• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.479 films
  • 12.239 series
  • 34.025 seizoenen
  • 647.798 acteurs
  • 199.137 gebruikers
  • 9.379.484 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jonah Hex (2010)

Actie / Western | 81 minuten
2,51 667 stemmen

Genre: Actie / Western

Speelduur: 81 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jimmy Hayward

Met onder meer: Josh Brolin, Megan Fox en John Malkovich

IMDb beoordeling: 4,7 (64.372)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Jonah Hex

"Revenge gets ugly."

In opdracht van het Amerikaanse leger trekt premiejager Jonah Hex (Josh Brolin), wiens gezicht akelig vervormd is, door het Wilde Westen om de voodoobeoefenaar Quentin Turnbull (John Malkovich) te pakken te krijgen. Turnbull heeft namelijk niet veel goeds in de zin, en dat is een understatement.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jonesy

Jonesy

  • 409 berichten
  • 159 stemmen

Een groot drama is deze film, Had er wel verwachtingen na omdat de regiseur met namen begon te smijten van bekkende spaghetti westerns. Hij zou er zogezegd een soort ode aan maken. Even voor de duidelijkheid dit is totaal mislukt. Het had veel harder gemogen en de shots mochten van mij ook wel langer duren. Doodzonde ze hadden genoeg stof voor een 2 uurs film maar nu lijkt het alsof ze in een uurtje alles erdoor trappen om maar een zogenaamd snelle actiefilm te maken.

Ohja megan fox zag er wel goed uit. Voor de rest dikke misser en de regiseur schoot zijn doel totaal voorbij. 1,5 voor megan fox


avatar van Jonesy

Jonesy

  • 409 berichten
  • 159 stemmen

Neh toch maar 1 ster, maar met megan is niks mis!!!


avatar van dondiego

dondiego

  • 20 berichten
  • 96 stemmen

centurion81 schreef:

De 0,5* die ik het geef zijn voor het uiterlijk van Megan Fox.

Wat een gedrocht an een film. Dat een acteur als Malkovich zich hier voor leent. Anderhalf uur kantklossen is nog leuker!

echt met je eens, wat een bout film. zelfs 2 goeie acteurs als brolin en malkovich kunnen deze film niet redden. en het jammere is voor mij helemaal dat dit een (hele slechte) DC Comics verfilming is. Pfff


avatar van MatthijsGr00t

MatthijsGr00t

  • 14031 berichten
  • 1342 stemmen

Zeer matige film. De enige twee positieve punten zijn: De paar scenes met Megan Fox en de korte speelduur:)

Verder de film maar snel vergeten!


avatar van m1chel

m1chel

  • 1948 berichten
  • 499 stemmen

Ach ik kan me erger voor stellen. Leuk vermaak voor een saaie avond.


avatar van Semsoethot

Semsoethot

  • 285 berichten
  • 298 stemmen

Leuk vermaak voor een saaie avond is een goede omschrijving voor deze film. Voor een Western heeft hij wel orginele elementen zoals DE truuk van Johan Hex. En dan is er nog het decolleté van Megan Fox. Ik heb mij best leuk vermaakt.


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Was niet echt mijn soort film. Ik hou al totaal niet van films die zich afspeelt in het Wilde Westen. Ken de strip niet en vond het verhaal ook erg mager, maar vooral ook slecht uitgewerkt. Heel dat voodoo en magie gebeuren vond ik er totaal niet bij passen. Het leken wat dat betreft wel twee aparte films. Een actie gedeelte en een deel fantasy, ze hadden beter een keuze kunnen maken en zich daar dan ook beter op kunnen richten, nu komt het rommelig over.

Acteerwerk was matig, en dat hoofd van Fox is werkelijk verschrikkelijk. Wat een lelijke vrouw is dat toch, en wat kan ze slecht acteren. Ze is maar voor een ding goed, haar lichaam en zelfs dat vind ik er niet uitzien. Wel leuk dat Jeffrey Dean Morgan nog even voorbij kwam in de film. Dat was dan ook een van de weinige pluspunten. Begrijp me niet verkeerd ik vond het fantasy gedeelte er wel goed uitzien, en er hing in de film wel een bepaalde sfeer maar vermakelijk en goed vond ik het zeker niet.

Magere 1.5*


avatar van Mr_White

Mr_White

  • 2067 berichten
  • 0 stemmen

Trieste bedoening. Film op zich is al slecht genoeg (enige pluspunt is dat de film zonder credits nog geen 80 minuten duurt en dus snel voorbij is) maar het heeft op enkele namen na ook echt niks met het bron materiaal te maken. De comic is lekker grauw en gewelddadig en vertelt simpele maar uitstekende western verhalen. Hier krijg je over-the-top Wild Wild West gedoe en dat werkte in WWW al niet, dus waarom dachten ze dat het hier wel zou werken? Laten we dan nog niet eens beginnen over de barslechte acteerprestaties van bijna de gehele cast (Malkovich in het bijzonder) en een bizar uitgewerkt eindgevecht dat om onduidelijke reden afgewisseld wordt met één of andere droomscène die totaal niet samen gaat met de het feitelijke gevecht.


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Wat een baggerfilm. Film duurt maar 80 minuten en dat zijn er 77 te veel. De 3 minuten met Megan Fox maken het nog een beetje het aanzien waard, maar het verhaal is 3 keer niks.


avatar van Chrisseh

Chrisseh

  • 138 berichten
  • 933 stemmen

Wat een gemiste kans. Op zich hard er wel potentie gezeten in een grauwe western met wat bovennatuurlijke trekjes. Verder vind ik Megan wel aardig gecast; is natuurlijk leuk kijkvoer en voor de (mini)rol best geschikt. Er zijn ook wel stukjes waar de actie wel aardig; maar alles wordt zo onafgewerkt, ongeïnspireerd voorgeschoteld dat je hier snel genoeg van krijgt. Verder ook wel een hele trieste speelduur; de speeltijd van de film (excl. credits) haalt de 80 minuten nog niet eens (eerder 75). Hopen dat er ooit wel een goede film van deze comics komen, want zoals ik zei; het had allemaal een stuk aardiger kunnen uitpakken.


avatar van Sentinel69

Sentinel69

  • 66 berichten
  • 82 stemmen

Amusante film met goede muziek ,mooie mannen én vrouwen .Er hadden wel wat dingetjes beter gekund maar maar de aktiestukken waren wel leuk . Zeg er wel bij dat ik de comic zelf niet ken.Maar de Crow was ook iets compleet anders als de comic zelf.


avatar van mock turtle

mock turtle

  • 594 berichten
  • 610 stemmen

Ik heb hier geen hoge verwachtingen van, als ik zie dat ie maar 81 minuten duurt...


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Niet best, dat komt vooral omdat de film niet weet te kiezen tussen alle verschillende stijlen. Zo kom je er na een kwartier opeens achter dat er allemaal fantasy elementen inzitten. Zombie/vampier achtige wezens die zo uit een Blade film lijken te komen. Helaas is de film heel onevenwichtig in de actie, er wordt veel te weinig met al deze fantasy elementen gewerkt, waardoor je het gevoel krijgt dat het totaal niet thuis hoort in deze film.

Daarnaast was het verhaal veel te slaapverwekkend, zitten er een aantal dialogen in waaruit je kan merken dat deze film zichzelf veel te serieus neemt. Als hersenloze actieknaller had het veel beter gewerkt. Nu krijg je totaal misplaatste diepgang.

Het acteerwerk vond ik ook niet al te best, Malkovych en Brolin staan op de automatische piloot en ondanks dat Fox er megahot uit ziet bakte ze er hier echt geen pepernoot van. Verschrikkelijk, heb wel is beter van haar gezien.

Dit product voelt gewoon te gehaast aan, waardoor de film een boel elementen niet goed met elkaar weet te verbinden. Het voelt teveel aan als een rotzooitje. Jammer, want er zaten toch wat grappige momenten in. Dat zorgt nog voor deze waardering.

1,5*


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1481 berichten
  • 1092 stemmen

Film met nog minder diepgang dan een boterham met pindakaas, maar heeft zo zijn leuke momenten

Zo zitten er wel enkele aardige actie scene's in de film, zijn de acteerprestaties niet slecht en weet het decolleté van mevrouw Fox de aandacht ook goed naar je toe te trekken

Het verhaal stelt geen klap voor maar wordt wel op een manier gebracht dat dit wel zo zou zijn. Een hoop gebakken lucht in de vorm van een aantal onverklaarbare krachten die Jonah Hex bezit zijn daar het gevolg van. Zo kan de man met doden spreken en meerdere malen neergeschoten worden omdat hij zelf een keer bijna dood is geweest? een goede duidelijke verklaring vind ik dat niet te noemen. Zo is dat natuurlijk bij vrijwel alle films uit de DC stal maar de excuses waarom Jonah al deze krachten zou bezitten zijn een beetje slapjes. Had de regisseur wat meer zweverige zaken en niet boeiende dialogen vervangen door wat meer spetterende actie dan was dit gewoon een aardig 13 in een dozijn actiefilmpje geweest met een minimale 3,0 score. Nu is het helaas allemaal net wat minder en krijgt de film een wat lagere beoordeling. Met je verstand op nul is de film nog redelijk te noemen, mede door de korte speelduur.

2,5*


avatar van Minotaures

Minotaures

  • 7810 berichten
  • 2539 stemmen

Is Megan Fox überhaupt hier een pluspunt?


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1481 berichten
  • 1092 stemmen

De dame acteert niet bijzonder maar is wel aangenaam om naar te kijken dus op die manier kun je het wel zien als een pluspunt..of eigenlijk 2 haha


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Minotaures schreef:

Is Megan Fox überhaupt hier een pluspunt?

....Dat is ze hoe dan ook altijd.


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3703 stemmen

Terecht geflopt.

Begon zoals bij vele films niet eens zo slecht. Een rap in animatie verteld verhaaltje over zijn verleden en we beginnen bij zijn leven als outlaw. Hij doet wat klusjes, en is een keiharde. Western met een magisch randje. Dan komt het hoofdverhaal opduiken en dan is het vrij snel over. Probleem is vooral dat het verhaal wat in het begin snel langs kwam, eigenlijk in de rest van de film gewoon weer over wordt gedaan. In iets andere vorm, maar net zo voorspelbaar. Totaal onbegrijpelijk, en dan heb je ook nog Megan Fox.

Ben ik niet zo een hater van haar. Is me iets teveel een internet ding. Er zijn genoeg actrices slechter dan haar en ze is ook niet de eerste die om haar looks wat rollen heeft gekregen. Maar haar personage in deze film is gewoon extreem brak geschreven, de hele film vraag je eigenlijk af wat ze erin doet, totdat blijkt dat ze nog de enige dierbare is voor Hex. Ik word een beetje moe van die doorzichtige opzetjes in een scenario, om zo een gaatje dat later in het script opdoemt te verdoezelen. Denk ook dat de heren van Crank beter zelf in de regiestoel kunnen zitten, dan achter de schrijftafel.

Naast dit, is het ook allemaal wat rommelig, We horen wat over machtige bollen, Malkovich wil om een of andere redden Amerika platleggen, en Hex loopt de held uit te hangen wat een paar keer mislukt en op het einde wel lukt. Veel aan spanning of iets ander boeiends word er niet gedaan.

Misschien voelde Hayward zich tijdens het animatie deel wel op zijn gemak en daarna niet meer. Hoe dan ook het is uiteindelijk niet veel soeps geworden.

2 kleine sterren.


avatar van [x]ongeschikt

[x]ongeschikt

  • 4 berichten
  • 0 stemmen

Naomi Watts schreef:

Ja, dat dachten ze . Anders had ze wel meer films op haar CV hoor.

Nou, ik had ergens gelezen dat ze rollen als 'the hot girl' probeert te ontwijken.

Denk ook dat ze daarom gestopt is met Transformers (zoiezo slimme zet)


avatar van mandy7

mandy7

  • 487 berichten
  • 305 stemmen

[x]ongeschikt schreef:

Nou, ik had ergens gelezen dat ze rollen als 'the hot girl' probeert te ontwijken.

Denk ook dat ze daarom gestopt is met Transformers (zoiezo slimme zet)

Michael Bay heeft haar uit de film geflikkerd omdat Megan nog al vervelende dingen (waarheden) over hem had gewegd.

Google maar eens een beetje.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

jeroentjuhhhhh schreef:

(quote)

....Dat is ze hoe dan ook altijd.

Om te kijken wel, maar qua acteerwerk vind ik haar in JB en Transformers toch echt wel beter. Dit leek echt nergens op, bordkartonnen acteerprestatie van haar.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

maar qua acteerwerk vind ik haar in JB en Transformers toch echt wel beter.

(goed) acteren in films is over-rated .


avatar van Noodless

Noodless

  • 10047 berichten
  • 6182 stemmen

Macmanus schreef :

Begon zoals bij vele films niet eens zo slecht. Een rap in animatie verteld verhaaltje over zijn verleden en we beginnen bij zijn leven als outlaw. Hij doet wat klusjes, en is een keiharde. Western met een magisch randje. Dan komt het hoofdverhaal opduiken en dan is het vrij snel over.


Naast dit, is het ook allemaal wat rommelig, We horen wat over machtige bollen, Malkovich wil om een of andere redden Amerika platleggen, en Hex loopt de held uit te hangen wat een paar keer mislukt en op het einde wel lukt. Veel aan spanning of iets ander boeiends word er niet gedaan.
Inderdaad !


avatar van Noodless

Noodless

  • 10047 berichten
  • 6182 stemmen

El ralpho schreef :

Het verhaal stelt geen klap voor maar wordt wel op een manier gebracht dat dit wel zo zou zijn. Een hoop gebakken lucht in de vorm van een aantal onverklaarbare krachten die Jonah Hex bezit zijn daar het gevolg van. Zo kan de man met doden spreken en meerdere malen neergeschoten worden omdat hij zelf een keer bijna dood is geweest? een goede duidelijke verklaring vind ik dat niet te noemen. Zo is dat natuurlijk bij vrijwel alle films uit de DC stal maar de excuses waarom Jonah al deze krachten zou bezitten zijn een beetje slap


Zelfs heel flauw !!!! 3/10


avatar van Wouter

Wouter

  • 18720 berichten
  • 3085 stemmen

Wat een zooitje


avatar van Comep

Comep

  • 22 berichten
  • 33 stemmen

Had naar alle reviews hier geen al te hoge verwachtingen, maar vond het geen straf om naar te kijken. Aanwezigheid van Fox: +1


avatar van fappie

fappie

  • 2688 berichten
  • 2005 stemmen

mandy7 schreef:

(quote)

Michael Bay heeft haar uit de film geflikkerd omdat Megan nog al vervelende dingen (waarheden) over hem had gewegd.

Google maar eens een beetje.

Don't fuck with Mr. Bay.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Ik heb deze film zo lang op het stapeltje laten liggen, dat ik het vanochtend toch tijd vond om hem te kijken, lekker in het donker vanuit mijn warme bedje.

En het viel me niet tegen. Jonah Hex is een fijne mix van actie en western en heeft bovenal een interessante cast. Zijn tenslotte niet de minste namen die je voorbij ziet komen: John Malkovich, Josh Brolin, Michael Fassbender, Megan Fox (heerlijke rol als prostituee ) en Jeffrey Dean Morgan kwam ook nog voorbij. Nice!

De intro vond ik geweldig, wist meteen mijn aandacht te trekken en maakte me nieuwsgierig naar meer. Nu moet ik bekennen dat ik nooit een fan ben geweest van westerns, ofja, ik heb ze nooit echt een kans gegeven omdat ik altijd stellig volhield dat 'het mijn ding niet was', maar zoals het in deze film was, is het best vermakelijk. De heavy metal soundtrack weet je aandacht er in elk geval ook wel bij te houden.

Het verhaal is natuurlijk niets nieuws. Een schietgrage revolverheld neemt wraak op zijn grootste vijand, met behulp van bovennatuurlijke elementen. De sfeer daarentegen is prima in orde, het occult gebeuren spreekt me altijd wel aan, en ook de special effects zijn prima verzorgt.

De acteurs zijn prima gecast. Megan Fox heeft natuurlijk geen al te diepgaande rol (hoewel..) maar weet wel te overtuigen als hoer. Sommige mensen gebruiken dit als punt om aan te kaarten wat voor een slechte actrice ze wel niet is, ik vind dat getuigen dat ze elke rol, welke dan ook, op haar eigen manier geloofwaardig neer kan zetten. Nee, Megan kan bij mij niets fout doen. Heerlijk wijfie.

Jonah Hex is een lekker tussendoortje waarbij de tijd letterlijk omvliegt. Fijn vermaak.


avatar van mroffbeat

mroffbeat

  • 78 berichten
  • 67 stemmen

Leuk avondje thuisbioscoop!


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Elineloves schreef:

, Megan Fox (heerlijke rol als prostituee ) .

Haar rol was perfect geweest als ze dr muil had gehouden Volgens mij was ze dronken of zo op de set. Heb haar nog nooit zo dramatisch zien acteren als hier.