• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.229 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.071 gebruikers
  • 9.375.400 stemmen
Avatar
 
banner banner

Payroll (1961)

Misdaad / Drama | 117 minuten
3,32 20 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 117 minuten

Alternatieve titel: I Promised to Pay

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Sidney Hayers

Met onder meer: Michael Craig, Françoise Prévost en Billie Whitelaw

IMDb beoordeling: 7,0 (1.080)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Payroll

"Brilliant... Brutal... Torn from tonight's headlines!"

Een gemene bende van vier criminelen, bestaande uit de leider Johnny Mellors, de alcoholist Monthy, de humeurige Blackie en de gemakzuchtige Bert, beraamt de salarissen te stelen van de plaatselijke Neill's Motorenfabriek. Op het laatste moment moet de bende echter de overval afblazen, omdat er twee motoragenten aankomen. Een tweede tegenslag is dat de bende verneemt van de informant bij de fabriek dat er voor toekomstige geldtransporten een gepantserde auto gebruikt gaat worden. Johnny heeft echter al zoveel tijd in de planning van de overval gestoken, dat hij toch door wil gaan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Johnny Mellors

Jackie Parker

Dennis Pearson

Bert Langridge

Detective Sergeant Bradden

Detective Inspector Carberry

Harry Parker

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van david bohm

david bohm

  • 3075 berichten
  • 3439 stemmen

Sterke film met veel vaart verteld, een aantal aantrekkelijke dames en een vrij hard verhaal.

Mooi gefilmd ook.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13169 berichten
  • 11078 stemmen

Goeie film over een paar criminelen die het plan hebben een geldwagen te overvallen. De overval zit vrij vroeg in de film en vormt zeker het hoogtepunt (behoorlijk ruig en spannend en nogal gewelddadig voor die tijd). Maar ook hierna blijft de film onderhoudend. Met gemak 3.5 sterren voor deze film die begint als heist-movie maar daarna langzaam richting een wraak-film gaat.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5982 stemmen

Zeer degelijke en solide heistfilm. Mooi op locatie in New Castle geschoten en spannend, vooral het eerste uur.
De jaren 60 zijn goed zichtbaar, de vrouwen hebben modieuze, maar stijve kapsels. Ik vond de vrouwen helemaal niet zo aantrekkelijk trouwens, zelfs voor Engelse begrippen niet. Françoise Prévost heeft wel een onderscheidende rol.
Er waren wat zaken in de film die me toch afhouden van een hogere beoordeling.
Waar de film een beetje de mist in gaat is dat de vrouw van het slachtoffer kinderlijk eenvoudig en net toevallig overal precies op het juiste moment is en de politie steeds voor is. Dat is wel heel vergezocht en 'gelukkig', ook raakt ze zelf amper in gevaar.
En dan nog de man die uiteindelijk het geld in zijn huis in brand steekt, het komt tamelijk hysterisch over. Net als die lamzak met z'n briefje in de zak dat hij zo onnozel weet kwijt te raken aan een stel vechtersbazen.