• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.350 acteurs
  • 199.057 gebruikers
  • 9.374.498 stemmen
Avatar
 
banner banner

Lost in Yonkers (1993)

Komedie / Drama | 114 minuten
3,15 23 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 114 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Martha Coolidge

Met onder meer: Richard Dreyfuss, Mercedes Ruehl en Irene Worth

IMDb beoordeling: 6,8 (3.882)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Lost in Yonkers

"This summer there's no better place to find yourself."

In de zomer van 1942 worden twee joodse jongetjes na de dood van hun moeder bij hun oma in de New Yorkse wijk Yonkers ondergebracht, zodat hun vader de kost kan gaan verdienen. Oma blijkt haar huis met een dusdanig harde hand te bestieren dat al haar kinderen er een tik aan over hebben gehouden. Tante Gert heeft een spraakgebrek, oom Louie is uit verzet tegen zijn opvoeding gangster geworden en tante Bella is nooit volwassen geworden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Louie Kurnitz

Bella Kurnitz

Grandma Kurnitz

Jay Kurnitz

Arty Kurnitz

Hollywood Harry (as Robert Guy Miranda)

Eddie Kurnitz

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Prettig gestoorde komedie over een familie met eigenaardigheden. Scherpe dialogen en goed script van Neil Simon.

Erg leuke personages. De jochies spelen het erg leuk en goed. Mooie rol ook van Mercedes Ruehl als Bella.

De film doet me qua sfeer, setting en idee een beetje denken aan Woody Allen's Radio Days.

Een nostalgische toon en humoristische observaties. Komisch, maar ook zeker met genoeg diepgang en ontroerende scènes.

Richard Dreyfuss is hier weer gewoon Richard Dreyfuss, maar dat verveelt nooit. Dit soort rollen passen hem uitstekend.

Leuk offtopic weetje; Yonkers is afgeleid van het Nederlandse woord jonkheer.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Redelijke film waarin twee broertjes een jaar bij hun oma doorbrengen terwijl hun vader geld verdient. De film speelt zich af tijdens de zomer van 1942 en heeft in die hoedanigheid ook een redelijk nostalgisch sfeertje. Niet overal even boeiend, maar wel een aantal prima scenes (voornamelijk te danken aan het goeie acteerwerk).