• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.146 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.066 stemmen
Avatar
 
banner banner

Final Destination 2 (2003)

Horror | 90 minuten
3,13 2.378 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David R. Ellis

Met onder meer: A.J. Cook, Ali Larter en Michael Landes

IMDb beoordeling: 6,2 (214.988)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 3 april 2003

Plot Final Destination 2

"For every beginning there is an end."

Op weg naar Daytona Beach krijgt Kimberly plots een visioen van een groot ongeluk dat zal gebeuren op de autosnelweg waarin zij met haar vrienden zal sterven. Ze stopt onmiddellijk de wagen. Enkele ogenblikken later verliest een vrachtwagen zijn lading waardoor er een enorme kettingbotsing ontstaat. Dankzij deze blik op de toekomst kon Kimberly het leven van zichzelf en dat van haar vrienden redden en zo dus 'de dood' te snel af zijn. Althans dat denkt ze ...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kimberly Corman

Clear Rivers

Thomas Burke

Nora Carpenter

Tim Carpenter

Isabella Hudson

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van De Knip

De Knip

  • 1885 berichten
  • 3681 stemmen

Deze was ook wel weer aardig, maar het nieuwe is er natuurlijk wel af. Dus de spanning verandert dan vanzelf in wat vleugjes humor in deze film.

***


avatar van Rascal

Rascal

  • 537 berichten
  • 792 stemmen

Overdone maar heel leuk vermaak. Het concept van het eerste deel moet je ver in je achterhoofd laten en je verstand op

0-punt zetten: wat je krijgt is dan een hele leuke reeks van bizarre doodsoorzaken in een vlot tempo gevolgd. De tweede scène vond ik overigens meesterlijk. 3.5*


avatar van bioscoopzaal

bioscoopzaal

  • 2805 berichten
  • 4325 stemmen

Nog best een aardige film. Heel wat minder geacteerd dan de vorige, en bovendien ont-zet-tend voorspelbaar, maar die openingsscène mag bijna geniaal genoemd worden. Ijzersterk geregisseerd en prachtig in beeld gebracht. Fantastisch! Was de rest van de film maar zo goed geweest ...


avatar van gsusboy

gsusboy

  • 16 berichten
  • 28 stemmen

kun je deze aan loaden


avatar van gsusboy

gsusboy

  • 16 berichten
  • 28 stemmen

aan=al


avatar van bioscoopzaal

bioscoopzaal

  • 2805 berichten
  • 4325 stemmen

gsusboy schreef:

kun je deze al loaden

Zou je niet beter naar de bioscoop gaan?


avatar van Pitbull

Pitbull

  • 558 berichten
  • 1424 stemmen

loaden = downloaden?

In dat geval ja, valt me trouwens wel meer op dat films van New Line snel te krijgen zijn.

Maar waarom wordt deze vraag dan gesteld, vraag ik me af? Ik ga ervan uit dat jezelf ook wel KaZaa (o.i.d.) zult hebben, dan is het toch een kleine moeite om te zoeken. En mocht je geen KaZaa hebben, dan lijkt het me niet dat je het speciaal voor deze film op je pc moet zetten. Dus wat is de reden?


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

verdere berichten over downloaden van films in het forum svp


avatar van Bandit

Bandit

  • 607 berichten
  • 4021 stemmen

Stukken beter dan deel één, met een zeer spectaculair en bloederig begin. Halverwege verliest de film wat vaart, maar voor de horror-fans blijven er genoeg "leuke" scenes over. Dat deze film soms wat te humoristisch wordt hoeft geen minpunt te zijn, je moet dit soort films gewoon niet al te serieus nemen.


avatar van Linda

Linda

  • 1336 berichten
  • 0 stemmen

Prima vermaak! De film stelt natuurlijk niet zoveel voor maar alle lijken waren echt top!
Echt de meest belachelijke manieren om dood te gaan maar wel erg vermakelijk. Sommige manieren waren zelfs zo absurd dat je spontaan lachneigingen krijgt.
Rory die door het prikkeldraad (ja toch?) in 3 stukken valt dat was gewoon te absurd voor woorden! En niet te vergeten de vrouw in de lift! Dat zag er gewoon erg grappig uit hoe ze met haar hoofd klem zat.

Qua ranzigheden gaat deze film dus een stuk verder dan het eerste deel. Het einde vond ik wel een kleine teleurstelling.
Alleen nieuw leven kan de dood verslaan. Dat kan ik niet verklaren ik bleef met de vraag zitten waar dat nou eigenlijk op sloeg.
Trouwens ook weer een erg leuk minirolletje voor Tony 'Candyman' Todd. Al met al een erg vermakelijk avondje. 3 sterren.


avatar van mister blonde

mister blonde

  • 12694 berichten
  • 5828 stemmen

Meer van hetzelfde. de bizarre doodsoorzaken, maken iets goed, maar het is heel makkelijk scoren zo. Gewoon dezelfde film met andere ongelukken, en als je dan nog bloediger en schokkender de beelden brengt dan heb je een hit. te makkelijk en daarom stoorde ik me er aan. 1,5 sterren.


avatar van mister blonde

mister blonde

  • 12694 berichten
  • 5828 stemmen

oh ja linda,

dat nieuwe leven zag ik als volgt; omdat ze door hartmassage als het ware terug uit de dood kwam, kreeg ze nieuw leven.

vond het ook ver gezocht.


avatar van JoeHallenbeck

JoeHallenbeck

  • 3413 berichten
  • 0 stemmen

Heb me prima vermaakt met deze film. Verhaal-technisch niets bijzonders, maar de makers hebben erg hun best gedaan om de sterf scenes zo 'stijlvol' mogelijk in beeld te brengen.

het publiek liep dubbel van het lachen de zaal uit toen dat ventje op het laatst nog explodeerde. erg vermakelijk.

3 *.


avatar van mister blonde

mister blonde

  • 12694 berichten
  • 5828 stemmen

stijlvol is niet het woord dat ik zou kiezen


avatar van soboer

soboer

  • 359 berichten
  • 293 stemmen

Dit was echt geen slechte sequel. Het probleem lag gewoon bij het feit dat deel 1 niet overtroffen kon worden, omdat iedereen de verrassing al kende. Het is alsof je een sequel op de sixth sense moet maken.
Verder begreep ik niet waarom dat meisje uit deel 1 haar eigen dood niet kon aan zien komen, omdat ze dat in deel 1 wel kon.


avatar van Jotjuh

Jotjuh

  • 1 berichten
  • 2 stemmen

Nou ik vond hem wel geinig!! Op ut end schrok ik me wel te pleurus.. had er niej echt verder over na gedacht!! Maar ja opzich best wel voorspelbaar he...


avatar van filmfreaky

filmfreaky

  • 48 berichten
  • 28 stemmen

Ik vond het een erg vermakelijk film hoor! Ik was samen met Jotjuh geweest (zie hierboven) en ik had er eigenlijk veel minder van verwacht. Deel van het feit dat ik hem toch wel goed vond is vast dat ik deel 1 niet heb gezien en niet kan nagaan of deze beter of juist slechter is. Ik vond de rap opelkaar volgende doodsoorzaken juist wel leuk. Dat maakt het juist niet zo saai!


avatar van Peter

Peter

  • 240 berichten
  • 503 stemmen

Ik vond de film niet zozeer spannend, dan wel gruwelijk. Ranzige moordpatijen voltooid door het bovennatuurlijke. Je kon zien dat het een big-budgetfilm is. 4 sterren voor de spanning en dat ik me niet verveeld heb, - een halve ster omdat het een herhalingsoefening is. Dus: 3,5 sterren


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

Gigantische b-film (budget, waar?), maar stiekem erg leuk


avatar van Acidjuh

Acidjuh

  • 14 berichten
  • 163 stemmen

mja gister gezien in de bios ennuh ben echt zeer onder de indruk:)

oke het is waar dat je nu ong. wel kan verw88 wat er telkens gaat gebeuren maar ik kan niet ontkennen dat deze slechter is dan deel 1. Maar ondanks dat het een vervolg is en je soms weet wat er ong. gaat gebeuren vind ik deel 2 tog mooier dan deel 1.

vandaar 3,5 ster:)


avatar van Rascal

Rascal

  • 537 berichten
  • 792 stemmen

Beter dan 1.. Come on

Misschien vermakelijker dan zijn voorganger jah maar daarin was er nog sprake van een orgineel verhaal, er werd sterk in geacteerd, en de SFX zagen er veel beter uit.


avatar van Padd0

Padd0

  • 804 berichten
  • 3074 stemmen

Acidjuh schreef:

mja gister gezien in de bios ennuh ben echt zeer onder de indruk:)

oke het is waar dat je nu ong. wel kan verw88 wat er telkens gaat gebeuren maar ik kan niet ontkennen dat deze slechter is dan deel 1. Maar ondanks dat het een vervolg is en je soms weet wat er ong. gaat gebeuren vind ik deel 2 tog mooier dan deel 1.

vandaar 3,5 ster:)

Je kan niet ontkennen dat deze slechter is dan deel 1 maar je vind deel 2 toch mooier dan deel 1??? Een beetje tegenstrijdig vindt je niet.


avatar van Hemdale

Hemdale

  • 2222 berichten
  • 8826 stemmen

Deze film heeft maar een week gedraaid in de bioscoop hier in de buurt! Jammer... ik had hem zo graag willen zien in de bios, nu moet ik er weer ver voor reizen!


avatar van Rascal

Rascal

  • 537 berichten
  • 792 stemmen

Heh wat jammer... Nu moeten we wachten op jouw horror-recensie


avatar

Maverick

  • 38 berichten
  • 0 stemmen

Ben benieuwd naar deze film!Deel 1 was in ieder geval erg spannend.


avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8549 stemmen

T verhaal stelte niets voor maar ozo vermakelijk ik heb me kapot gelachen (maar dat lag ook aan de gene die naast me zat....). De beginscene is ook prachtig in beeld gebracht! 3,5 *


avatar van kos

kos

  • 46691 berichten
  • 8849 stemmen

Vond 'm ook beter dan deel 1. Het verhaal moet je natuurlijk niet serieus nemen, maar het begin van de film en de spanning waarmee de sterfscènes worden opgebouwd is gewoon prima.


avatar van raregek

raregek

  • 79 berichten
  • 406 stemmen

Tja, wat zal ik er van zeggen? Buiten de vaak grove en soms zelfs sensationele doodsoorzaken kon deze film me een stuk minder boeien dan het eerste deel.

Het is niet erg wanneer er in films als deze niet geweldig geacteerd wordt, maar dit was toch wel heel erg onder de maat. Had men meer aandacht besteed aan het acteerwerk en het verhaal dan had de film misschien nog het niveau van simpele splatter-movie ontstegen.

Hij krijgt er van mij nog wel een half puntje bij voor de slotscene, die vond ik echt hilarisch. Ik kom op 2,5*.


avatar van kos

kos

  • 46691 berichten
  • 8849 stemmen

raregek schreef:

Hij krijgt er van mij nog wel een half puntje bij voor de slotscene, die vond ik echt hilarisch. Ik kom op 2,5*.

Hmmm..die vond ik nou juist diep triest.


avatar van raregek

raregek

  • 79 berichten
  • 406 stemmen

De film werd steeds minder serieus, dus die over-the-top scene vond ik daar wel in passen. Het leek wel een atoombom die ontplofte ipv een bbq.