• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.370.987 stemmen
Avatar
 
banner banner

Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)

Actie | 110 minuten
2,28 223 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titel: Delta Force 2: Operation Stranglehold

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Aaron Norris

Met onder meer: Chuck Norris, Billy Drago en John P. Ryan

IMDb beoordeling: 4,9 (8.838)

Gesproken taal: Frans, Engels en Italiaans

Releasedatum: 14 september 1990

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Delta Force 2: The Colombian Connection

"Norris and the force are back"

Drugsbaas Ramon Cota ontsnapt uit een Zwitserse gevangenis en doodt daarbij drie agenten van de DEA. Er is slechts één man die in staat is om Cota te vangen: kolonel McCoy en zijn Delta Force. Het kost hen echter enige moeite om in het schijnbaar onneembare fort van Cota in San Carlos te geraken. De actie bereikt een hoogtepunt wanneer Cota en McCoy hun wilskracht testen tijdens een uiterst spannende finale...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Col. Scott McCoy

Ramon Cotta

Gen. Taylor

DEA Agent John Page

Quiquina Esquintla

Maj. Bobby Chavez

Gen. Olmedo

Ernesto Flores

Rita Chavez

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Beertje45

Beertje45

  • 817 berichten
  • 524 stemmen

matig vervolg op het commerciele succes van Delta Force. Ik vind Chuck Norris wel oké, maar de film gaat voor het overgrote deel naar de vaantjes door John P. Ryan. Ik krijg al maagkrampen als ik die vent nog maar hoor praten. In deze prent geeft hij een aardig potje overacteren weg. 1 ster voor Chuck en 1 voor Billy Drago die hier toch wel een aardige performence geeft als bad guy. Verder maar een standaardwerkje. Jammer


avatar van scorsese

scorsese

  • 13160 berichten
  • 11071 stemmen

Matige film waarin the delta force jacht maakt op een Colombiaanse drugsbaron. Het verhaal doet er weinig toe bij deze typische Chuck Norris actiefilm. Een lekkere over the top bad guy en hier en daar ook wat humor (bedoeld en onbedoeld). De actiescenes zien er nog redelijk goed uit, waardoor het geheel nog wel vermakelijk is.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Vele malen minder dan het origineel. En dat origineel was al niet zo best, maar die was nog wel leuk op bepaalde vlakken. Delta Force 2 is eigenlijk tot een half uur voor tijd vooral erg saai. De massale shootout bij de villa was wel aardig, maar ook niet meer dan dat. Het haalde het zeker niet bij de laatste 3 kwartier uit de voorganger. En gezien de jungle-achtige setting vond ik deze film ook wel erg op Norris zijn Mission in Action reeks lijken. Nee, ik heb me hier niet mee vermaakt. Al kende de film met Norris in het restaurant aan het begin van de film wel een tof stukje!

1,5* (was 2*)


avatar van Beertje45

Beertje45

  • 817 berichten
  • 524 stemmen

Zinema schreef:

The Chuckmeister in Colombia.

Het vervolg op de bescheiden Cannon-hit ontbeert vooral een aardig verhaaltje. Maar zo voorspelbaar en clichématig als dit werkje wordt gebracht.. Het had maar zo Braddock Part 4 kunnen heten.

Ook de afwezigheid van Marvin en Balsam doet de film weinig goed. Niet dat het eerste deel een meesterwerk was o.i.d.. Maar dit werkje is beduidend minder. De schmierende Ryan en Drago maken gelukkig een klein beetje goed, alsmede de waterval aan actie-scènes.

Doorsnee.

Ik kan die Ryan niet hebben, wat een flut, zeg. Van overacting gesproken.


avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1918 berichten
  • 717 stemmen

Duidelijk een stuk minder dan het eerste deel, al zet Drago natuurlijk wel een heerlijke badguy neer, maargoed wat wil je met zo'n rotkop. Ondanks dat er genoeg actie in de film zit vind ik deze toch niet echt voor herhaling vatbaar, teveel cliché's en nergens bijzonder. Bovendien vond ik het een beetje een slap einde. Meer dan 2* kan ik hier niet aan kwijt.


avatar van lars-pixar

lars-pixar

  • 1460 berichten
  • 3939 stemmen

In dit vervolg is er gekozen voor een vrij simpel verhaal waarin weer lekker veel geschoten kan worden.

En dat gebeurt dan ook, er vliegen meer kogels de lucht in dan in het vorige deel!

Het verhaal speelt zich af in onder andere de lucht, maar voornamelijk in de jungle.

Chuck Norris zien we gelukkig nu wel de gehele film en doet zich ook wat komischer en stoerder voor.

De rol van de slechterik is trouwens ook leuk neer gezet door Billy Drago.

3,5*


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7582 berichten
  • 7491 stemmen

Prima aktiefilm die me geen moment heeft verveeld.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

And when death calls, you'll be screaming like a baby

Langzaamaan begin ik zowat door mijn voorraadje Chuck Norris films te geraken. Ooit eens in een wilde bui een resem van zijn films aangeschaft, dit is nummer 9 als ik me niet vergis, en eigenlijk was enkel Hellbound iet of wat de moeite waard. Ik heb een tijd gewacht met deze Delta Force 2 omdat ik het eerste deel nog niet had gezien, maar ik was ondertussen de man met de baard wel weer wat beu geraakt en had niet veel zin om mijn voorraad opnieuw te vergroten. Dan maar de goede hoop er op nahouden dat het niet noodzakelijk ging zijn om de eerste film te hebben gezien.

Dat is volgens mij absoluut ook niet nodig, want met uitzondering van wat kleine details misschien heb ik nergens het gevoel dat ik iets mis. Dat is dan ook het globale gevoel dat ik bij deze The Colombian Connection heb: ik had niets gemist als ik de film nooit had gezien. Dit is weer zo'n standaard Aaron - Chuck combinatie die nergens echt boven het gemiddelde uitkomt. Een verhaallijn die met haken en ogen aan elkaar hangt die uiteindelijk resulteert in onze bebaarde vriend die heel de boel moet gaan redden. Klinkt op zich nog wel leuk, maar Norris acteert bijzonder zwakjes (die vechtscène met die boefjes in het restaurant..) en het is echt wachten tot hij eindelijk eens in gang schiet. Daar zit hem dan ook het probleem bij deze sequel, het duurt zo vreselijk lang vooraleer we eindelijk eens wat actie zien. Wat ook niet helpt natuurlijk is dat dit allemaal nogal vrij inwisselbaar oogt. Het is nu alweer een paar dagen geleden dat ik de film heb gezien en ik heb echt moeite om me nog bepaalde zaken voor de geest te halen. Kan ook aan mij liggen uiteraard, maar dat lijkt me toch nooit een goed teken.

Geen hoogvlieger dus van de Chuckmeister, maar gelukkig is daar nog een uitstekende Billy Drago. Dit soort films kan echt wel naar een hoger niveau gedragen worden door een schmierende slechterik en jongens toch, die Drago kan schmieren! Een heerlijk fout figuur dat ervoor zorgt dat het allemaal nog wel wat draaglijk blijft. Zoals gezegd doet Chuck weer zijn vertrouwde kunstje en dat lukt hier niet zo goed. Hij heeft ook al aangegeven dat hij absoluut niet tevreden was met het script en het eindresultaat, je zou verwachten dat de broers toch wat beter met elkaar konden communiceren, en het lijkt zelfs of hij tijdens het filmen het al had opgegeven. Uiteraard zijn er nog de nodige bijrollen, maar die kan ik me net als het plot al helemaal niet meer herinneren. Zal dus niet al te denderend zijn geweest.

De enige film die me nu nog rest is zowaar het regiedebuut van Aaron Norris, namelijk Braddock: Missing in Action III. Ook hier de voorgaande films wederom niet gezien, maar ook dat zal geen onoverkomelijk euvel zijn lijkt me. Hopelijk een wat goede afsluiter van mijn Norris periode, ik vrees er echter voor.

1.5*


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7582 berichten
  • 7491 stemmen

Vandaag herbekeken, blijft geweldig om naar te kijken.


avatar van Movie Jim

Movie Jim

  • 641 berichten
  • 359 stemmen

My turn to teach,

Om heel eerlijk te zijn,

ik vindt dit een van de betere actie films die ik gezien heb.

Ben sowieso een grote Chuck Norris fan

en deze film blijf ik keer op keer als ik

hem opzet vermakelijk vinden!

Kortom dit is een echte old school film

maar wel met veel actie.

General Taylor blijft ook fantastisch in deze film!

Mijn mening

is dat ik deze beter vond

als de eerste delta force film


avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16585 stemmen

Ik heb deze 13 in een dozijn actiefilm zojuist herzien vanuit mijn collectie. Was vroeger kant en klare videotheekvoer. En voor mij natuurlijk nu nog prima kijkvoer met meer dan voldoende actie. Een 2.5


avatar van Lebarron

Lebarron

  • 1018 berichten
  • 702 stemmen

Delta Force 2: The Colombian Connection is het vervolg op The Delta Force uit 1986. Scott McCoy (Chuck 'The Beard' Norris) is inmiddels Kolonel bij Delta Force. Hij wordt via de DEA betrokken bij de arrestatie van de meedogenloze en sadistische drugsbaron Ramon Cota(een geweldige rol van beroepsengerd Billy Drago). Cota wordt echter op borgtocht vrijgelaten en vermoord McCoys rechterhand en beste vriend majoor Bobby Chavez en diens gezin en vlucht daarna naar de republiek San Carlos waar hij zich onschendbaar waant vanwege zijn geld en macht maar vooral dankzij de steun van zijn vriend Generaal Olmedo(Mark Margolis) en diens troepen. McCoy zint op wraak en reist heimelijk naar San Carlos om voor eens en altijd met Cota af te rekenen, met backup van Delta Force onder leiding van generaal Taylor(John P. Ryan)

Deze film heeft buiten The Beards personage weinig met de eerste film te maken. De film is daarom ook heel wat minder. Het is nu vooral The Beard vs The Bad Guys en Norris is te saai en te humorloos om een film te dragen. John P. Ryan is ook geen Lee Marvin. Lee Marvin was gewoon de stoerheid zelve en John P. Ryan heeft dat niet. Hij probeert zijn gebrek aan stoerheid met niet leuke humor te compenseren. Dat werkt dus duidelijk niet. Het is dankzij de geweldige creepy performance van Billy Drago en prima bijrollen van Mark Margolis, Hector Salamanca uit Breaking Bad, en de aantrekkelijke Begoña Plaza dat de film nog een beetje kijkbaar is.

Delta Force 2: The Colombian Connection is een film voor fans van The Beard maar mij kon niet echt bekoren. 2* en dat komt omdat Drago, Margolis en Plaza er nog wat dimensie aan geven.


avatar van Han Solo 420

Han Solo 420

  • 250 berichten
  • 1696 stemmen

Delta Force 2 vind ik toch beter gelukt dan het eerste deel. Die vervelende bijfiguren (passagiers en terroristen) van het eerste deel hebben plaats gemaakt voor een 13 in een dozijn drugsverhaal. De film leent wat elementen van de 'Missing in Action' reeks.

Norris speelt weer Norris. Daar heb ik eens in het kwartaal wel zin in. In deze film doet Norris weer waarvoor ik graag naar hem kijken: hard knokken en zachtjes spreken. Tijdens de trainigssessie liet hij weer wat fijne technieken zijn, die ik vroeger maar al te graag nabootste. Ook het gevecht was fraai. Om het bergbeklimmen (met de slang) heb ik wel weer kunnen lachen, maar dat zal niet de bedoeling zijn geweest van Aaron Norris.

Alleen jammer dat ze die motorfiets met raketten achterwegen hebben gelaten, maar die zal wel niet in Norris zijn rugzak hebben gepast. Dan was die touwbrug al helemaal gesprongen.

Dat hele gedoe met dat Amerikaanse leger en dat militair armpje drukken, kon me dan weer veel minder interesseren. De karakters vind ik niet boeiend en het neemt veel te veel tijd in beslag. Ook nog van de doorsnee legerdialogen die me echt vervelende. Ik had het liefste alle accenten op de missie van Norris liggen en het verhaal rond het leger buiten beeld plaats laten vinden. Dat had zo een uurtje gescheeld.

Kortom, Norris trapt weer. En dat vind ik leuk om te zien. Krappe voldoende. 2,5*