• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.420 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.127 gebruikers
  • 9.378.981 stemmen
Avatar
 
banner banner

I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007)

Komedie / Romantiek | 110 minuten
3,15 1.597 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titel: I Now Pronounce You Chuck and Larry

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dennis Dugan

Met onder meer: Adam Sandler, Kevin James en Jessica Biel

IMDb beoordeling: 5,9 (160.305)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 juli 2007

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot I Now Pronounce You Chuck & Larry

"They're as straight as can be, but don't tell anyone."

Chuck Levine en Larry Valentine zijn de trots van hun brandweerkorps: je kunt altijd op hen aan en ze staan altijd aan elkaars zijde. Chuck echter is een verstokt vrijgezel, terwijl Larry dol is op zijn gezin. Ooit heeft Larry Chuck's leven gered zodat hij hem wat schuldig is en de tijd is gekomen dat Larry iets terugvraagt: ze moeten zich als formaliteit registreren als samenwonende heren, zodat Larry's kinderen aanspraak maken op een levensverzekering-uitkering. Helaas dat toevallig een vervelende bureaucraat uitgerekend deze zaak besluit te onderzoeken en de heren gedwongen worden daadwerkelijk samen te wonen...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Charles "Chuck" Levine

Lawrence "Larry" Valentine

Alex McDonough

Captain Phineas J. Tucker

Fred G. Duncan

Clinton Fitzer

Renaldo Pinera

Benefits Supervisor

Kevin McDonough

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jumbo4u2

jumbo4u2

  • 88 berichten
  • 157 stemmen

Ach het is gewoon een leuke komedie, idd verstand op nul en gaan.

Dreigde halverwege even te soft te worden en het einde was typisch hollywood---> afraffelen. Verder gewoon 4****.


avatar van Ramon K

Ramon K

  • 13575 berichten
  • 0 stemmen

Waarschijnlijk heel erg goed bedoeld, maar veel te plat, stereotiep en onsubtiel. Vaak niet leuk dus maar Ving Rhames' dansje onder de douche is wel hilarisch. En gelukkig veel vrouwlijk schoon te bewonderen (vooral Biel). 1,5*


avatar van Kelsey16

Kelsey16

  • 108 berichten
  • 124 stemmen

Ik vond deze film echt grappig, tis allemaal wat flauw maar heb me sinds lange tijd weer is echt vermaakt met een komedie.

Niet te kritisch zijn gewoon kijken en genieten


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4648 berichten
  • 2102 stemmen

Een erg tegenvallende film die weinig moeite doet om te verrassen. Alles heb ik al gezien in de vrij onbekende film "Strange Bedfellows" met Paul "Crocodile Dundee" Hogan.

Ergens zit een positieve gay-acceptance-moraal, maar jammer dat homo's worden neergezet als nichterige flikkers die constant geil zijn en het liefst met niets anders dan een roze string rondlopen. Hebben we allemaal al eens gezien.

De grappen zijn niet altijd goed (zelfs een paar pijnlijk ongrappige, zoals Sandler die de overleden vrouw van Kevin James nadoet, sloeg echt nergens op), de humor is verder nergens briljant (al heb ik wel hard om Ving Rhames gelachen) maar wel van een constant niveau: de film zakt nergens in. Maar zeker geen topper.

2.5 sterren


avatar van DragQueen

DragQueen

  • 3224 berichten
  • 4069 stemmen

Een komedie die alleraardigst in elkaar zit. sandler en james hebben een aardige chemie, en zorgen voor flauwe humor. de bijrol van o.a rhames is erg vermakelijk. wat mij betreft geen topper in het genre, maar wel een die niet ging vervelen, en het leuke niveau weet te behouden. 3 sterren.


avatar van TheRisingSun

TheRisingSun

  • 1140 berichten
  • 2261 stemmen

Heerlijke komedie!

Bij een komedie is het vaak maar net of de soort humor je ligt of niet. In dit geval is het zeker wél het geval! Misschien wat simpele en dommige humor, maar het zij zo. Ik vind het echt lachen geblazen!

Ik moet zeggen dat ik voorheen films met Sandler vaak vermeed, omdat ik dacht dat die gast altijd in films speelde die mij niet zouden kunnen vermaken. Maar ik moet zeggen dat ik de afgelopen tijd (2 á 3 jaar) enkele films van hem gezien hem die me zeker wél bevielen. Dan noem ik een "Spanglish" en "Reign Over Me". En ook deze film kon me weer bekoren.

Al doet Sandler het hier natuurlijk niet alleen, maar hij is zeker wel een groot radartje in het geheel. James heeft uiteraard niet voor niets zijn eigen komedie serie en laat ook hier weer zien in zijn element te zijn. Daarnaast zijn er nog drie bijrollen, varierend van grote, voor Rhames, Buscemi en de ontzettend mooie Biel. Zelfs met modieus brilletje is ze nog bloedgeil! -Sorry voor het taalgebruik- Ik had ook graag even in Sandler's schoenen gestaan bij een bepaalde scene... En dan weten de mensen die de film gezien hebben wel wat ik bedoel.

Afsluitend, zeker een film die vaker gezien zal gaan worden!

4 sterren


avatar van Jakke0071

Jakke0071

  • 108 berichten
  • 492 stemmen

Geen slechte film , maar was niet echt een komedie.

eerder een speel-of familiefilm.


avatar van Martijnnn

Martijnnn

  • 2248 berichten
  • 2411 stemmen

Jakke0071 schreef:

Geen slechte film , maar was niet echt een komedie.

eerder een speel-of familiefilm.

Niet echt een komedie? Ik heb echt wel het grootste gedeelte van de film gelachen.


avatar van Arabyus

Arabyus

  • 260 berichten
  • 542 stemmen

De eerste helft van de film was echt lachen. met die zwerver enz bij de trouwerij. maar laterna was het minder. jammer! maar alsnog een 3,5


avatar van nachtvlinder

nachtvlinder

  • 521 berichten
  • 465 stemmen

zeer aangename verrassing, zeker naar het eind toe, geen flauw hollywood nepsentiment, maar echte vriendschap waarvoor je zelfs homo wordt. Door er een komedie van te maken, een zeer aangename manier om discriminatie en echte vriendschap weer te geven. beter dan vele vele andere die een weird hollywood-beeld van homofilie geven. nergens echt over de top en dat maakt hem juist dat ie blijft hangen, het heeft veel 'echts'.


avatar van Denisu

Denisu

  • 10 berichten
  • 11 stemmen

Dit is echt de slechtste film die ik in de bioscoop gezien heb. Totaal geen "interessante" humor. Slecht verhaal


avatar van BlueSword

BlueSword

  • 1725 berichten
  • 0 stemmen

was wel een leuke film, eerste helft was echt grappig daarna niet echt meer maar was niet echt vervelend om te kijken.

3.5*


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

was tof om deze film te zien. eerste deel was grappiger dan het 2de. 2de was iets minder grappig. de grappen zijn echt goed gevonden.

3.5*


avatar van Esther_ke

Esther_ke

  • 73 berichten
  • 497 stemmen

Grappige film!

Tis inderdaad wel waar dat het eerste deel beter was dan het laatste, maar goed, ik heb toch goed kunnen lachen.

3,5 *


avatar van Skeleton

Skeleton

  • 96 berichten
  • 621 stemmen

Wel een leuke film om een keer gezien te hebben. Met flauwe, maar toch leuke, grappen.


avatar van valerio2003

valerio2003

  • 575 berichten
  • 3900 stemmen

echt een hele leuke komedie,ik heb wat afgelachen vooral op hun trouwerij met die zwerver,haha


avatar van donsebas

donsebas

  • 23 berichten
  • 24 stemmen

De cast is uitstekend maar de veelbelovende combinatie van adam sandler en kevin james pakt niet goed uit. Het is een aardige komedie maar de film probeert de hele tijd een geforceerde boodschap over te brengen wat jammer is.

2,5*


avatar van dinal12000

dinal12000

  • 163 berichten
  • 208 stemmen

Hele leuke film, met hilarische momenten: de zeep-scene. Ook mindere stukken maar de film oversteeg de doorsnee-Hollywood comedy dankzij het scrpt en de goede cast. 3,5


avatar van MrAmsterdam

MrAmsterdam

  • 112 berichten
  • 215 stemmen

Super film!

Heel veel gelachen om de sandler momenten (vooral de klap in de smoel van Kevin James!)

Jessica Biel doet ook leuk mee en natuurlijk DE scene waarin het achterwerk erg goed te zien is.

De douche scene is ook meesterlijk in elkaar gezet.

Uiteraard wat cliche momenten maar goed, dat hoort er nou eenmaal bij.

4 DIKKE ****


avatar van uchiha

uchiha

  • 7 berichten
  • 12 stemmen

hahha echte grappige film verdient gewoon 5 hahahah elizabet tayor i a big foot.

sorry i dont speek gaynees::P

vette stukjes man hahah vooral in de douch zeep laten vallen.


avatar van MrAmsterdam

MrAmsterdam

  • 112 berichten
  • 215 stemmen

Denisu schreef:

Dit is echt de slechtste film die ik in de bioscoop gezien heb. Totaal geen "interessante" humor. Slecht verhaal

?????


avatar van LotteV

LotteV

  • 21 berichten
  • 340 stemmen

Best grappige film, vooral de trouwscene was leuk. IK heb deze film in Belgie in de bioscoop gezien, met Franse en Vlaamse ondertiteling. Elke keer als het woord "faggets" kwam werd dat in het vlaams vertaald als "jeanetten". Echt een te leuk woord.


avatar van Gabe Walker

Gabe Walker

  • 121 berichten
  • 374 stemmen

Hartstikke leuke comedy! vooraf leek het me geen leuke film, maar dat viel me toch heel erg mee... wat heb ik gelachen! Ik had niet gedacht dat een film met Sandler en James in de hoofdrol zou uitpakken.... de chemie tussen de twee is dan wel erg matig maar ze maken er een leuke film van!

Leuke aan Adam Sandler films van "Happy Maddison Productions" is dat er altijd kleine bijrolletjes zijn van Steve Buscemi en Rob Schneider.. altijd leuk om te zien!


avatar van mell

mell

  • 11 berichten
  • 13 stemmen

erg leuk...je aandacht blijft er steeds bij.

als je van komedies houdt...dan raad ik je deze aan:)


avatar van queenie

queenie

  • 593 berichten
  • 468 stemmen

leuke film, goed geacteerd


avatar van danise

danise

  • 57 berichten
  • 6 stemmen

Dit is echt een leuke komedie eigenlijk sinds tijden!

Supergrappen en heb dus ook dubbel gelegen!


avatar van J1981W

J1981W

  • 115 berichten
  • 72 stemmen

Erg leuke film. James en Sandler zijn ook echt geschikt voor dit genre, dit komt in deze film ook weer duidelijk naar voren. De grappen zijn soms een beetje te flauw maar dat kan je bij dit soort films verwachten, heb het dan ook niet als storend ervaren. Heb erg moeten lachen, voor mij een geslaagde comedy! 3,5 ster dus.


avatar van hertogje

hertogje

  • 89 berichten
  • 1309 stemmen

Zeer grappig. Kevin James vind ik altijd grappig. Ik heb me geen moment verveeld. Gewoon lachen, en dat is het doel ook.


avatar van Kisje

Kisje

  • 970 berichten
  • 1190 stemmen

Heel grappig filmpje! Heb wel eens goed kunnen lachen. Sandler is echt top!!

4*


avatar van john constantine

john constantine

  • 263 berichten
  • 243 stemmen

Echt een heerlijk komedie, Ik heb een aantal keren de slappe lach gehad, en dat heb ik al een hele tijd niet meer gehad. Sadler & James zetten echt een leuke rol neer. Deze film moet je gewoon hebben gezien, helemaal als je van komedie houd. Krijg van mij een 5.0!!!!!!!!