezet, een verrassing want ik was bang dat zij zich er juist te makkelijk vanaf zouden maken. Spacey met name is lekker op dreef als de gruwelijk paranoide eikel.
De film begint wel een beetje te kwakkelen na de moord op Farrell, omdat daarna het moordplotje in elkaar zakt en het geheel iets te warrig naar een einde toe sukkelt. Uiteindelijk blijft de film overeind door de grappen, maar met een sterkere tweede helft had hier écht een goede film uit kunnen komen.
Pre- en sequels

Horrible Bosses 2
2014
95 reacties
Het laatste nieuws

Alom geprezen Nederlandse dramaserie 'Dag en Nacht' gaat dit voorjaar nog verder

Bijzonder veel series verlengd: zit jouw favoriet er ook tussen?

Dit is de ultieme kijkvolgorde voor alle Marvel-films tot 2026

Netflix voegt in maart 'The Invisible Man' toe: waar kijk je de horrorfilm nu?
Bekijk ook

The Hangover
Komedie, 2009
1.716 reacties

50/50
Drama / Komedie, 2011
288 reacties

Hasta la Vista!
Komedie / Drama, 2011
276 reacties

The Social Network
Biografie / Drama, 2010
1.302 reacties

The Lincoln Lawyer
Drama / Misdaad, 2011
247 reacties

Limitless
Thriller / Mystery, 2011
567 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








