The New World (2005)
Genre: Avontuur / Historisch
Speelduur: 135 minuten / 172 minuten (beperkte release)
Oorsprong:
Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Terrence Malick
Met onder meer: Colin Farrell, Q'orianka Kilcher en Christopher Plummer
IMDb beoordeling:
6,7 (93.314)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 23 maart 2006
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The New World
"Once discovered, it was changed forever."
1607. De eerste westerlingen, onder leiding van kapitein John Smith, zetten voet aan wal in Virginia en worden geconfronteerd met de cultuur van de Indianen. Het klikt helaas niet tussen de twee volkeren, en het wordt pas echt gevaarlijk als John Smith verliefd wordt op de knappe indianenvrouw Pocahontas.
Externe links
Acteurs en actrices
Captain Smith
Pocahontas
Captain Newport
John Rolfe
Powhatan
Opechancanough
Wingfield
Captain Argall
Ben
Selway
Video's en trailers
Reviews & comments
eerdekes
-
- 1529 berichten
- 587 stemmen
Zozo, collin farell als john smith.
Had die john smith geen blond haar ?
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Weer met die schattige wasbeertjes?
Freud
-
- 10772 berichten
- 1153 stemmen
Mallick is de enige regisseur na David Lynch waar ik nog bij durf zeggen 'Het zal wel goed zijn'. Dus ik ben eveneens zéér benieuwd...
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3701 stemmen
Lijkt me ook wel wat, gaat Yorick van Wageningen nog een grote rol spelen?
Devastation HCT
-
- 405 berichten
- 1414 stemmen
De verfilming van Pocahontas. Was hier geen tekenfilm over?
Nou, jah. Lijkt me een combinatie van Columbus en die Pocahontas-animatiefilm. Dat Colin Farrell en Christian Bale erin spelen en dat Mallick het regisseert, kan het nog wel iets goeds worden. Maar ik verwacht geen topper, wel eentje die tussen de 3.75 en 3.25 zal gaan zweven. Bij deze, Yomanda, ben je uitgedaagd. 
JoeHallenbeck
-
- 3413 berichten
- 0 stemmen
Volgens imdb speelt hij de rol van Captain Argall. Waarschijnlijk dus één van de 'bad guys', aangezien Argall o.a Pocahontas kidnapte.
Diesel
-
- 9411 berichten
- 0 stemmen
Verwacht hier erg veel van. Heb er vertrouwen in dat Malick er wat van maakt. Het budget is trouwens vastgesteld op 30 miljoen dollar..
Freud
-
- 10772 berichten
- 1153 stemmen
Ik vind de trailer veelbelovend, nà 
Als trailer niet veel speciaals, maar een hele film dit soort beelden en je hebt een film van Terrence Malick (= meesterwerk
)
Minotrax
-
- 98 berichten
- 48 stemmen
wow :O ... echt weer een soort film voor mij
. ben benieuwd... alleen nog een beetje lang wachten op de release :S
davidov
-
- 3466 berichten
- 2168 stemmen
Nieuwe poster: http://www.filmtotaal.nl/image...
heb hem al verstuurd naar de mods, heb er alleen nog nooit zoveel moeite mee gehad om hem binnen die 25kb grens te krijgen...mijn hemel... 1e keer dat het problemen geeft.
mooie poster opzich wel, zet meteen de juiste sfeer neer volgens mij
magnolia_
-
- 171 berichten
- 181 stemmen
ik vind het merkwaardig dat een jaar voor de release de promotiemachine al op volle toeren draait! de site ziet er perfect uit, voorzien van een heel aantal stills en de trailer is er ook al. oké, daaruit valt te concluderen dat Mallick op de oscars doelt
gondwana
-
- 1212 berichten
- 1464 stemmen
Mallick is de enige regisseur na David Lynch waar ik nog bij durf zeggen 'Het zal wel goed zijn'. Dus ik ben eveneens zéér benieuwd...
Idem
(wel, naast tarantino en kitano...)
gotti
-
- 14075 berichten
- 5889 stemmen
Trailer ziet d'r interessant uit. Hopen dat Malick de komende tijd iets meer gaat maken, dus zonder tussenpozen van 20 jaar.
Diesel
-
- 9411 berichten
- 0 stemmen
Vind de trailer alles behalve bijzonder eerlijk gezegd..
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12851 stemmen
Eens met Diesel, gemaakt volgens de normen uit het "epische historische dramas met een liefdesverhaaltje" boek lijkt me.
Goodfella
-
- 5091 berichten
- 4875 stemmen
Zo lijkt het wel ja. Maar het is wel Malick, heb goede hoop dat 'ie het niveau van alle pompeuze epische rotzooi van de laatste tijd nog wel 's ruimschoots kan overtreffen. Het gras en water hint in de goede richting iig
.
predator
-
- 1669 berichten
- 1952 stemmen
Verwacht hier veel van. Maar ja, dan kan het ook zwaar tegenvallen........
Freud
-
- 10772 berichten
- 1153 stemmen
Ik wil niet overdrijven, maar het IS een goede trailer
Bij een andere regisseur zou ik me ongerust maken over de soaperigheid van bepaalde elementen, maar bij deze kanjer kan ik me daar niks van aantrekken 
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Jippie! Pocahontas
en ook nog in een Hollywood-blockbuster (veronderstel ik). Dat word dikke pret!
Bekijk ook

Amores Perros
Misdaad / Drama, 2000
497 reacties

Shi Mian Mai Fu
Actie / Drama, 2004
350 reacties

The Killing Fields
Oorlog / Drama, 1984
219 reacties

Abre los Ojos
Thriller / Mystery, 1997
234 reacties

Days of Heaven
Drama / Romantiek, 1978
146 reacties

Badlands
Misdaad / Drama, 1973
238 reacties
Gerelateerde tags
chief kolonialismevirginianew world 17e eeuw
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.







