• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.467 films
  • 12.239 series
  • 34.025 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.135 gebruikers
  • 9.379.403 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Eleventh Hour (2008)

Actie | 93 minuten
2,44 133 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John Lyde

Met onder meer: Matthew Reese, Jennifer Klekas en K. Danor Gerald

IMDb beoordeling: 4,4 (926)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Eleventh Hour

"When Terror Strikes At Home, Blood Will Be Shed"

Michael Adams is een voormalige Navy SEAL, die probeert om een zo normaal mogelijk leven te leiden. Nochtans wordt zijn leven ondersteboven gehaald wanneer zijn van hem vervreemde echtgenote een bom in haar hoofd geinplanteerd krijgt en dit om er zich van te verzekeren dat Michael de Amerikaanse senator Mason Chambers zal vermoorden. Nu heeft Michael minder dan 12 uur om Chambers te vermoorden of de bom zal ontploffen.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Michael Adams

Senator Mason Chambers

Rachel Adams

Leslie Mills

Menacing Mercenary

Super Korean Soldier

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Nee, ik was niet onder de indruk van deze film. Ik vond het verhaal heel erg ongeloofwaardig en het verliep ook allemaal erg snel. Eerst zie je een militaire inval, daarna zie je hem bij de psych en blijkt hij na een paar jaar in gevangenschap te hebben gezeten vrij te zijn gelaten. Psych blijkt voor de koreanen te werken. Zo ook de dokter die zijn vrouw behandelde. Het ging allemaal erg snel en wel erg makkeijk. En dan heb ik het nog niet gehad over het bom in het hoofd verhaal van zijn vrouw.

Nu weet ik dat in actiefilms het verhaal minder belangrijk is. Maar toch vond ik dit wel erg overdreven. Verder irriteerde het camerawerk me ook nog eens. Heel onrustig en niet prettig om naar te kijken. Af en toe zaten er wel goede vecht en actiescene's in. Ik zie dat de meningen heel erg verschillen hier dus het is zeker een kwestie van smaken verschillen.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5188 stemmen

Waardeloze film. Werkelijk niets aan deze film vond ik de moeite waard. Het scenario was schandalig slecht, het camerawerk nog slechter en het acteerwerk was ook niets maar goed wat wil je ook met dit materiaal.

Enig kijkplezier was die rondrennende shampooreclame.

Nee, totaal overbodig product wat met stip naar de flop 100 mag.


avatar van 606

606

  • 23879 berichten
  • 12278 stemmen

Aardig filmpje met de nodige actie dat niet verveeld.

Acteren was niet zo heel goed.

3 sterren