• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.451 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.792 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sixty Six (2006)

Drama / Komedie | 93 minuten
3,04 61 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Frankrijk

Geregisseerd door: Paul Weiland

Met onder meer: Gregg Sulkin, Eddie Marsan en Helena Bonham Carter

IMDb beoordeling: 6,7 (3.265)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sixty Six

"it's his year, and he wants it back."

In de zomer van 1966 houdt de "World Cup" heel Engeland in zijn greep. Een van de weinige jongens die zich er niet mee bezig houdt is de twaalfjarige Bernie. Hij kijkt vooral uit naar zijn Bar Mitsva, de dag waarop hij een man wordt. Als het familiebedrijf slecht gaat verdwijnt het belang van zijn Bar Mitsva naar de achtergrond. Tot overmaat van ramp blijkt het ook nog samen te vallen met de finale van de World Cup. De belangrijkste dag uit het leven van Bernie lijkt een mislukking te gaan worden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8286 berichten
  • 8432 stemmen

Paul Weiland ken ik van het steengoede "Roseanna's Grave" en ook deze charmante komedie is in de smaak gevallen.

Lekkere en stekelige details uit het dagelijks leven, een knaap die je niet onbewogen laat, Eddie Marsan, uitstekend als altijd, een stevige link naar het WK '66 en als minpunt een wat geforceerd happy-end.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7005 berichten
  • 9790 stemmen

Charmante, lieve film met die typische combinatie van humor en drama waar de engelsen zo goed in zijn. Hier en daar iets te flauw en sentimenteel, maar het script heeft het hart duidelijk op de juiste plaats en de personages zijn erg innemend. Leuk tijdsbeeld ook. Richard Curtis is de uitvoerend producent en je ziet al snel de raakvlakken met zijn eigen werk.