• 15.795 nieuwsartikelen
  • 178.173 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.591 stemmen
Avatar
 
banner banner

Critters 2: The Main Course (1988)

Horror / Komedie | 86 minuten
2,56 233 stemmen

Genre: Horror / Komedie

Speelduur: 86 minuten

Alternatieve titel: Critters 2: Het Hoofdgerecht

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Mick Garris

Met onder meer: Don Keith Opper, Terrence Mann en Scott Grimes

IMDb beoordeling: 5,6 (18.212)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Critters 2: The Main Course

"Get Ready for Seconds... They're Back."

De jonge Brad Brown keert terug naar zijn oude woonplaats Grover's Bend, waar het hele dorp het druk heeft met de voorbereidingen voor een groot paasfeest. Maar als dan een paar Critter- eieren aangezien worden voor paaseieren en deze vervolgens uitkomen, wordt het dorpje opnieuw geterroriseerd door de kleine hongerige monstertjes uit de ruimte...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van GerwinF

GerwinF

  • 1643 berichten
  • 0 stemmen

2.5 sterren. Puur uit jeugdsentiment


avatar van Hemdale

Hemdale

  • 2222 berichten
  • 8830 stemmen

Iets minder dan de eerste maar toch ook erg leuk! 2,5 ster!


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Ook het vervolg op Critters is alles behalve slecht. Geestige humor, veel leuke knipogen naar andere films en de kleine monsterjes zijn opnieuw erg leuk. Iets minder dan het eerste deel, maar nog steeds bijzonder vermakelijk.


avatar van damon

damon

  • 1887 berichten
  • 0 stemmen

Beetje te verouderd, heb het dan ook dan 10 minuten uit gezet. Maar als je de film lang geleden hebt gezien, zal het nog wel wat leuks hebben.....denk ik:S


avatar van Soeperman87

Soeperman87

  • 567 berichten
  • 479 stemmen

Ik zoek deze film, echter nergens te koop?


avatar van Frantic01

Frantic01

  • 163 berichten
  • 215 stemmen

Goed vervolg van deel 1 maar ik zoek ze ook op koop dvd weet iemand waar?????



avatar van metaledje

metaledje

  • 740 berichten
  • 859 stemmen

hehe dit deel vind ik beter dan de 1ste, heb echt moeten lachen in die eet-tent 4* jeugdsentiment+hij is nog steeds erg leuk


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87595 berichten
  • 12845 stemmen

Zelfde niveau als de eerste film.

Blijft een campy bedoening met klootzakjes van monsters die de film opleuken. Het ziet er visueel net ietsje beter uit, maar verder blijft het een karige bedoening.

Geen film die serieus genomen moet worden, maar dat is ook het laatste wat de film lijkt te willen. Gelukkig duurt het dan ook allemaal niet te lang, zodat het erg makkelijk verteerbaar is en de vaart er goed blijft inzitten.

Grappige wezentjes, erg vermakelijke zooi, maar niks meer dan dat. Ook hier 2.5 + een halfje voor jeugdsentiment.

3*


avatar van JurassicPark

JurassicPark

  • 505 berichten
  • 632 stemmen

ik geef gem een 3,5. grappige film maar niet leuker dan deel 1


avatar van uberjason

uberjason

  • 261 berichten
  • 144 stemmen

Critters 2 is net zo melig als zn voorganger, met hier en daar een paar nieuwe gadgets om de boel op te leuken. erg vermakelijk en leuk dat Grimes ook weer van de partij is. deel 1 en 2 staan me altijd het meeste bij, na dit deel werd het wat minder met de Crites


avatar van Wouter

Wouter

  • 18718 berichten
  • 3085 stemmen

Herzien. Leuke onzin.


avatar van kaydegreef

kaydegreef

  • 303 berichten
  • 0 stemmen

Ik vond hem slechter dan het eerste deel, sommige scènes zijn gewoon te saai.

Wat ik dan wel weer zeer leuk vond, is dat een groot aantal acteurs van de eerste film opnieuw terugkeren voor dit tweede deel.

En natuurlijk blijf je met de Critters altijd lachen, het blijven grappige wezentjes

2*


avatar van charmed one

charmed one

  • 680 berichten
  • 535 stemmen

hij was minder dan deel 1.maar hij is wel leuk.na dit deel werd het wel minder.maar ze blijfen wel grappig.


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

Zelfs iets beter dan de eerste. Het feit dat de Critters hier met veel meer zijn en van in het begin al meteen in beeld komen is een goede vooruitgang.

Ik vond het geheel wel iets minder grappig dan bij de eerste film. Er zitten nogthans enkele leuke vondsten in. Ik denk maar aan de Freddy Krueger transformatie en die van de Play Boy. Deze laatste was wel vrij voorspelbaar. De scènes in de eettent en dat hele paasgebeuren vond ik bovendien vrij origineel.

Dit vervolg bevat betere special effects dan in Critters. Ook wat meer goor, maar deze bleef nog altijd vrij beperkt hoor. Kortom, een zeer goede sequel.


avatar van namingway24

namingway24

  • 1117 berichten
  • 1403 stemmen

Leuker dan de eerste. De film doet alles wat een goed vervolg zou moeten doen: een grotere locatie, meer actie, en meer personages om opgevreten te worden.

De Critters zijn grappiger dan in deel 1, en ze hebben wat nieuwe trucjes. De film bevat genoeg humor, en één van de grappigste naaktscènes die er zijn . Dat levert trouwens ook één van de grappigste scènes van de film op.

De film hinkte tegen echte horror aan, maar de film is totaal niet eng of zelfs te bloederig. Dit zou ik gerust aan een kind van 10 laten zien.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Dit tweede deel is eerder een herhalingsoefening dan een op zichzelf staand vervolg. Niet erg, maar Critters 2 weet wel erg weinig nieuws toe te voegen. De Critters krijgen wat meer screentijd, wat resulteert in een paar grappige scènes, maar voor de rest is dit een weinig spannend vervolg. Vermakelijk, niet meer.

3*


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Nog steeds koddig maar iets minder dan de eerste keer.


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Minder goed dan het eerste deel, maar nog steeds vermakelijk.

Personages vond ik iets minder dan in het eerste deel, maar in dit deel zijn juist de Critters weer leuker en ook meer aanwezig. Er was ook weer de nodige flauwe humor aanwezig, en dat maakt van Critters nou juist zo'n leuke reeks. Ook de locatie kan ik zowel als in de eerste als in deze goed waarderen. Leuk zo'n dorp waar ineens de zogenaamde hel uitbreekt. Er waren nu dus ook een stuk meer slachtoffers dan in het eerste deel. Toch vond ik de eerste net iets meer sfeer hebben en met vlagen ook wat meer spannend. (als je dit al spannend kan noemen dan) deze was soms iets te flauw voor mijn doen, al was ik er gisteravond wel voor in de stemming. Mijn pa zat ook mee te kijken en we moesten enorm lachen om die naaktscene, hoe kom je erbij haha.

Ook deze Critters is wederom enorm campy, een film die je zeker niet serieus moet nemen en waarvoor je wel in de stemming moet zijn. Op naar de volgende

3.0*


avatar van Pete_033

Pete_033

  • 606 berichten
  • 952 stemmen

Wel sneu om te weten dat de mooie naakte verschijning in deze film ook alweer 17jaar dood is


avatar van Pete_033

Pete_033

  • 606 berichten
  • 952 stemmen

Goed vervolg. Niet beter en ook niet slechter dan het eerste deel. Eigenlijk gewoon meer van hetzelfde.

Het verhaal speelt zich weer af in hetzelfde plaatsje als deel 1.

Op de boerderij van de Brown`s liggen een paar Critters eitjes die door een eerste klas ‘loser’ worden doorverkocht aan een handelaar die ze vervolgens doorverkoopt aan de kerk en zodoende komen de Critters in het dorpje terecht waar ze dood en verderf zullen aanrichten.

Een van de mooiste ‘dingen’ aan Critters vind ik de premiejagers en gelukkig komen die in dit deel ook weer goed aan bod. Het blijft iets mysterieus. Waar komen ze vandaan? Het leukste gedeelte is met Lee die in playboy girl Roxanne Kernohan (was een mooie vrouw die veel te jong is gestorven in 1993 op de leeftijd van 32 aan de gevolgen van een auto ongeluk) transformeert en alleen de woorden: “Kill Crites!” , kan (of lijkt te kunnen) uitspreken.

Het verhaal is simpel. Wordt nergens eng of echt goor. Er zit leuke humor in met o.a. Lee als Roxanne Kernohan en dan later probeert te veranderen in Freddy Krueger

Gewoon pure pulp


avatar van Corcicus

Corcicus

  • 2809 berichten
  • 3912 stemmen

Veel zwakker dan zijn voorganger. Veel minder lol en ook minder gore.


avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1391 berichten
  • 3856 stemmen

Erg moeten lachen om deze film, het horrorelement was ook goed aanwezig. Lekker veel gore ook. Vond het leuker dan deel 1. Veel meer actie en het speelt zich niet meer op 1 plek (huis) af. Ze hadden duidelijk nu WEL een budget. Geen jeugdsentiment, keek 'm voor het eerst.


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8156 stemmen

Iets zwakker dan het eerste deel, maar nog wel redelijk onderhoudend.

Zoals het in een vervolg betaamt komen de problemen terug en zijn ze dit keer in grotere getale aanwezig. De oneliners en andere zaken die de Critters in het vorige deel zo leuk maakten, zijn hier iets meer naar de achtergrond verdwenen. Dat was wel jammer.

Wat wel fijner was, was dat de Critters hier nog wel meer tekeer gingen, wat een paar leuke gore momenten opleverde. Verder duurt het ook allemaal niet te lang en gelukkig ligt de toon nog altijd op het niet serieuze.

Een redelijke herhalingsoefening dus.

2,5*


avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3124 stemmen

Best een O.K. tweede deel.

De bounty hunters zijn nog beter dan in het eerste deel. Voor de rest voelt het een beetje heel erg als een erg overbodige sequel en voegt het bar weinig toe op het geheel. Toch blijft het leuk om te zien hoe de Critters een hele stad op stelten zetten en wat ze zichzelf en de bewoners aan doen. Verder ziet alles er wel erg verzorgd uit.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31149 berichten
  • 5449 stemmen

Evengoed als het eerste deel dat misschien wat cheesy overkomt, maar toch een gezonde mengeling is van spanning en humor. Scott Grimes is geen goeie acteur gebleken met het ouder worden. Ook de bounty hunters zijn minder dreigend, maar de humor rond vooral Lee maakt wat goed. De Critters zelf komen beter uit de verf en nog meer in deze film is de vergelijking met de Gremlins niet ver te zoeken.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7594 berichten
  • 7503 stemmen

Net zo vermakelijk als zijn voorganger, kijkt lekker weg.


avatar van Supernatural

Supernatural

  • 986 berichten
  • 836 stemmen

net zo leuk als de eerste.daar na werd het iets minder.maar het blijven wel leuke films.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9965 berichten
  • 4652 stemmen

De critters zetten ook in deze tweede film weer hun tanden in van alles en nog wat. Gremlin sfeer, beetje science fiction onzin en flauwe moppen ("Who you gonna call? Critter busters?"). Een echte B-film die er op alle vlak goedkoop uitziet maar desondanks weet te vermaken.


avatar van keimpeS

keimpeS

  • 838 berichten
  • 0 stemmen

Stukje jeugdnostalgie, daarnaast vind ik het 1e en 2e deel behoorlijk gelijkwaardig, de eerste had nog wat mysterie, de 2e toch wat meer humor en gaat het meer richting bv The Gremlins...

Cheeseburgers no bones