• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.256 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.415 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.864 stemmen
Avatar
 
banner banner

When in Rome (2010)

Romantiek / Komedie | 91 minuten
2,52 541 stemmen

Genre: Romantiek / Komedie

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Mark Steven Johnson

Met onder meer: Kristen Bell, Josh Duhamel en Danny DeVito

IMDb beoordeling: 5,5 (66.915)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

Releasedatum: 17 juni 2010

Plot When in Rome

"Did you ever wish for the impossible?"

Beth Harper (Kristen Bell) is een jonge, ambitieuze New Yorker. Het enige probleem is haar complete ongeluk in de liefde. Maar wanneer Beth voor de bruiloft van haar zus naar Rome reist, steelt ze munten uit 'de fontein der liefde'. Dit heeft als gevolg dat ze vanaf dat moment continu achtervolgd wordt door verschillende mannen die haar geliefde willen zijn.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van AC/DC

AC/DC

  • 420 berichten
  • 0 stemmen

Danny DeVito


avatar van JohnWilliams

JohnWilliams

  • 7504 berichten
  • 1006 stemmen

AC/DC schreef:

Danny DeVito

Is altijd leuk toch?


avatar van Feyenoordfreak

Feyenoordfreak

  • 7 berichten
  • 21 stemmen

Kirsten Bell


avatar van Shora

Shora

  • 19 berichten
  • 53 stemmen

Josh Duhamel!!


avatar van Phoenix

Phoenix

  • 7846 berichten
  • 1418 stemmen

Ergens wel jammer dat Kirsten Bell nu in dit soort films gaat spelen.


avatar van MissyNador

MissyNador

  • 250 berichten
  • 766 stemmen

Heb de trailer gezien. De film lijkt me erg leuk!


avatar van benthe

benthe

  • 470 berichten
  • 267 stemmen

Ziet er leuk uit! Ben niet zo weg van de poster!


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

Nog nooit zo lang uitgekeken naar een romkom. Niet vanwege de trailer (ziet er allemaal heel erg What Happens In Vegas uit, maar dat is alleen maar goed), maar omdat Kristen Bell eindelijk weer eens wat van d'r laat zien.

Phoenix schreef:

Ergens wel jammer dat Kristen Bell nu dit soort films gaat spelen.

Over underused gesproken, hopelijk krijgt ze een sterrenstatus dat haar wat meer vrijheid geeft qua keuze.


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5798 stemmen

trailer; YouTube - When In Rome - Official Trailer [HD]

ziet er leuk uit, zomers.

en misschien nog een paar mooie beelden van rome.


avatar van tsjidde

tsjidde

  • 2112 berichten
  • 4039 stemmen

Hé, is dat niet Wouter Bos?


avatar van Biancasmit

Biancasmit

  • 21 berichten
  • 530 stemmen

Angrod_Pallanén schreef:

Nog nooit zo lang uitgekeken naar een romkom. Niet vanwege de trailer (ziet er allemaal heel erg What Happens In Vegas uit, maar dat is alleen maar goed), maar omdat Kristen Bell eindelijk weer eens wat van d'r laat zien.

(quote)

Over underused gesproken, hopelijk krijgt ze een sterrenstatus dat haar wat meer vrijheid geeft qua keuze.

Ik vond hem wel leuk , heb hem net gezien.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Leuke comedy, die wel een beetje standaard is.

De 4 "verliefde" mannen zijn echt heel leuk gedaan, deze maken

de film eigenlijk ook. Voor de rest gewoon een zwijmel film, voor mannen niet zo bijzonder denk ik.

3* want het is zeker niet slecht.


avatar van b00ts

b00ts

  • 695 berichten
  • 4601 stemmen

Komedie? De opmerking Waar bleef je nou? Ik heb in de tussentijd mijn baard laten staan was wel zo'n beetje de leukste opmerking. Wat een bagger en vooral niet leuk.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

b00ts schreef:
Komedie? De opmerking Waar bleef je nou? Ik heb in de tussentijd mijn baard laten staan was wel zo'n beetje de leukste opmerking. Wat een bagger en vooral niet leuk.


Dan heb jij denk ik een andere film zitten kijken!


avatar van b00ts

b00ts

  • 695 berichten
  • 4601 stemmen

Denk het niet m1701, maar je zegt het zelf al, "voor mannen niet zo bijzonder denk ik". Das dus een zekerheidje.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

b00ts schreef:

Denk het niet m1701, maar je zegt het zelf al, "voor mannen niet zo bijzonder denk ik". Das dus een zekerheidje.

Denk het wel, er zaten toch een hoop grappige stukken in!

Voortaan maar geen comedy's meer kijken! Want verwacht niet dat je bij een comedy 90 min. strak lig van het lachen


avatar van b00ts

b00ts

  • 695 berichten
  • 4601 stemmen

Daarover zijn we het dan eens. Ik moet zeggen dat het op comedy gebied over het algemeen erg mager is allemaal. The Hangover vormt daarop een positieve uitzondering wat mij betreft.


avatar van Dianaa`

Dianaa`

  • 220 berichten
  • 191 stemmen

Een komedie waar je niet veel van moet verwachten. Ik vond het wel grappig om het voor een keer te zien. Gewoon een standaard komedie, met een simpel verhaaltje. Zelf zou ik er niet nog een keer naar willen kijken, maar heb me wel op een zondagmiddag kunnen vermaken.

Sowieso is deze film niks voor de mannen.

2,0*


avatar van Sweety-Me

Sweety-Me

  • 28 berichten
  • 10 stemmen

Waar draait deze film?


avatar van filmfilmfilm

filmfilmfilm

  • 58 berichten
  • 88 stemmen

mooi vrouwtje toch die Kristen Bell


avatar van Bélon

Bélon

  • 1795 berichten
  • 0 stemmen

Even een WTF momentje als Don Johnson na10 minuten z'n kop laat zien, wat doet die hier?!?

Afgezet na zo'n 30 minuten (na de fontein-scene) dit is niet kijkbaar zo corny. Geen rating.


avatar van milan2610

milan2610

  • 1 berichten
  • 9 stemmen

Leuk verhaal, maar het kwam op mij niet echt over als een real love story..

2.0


avatar van Zandkuiken

Zandkuiken

  • 1746 berichten
  • 1431 stemmen

Deze film eigenlijk enkel bekeken omwille van de hoofdrolspeelster. Heb een serieuze zwak voor Kristen Bell en ook hier is ze weer erg leuk. Grappig, mooi... Echt zo'n knuffelige figuur.

Het eerste deel van When In Rome vond ik best fijn. Een paar belegen grappen, maar toch ook af en toe 'ns iets geslaagd, en uiteraard is er Bell.

De tweede helft van deze prent viel me dan weer redelijk tegen en riep bij mij zelfs af en toe wat irritatie op. Het wordt allemaal zodanig clichématig en er valt bijna niks meer te lachen.

Standaard werkje, maar omwille van Mevrouwtje Bell 2,5*.


avatar van Le Edzel

Le Edzel

  • 879 berichten
  • 2624 stemmen

Beetje over de top, maar vermakelijk. 2,75 afgerond naar boven -> 3*.


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

Leuke film. Beter dan verwacht. Ik wou deze eigenlijk zien omdat Kristen Bell er in meespeelde. Kristen Bell speelde zoals altijd zeer goed. Altijd leuk om haar bezig te zien. Goed verhaal. Er zaten wel een paar leuke grappige stukken in.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Erg slecht, en de romcom is misschien wel het genre waar de originaliteit ver te zoeken is. Ik ben dit dan ook gaan kijken door de altijd mooie Kristen Bell, en dat is eigenlijk ook de enige troef die de film heeft. Ok, voor de vrouwen hebben we nog Duhamel.

Chemistry is niet aanwezig, romantische verhaaltje is vooral irritant dan mooi of aandoenlijk en de grappen zijn totaal niet effectief. Wel af en toe moeten lachen maar helaas misten te veel grappen zijn doel. Erg clichématig, niet grappig, niet vermakelijk en niet mooi, het enige wat over blijft is Bell.

En dat is precies wat de film voor mij is. Een mooie expositie van die mooie actrice. Mooie meid, en een erg knuffelig type zoals ZandKuiken al terecht opmerkte.


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Ik vond het wel een leuke romantische film. Veel humor, lekker up tempo, en Kristen deed het erg leuk als Beth. Jammer alleen van het concept, de geloofwaardigheid was ver te zoeken, en ik vond het acteerwerk van de overige acteurs niet echt geweldig. Josh was wel aardig, maar de rest? Nee die deden het niet voor mij. Maar de chemie tussen de hoofdrolspelers was wel duidelijk zichtbaar, en ik vond Kristin echt enorm schattig dus dat nam het meeste van mijn aandacht. Leuke film voor een keer tussendoor, maar ik zou hem nu niet heel snel weer opzetten.

Kleine 3.0*


avatar van tal1b

tal1b

  • 2596 berichten
  • 2329 stemmen

de eerste vijf minuten was al kromtenend slecht. het pakte redelijk op, maar werd wel erg flauw na het fontijn verhaal
KB vond ik wel grappig, maar heb de film na 'n half uur ofzo toch afgezet, te flauw allemaal.


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

Leuke film, maar soms echt iets te over the edge.
Bepaalde personages hadden voor mij echt niet gehoeven.
Veder was de muziek erg leuk (leuke soundtrack).
Het verhaal is onderhouden maar standaard. Personages niet zo heel erg goed uitgewerkt en op het einde vertelde ieder personage in nog geen minuut wat hun reden was dat ze verliefd werden...dat was gewoon jammer.
Er ziiten ook mooie plaatjes van Rome in verwerkt.
Verder zitten er wel wat leuke en genante momenten in die je lachspieren zeker latemn werken.
Al met al maakt dit gewoon een leuke comedy die je naar 1 keer te hebben gezien niet nog een keertje uit de kast haalt.
Ook niet echt een bioscoop film maar gewoon eentje die je lekker thuis op de bank moet kijken.
Van mij een 3.0*


avatar van scorepio

scorepio

  • 282 berichten
  • 257 stemmen

Wat vrij goed en komisch begon , zakt al snel in elkaar in een totaal niet grappig rommeltje .

Kristen Bell was de enige motivatie om de film uit te kijken.