Genre: Komedie / Misdaad
Speelduur: 85 minuten
Alternatieve titel: The Naked Gun
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: David Zucker
Met onder meer: Leslie Nielsen, Priscilla Presley en Ricardo Montalban
IMDb beoordeling:
7,6 (218.844)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 27 april 1989
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via SkyShowtime
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
"You've read the ad, now see the movie!"
Lt. Frank Drebin is een agent die ervoor moet zorgen dat het bezoek van koningin Elizabeth goed verloopt. Helaas heeft Drebin geen enkel benul waar hij mee bezig is en al stuntelend komt hij terecht in een complot om de koningin te vermoorden.
Externe links
Acteurs en actrices
Frank Drebin
Jane Spencer
Vincent Ludwig
Ed Hocken
Nordberg
Mrs. Nordberg
Mayor
Pahpshmir
Queen Elizabeth II
Ted Olsen
Reviews & comments
neo
-
- 15435 berichten
- 10035 stemmen
alle naked gun delen zijn echt super leuk.ik vind deel 2 toch ietsje leuker dan deze.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Leuk, leuk, leuk. De latere delen waren wat minder, maar deze was erg grappig. Al moet ik wel zeggen dat ik 'm al een tijd niet gezien heb. 3 sterren.
---
2 was wel leuk.. maar 3.. daar vond ik het wel mooi geweest
Flexje
-
- 317 berichten
- 1083 stemmen
Vooral vroeger was ik een groot fan van Wesly Nielsen films. En nog steeds kan ik erom om lachen. domme humor, je moet er van houden. Welke deel nou leuker was kan ik weinig zinnigs over vertellen, ik vind ze allemaal vermakelijk.
ThaDeez
-
- 143 berichten
- 76 stemmen
Toen ik nog op de basisschool zat heb ik deze films ongeveer elke dag gekeken.. maar nu vind ik zijn films gewoon té flauw voor woorden.. maar omdat het in mijn prille jeugd zo leuk was geef ik deze 3,5 ster!
Ruudos
-
- 35 berichten
- 9 stemmen
Waarom maar 3 sterren?
Welke komedies krijgen eigenlijk wel meer dan 4 sterren?
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
de wat intelligentere komedies. Flauwe ongein kan leuk zijn, maar super vind ik 'm dan niet...
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
Happiness krijgt bijna 4 sterren. Veel-s-te weinig natuurlijk, maar toch...
vliegtuig13
-
- 174 berichten
- 274 stemmen
Vond er geen pest an. Echt heel erg flauw, BAH ! 0.5 sterren verdient hij echt niet, maar ja het is het laagste.
Jerome-B
-
- 467 berichten
- 589 stemmen
Leuke comedy met Leslie Nielsen, de vervolgen zijn een stuk minder, met name omdat het concept v/d film dan niet meer echt boeiend is. 3 sterren!
tom
-
- 308 berichten
- 1053 stemmen
heel flauw duz maar daar hou ik soms wel van. maar hij blijft gewoon een hele beroerde acteur voor mij.
2.5 sterren
Ralfke
-
- 764 berichten
- 2075 stemmen
Eén van de leukste komedies die ik gezien heb. Ik hou wel van deze flauwekul. Zeker de details zijn de moeite waard. Meerdere keren zien dus!
sydney
-
- 2223 berichten
- 0 stemmen
De beste van de Naked Gun's. Maar dat is meestal met deel 1. Uitzonderingen daargelaten zoals Austin Powers.
Yak
-
- 4950 berichten
- 829 stemmen
he he.. ik vind het ook altijd zo mooi om te zien in welke bochten de ondertitelaars zich moeten wringen om zoiets te vertalen 
volgens mij maakten ze er 'mooi poesje' van, wat gelijk in het water valt als die bever vervolgens in beeld komt
petey
-
- 1901 berichten
- 3828 stemmen
Ja, en het antwoord: Thank You, I stuffed it myself, is dan helemaal niet te vertalen.
Ben zo blij dat ik vroeger bij Engels opgelet heb.
Tonyvdb
-
- 1408 berichten
- 1168 stemmen
- Die Nice-Beaver-scène is inderdaad geniaal !!
- Dan vindt ie dat Bingo-spel en zegt ie : "Bingo !"
***' 3,5 op 5 ***'
narva77 (crew films)
-
- 12724 berichten
- 6540 stemmen
Haha ik was dat helemaal kwijt; gelijk mijn stem verhoogd 
darkcity
-
- 644 berichten
- 1474 stemmen
Een walgelijke film. Echt de stomste die ik ooit gezien met een vreselijke Leslie Nielsen. Vreselijk. Zo flauw als de pest. Echt het tegenovergestelde van grappig.
darkcity
-
- 644 berichten
- 1474 stemmen
Ik heb ook een schrufthekel aan Leslie Nielsen, en omdat ie zo flauw is geef je hem toch ook niet 3* ofzo.
jay73
-
- 1184 berichten
- 1388 stemmen
Hele leuke film met veel humor!
Mmmmm...een leuke film met humor...interessant commentaar killalot! Geeft me een nieuwe kijk op deze film. Ga zo door! We zijn verguld jou in ons midden te hebben alhier.
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Eén van mijn favoriete komedies. Heerlijke humor en een geweldige droogkloot Nielsen in de hoofdrol. Die man heeft gewoon het perfecte hoofd voor een rol als dit. Verder is het gewoon heerlijke flauwe hilariteit ten top, de film weet geen moment te vervelen. En zo zie je ze niet vaak.
jedi29
-
- 76 berichten
- 105 stemmen
Een klassieker in zijn genre.. klassieke onliners die we destijds op school naar mekaar smeten .. het blijft allemaal bij! Absurde humor maar je moet er maar op komen en Leslie Nielsen tja.. een betere acteur (of komiek) konden ze er niet voor vinden!
Wolverine
-
- 526 berichten
- 887 stemmen
Meesterstukje meligheid, uniek in zijn genre (samen met top secret).
Pre- en sequels

Naked Gun 33 1/3: The Final Insult
1994
138 reacties

The Naked Gun 2½: The Smell of Fear
1991
127 reacties
Gerelateerd nieuws

Wees er snel bij: Netflix verwijdert 'The Naked Gun'-reeks aankomende januari

'The Naked Gun'-films nu op Netflix en remake met Liam Neeson deze zomer in de bioscoop

Misdaadkomedie 'The Naked Gun: From the Files of Police Squad' vanavond (31 augustus) te zien op televisie

Remake van iconische cultfilm 'Naked Gun' vindt verrassende hoofdrolspeelster naast Liam Neeson
Bekijk ook

Groundhog Day
Komedie / Fantasy, 1993
736 reacties

The Blues Brothers
Muziek / Komedie, 1980
260 reacties

South Park: Bigger, Longer & Uncut
Komedie / Animatie, 1999
874 reacties

Mitt Liv som Hund
Drama, 1985
50 reacties

When the Wind Blows
Animatie / Drama, 1986
21 reacties

L.I.E.
Drama, 2001
30 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










