- Home
- Films
- Shoot 'em Up
- Filtered
Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 86 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Michael Davis
Met onder meer: Clive Owen, Monica Bellucci en Paul Giamatti
IMDb beoordeling:
6,6 (158.606)
Gesproken taal: Engels en Italiaans
Releasedatum: 11 oktober 2007
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Shoot 'em Up
"Just another family man making a living."
Mr. Smith (Clive Owen) ziet op straat hoe een hoogzwangere vrouw wordt belaagd door schietende mannen. Hij helpt bij de bevalling en belandt in het vuurgevecht, waarbij de moeder wordt gedood. De daders, die banden lijken te hebben met enkele politici, bleken het op de baby voorzien te hebben. Aan Mr. Smith de taak om deze vervolgens te beschermen, met behulp van een prostituee die hij van vroeger kent en in staat is om de baby borstvoeding te geven.
Externe links
Acteurs en actrices
Smith
Donna Quintano
Hertz
Hammerson
Lone Man
Senator Rutledge
Baby Oliver
Baby Oliver
Baby Oliver
Baby's Mother
Video's en trailers
Reviews & comments
neo
-
- 15435 berichten
- 10038 stemmen
Shoot 'em Up zijn grootste inspiratiebron was overduidelijk John Woo. Om de studio te overtuigen van zijn project maakte de regisseur een animatie met daarbij de overduidelijk boodschap dat het John Woo's natte droom zou zijn. De immense hoeveelheid slachtoffers, actiescènes + de baby zijn in het bijzonder geïnspireerd door Hard-Boiled.
Maar hoe zijn de actiescènes in verhouding tot John Woo? Nou, vooral een stuk chaotischer met veel snellere montage. Het is een stijlmiddel, maar het maakt de actie nooit echt enerverend. Het mist de schoonheid en het ballet van de echte meester. Dat neemt niet weg dat de doorgedraaide methode toch aardig werkt. Hieruit voort vloeit ook een berg humoristische taferelen, die helaas maar half geslaagd zijn. De soms gevatte, droge opmerkingen van Smith zijn aardig, maar er zijn ook tal van flauwe of zelfs niet grappige momenten. Een soortgelijke film als Crank weet dan toch beter op de lachspieren te werken.
thunderball
-
- 5882 berichten
- 1414 stemmen
Geinige actie nonsens.
Film begint meteen, zonder verdere introducties of plotlijnen.
Gewoon meteen "bam, knal!"
en neemt zich zelf dan ook nergens serieus, maar weet desondanks toch de aandacht er bij te houden en is op sommige momenten zelfs nog spannend ook.
Owen lijkt perfect voor dit soort van coole rollen en Giamatti is op zijn manier ook niet minder dan briljant.
Het plezier druipt er bij beiden dan ook van af.
Belucci is eigenlijk alleen maar mooi en lekker, maar dat is genoeg.
Lekkere non stop -compleet over the top- idiote actie met hilarische momenten.
Dit alles zeer stijlvol in beeld gebracht en flitsend gemonteerd.
Echt geweldig genoten gisteren, kortom: een acht, ofwel 4 sterren.
606
-
- 23876 berichten
- 12278 stemmen
Perfecte non stop actie film met geweldige stukken actie en humor.
Laatste scene met de wortel
.
Acteren was ook prima van niveau.
3,5 ster
maxcomthrilla
-
- 15579 berichten
- 2845 stemmen
Een fijne film!
Ik sluit mij aan bij alle lovende commentaren aangaande Paul Giamatti, die hier op verbluffende wijze een interessante crimineel/persoonlijkheid weet te belichamen. De film verstrijkt vlot en heeft genoeg grappige momenten te bieden. Het is nog geen Crank in het kwadraat ( alhoewel de sexscene is onwijs onzinnig en toch functioneel
), maar sommige scenes timmeren goed aan de weg. De scene met de baby op dat draaiding zal mij in ieder geval bijblijven. 3,5*
Q Jones
-
- 3525 berichten
- 2882 stemmen
Geweldige film!! Ik ben echt een actie fan en ik vond dit zeker 1 van de beste ooit ik vind hem zelfs nog beter als KIck Ass die ik gister heb gezien. Het verhaal slaat nergens op, maar dat geeft niks. Deze film is gewoon lekker over de top en je moet gewoon gaan zitten en genieten. Owen speelt de rol van zijn leven als de droge Smith en giamatti is ook geweldig als de ultime badguy. Ik vind het jammer dat deze film geflopt is want ik had er graag nog een vervolg op gezien, maar ik blijf hopen voorlopig doen we het nog met deze
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Ik moest deze film over een week uitsmeren, zó saai heb ik het zelden meegemaakt. Volkomen kleurloos en zichzelf veel te serieus nemend project, dat ver blijft van de heerlijke ongein van een film als Crank. Als het meest memorabele aan een film een wortel is moet je beginnen wanhopen.
1*.
Sportingerke
-
- 341 berichten
- 335 stemmen
Aan de ongeloofwaardigheid van een virtuele kogelvrije vest die in dit soort films als een aura rond de held hangt erger ik me al lang niet meer.
Als het gebrek aan realisme zich echter ook uitstrekt naar andere punten van de film, moet ik toch al even slikken. Parachutisten die allemaal vlakbij de held zijn huis neerstorten, slechteriken die de held zonder problemen overal terugvinden, en die als bron van babyvoeding niet denken aan flesjes maar direct aan zogende hoeren, slechteriken die wel erg gemakkelijk doodgaan...
Jammer dat er aan dergelijke details niet wat meer aandacht besteed werd, want dat had de film in mijn ogen beter gemaakt.
Positief in de film zijn dan weer enkele leuke of originele scènes die raar maar waar steeds met schieten te maken hebben
(schieten op de draaimolen, schieten tijdens de seks, schieten in het ijssalon, schieten zonder geweer met enkel kogels en vuur).
De wortelgimmick vond ik super 
Sterk acteerwerk ook van zowel Owen als Giamatti - al was die laatste soms iets teveel over the top.
Door de minpuntjes toch slechts 3 sterren, hoewel ik me wel geamuseerd heb 
jordandejong
-
- 4772 berichten
- 1431 stemmen
Omdat Michael Davis regiseur is van Monster Man wat ik een erg goede pulp horrorfilm vond besloot ik zijn actie film ook is te gaaan kijken. Hier bewijst hij dat hij toch echt wel talent heeft, natuurlijk wel met een groter budget dan Monster Man. Clive Owen speelt de wortelkauwende bad-ass en dat doet hij erg goed met een paar leuke oneliners. De actie is heerlijk over the top. Ledematen en veel bloed. Geweldig hoe hij door ramen springt en onder dingen heen glijd. Goed deel van de film vond ik dat hij in dat pakhuis al die vallen zet.
Erg goede over de top actie film. Ik hoopdat Davis ernog een paar van zulke zijn. Al zijn zijn horrorfilms ook niet verkeerd.
dave
-
- 1079 berichten
- 885 stemmen
Aardig actievehikel à la Crank, waarbij Owen uitstekend werkt als listige Bugs Bunny. Maar ook Giamatti speelt zeer geestig. Het verhaal is van ondergeschikt belang, daar alles draait om de de hersenloze schietpartijen en onomwonden humor.
Hoogtepunt is wellicht de scène waarin de valse baby wordt overreden. Hilarische reactie van Giamatti hier.
3,00
Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2538 stemmen
''Nice knockers.''
Eindelijk helemaal af kunnen kijken. Qua mening heeft de laatste poster wat duidelijk gemaakt wat ik ook ervan vindt.
Voor de rest leuke verhaal (met twists), personages waren goed, wapens, bloed en kogels zat.
Heb tijdens het kijken 3 wortels op, om me even met Owen mee te laten leven zeg maar.
Een geweldige scène was met een bewaker die slurpend zijn drank nam, om vervolgens door Smith uitgeschakeld te worden, die vervolgens de bewaker zijn beker oppikte en ook slurpend een slokje nam. Alleen aan die scène denken tovert een glimlach op mijn gezicht
Dat blijf ik 't grappigste stukje vinden
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
What I really hate, is a pussy with a gun in his hand.
Gister maar eens herkeken en het is me wederom goed bevallen. Eerst had ik 4,5* staan, wat achteraf misschien iets wat te hoog is, maar het is wel een enorm fijne actiefilm zeg!
De actie is lekker rauw en direct en de hele film door is cool. Gewoon, omdat het stoer is om te zien wat Mr. Smith nu weer flikt.
Clive Owen zet dan ook een sterke rol neer als de wortel knagende Mr. Smith. Wel was het wat lastig inleven in zijn rol omdat je niet echt weet waarom hij dit allemaal doet, buiten het redden van de baby dan. Trouwens, echt grappig hoevaak die wortels een rol spelen tijdens de film. Tot er met de geniale eindscene in het restaurant toe! 
Monica Bellucci en Giamatti spelen de 2 andere hoofdrollen. Bellucci doet het naar behoren en Giamatti is als vijand zeker overtuigend. Grappig dat hij steeds met zijn vrouw aan het bellen is!
Dankzij goed acteerwerk, een overtuigend sfeertje en een stel coole actiemomenten is dit een uitstekende wegkijker geworden. Meer van dit soort actiefilms graag!
4* (- 0,5*)
Vinokourov
-
- 3143 berichten
- 2909 stemmen
Galbak eerste klas Clive Owen heeft het gehad en knalt (zoals de titel al doet vermoeden) iedereen die in de weg loopt, overhoop. Tsja, meer hoef ik niet te vertellen over deze film. Het is zo'n leeg inhoudsloos gebeuren, dat ik er echt treurig van werd. Van wat hersenloze actie met een dubieus verhaal kan ik heus wel genieten, als het maar lollig en enigszins stijlvol gebracht wordt. In Shoot 'em up kon ik niks van dat ontdekken.
En ohja, hoe geforceerd was het om de persoonlijke irritaties van regisseur en schrijver van de film Michael Davis (niet knipperen bij het wisselen van weghelft bijvoorbeeld), op te merken
. Dit soort dingen kunnen tegenwoordig echt niet meer!
Goodfella_90
-
- 10408 berichten
- 2596 stemmen
Geinig actieverhikeltje met een fabuleuze rol van Giamatti. Giamatti, die hier met afstand de beste acteerprestatie levert, speelt zijn rol als lompe, sadistische en vooral weerzinwekkende nerd met ferve. Owen en Belucci gaan op de automatische piloot, maar passen wel goed bij de personages. Verder een compleet niet serieus te nemen film die je vooral niet moet gaan zien als je er (begrijpelijk) een afkeer van hebt. Veel onrealistischer krijg je ze niet; alles (incl. het belachelijke script) staat puur en alleen in dienst van een grote serie vette kills en een poging het publiek te laten lachen. Werkt eigenlijk best aardig.
Is niet veel meer waard dan een 2.5 of 3 ofzo, maar Giamatti tilt de film naar een hoger niveau en stiekem vind ik dit soort foute films wel amusant. Hersenloze film, vooral van wegblijven als je er niet tegen kan, maar anders heb je er best een leuke avond mee.
Decec
-
- 6743 berichten
- 8588 stemmen
Ik vond een spannende actiefilm...
Bekende Clive Owen wel leuk te zien... 
Prima 3,5 ster!
Sergio Leone
-
- 4413 berichten
- 3096 stemmen
Redelijk hersenloze film. Maar Monica Bellucci is toch zo'n knap ding!
blurp194
-
- 5504 berichten
- 4198 stemmen
Leuke over de top actiefilm. Goeie acties, heerlijk ongeloofwaardig allemaal. Goed geacteerd, vooral door Giamatti.
scorsese
-
- 13171 berichten
- 11080 stemmen
Ontzettend dik aangezette en vlotte actiefilm waarin alles om een pasgeboren baby draait. Over de top op alle mogelijke manieren: de personages, de dialogen en one-liners en bovenal de actiescenes (in welke andere film is een wortel een dodelijk wapen). De film ziet er goed uit en de actie is origineel, bruut en stripboekachtig en is voorzien van een stoere soundtrack. Clive Owen is cool, Monica Bellucci sexy en Paul Giamatti leuk als de maniakale bad-guy. Een solide 3.5 sterren voor deze vermakelijke film.
K. V.
-
- 4364 berichten
- 3769 stemmen
'k vond hem ook leuk. Erg verrassend om een actieheld wortelen te zien eten 
De film bevat ook de nodige humor (dat Fuk u bord
) en de film verveeld geen minuut. Natuurlijk over the top, maar wel geslaagd. De cast was trouwens ook goed op dreef.
Een aanrader.
chevy93
-
- 12754 berichten
- 1324 stemmen
Degelijke actiefilm dat vooral in het begin veel punten scoort door de luchtige sfeer. Af en toe wel erg gespeeld (duh!
), maar ik ben niet zo'n fan van het stereotype, ongeacht of het er dik op ligt of niet. Maar Clive Owen doet het prima als good annex bad guy. Met hilarische, maar tegelijkertijd ook knullige gevechten. In het begin waren ze vet, maar tegen het einde werd het slordiger en leek het een haastklus. Te veel gelul om het verhaal heen en te weinig prachtig samenspel tussen Owen en Giamatti. Ondanks de korte speelduur alsnog een half uur verloren aan slappe scènes die veel te geësceneerd overkwamen.
Zeker aardige dingen gezien (en ook gehoord, zeer sterke soundtrack), maar over z'n geheel toch niet meer dan een luchtig tussendoorfilmpje.
Insignificance
-
- 3220 berichten
- 5588 stemmen
Violence is one of the most fun things to watch, aldus Hertz. En Davis maakt er hier een spetterende en energieke Ballet of Bullets van. De kogels vliegen je meteen om de oren en de wortel, de staart en de navelstreng vormen slechts het begin van een film die bol staat van dat soort leuke ideetjes. De alom fenomenale Paul Giamatti moet dan nog beginnen met dichten, waarna er helemaal geen houden meer aan is. Van het voorlezen van een dienstregeling zou hij nog een zinderende ervaring maken.
Clive Owen doet het zeker niet onaardig als de nijdigste man op de wereld. I'm a British nanny, and I'm dangerous is dan weer een van de vele geinige quotes die voorbij komen. Een verhaaltje van niks, nee, maar Shoot 'Em Up is cool, sexy (...) en zeer vitaal, zit vol met inventieve, gewelddadige en ook mooie scènes (het rode gangetje) en heeft ook nog een grappige baby aan boord. Hoor 'm lachen na Fuck you, you fuckin' fuckers. Zelfs de nabrander in het cafeetje is pure fun. Al met al een heerlijke joyride.
Ajacied16
-
- 202 berichten
- 361 stemmen
Aardige, snelle actiefilm. Gewoon leuke vuurgevechten die prima wegkijken. Aangezien de film niet te lang duurt, wordt het niet al te veel van hetzelfde. Degelijke 2.5*
martijn011
-
- 2034 berichten
- 1309 stemmen
Clive Owen als menselijke superheld, zo kan je deze film kort samenvatten. Enorm veel scenes met vuurgevechten erin en het bloed vloeit rijkelijk met als gevolg tientallen slachtoffers, met uitzondering van Mr. Smith, het personage gespeeld door Owen.
Alles is enorm over de top en soms daar nog weer over. Eigenlijk gaat het nergens over, maar op de een of andere manier vermaakt het toch.
Misschien komt dat ook wel een beetje door de aanwezigheid van Monica Bellucci, mooie vrouw om naar te kijken trouwens.
Ook Paul Giamatti is sterk gecast voor zijn rol als geschifte schurk, perfect gespeeld.
Het verhaal is niet serieus te nemen, maar daar heb je de tijd ook niet voor omdat je zelfs als kijker niet veilig bent voor alle kogels die het scherm af knallen.
De humor is goed, sterke oneliners, en de wortels schieten ook hun doel niet voorbij..
Vermakelijk, maar soms over het randje.
3*
Hey Blondie!
-
- 49 berichten
- 48 stemmen
Het begon veelbelovend, maar al snel was het alleen nog maar vuurwapengeknal, en hoe meer doden er vielen, hoe minder ik er door geraakt werd. Op het laatst zat ik gapend naar de slachtpartijen te kijken.
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
heerlijke over de top film,met een gewelds orgie die zijn weerga niet kent,,en allemaal met een dosis humor.cartonesk bijna.met die wortel.
fijne soundtrack.fijne film.
Kondoro
-
- 11524 berichten
- 2866 stemmen
Shoot 'em Up
Toch wat slechter uitgepakt dan dat ik gehoopt heb na het zien van de trailer!
Clive Owen uiteraard uit de film Killer Elite (2011) vond ik wel aardig acteren.. Af en toe een beetje te laconiek.. Maar valt prima te doen! En hij was natuurlijk erg chill met zijn wortels
! Van Paul Giamatti wordt ik een beetje misselijk... Niet omdat hij slecht acteerde want dat deed hij prima! Ook eigenlijk een klein beetje psychologisch mis in zijn hoofd... gaat ie aan de tiet zitten van een vrouwelijk lijk ...... maar ik vond zijn grappen totaal niet leuk... Dat was soms wel jammer dat hij er tussen kwam.. Monica Bellucci natuurlijk een hartstikke mooie meid... Deed het wat minder na mijn mening... En jammer dat je nou weer in de sexscene haar ballonnen weer niet ziet...... ... Hahha!
Shoot 'em Up is kwa actie gewoon goed! Zitten een paar lekker actie scene's in! Helaas zit hier de actie scene in de lucht niet bij, toen ze uit het vliegtuig sprongen... dat is eigenlijk 1 van de slechtste scene's in de gehele film..! Het verhaal daar in tegen is gewoon matig... Ik vond het eigenlijk niet echt spectaculair ... Ze moeten een kind beschermen, die de tegen partij dood wil hebben.. Waarom precies is me niet helemaal binnengedrongen.. Zat vast weer eens niet op te letten.. Heb ik wel vaker
! .. Maar, om dit kind te beschermen moeten ze dus overleven tegen de grote bendes.. Dan komt er ook weer een wat minder gedeelte... Is Clive Owen onraakbaar of zo iets? Want hij is volgens mij in de gehele film maar 1 keer geraakt.. In zijn arm... Het gedeelte dat Paul Giamatti zijn vingers breekt is wel lekker om te zien.. Haha!
Ondanks dat ik erg hoge verwachtingen had aan de film vooraf, vindt ik hem achteraf toch minder uitgepakt.. Ik vindt deze film dan toch nog wel een 3.5* ster waard door de na mijn mening wel vette actie scene's en de grappen van Owen.. Maar voor een goed verhaal vindt ik deze film niet echt geschikt..
Ps. Ik ben de 1700ste stemmer

Gang_Star
-
- 6837 berichten
- 3401 stemmen
What's Up Doc?
Clive Owen zet een prima rol neer als Mr. Smith en ook Giamatti zet als badguy een goede rol neer. De film bied genoeg harde actiescènes en combineert dat met een fijne dosis humor. Van begin tot eind een goede actiefilm die zeer over-de-top is, maar ook geen moment verveelt.
Lovelyboy
-
- 3928 berichten
- 2935 stemmen
Clive Owen, de schietende verloskundige en babyoppas. 
God wat slecht eigenlijk allemaal. Alleen voor mensen die van over the top actie en schietscenes houden en licht absurde komische momenten. Mensen die realiteit willen zien, iets met een verhaal, dan niet aan deze beginnen. Persoonlijk niet bepaald mijn ding dus helaas een slechte beoordeling.
Shadowed
-
- 11414 berichten
- 6715 stemmen
Wel grappig.
In tegenstelling tot een groot deel had ik niet echt moeite met Owen. Hij is natuurlijk een gezichtentrekkertje, maar dat stoorde me niet. Ik stoorde me meer aan het accent van Belucci. Giamatti is inderdaad leuk en zorgt voor een komische lading hier en daar.
Actiescenes zijn weleenswaar over the top en met veel kogels gebracht, ik vond ze soms toch wel een beetje saai worden. Maar ze zijn wel zeer vlot en brengen je in een zwiep door de 90 minuten. Er is genoeg te zien en te beleven.
Hierom een 3,0* filmpie. Ik vind zo'n film wel leuk als je je verveelt op een vrijdag of zaterdag avond. Pak lekker wat popcorn en zet je verstand op nul. In dat geval is Shoot Em Up ideaal.
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Net omdat in deze film alles onrealistisch en zwaar over de top is, vind ik het een uitstekende prent.
Een actie-thriller die ook in de categorie komedie zeker thuis hoort.
Lang duurt de film niet, maar het is van begin tot eind spanning en actie, die zoals gezegd wel heel zwaar wordt overdreven, het luchtgevecht (niet met vliegtuigen..., hoe dan?, dat moet je maar zelf uitzoeken !!) is een van de zaken die wel echt onmogelijk zijn, maar des te leuker om zien.
Clive Owen en Paul Giamatti zijn prachtig in hun rollen om nog maar te zwijgen van de altijd weer bloedmooie Monica Bellucci.
Maar ook de uitdrukkingen op het gezicht van de baby zijn bij wijlen hilarisch, de scène in het bad bijvoorbeeld....
Rest me nog te vertellen dat er een pracht van een soundtrack op deze film is gezet.
Kort maar krachtig, dat is de film samengevat !!
Opnieuw veel plezier beleefd aan deze 'over the top' film.
Absurde humor met veel actie...
Brabants
-
- 2887 berichten
- 2145 stemmen
Shoot 'em Up is een leuke rollercoaster maar veel van hetzelfde. Gelukkig wordt het met wat droge humor gecombineerd en dan al met al ook wel kijkwaardig maar weinig hoogstaand.
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31154 berichten
- 5451 stemmen
Shoot 'em up is een Jason Statham film zonder Jason Statham. Hij had hier perfect in kunnen spelen met de nodige Engelse humor. Nochtans was Clive Owen de eerste keuze van regisseur Michael Davis. De film is dan weer een knipoog naar Hard Boiled van John Woo met Chow Yun-Fat.
De film is heerlijk over de top. Geen explosies trouwens, allemaal stuntwerk en schietpartijen. Met daartussen een baby en de nodige wortelen. De film houdt er duidelijk de vaart in en levert anderhalf uur actie met een vleugje humor. Meer moet dat niet zijn.
Duke Nukem
-
- 1788 berichten
- 1986 stemmen
"Who are you really, Smith?"
"I'm a British nanny, and I'm dangerous."
Shoot 'em Up is een vlotte actiefilm met Clive Owen, die schietend over de grond glijdt en door de lucht zweeft alsof hij Max Payne is. Owen bewijst dat een echte man met een baby onder de arm even goed door ramen kan springen en hordes bad guys kan overhoop schieten. De lacterende Monica Bellucci zorgt voor de nodige eye candy! Totaal ongeloofwaardig (de held wordt toevallig in de zaak betrokken maar weet wel onmiddellijk hoe de vork in de steel zit) maar des te entertainend. En hier en daar wat absurde humor (de navelstreng met een kogel doorbreken). Enkele minpuntjes: de montage is vaak te hectisch en Monica Bellucci geeft blijkbaar borstvoeding zonder eerst haar borst uit te halen. Ik heb deze film gekeken terwijl ik een wortel aan het eten was (true story!).
Het laatste nieuws

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen

'Bridgerton' best bekeken Netflix-serie van dit moment: bekijk de volledige Top 10
Bekijk ook

Warrior
Drama / Sport, 2011
847 reacties

Lucky Number Slevin
Misdaad / Thriller, 2006
874 reacties

The Boondock Saints
Actie / Misdaad, 1999
1.457 reacties

Hooligans
Misdaad / Drama, 2005
1.142 reacties

Hodejegerne
Thriller / Misdaad, 2011
276 reacties

Ying Xiong
Actie / Drama, 2002
536 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








