• 15.823 nieuwsartikelen
  • 178.404 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.111 gebruikers
  • 9.378.150 stemmen
Avatar
 
banner banner

I Love You, Beth Cooper (2009)

Komedie | 102 minuten
2,68 538 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Canada / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Chris Columbus

Met onder meer: Hayden Panettiere, Paul Rust en Jack Carpenter

IMDb beoordeling: 5,4 (39.180)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot I Love You, Beth Cooper

"Popularity is nice. Popular girls are not."

Tijdens een toespraak tijdens het afstuderen verkondigt een buitenbeentje zijn liefde voor het heetste en populairste meisje van de school: Beth (Hayden Panettiere). Tot zijn verbazing staat Beth diezelfde avond nog voor zijn deur, maar wat zijn haar bedoelingen?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van _Casper_

_Casper_

  • 1244 berichten
  • 1692 stemmen

bestleuke film, kijkt lekker weg

toch zeker wel een aanrader

mooie 3*


avatar van mnrk

mnrk

  • 1876 berichten
  • 1733 stemmen

Een redelijke komedie met wel een mooie Hayden Panettiere

Veel grapjes hebben we al gezien in andere (tiener) films...maar toch moet je af en toe wel lachen.

Leuk om gezien te hebben.


avatar van flipflop

flipflop

  • 215 berichten
  • 284 stemmen

Een alles behalve standaard romcom, maar niet persé op een erg goede manier. De scenes leken soms wel willekeurig en het verhaal was maar wat onsamenhangend. Heb om enkele scenes kunnen lachen (de flashbacks bijvoorbeeld), en Hayden blijft een genot voor het oog. Bovendien viel het acteerwerk me reuze mee; dat van Hayden was zelfs aardig te noemen. Daar tegenover stonden echter die irritante 'cyborgs( )' en zo af en toe wat flauwe Amerikaanse humor. Soundtrack was daarentegen wel weer te pruimen. Krijgt van mij net geen 3.0.


avatar van tal1b

tal1b

  • 2596 berichten
  • 2329 stemmen

i dump you beth cooper..

waardeloze film, met iritante hoofdrolspelers. Behalve HP, maar kwam niet ten goede in deze zeer matige flauwe comedie.


avatar van Qwix

Qwix

  • 9 berichten
  • 268 stemmen

3,0* het doet wat het moet doen en kijkt lekker weg, beter dan de standaard high school movies. Natuurlijk was het kijken naar Hayden Panettiere het alleen al waard om deze film te zien.


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

I fuck you, Beth Cooper

Dit soort filmpje vind ik meestal wel vermakelijk, maar deze was alles behalve vermakelijk. Vooral de eerste drie kwartier waren tenen kromend slecht. Typische cliché verhaal: een Joodse mega-nerd, die zich niet normaal kan gedragen bij een meisje en uiteindelijke eindigt met het lekkere wijf. Hoe bedoel je onrealistisch? Super irritante acteurs die totaal niet kunnen acteren. Het gedrag van de hoofdrol speler: WTF? Welke nerd gedraagt zich daadwerkelijk zo? Zelfs iemand met Down-syndroom kan zich beter gedragen bij een meisje. Het enige voordeel van deze film is Hayden Panettiere. Zij is echt een lust voor het oog voor mij.

Anyway, ik heb mij bijna de gehele film geïrriteerd aan het gedrag van Paul Rust.


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

Trouwens op de poster zijn de tieten een stuk groter dan in de film.


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

En jammer dat het PG-13 is. Volgens mij hebben een stuk moeten schrappen om de PG-13 grens niet te overschrijden. No tits.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5188 stemmen

De film heeft een goed begin en daarna nog wat aardige en zelfs sfeervolle momenten. Een groot nadeel is echter dat het scenario nogal doelloos en onbeholpen aandoet. Het acteerwerk was niet goed maar ook niet zo slecht dat het vervelend word. Panettiere vond ik zelfs tegenvallen maar toch straalde de film veel plezier en positiviteit uit en dat compenseerde veel.

Matig.


avatar van Katharina

Katharina

  • 716 berichten
  • 1052 stemmen

Belachelijk slechte film, niets aan.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

In deze film vond ik het wel verfrissend dat de nerds een keer niet als een soort "nitwits achter de babes aan blijven lopen maar dat er echt een vriendschap ontstaat. Verder heeft deze film een aantal lang leve de lol momenten. Ik kan niet echt iets noemen wat er voor mij uitspringt maar ik vind het best wel een leuke en onderhoudende film.


avatar van MatthijsGr00t

MatthijsGr00t

  • 14031 berichten
  • 1342 stemmen

Best wel leuke romantische komedie. Niet altijd even sterk uitgewerkt en geacteerd. Buiten Hayden P. om was het acteerwerk zeker niet altijd even goed, vooral Paul Rust vond ik op sommige momenten erg zwak. De mooie Hayden Panettiere vond ik wel goed acteren. Ik kende haar alleen uit Heroes en vond haar daar altijd al goed en hier deed ze het ook prima.

Verder is dit natuurlijk een best wel standaard film met een wel leuk en origineel eind.

Kortom; i love you Beth Cooper is een leuk tussendoortje!


avatar van marcelvkan

marcelvkan

  • 153 berichten
  • 854 stemmen

Vond hem gemiddeld... Had beter gekund..

toch heb ik me vermaakt..

2.5*


avatar van david bohm

david bohm

  • 3075 berichten
  • 3439 stemmen

2 en een ½ sterretje voor ideale schoondochter (en partner) Hayden Panettiere


avatar van sjonnie40

sjonnie40

  • 153 berichten
  • 144 stemmen

geen slechte komedie , keek lekker weg


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

No, Denis! Denis, have you ever seen any of the Friday the 13ths? You run upstairs, you die!

Veel leukere film dan ik vooraf dankzij het matige Moviemeter gemiddelde dacht.
I love you, Beth Cooper is een erg aardige film geworden. Waar je vooraf denkt aan de zoveelste ''nerdy tieners willen seks'' komedie, daar gaat deze film gelukkig een hele andere richting in.

De film weet humor te combineren met een leuk road trip achtig verhaal waarbij Denis zijn Beth Cooper waar hij al zolang verliefd op is echt leert kennen. Waar zij denkt dat hij haar dan minder interessant zou vinden, daar vind hij (uiteraard) haar daardoor nog veel leuker.Gelukkig is de film niet zo klep en langdradig, maar zit er genoeg humor in. Beth die Denis aanrijdt, het ''Star Wars'' gevecht, de vechtpartij bij het feestje waar ze niet uitgenodigd waren, de daaropvolgende auto die de hele muur aan gort rijdt etc etc. Het bleef lekker luchtig en dat was erg prettig.

Want het verhaaltje an sich stelt natuurlijk weinig voor en verloopt wel zoals je het verwacht. Gelukkig was het einde niet zo suf dat Beth en Denis met elkaar naar bed gaan. Ze beseffen beiden dat ze een mooie avond en nacht hebben gehad, maar gaan daarna wel hun eigen weg. Ik vond de quote ''thank you.... for loving me'' ook erg passend en mooi.

Wat betreft de hoofdrolspelers...die Denis is me wel een zak hooi zeg. Jammer dat ze niet een wat betere acteur hadden gecast. Dit kon echt een stuk beter. De film-quotende vriend vond ik weer wel erg leuk. Hij had toch soms wel een paar hilarische filmquotes .
Van de meiden was alleen Hayden Panettiere echt enorm de moeite. Ze speelde haar rol van Beth prima. Bijzonder aantrekkelijke dame die ook nog eens behoorlijk acteerde.

I love you, Beth Cooper is geen bijzondere film, maar wel 1 met een boodschap en het is een film geworden die me een prettig gevoel gaf.

You're not alive unless you're livin'.

3,5*


avatar van Fox McCloud

Fox McCloud

  • 951 berichten
  • 841 stemmen

Leuk tussendoortje.

Om eerlijk te zijn had ik hier niet meer van verwacht dan een een standaard teenage comedy. Viel toch nog mee. De film is weinig memorabel. Het verhaal is vrij standaard en stelt weinig voor. Cliché hier, cliché daar, maar de film kwam soms nog wel origineel uit de hoek en had een paar leuke quotes en geslaagde grappen. De hoofdrol speler vond ik tegenvallen. Hij had een onprettig hoofd om naar te kijken. Hayden Panettiere dan weer wel. Maar het leukste personage is toch wel die van Jack Carpenter, het zijn toch zijn grappen waardoor de film zijn charme krijgt.

Vermakelijk. Bij vlagen grappig, maar het had toch beter gekunt. Panettiere en vooral Carpenter houden de film van een onvoldoende af.

3,0*


avatar van Fast Eddy

Fast Eddy

  • 198 berichten
  • 376 stemmen

Ik had niet meer verwacht dan een doorsnee tienermovie en dat is het uiteindelijk ook.

Net niet goed genoeg als "leuk" tussendoortje.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Eigenlijk de zoveelste tiener komedie over een nerd die verliefd is op het populairste en mooiste meisje van de school. Uiteraard heeft dat meisje ook een vriend die het niet zo heeft op de nerd. Tjonge jonge wat een lekker origineel cliché verhaal ! De humor is verder best flauw en de acteurs en actrices stellen ook weinig voor (met name hoofdrolspeler Paul Rust) met uitzondering van Jack Carpenter (nerd vriend die best grappig was) en Hayden Panettiere. De laatste speelde best goed en zag er fraai uit. Vooral dankzij haar heb ik deze flauwe tiener komedie nog kunnen uitkijken.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Hayden Panettiere is een beauty. Wat een mooie vrouw. Echt een snoepie. Zij is dan ook het hoogtepunt van de film te noemen.

Het begon al met een tenenkrommende speech die niet veel goeds beloofde. Dan start een aaneenschakeling van clichés, maar er zitten ook herkenbare situaties in. Het voelt alsof alle andere bekende soortgelijke films in de blender zijn gestopt en dit er uit kwam.

En het meest storende, die hoofdrolspeler... moet die nou serieus doorgaan als iemand die afstudeerde? Zou me niks verbazen als die vent al tegen de 30 aanloopt, want het leek echt in geen geval op een jonge kerel.

Niet echt heel grappig, maar wel redelijk onderhoudend genoeg om uit te kijken. Gelukkig hadden we Hayden nog.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Met jou kan ik praten Al ben ik nog van plan om deze film ooit nog een tweede kans te geven en dat ik me dan hopelijk niet dood erger aan die verschrikkelijke hoofdrolspeler.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Die hoofdrolspeler is gewoon kut, die gay-vriend en Hayden zijn nog enigszins oke, maar verder.. Ik word er zo moe van, dit soort films. Misschien toch maar eens stoppen met kijken of wachten op een écht vermakelijke tienerkomedie.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Ik vond dit wel meer dan een simpele tienerkomedie. Je kon aan het einde ook wel zien dat de insteek van deze film juist anders is.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Originaliteit maakt me niet uit, net zoals doodnormale romcoms staat en valt zo'n film met de cast. Als de chemie er is dan vergeef ik clichés zo makkelijk, maar daar kan je in deze film gewoon onmogelijk van spreken.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Ik vind clichés ook niet erg, mits ze leuk in beeld worden gebracht. Helaas was dit meer niveau 'strontvervelend' dan 'vermakelijk'.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Deze film is behoorlijk populair vandaag. Als Hayden Panettiere wat bloot had laten zien had ik de film waarschijnlijk nog met een halfje verhoogd. Ik zag vandaag trouwens ook de tiener komedie "MILF" welke ik best leuk vond (ik was volgens mij wel de enige ).


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Ik had je stukje @ Milf gelezen en kwam je in dit topic inderdaad ook weer tegen. Jij hebt Film1?


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Ik heb inderdaad Film 1 en daar heb ik deze film op gezien. MILF heb ik echter gepindakaasd.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Ah oke, die zag ik (volgens mij?) ook in de tv gids staan van Film 1, vandaar.