• 159.389 films
  • 9.794 series
  • 29.078 seizoenen
  • 608.472 acteurs
  • 355.153 gebruikers
  • 8.895.982 stemmen
Avatar
 
banner banner

Blood: The Last Vampire (2009)

Actie / Horror | 91 minuten
2,65 172 stemmen

Genre: Actie / Horror

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Hongkong / Japan / Frankrijk

Geregisseerd door: Chris Nahon

Met onder meer: Allison Miller en Andrew Pleavin

IMDb beoordeling: 5,2 (15.207)

Gesproken taal: Japans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Blood: The Last Vampire

"Where evil grows, she preys."

Een vampier genaamd Saya, maakt deel uit van een geheime overheidsorganisatie die jacht maakt op Demonen en deze ook doodt. Ze wordt in een militaire school geplaatst om te onderzoeken wie van haar klasgenoten is vermomd als een demon.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 11565 berichten
  • 10062 stemmen

Matige film waarin een vampierendoodster undercover gaat op een legerbasis. Een ongebruikelijke setting (Japan, jaren '70). De inleiding is wat aan de korte kant, maar dit wordt goedgemaakt door een aantal flashbacks. De actie is te snel gemonteerd en ook de computereffecten vallen tegen. Redelijk vermakelijk en het hoofdpersonage ziet er wel leuk uit in het schooluniform.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87103 berichten
  • 11811 stemmen

Niet verkeerd.

Al zit de film wel vol vreemde keuzes. Niet eens zozeer de meer "Amerikaanse" feel (volgens mij zat die ook al deels verborgen in het origineel) of de keuze voor een Koreaanse hoofdactrice, er zit wel meer scheef in deze film.

Vooral het feit dat Saya ditmaal een side-kick heeft, domme griet die vaak nog Saya's vel moet redden ook. Vernielt haar personage een beetje. Ook het wisselende niveau van de CG is opvallend. De scene in de Japanse straatjes is bijvoorbeeld geweldig, maar de voorzetting met de demoon écht niet om aan te zien. Ook het bolletjesbloed is maar een vreemde keuze ... tijdstekort ofzo?

Qua belichting en kleurwerk is het wél allemaal erg mooi. Veel fijne shots die door het wisselend camerawerk niet altijd evenveel credit krijgen, maar over het geheel van de film is het visueel aangenaam. Een paar meer dan boeiende actiescenes redden de film verder. Zolang het verhaaltje maar niet de bovenhand krijgt is het allemaal goed te doen in deze film.

Leuke verwijzing naar de anime ook nog (daar op het vliegveld), het is jammer dat het CG niveau niet wat beter verdeeld was en dat men het niet wat eenvoudiger gehouden heeft (zonder side-kick en achtergrondverhaaltje).

3.5*


avatar van banger

banger

  • 14 berichten
  • 10 stemmen

Ik heb deze film onlangs nog gezien, en ik vond hem best wel goed.

ok, de verhaal lijn was wat standaart wat aan de dunne kant, de special effects waren matig en sommige vecht scènes waren wat langdradig, maar voor de rest heb ik me prima vermaakt.

gewoon verstand op nul en kijken.

verder zagen saya en alice er goed uit, en was er ook een bepaalde spanning tussen hen waarneembaar (is weer wat anders dan het jonge-meise verhaal).

ik geef hem 3 sterren

niet echt speciaal, maar wel leuk om eens te zien.


avatar van blurp194

blurp194

  • 4229 berichten
  • 3415 stemmen

Een wat vreemde mix. Een remake van een anime, en met een smeltkroes als crew en cast.

De stijl van Nahon is goed te herkennen, en redt denk ik ook de film - of is misschien juist de trap na. Maakt het tot iets bijzonders, zoveel is zeker. Net als de aanwezigheid van Koyuki - die ik toch altijd erg indrukwekkend vind. Daartegenover dan weer een Allison Miller, die geen indruk maakt - en Gianna Jun, die dat weer wel doet.

Een belangrijk deel van het verhaal wordt (ahem, natuurlijk) ingevuld door vechtpartijen. Mooi in beeld, zoveel mogen we van Nahon ook wel verwachten, met als toppunt wel de scene met de aanval vanuit de boom. Maar de trieste CGI in de scenes met de truck slaat dan weer nergens op - net als de vaker genoemde bloedbolletjes. Om de link met de anime te maken misschien, of misschien gewoon uit gemakzucht of gewoon mislukt.

Voor de liefhebber wel leuk om gezien te hebben, ieder ander zal het vooral een rare film vinden denk ik.


avatar van Noodless

Noodless

  • 9074 berichten
  • 5765 stemmen

Leuke mix van actie en horror met een Oosters Westers tintje. Visueel ziet de film vaak goed uit betreft kleuren, belichting, bepaalde shots....doch de special effects zijn zeer wisselvallig. Neem nu de lange actiescène in de sfeervolle straatjes. Die ziet er top uit, maar de scène met de vrachtwagen was tenenkrommend slecht. De cast viel me niet tegen. Ji-hyun Jun is perfect gecast als Saya en Koyuki als Onigen speelt haar rol ook wel goed. Het verhaal zelf stelt niet zoveel voor, de film moet het dus meer hebben van de fantasie en de talloze spectaculaire gevechten. 6,5/10


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 2935 berichten
  • 3031 stemmen

Film doet zijn naam eer aan, heel veel bloed. Toch kon deze me niet helemaal boeien. Zwak einde. Ook het feit dat zij vampier is had beter uitgewerkt mogen worden. Ik zag ook dat de Anime veel beter gewaardeerd werd, wellicht is dat een betere keuze,.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10566 berichten
  • 7925 stemmen

Het is dat Saya nog wel een leukerdje is om te zien, maar verder...??? De demonen zien er ècht belachelijk nep uit. Dan vond ik The Creature from the Black Lagoon nog overtuigender! En bestaat het bloed van die demonen uit rood kwik of zo? Zag er niet uit!

Verder een enorm voorspelbare clou dat Onigen de moeder van Saya is. Dûh!?! Zag je mijlenver aankomen.

Daarnaast ook wel mooie vechtscènes, waardoor dit vehikel nog net uit te kijken is.