• 15.736 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.954 gebruikers
  • 9.369.823 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Negotiator (1998)

Actie / Thriller | 140 minuten
3,64 2.540 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 140 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Duitsland

Geregisseerd door: F. Gary Gray

Met onder meer: Kevin Spacey, Samuel L. Jackson en David Morse

IMDb beoordeling: 7,3 (166.250)

Gesproken taal: Engels, Italiaans en Frans

Releasedatum: 5 november 1998

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Disney+ Bekijk via Disney+
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Negotiator

"He frees hostages for a living. Now he's taking hostages to survive."

Na een zoveelste opdracht succesvol te hebben afgerond, wordt de politieonderhandelaar Danny Roman (Samuel L. Jackson) door collega's en pers op handen gedragen. Die avond vertelt zijn partner hem dat hij bewijzen heeft van fraude in het politiedepartement. Wanneer hij later op de afgesproken tijd op hun ontmoetingsplaats aankomt, blijkt Danny's partner te zijn vermoord. De geprezen politieman wordt prompt beschuldigd van de moord. Hij begeeft zich naar Interne Zaken en eist van hun chef, Terence Niebaum (J.T. Walsh), de volledige waarheid. Het gesprek loopt uit de hand en Danny gijzelt Niebaum en de drie andere aanwezigen. Omdat hij als geen ander weet hoe de politie dergelijke situaties aanpakt, vraagt hij de hulp van een buitenstaander: een andere onderhandelaar, Chris Sabian (Kevin Spacey)...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Lt. Danny Roman

Lt. Chris Sabian

Cdr. Adam Beck

Cdr. Grant Frost

Chief Al Travis

Insp. Terence Niebaum

Karen Roman

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jeewee

Jeewee

  • 106 berichten
  • 175 stemmen

een hele mooie actiefilm. niet zo standaard als alle andere FBI-in-actie-films. (move move move!!!) daar hou ik niet zo van, allemaal veel te amerikaans. maar bij deze film was het heel anders. deze film is goed in elkaar gezet, met een heel goed complot en je voelt de spanning de televisie uit komen.

4,5*


avatar van Silvio Dante

Silvio Dante

  • 2943 berichten
  • 2153 stemmen

Ik vond het jammer dat hij de laatste 40 minuten een beetje zijn thrillergehalte verloor en eerder een actiefilm werd. Desalniettemin vond ik dit een zeer goede en vermakelijke film met 2 fantastische acteurs in de hoofdrol.
Heel leuk vond ik het stukje dialoog tussen Samuel L. Jackson en die ene amateuronderhandelaar: heel mooi hoe hij hem daar verbaal in de pan hakte
Prima film, geen seconde vervelend. Ik twijfel nog tussen 3.5 en 4.0, ik ga toch maar voor de 3.5* denk ik.


avatar van Castor Troy

Castor Troy

  • 307 berichten
  • 3047 stemmen

Een van mijn favoriete actiefilms, met name door het spannende verhaal, maar t meest door het goede spel van de hoofdpersonen, je voelt echt helemaal mee met Jackson.


avatar van J.M.

J.M.

  • 63 berichten
  • 921 stemmen

Dit is één van mijn favoriete films ooit. Gewoon geniaal dit. Hoe vaak ik deze film ook bekijk hij blijft geweldig.

4,5*


avatar van dijkieR

dijkieR

  • 247 berichten
  • 216 stemmen

zeer goede film met een sterk verhaal.

samuell jackson op zun best!!

dus dan weet je genoeg

4.5*


avatar van wapper

wapper

  • 131 berichten
  • 1349 stemmen

Heb nog redelijk genoten van deze film, S.L. Jackson heerst, Spacey doet het ook nog goed. Alleen nogal een voorspelbaar einde (maar dat weet je natuurlijk al voor je de film gezien hebt) , en de overdreven dramatische muziek was al helemaal ongepast.

Maar zeker en vast een leuke film, 3,5*


avatar van .adham

.adham

  • 74 berichten
  • 427 stemmen

Aardige film hoewel nog een keer kijke me niet gaat lukken.

maar toch een 3 omdat er wat leuke stukjes tussen zitten

vooral het (you can't say no) deel

3


avatar van Haraldinio

Haraldinio

  • 44 berichten
  • 47 stemmen

Prachtige film, veel spanning, goed geacteert, lekker verhaal erin. Helemaal mij ding.

Vandaar 5sterretjs die ik gef


avatar van wimaroca

wimaroca

  • 762 berichten
  • 643 stemmen

Een zeer goede film,met een zeer goede Spacey/Jackson,ik vond het wel een beetje langdradig, maar,toch een 3.5


avatar van Usual Suspect

Usual Suspect

  • 395 berichten
  • 0 stemmen

Geweldige film die, mede door het goede script, tot het einde weet te boeien.

Puik acteerwerk van zowel Samuel Jackson en Spacey.

ps: Eigenlijk wilden de makers Sylvester Stallone in de hoofdrol, maar hij weigerde, zodat Samuel Jackson de rol kreeg.

4****


avatar van AgonyBe

AgonyBe

  • 78 berichten
  • 91 stemmen

Prachtige film die niet verveelt, zelfs niet na meerdere keren bekeken te hebben


avatar van leon1970

leon1970

  • 80 berichten
  • 0 stemmen

Steengoede en indrukwekkende film.

Waardering: ****


avatar van DragQueen

DragQueen

  • 3224 berichten
  • 4067 stemmen

Schitterende actie-thriller, met sterke hoofdrollen van jackson en spacey. het verhaal is steengoed, en erg spannend uitgewerkt. en dan te bedenken dat sylvester stallone eerst de hoofdrol aangeboden kreeg. ben toch benieuwd wat het dan was geworden. maar terug over de film, hij bezit een constante spanning, sterke wendingen, en flink wat actie. geen standaard film, zoals we meer zien. bloedstollend vermaak van begin tot eind. 4 sterren.


avatar van mario_arnhem

mario_arnhem

  • 116 berichten
  • 328 stemmen

Top flm


avatar van Creasy_Bear

Creasy_Bear

  • 125 berichten
  • 822 stemmen

Steengoede film, met uitstekende acteurs en een spannend verhaal.

Niks op aan te merken


avatar van cales77

cales77

  • 488 berichten
  • 2490 stemmen

Lijkt me leuk...alleen erg jammer van dat ellendige hart van nederland!!!


avatar van whitemoor

whitemoor

  • 20 berichten
  • 118 stemmen

cales77 schreef:

Lijkt me leuk...alleen erg jammer van dat ellendige hart van nederland!!!

Inderdaad, bij mij geen films meer op sbs6. vertellen ze weer waar er vandaag een kat uit de boom gered is...


avatar van glannestino

glannestino

  • 99 berichten
  • 510 stemmen

na herziening vandaag toch maar verhoogt van 3 naar 3,5 sterren. De film weet de spanning de gehele speelduur vast te houden, ook goede acteurs, maar ik erger me dood aan al dat sentimentele hollywood gedoe, vooral op het einde Dat Jackson nog even dat pistool moet richten op die corrupte agent, en het dan toch maar weer afgeeft enzo... Ook erg onrealistisch einde trouwens. al met al toch maar met een halve ster verhoogt.


avatar van Maikeru

Maikeru

  • 1934 berichten
  • 2388 stemmen

Nog net aan te kijken film, die vol zit met clichematige scenes en overigens erg voorspelbaar is. Verder is de film naar mijn mening erg onrealistisch. Het 'verhaal' leek nogal bij elkaar geraapt, en de soort van intriges waren belachelijk. Nog net aan te zien deze film.

Net geen 2*.


avatar van Demoniac

Demoniac

  • 413 berichten
  • 1458 stemmen

Usual Suspect schreef:
Eigenlijk wilden de makers Sylvester Stallone in de hoofdrol, maar hij weigerde, zodat Samuel Jackson de rol kreeg.


Ben blij dat Stallone de hoofdrol dan niet gekregen heeft. Ik denk dat het dan een heel andere film zou zijn geworden. Hij kan denk ik niet overtuigend overkomen in deze rol.

Ik vond Samuel L Jackson hier zeer goed acteren. De film was ondanks dat je eigenlijk wel weet dat het goed gaat aflopen zo af en toe behoorlijk spannend. Maar ik heb een klein stukje gemist. wie was nou die informant?


avatar van Minority_Check

Minority_Check

  • 877 berichten
  • 3301 stemmen

voor mij toch een best spannende film tot het einde
en het is zeker een grote aanrader
ik vind nog steeds raar dat samuel L. jackson een oranje haar heeft
het staat hem echt niet
k blijf bij mijn 4*

nu Demoniac ook over begint wie was nou eigenlijk de informant,
ik dacht dat het gewoon die ene man was (Cole nog wat, die midden in de film kwam en met kevin spacey praatte en daarna met samuel L. jackson) toch ?


avatar van Sjaako

Sjaako

  • 215 berichten
  • 436 stemmen

Volgens IMDB is de informant Nathan Roenick, gespeeld (nou ja de foto van) Paul Guilfoyle (jeweetwel Captain Jim Brass uit CSI) hij is "uncredited" maar ik herkende hem toevallig op het fotootje.

Spacey doet alsof "Cole" de informant is, maar Jackson test hem uit en uiteindelijk stelt hij een slinkse vraag over de university waarop hij gezeten heeft. Hier valt Cole door de mand. Deze vraag stelt Jackson doordat hij op de computer op dat moment de foto en naam van de werkelijke informant ziet.


avatar van Demoniac

Demoniac

  • 413 berichten
  • 1458 stemmen

Sjaako schreef:

Volgens IMDB is de informant Nathan Roenick, gespeeld (nou ja de foto van) Paul Guilfoyle (jeweetwel Captain Jim Brass uit CSI) hij is "uncredited" maar ik herkende hem toevallig op het fotootje.

Spacey doet alsof "Cole" de informant is, maar Jackson test hem uit en uiteindelijk stelt hij een slinkse vraag over de university waarop hij gezeten heeft. Hier valt Cole door de mand. Deze vraag stelt Jackson doordat hij op de computer op dat moment de foto en naam van de werkelijke informant ziet.

Precies, de vraag werd fout beantwoord. Maar met die Nathan werd verder niets gedaan in de film geloof ik? Jackson is er dus uiteindelijk zelf achter gekomen (met hulp van Spacey) hoe de vork in de steel zat.


avatar van Ronnievb

Ronnievb

  • 602 berichten
  • 683 stemmen

En Kevin Spacey redt de dag maar weer eens.


avatar van moviefanatic

moviefanatic

  • 165 berichten
  • 156 stemmen

Topfilm. Jackson bewijst weer eens dat hij een geweldig acteur is! Over die informant heb ik het ook zo begrepen als hierboven staat beschreven. Er is echter één klein dingetje wat me niet geheel duidelijk is geworden: was de 'chief' nu betrokken bij dit hele gebeuren of niet/enkel op de hoogte er van?

4.5**


avatar van %%%%%%

%%%%%%

  • 2543 berichten
  • 1234 stemmen

Overgewaardeert.Vond gewoon voor eenkeer leuk om te zien voor de rest vrij voorspelbaar en het einde was beetje te langdradig.


avatar van G.1Rl

G.1Rl

  • 205 berichten
  • 536 stemmen

Het was wel een leuke film en er werd goed geacteerd. Verder ook niets meer en ook niets minder.

Voor mij dus 3*


avatar van Gerritj

Gerritj

  • 233 berichten
  • 7 stemmen

Wat is dit een fantastische film.

Helemaal niets negatiefs over te schrijven.

In 1 woord: Subliem

5.0


avatar van Filmfreaker

Filmfreaker

  • 536 berichten
  • 328 stemmen

Een van de betere actiefilms die ooit gemaakt is. Goede acteurs en een goed verhaal. De film verveelt ook ech géén één moment. Dat is knap.

4,5 sterren.


avatar van chris444

chris444

  • 31 berichten
  • 797 stemmen

Mooie film , niet zo een standaard actie film , maar naar mijn mening origineel goed verhaal!