Genre: Actie / Oorlog
Speelduur: 118 minuten / 126 minuten (gerestaureerde versie)
Alternatieve titels: Force Ten from Navarone / Alistair MacLean's Force 10 from Navarone
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Guy Hamilton
Met onder meer: Robert Shaw, Harrison Ford en Edward Fox
IMDb beoordeling:
6,4 (21.205)
Gesproken taal: Engels, Spaans, Kroatisch, Duits en Servisch
Releasedatum: 21 december 1978
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Force 10 from Navarone
"Explosive high adventure!"
Tijdens de Tweede Wereldoorlog worden verscheidene militaire experts samengevoegd tot een groep om samen een missie uit te voeren. Hun missie is om een dam te bezetten en deze te laten ontploffen.
Externe links
Acteurs en actrices
Mallory
Barnsby
Maritza
Miller
Lescovar
Weaver
Drazak
Petrovitch
Schroeder
Jensen
Reviews & comments
Legan
-
- 18121 berichten
- 4947 stemmen
Force 10 from Navarone komt zeer zeker niet in de buurt van zijn voorganger 'Guns of Navarone'. Waar het vooral aan schort is het verhaal, de acteerprestaties en de spanning. Het verhaal is dun en heeft alle kenmerken van een inspiratieloze haastklus sequel. De meesten van de cast vallen tegen met toch wel als dieptepunten Harrison Ford en de personage van Carl Weathers. Wat betreft de spanning... wel, deze was totaal afwezig. Desondanks moet ik toegeven dat het toch wel een onderhoudende film was.
turbothijs
-
- 56 berichten
- 0 stemmen
Het verhaal.. tja een dam kapotmaken! Daar hebben ze toch de RAF en de Amerikaanse Air Force voor uitgevonden? Verder komt dit niet in de buurt van z'n voorganger. De naam is denk ik ook alleen bedoeld om indruk te maken.
Bart Simpson
-
- 2153 berichten
- 0 stemmen
Het verhaal.. tja een dam kapotmaken! Daar hebben ze toch de RAF en de Amerikaanse Air Force voor uitgevonden? Verder komt dit niet in de buurt van z'n voorganger. De naam is denk ik ook alleen bedoeld om indruk te maken.
Tja... die vliegtuigen zouden natuurlijk makkelijk honderden kilometers vijandelijk gebied kunnen binnendringen zonder gespot te worden. En ook de honderden (misschien wel duizenden) luchtafweergeschut wapens zouden niet in actie komen. En ja, een bommenwerper is enorm makkelijk te besturen in een ruw gebergte. En wanneer de bommenwerper uiteindelijk toch aankomt, is de eerste bom die gelost wordt meteen raak. (En die Duitsers zijn natuurlijk zo dom, dat ze de Luftwaffe niet inschakelen).
Dit is natuurlijk sarcastisch bedoeld. Natuurlijk heb je voor een operatie als deze commando's nodig.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Met vliegtuigen had ook gekund maar zulke films hadden ze al gemaakt o.a The Dam Busters (1955). Dan krijg je films met veel bla bla bla vanwege de vele voorbereidingen en de nodige trainingen want die missies waren natuurlijk niet eenvoudig. Dat gaat dan wel ten koste van het kijkplezier. Of je krijgt een heel korte film, even vliegen, bom laten vallen, einde film.
Dan kan je beter zo'n film zien als deze, een eenheid met een speciale missie. Natuurlijk wilden ze wel teren op het succes van The guns .... maar verder is het toch een verhaal op zich.
Dit is een van weinige films die ik in de bios heb gezien en later nog een aantal keer op tv. Ik en mijn vrienden hadden toen een geslaagde middag bioscoop. En ik vind het nog steeds een prima film, avontuurlijk en met de nodige actie.
Bart Simpson
-
- 2153 berichten
- 0 stemmen
In de film zou het gekund hebben ja, in de realiteit niet. Alleen wat ik niet snap is dat mensen: The Guns of Navarone
een betere film vinden. Daar ben ik het zelf niet mee eens. In deze film gebeurd veel meer en het verhaal is realistischer. Een dam opblazen in vijandelijk gebied (met veel hulp van partizanen en commando's) dat kan nog wel. Alleen 2 zware kanonnen opblazen in een vijandelijk gebied, waar het wemelt van vijandelijke soldaten en vijandelijke commando troepen (SS bijvoorbeeld) is onrealistisch. In de film: The Guns of Navarone
gaan er honderden Duitsers dood, maar bij de Geallieerden commando's valt volgens mij een of geen dode. Als ze dat anders gedaan hadden, was het voor mij een betere film dan Force 10 From Navarone.
Een 5.0* (dus 10) is meer dan terecht voor deze fantastische film!
tommykonijn
-
- 5145 berichten
- 2359 stemmen
Ik vond het zeker een goede film. De rollen van Harrison Ford en Richard Kiel zijn leuk geacteerd evenals de rest van de cast en het verhaal was ook zeer vermakelijk. Niet echt een ''top'' film maar toch zeker vermakelijk.
3,0*
movie fan
-
- 318 berichten
- 303 stemmen
goede oorlogsfilm , niet zo goed als zijn voorganger , maar vondt hem toch zeer vermakelijk , goede film , goed acteerwerk en de special effects waren ook goed voor die tijd . de lengte van de film was perfect , niet te lang , maar ook geen te korte film . echt zo film om zaterdag avond , samen met het gezin te bekijken .
Kr!kke
-
- 5394 berichten
- 2568 stemmen
Zéér goede oorlogsfilm met af en toe een leuke wending in het verhaal. Het verhaal steekt goed ineen en verveelt op geen enkel moment. Af en toe is er ook een vleugje humor, die zeker niet slecht is... Ik vind hem zelfs net iets beter dan The guns of Navarone, en ben dan ook verbaast dat deze zo'n laag gemiddelde krijgt.
Bart Simpson
-
- 2153 berichten
- 0 stemmen
Zéér goede oorlogsfilm met af en toe een leuke wending in het verhaal. Het verhaal steekt goed ineen en verveelt op geen enkel moment. Af en toe is er ook een vleugje humor, die zeker niet slecht is... Ik vind hem zelfs net iets beter dan The guns of Navarone, en ben dan ook verbaast dat deze zo'n laag gemiddelde krijgt.
Ja, inderdaad. Je hebt eigenlijk precies de zelfde mening als mij over deze film, alleen geef ik de film een 5.0* en jij een 4.0*.
Deze film is ook realistischer dan The Guns of Navarone.
Ik vind het ook raar dat deze film zo laag scoort, een 3.6 gemiddeld zou ik eerder verwachten voor een film als deze.
Chimpz
-
- 158 berichten
- 188 stemmen
Een Bond-legende (regisseur van Goldfinger, Diamonds are Forever, Live and Let Die en The Man With the Golden Gun) filmt een vervolg op het klassieke The Guns of Navarone, met Harrison Ford die net van zijn Star Wars-bekendheid begon te genieten. Een genietbare Wereld Oorlog II film met toch wel een paar heel vreemde plotholes die nauwelijks steek houden, maar een verfrissende cast met leuke personages die het geheel tof houden. Het hoogtepunt van de film is verreweg wanneer Carl Weathers (Apollo Creed) belachelijk wordt gemaakt door een Russische Richard Kiel (Jaws): "Hey Blackie, does that make-up come off?", en het messengevecht tussen de twee een uur later. Episch, zeg ik u!
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Puike oorlogsfilm met een prima cast.
Het vervolg op 'Guns Of Navarone' dat evenwel niets met de eerste film meer heeft te maken, op de verwijzing in het begin van deze film na.
Maar deze film vind ik nog beter dan de eerste en is ook mooier in beeld gebracht, maar er zit dan ook een verschil op van meer dan 15 jaar.
Dit is een geweldige film met veel actie, maar ook de typisch Britse humor, waar vooral Edward Fox voor zorgt.
Voor de fans van oorlogsfilmen, meer bepaald W.O. II, is dit een aanrader !!
Robertdeniro
-
- 191 berichten
- 233 stemmen
Goede film. Ford weer zeer overtuigend, verhaal zit goed in elkaar.Acties volgen elkaar snel op, vind hem eigenlijk beter dan deel 1. Zeer de moeite waard.
Uzza_Sparta
-
- 1195 berichten
- 2138 stemmen
Een Bond-legende (regisseur van Goldfinger, Diamonds are Forever, Live and Let Die en The Man With the Golden Gun) filmt een vervolg op het klassieke The Guns of Navarone.......
En toch had dit heel anders kunnen verlopen met regisseur Guy Hamilton, want hij zou de eerste Superman film gaan maken (met Christopher Reeve en Marlon Brando) maar omdat het in Engeland gefilmd zou worden kon hij het niet doen vanwege belastings problemen, en die film ging vervolgens aan Richard Donner en Hamilton maakte met deze eigenlijk zijn laatste film, want wat hierna kwam waren alleen wat Agatha Christie tv-achtige films. Best jammer voor een man die o.a. vier Bond films en ook Battle of Britain had gemaakt.
Weertenaar
-
- 1023 berichten
- 1024 stemmen
Rommelige film die me vrijwel geen moment kon meenemen. Het enige waar ik na een halfuur al op zat te wachten was de ontploffing op de dam, maar pas het laatste kwartier werd de aandacht daadwerkelijk naar de dam verlegd. De personages zijn totaal oninteressant, zowel het verhaal als de dialogen weten geen moment te boeien en kon ook de cast geen stempel op de prent drukken. Enkel de knappe cinematografie, en dan met name de 'vloedgolf' die de brug omver pusht, is in het tijdsbeeld gezien van hoog niveau, maar dat is lang niet genoeg om Force 10 from Navarone aan een degelijk cijfer te helpen.
RuudC
-
- 4636 berichten
- 2529 stemmen
Force 10 From Navarone heeft bijzonder weinig te maken met The Guns of Navarone. Ik kan me geen acteur herinneren die een (prominente) rol heeft in beide films. De locaties zijn ook niet gelijk. Een Grieks eiland versus Joegoslavië. Alsof je Nederland met Schotland vergelijkt. Jammer van deze gekozen titel, want Force 10 heeft genoeg kwaliteit in huis om een op zichzelf staande oorlogsfilm te zijn.
Misschien vind ik deze zelfs wel beter dan The Guns of Navarone. Het is wel lang geleden dat ik The Guns gezien heb. Force 10 heeft in elk geval een pak gave acteurs, zoals Harrison Ford, Robert Shaw, Edward Fox, Michael Byrne en Francesca Nero. Richard Kiel is ook hilarisch als pratende badguy. Force 10 From Navarone is misschien niet de meest correcte film over de tweede wereldoorlog, maar het heeft de vaart er tenminste wel goed in zitten. Wat de actie betreft, zit het ook prima. Ik heb me geen seconde verveeld met alle wendingen en confrontaties. Voor het spektakel is het altijd goed als het ene probleem opgelost is, maar daarvoor een of twee problemen voor in de plaats komen. Partizanen of Chetniks? Veel personen lijken niet wie ze zijn. jammer dat de manier waarop de brug vernietigd wordt, verklapt wordt op de poster. Niet teveel letten op wat wel of niet realistisch is, gewoon genieten. Wel gek trouwens dat wanneer de Duitsers wel eens Duits spreken, je dat niet in de scores terugziet.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Niet teveel letten op wat wel of niet realistisch is, gewoon genieten. Wel gek trouwens dat wanneer de Duitsers wel eens Duits spreken, je dat niet in de scores terugziet.
Maar jij hebt een heel duidelijke mening waarin dan ook dit is wel en dat is niet goed. Als dat niet gebeurt gaan mensen heel erg letten op het slechte dan wel het goede in de film en ook weer bij andere films. Ik ken eerlijk gezegd ook geen "perfecte" film, als ik er maar van kan "genieten".
Zie je trouwens dat hier ook een "kleurling" aanwezig is net als hier: Flyboys (2006). Kan eigenlijk niet, maar ja film hè. 
En die poster is eigenlijk een vette spoiler.
RuudC
-
- 4636 berichten
- 2529 stemmen
De politiek correcte neger inderdaad. Ik heb er hier geen moeite mee gehad. Eerlijk gezegd binnen Flyboys ook niet. Carl Weathers heeft trouwens ook best leuke momenten.
martijn011
-
- 2034 berichten
- 1309 stemmen
Ik heb onlangs Guns of Navarone gezien en aangezien deze film na eerstgenoemde op TV kwam, heb ik die ook maar opgenomen. Het woord Navarone is behoorlijk misplaatst, want er worden al snel verbanden gezocht naar Guns of Navarone, maar beide films hebben helemaal niks met elkaar te maken.
Ik had deze film ooit wel eens gezien bij een vriend bedacht ik me tijdens het kijken. Maar ik was zo'n beetje alles wel vergeten, behalve dan dat Harrison Ford een rol heeft in de film. Hij zet samen met Shaw en Fox een sterke acteerprestatie neer waardoor de film zeker de moeite waard is om te zien, ook al kent het verhaal een behoorlijk aantal onwaarschijnlijkheden.
Ook deze film beoordeel ik met een kleine voldoende. Leuk om weer eens te zien, maar echt pakken kon de film me niet.
3*
Banjo
-
- 2042 berichten
- 4301 stemmen
Een aardige film die nooit echt geweldig word..
gewoon leuk voor een keer en dan weer vergeten.
3 sterren
frolunda
-
- 1115 berichten
- 4602 stemmen
Redelijke film die toch niet meer zoveel indruk maakte als toen ik hem de eerste keer zag.Vooral Shaw en Fox lijken af en toe meer op een komisch duo dan op militairen.De aktie en verhaal zijn in orde maar nergens echt spectaculair
Roger Thornhill
-
- 6036 berichten
- 2456 stemmen
Indertijd in de bioscoop gezien, en bitter tegengevallen. Nu voor de grap eens opnieuw bekeken, en met laaggespannen verwachtingen viel hij eigenlijk best mee, vooral vanwege het kijken naar sterren die soms warempel wat moeite deden voor hun cheque. Lang leve Edward Fox! Maar al met al zal ik deze toch ook spoedig wel weer vergeten zijn, in tegenstelling tot die beroemde voorganger (Gregory Peck, Anthony Quinn, David Niven, Anthony Quayle, Irene Papas, Stanley Baker, Gia Scala, en in [veel] kleinere rolletjes James Robertson Justice, Richard Harris en Bryan Forbes -- likkebaardend schrijf ik deze namen op) waar ik hem eigenlijk niet mee vergelijken mag.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Deze film vind ik beter dan Guns of Navarone ondanks alle kritiek. De humor in deze film is ook goed.
Dit is een van weinige films die ik in de bios heb gezien en later nog een aantal keer op tv. Ik en mijn vrienden hadden toen een geslaagde middag bioscoop. En ik vind het nog steeds een prima film, avontuurlijk en met de nodige actie.
Nu er de afgelopen jaren een hoop bij herkijken zijn tegengevallen, blijft deze voor mij dan toch één van de weinige films die wel leuk blijft om hem om de paar jaar weer te zien. Wel wat aan de lange kant en het heeft wel wat weg van het A-team, vanwege de contrasten en het apart samengesteld groepje. Ook moet je er wel een beetje voor in de stemming zijn, vorig jaar leek het, toen ik gedeelten op tv zag toch minder, maar nu ik hem weer gezien heb, ben ik er toch weer over te spreken.
De film begint met een terugblik naar The guns of Navarone, maar heeft er verder niets mee te maken. Daarom is het ook erg grappig te zien hoe ze van het ene in het andere avontuur rollen, dan aanvankelijk de bedoeling was. En het is eigenlijk dan ook meer een avontuurlijke film met de Tweede Wereldoorlog als decor, dan een echte oorlogsfilm. Geslaagde humor, hoewel toch vaak ook gewoon een serieuze aanpak, veel actie en op sommige momenten nog spannend ook. Gefilmd in een schitterende omgeving. Leuke rol van een nog redelijk jonge Harrison Ford, verder ook prima rollen van Robert Shaw, Edward Fox, Carl Weathers, en Richard Kiel (haha wat een reus van een kerel). Maar ik vind dat de hele cast het wel goed doet.
Had iets korter gemogen maar ik vond het allemaal toch weer zeer vermakelijk om te zien. 5.0
Phantasm
-
- 7609 berichten
- 7518 stemmen
Ik vond deze net zo leuk als zijn voorganger, goed verhaal, genoeg aktie.
DDT
-
- 346 berichten
- 7859 stemmen
Barbara Bach en Richard kiel samen in the spy who loved me en nu hier,helaas pindakaas twas gene vetten deze keer
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Wel wat aan de lange kant en het heeft wel wat weg van het A-team, vanwege de contrasten en het apart samengesteld groepje. Ook moet je er wel een beetje voor in de stemming zijn, vorig jaar leek het, toen ik gedeelten op tv zag toch minder, maar nu ik hem weer gezien heb, ben ik er toch weer over te spreken.
De film begint met een terugblik naar The guns of Navarone, maar heeft er verder niets mee te maken. Daarom is het ook erg grappig te zien hoe ze van het ene in het andere avontuur rollen, dan aanvankelijk de bedoeling was. En het is eigenlijk dan ook meer een avontuurlijke film met de Tweede Wereldoorlog als decor, dan een echte oorlogsfilm. Geslaagde humor, hoewel toch vaak ook gewoon een serieuze aanpak, veel actie en op sommige momenten nog spannend ook. Gefilmd in een schitterende omgeving. Leuke rol van een nog redelijk jonge Harrison Ford, verder ook prima rollen van Robert Shaw, Edward Fox, Carl Weathers, en Richard Kiel (haha wat een reus van een kerel). Maar ik vind dat de hele cast het wel goed doet.
Had iets korter gemogen maar ik vond het allemaal toch weer zeer vermakelijk om te zien. 5.0
Hij was vroeger leuker. Ik begin iedere keer met enige tegenzin aan deze film, maar uiteindelijk valt hij na afloop toch weer reuze mee. A-team-achtige film waarin de luchtigheid er te dik bovenop ligt. Het gaat weer erg gemakkelijk allemaal. Goede rolbezetting. En wordt later toch wel weer spannend met een nog steeds mooie finale. Niet slecht dan ook maar erg geweldig ook weer niet. Gewoon vermakelijk meer niet. Goede themamuziek van Ron Goodwin. 4.0
Grindhouse62
-
- 2066 berichten
- 16622 stemmen
Ergens in de jaren 80 voor het eerst gezien op VHS en vanavond herzien en deze film is gewoon voor mij net als menige film van dit soort 13 in een dozijn. Puur vermaak. Ik als liefhebber van o.a. Hollywood Golden Age en Grindhouse movies kan alleen maar genieten van dit soort films. Force 10 is dan wel geen explotation movie, maar wel een geweldige popcorn movie, die lekker je op je gemak lekker weg kijkt of het nou regent of niet. Blijft 3.0.
rondh
-
- 599 berichten
- 2317 stemmen
Gewoon een lekker weg kijkfilm. Hier moet je echt niet gaan nadenken of het allemaal kan. Gewoon leuk!
3.5*
Lovelyboy
-
- 3936 berichten
- 2941 stemmen
Flauwe bedoening die op het succes van The Guns probeert mee te liften en daar in alle opzichten in faalt.
Men begint met het einde van The Guns en speelt een soort eindscene na waarin Mallory en Miller gered worden. Op dat moment al gespeeld door onder andere Shaw. Dat je Gregory Peck niet nogmaals kan strikken is tot daar aan toe, maar zo vast houden aan de karakters en die eindscene is onzin. Eigenlijk verliest de film daar eigenlijk al zijn identiteit en is het een krampachtige poging tot herhaling van de grote voorganger.
Een nogal zoutloos en niet altijd logisch verhaal vervolgt zich her en daar onderbroken door leuke verschijningen van Barbara Bach en Richard Kiel. Vrouwen, dubbelspel, tegenslag, de nodige actie en een opdracht die langzaam uitmond in onmogelijk, we hebben het allemaal eens eerder gezien en jammer genoeg is Force 10 from Navarone niet meer dan een slapaftreksel.
Er is beter maar zeker ook slechter. Wellicht best een redelijke film, ondanks dat laatste hadden ze zich het maken van deze kunnen besparen als is het alleen maar vanwege de naam die eerder tegen dan mee werkt.
Draakje1968
-
- 81 berichten
- 128 stemmen
Wie deze film gaat bekijken in de verwachting een prent in de stijl van de originele "GON" te zien te krijgen, zal hoogstwaarschijnlijk zwaar teleurgesteld raken.
Het is echter een typische jaren 70 film en ik houd daar wel van. Dat betekent dat het tempo niet achterlijk hoog is, geen CGI, maar wel mooie trucages met maquettes bevat en er nog ruimte is voor iets van tonen van karakter uitdieping etcetera.
Voor mij is dit een fijne, spannende, avontuurlijke oorlogsfilm. In de loop der jaren heb ik deze prent toch minstens een keer of 5 bekeken, meestal in een serie met titels als "A bridge too far", "the battle of Brittain", " Anzio", "The eagle has landed" en "Escape to Athena".
Mijn meest geliefde film is echter "Kelly's heroes".
scorsese
-
- 13176 berichten
- 11088 stemmen
Goeie film waarin een aantal mannen op een geheime missie gaan tijdens de Tweede Wereldoorlog. Een weinig origineel verhaal met een enigszins voorspelbaar maar toch wel avontuurlijk verloop. De eerste helft mist soms wat focus en de tweede helft is daarom wel wat beter. Een cast met aardig wat bekende namen en de film ziet er verder goed uit (vooral ook vanwege het prima locatiewerk in voormalig Joegoslavië. Het kijkt lekker genoeg weg voor een nipte 3.5 sterren.
Pre- en sequels

The Guns of Navarone
1961
240 reacties
Het laatste nieuws

Broadway-sensatie ‘The First Shadow’ van ‘Stranger Things’ krijgt Netflix-release

Duitse Netflix Original 'Unfamiliar' is een kijkcijferhit: 'Kon niet stoppen met kijken'

In de ban van sensatie 'Heated Rivalry'? Zo stream je vergelijkbare series

Jason Momoa tekent voor hoofdrol in verfilming van succesgame ‘Helldivers’
Bekijk ook

Sleuth
Mystery / Thriller, 1972
78 reacties

A Bridge Too Far
Oorlog / Drama, 1977
307 reacties

The Suspect
Drama / Thriller, 1944
9 reacties

The Guns of Navarone
Oorlog / Avontuur, 1961
240 reacties

Gettysburg
Drama / Oorlog, 1993
61 reacties

Westfront 1918: Vier von der Infanterie
Drama / Oorlog, 1930
8 reacties
Gerelateerde tags
joegoslaviëgebaseerd op boekguerrilla warfarepistooltweede wereldoorlogtraitornazibrugmajorvervolgcolonelsergeantstrijdpartizaantask force commandojaren 40chetniksdemolition expertyugoslavian resistance
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








