• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.156 acteurs
  • 199.035 gebruikers
  • 9.373.477 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hollow Man (2000)

Thriller / Sciencefiction | 112 minuten / 119 minuten (director's cut)
2,76 2.032 stemmen

Genre: Thriller / Sciencefiction

Speelduur: 112 minuten / 119 minuten (director's cut)

Oorsprong: Verenigde Staten / Duitsland

Geregisseerd door: Paul Verhoeven

Met onder meer: Elisabeth Shue, Kevin Bacon en Josh Brolin

IMDb beoordeling: 5,9 (145.343)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 24 augustus 2000

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • CANAL+ Bekijk via CANAL+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hollow Man

"Think you’re alone? Think again."

Sebastian Caine, de ingenieuze leider van een team wetenschappers, wil een middel om onzichtbaar te worden, beslist op zichzelf testen en hij wordt inderdaad onzichtbaar. Dan blijkt het tegenmiddel om hem weer zichtbaar te maken niet te werken en zit hij gevangen in zijn onzichtbare lichaam. Terwijl zijn collega's hard op zoek gaan naar het juiste tegenmiddel, ontdekt Caine de ongekende macht die hij nu heeft. Langzaam maar zeker verandert hij in een monster dat een vijand wordt voor alles en iedereen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sebastian Caine / Hollow Man

Matthew Kensington

Sarah Kennedy

Carter Abbey

Frank Chase

Janice Walton

Dr. Howard Kramer

Sebastian's Neighbor

Ed, Warehouse Guard

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

De film begint best goed: de special effects zijn echt heel erg mooi gedaan, en de film lijkt interessant te gaan worden: wat doe je als je onzichtbaar bent? wat heeft dat voor gevolgen voor een persoon? enz enz... Helaas wordt de film dan een standaard achtervolgings-thrillertje waar de wetenschappers achterna worden gezeten door een onzichtbaar "monster". Erg jammer, 2 en een halve ster.


avatar van TylerD

TylerD

  • 23 berichten
  • 35 stemmen

deze film is echt te belachelijk voor woorden, behalve de special fx dan die zijn wel koel, 2 sterren


avatar van Jerome-B

Jerome-B

  • 467 berichten
  • 589 stemmen

Beetje inhoudlozzze film, maar verder hele gave special effects!!!! Alleen daarvoor moet je hem eigenlijk al kijken, de rest stelt weinig voor, ze hadden er een veel beter verhaal omheen kunnen bouwen... 3,5 Ster (met name voor de effecten dan...)


avatar van SJOE®DO

SJOE®DO

  • 86 berichten
  • 102 stemmen

Hollow Man... tja dit is weer 1 van die films die onder mijn VERMAKELIJK kopje vallen gewoon een lekker vermakelijke film... die inderdaad een beetje slap wordt aan het eind.. verder prima te kijken.. 3 sterren met nog een halfd puntje voor de geweldige special effects.. kom ik op 3,5 ster..

p.s. ik heb net even de dvd gekeken en de extra features doorgecruised.. maar na 2 making of's kon ik er niet meer tegen, wat een VERSCHRIKKELIJK accent heeft die Paul Verhoeven zeg.. m'n oma heeft nog een betere uitspraak terwijl die gast al vet lang in Amerika woont.. tsss.. nah dat wou ik nog even kwijt.. C YAAAAAA


avatar van Etienne U

Etienne U

  • 166 berichten
  • 184 stemmen

Deze film had ik een tijd geleden al van het internet geplukt en pas een poos daarna weer gezien want het spraak me niet zo aan het verhaal...........en ja op een nutteloze dag, toen ik echt niets beters te doen had heb ik hem dan toch maar effe gekeken..........begon leuk, veel belofend maar toen die kevin bacon eenmaal onzichtbaar was, werd de film heel irritant en voorspel baar. Best jammer. De special effects waren overigens wel kewl dus ja je moet zelf weten of je hem gaat zien =] 2,5 ster voor mij


avatar van Pjot77

Pjot77

  • 23 berichten
  • 20 stemmen

Tja, de meningen zijn wel duidelijk van mijn voorgangers. Hij begint veelbelovend, maar het einde is ronduit slecht! Jammer, het had een grote titel kunnen wezen. 2 sterren


avatar van dttom

dttom

  • 2146 berichten
  • 2156 stemmen

Hij wordt onzichtbaar en dan zegt hij dat hij last van het licht heeft maar als hij onzichtbaar is valt het licht toch dor hem heen en kan er geen licht op zijn netvlies vallen en kan hij dus ook niks zien toch?????? Zoals je begrijpt heb ik me hier dru om zitten tijdens deze verschrikkelijk slechte film.


avatar van jackie

jackie

  • 3084 berichten
  • 10434 stemmen

Redelijk vermakelijke film, van special effects had ik meer verwacht.


avatar van vliegtuig13

vliegtuig13

  • 174 berichten
  • 274 stemmen

leuke film ! Waarom dat verhaal nou altijd zo goed moet zijn snap ik niet. Het is tenminste niet zo ingewikkeld

Ik vond hem in ieder geval geweldig ! Lekker vermakelijk gevaarlijk en gemene film. Beklemmende sfeer en mooie muziek.


avatar van haagseharry

haagseharry

  • 35 berichten
  • 0 stemmen

Jammer inderdaad. Begint veelbelovend, maar dan. Groep stereotype pseudowetenschappers (overhemd half open, altijd een paar gepromoveerde mensen erbij, slonzig, drinken "nerds" altijd cola? Denk ook aan dat soort mensen zoals ze in Jurassic Park en Independence Day worden geschetst) in een kelder, met computers die ALTIJD geluid moeten maken! Zelfs P. Verhoeven heeft zich moeten richten naar de Hollywood maatstaven.


avatar van StarWarsFreak

StarWarsFreak

  • 94 berichten
  • 80 stemmen

leuke film maar nog lang geen 3 sterren


avatar van FisherKing

FisherKing

  • 18696 berichten
  • 0 stemmen

Ja verhoeven is hier het spoor totaal bijster en lijkt enkel geinteresseerd in het filmisch proces om iemand te laten verdwijnen voor de camera.. dit lijkt in eerste instantie interessant maar daarna wordt de film echt totaal belachelijk en verzanden we ( wat Jordy terecht zegt ) in een b-filmpje; Als geheel nog net 2*


avatar van jay73

jay73

  • 1184 berichten
  • 1388 stemmen

Wat een domme film...


avatar van sydney

sydney

  • 2223 berichten
  • 0 stemmen

Dit is typisch een voorbeeld van een film waarvan ik spijt heb dat ik hem gezien heb.


avatar van FisherKing

FisherKing

  • 18696 berichten
  • 0 stemmen

Hadden wij dit niet allemaal ?


avatar van Hobbes

Hobbes

  • 2911 berichten
  • 1195 stemmen

Neuh. ik vond um nog wel aardig. Voorspelbaar en alles, maar toch wel vermakelijk.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Vond het ook nog wel meevallen. Van een Verhoeven verwacht je misschien meer, maar ook ik vond de film best vermakelijk.


avatar van tovenaar

tovenaar

  • 6723 berichten
  • 0 stemmen

Het idee van onzichtbaar kunnen worden... daar heeft iedereen denk ik wel eens een keer aan gedacht... met andere woorden:

iedereen heeft ook wel ideeen wat hij/zij zou doen als je onzichtbaar zou kunnen worden. Er had naar mijn mening natuurlijk met zo'n idee van onzichtbaar worden een veel betere film uit kunnen rollen. Nu weet ik wel dat dat niet de bedoeling was van de film, dus daar zal ik niets meer over zeggen dan, maar het einde... en dan heb ik het over de laatste 15 - 20 minuten, die waren echt om je aan te ergeren!

Die Hollow Man die maar terug BLIJFT komen, in de fik gezet, in elkaar geslagen... alles, maar niet dood. Hij was alleen maar onzichtbaar hoor!!! Hij was verder niemand met speciale krachten ofzo, geen Hulk, geen Superman, geen Spiderman... just a regular guy, maar dan onzichtbaar, maar hij kwam nu echt over alsof de allersterkste kerel op de aarde was!


avatar van Rascal

Rascal

  • 537 berichten
  • 792 stemmen

Ik vond de film helemaal nie tegenvallen, hartstikke amuserend zelfs. Maar het is nou nie een film om diep voor in de details te gaan.


avatar van Sjan

Sjan

  • 777 berichten
  • 2748 stemmen

Best vette special effects af en toe, maar dat einde is echt zo debiel, dat ik jeuk in mijn schaamstreek kreeg. Wat een onzin.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

maar dat einde is echt zo debiel, dat ik jeuk in mijn schaamstreek kreeg.

zo kan je het ook zeggen


avatar van Vyvre

Vyvre

  • 422 berichten
  • 185 stemmen

Ik krijg jeuk in men schaamstreek bij hele andere films.. .


avatar van Lis

Lis

  • 232 berichten
  • 3256 stemmen

Ik krijg jeuk in men schaamstreek bij hele andere films.. .

O'ja Vyv vertel es?

Want op Moviemeter staan zulke films niet


avatar van EmDee

EmDee

  • 7192 berichten
  • 1417 stemmen

O jawel hoor. Dit is Vyvres favoriet.


avatar van Lis

Lis

  • 232 berichten
  • 3256 stemmen

O jawel hoor. Dit is Vyvres favoriet.

MM dat is dus net zoiets als pikant gevrij in de alpenwei


avatar van armitage

armitage

  • 74 berichten
  • 642 stemmen

Ik vond het wel een leuke film. De special effects maken veel goed. Een middenmoter, goed vermaak, maar het blijft niet echt hangen.


avatar van Sjaak

Sjaak

  • 134 berichten
  • 107 stemmen

Het idee en special effects zijn goed, de uitwerking had alleen wel wat meer aandacht mogen krijgen..


avatar van Hemdale

Hemdale

  • 2222 berichten
  • 8828 stemmen

Maar toch een redelijke film van onze Verhoeven!


avatar van Joetje

Joetje

  • 86 berichten
  • 226 stemmen

Hij was erg traag en voorspelbaar.


avatar van Stephan

Stephan

  • 7890 berichten
  • 1387 stemmen

De belachelijke cliché´s worden aan het einde weer allemaal uit de kast getrokken. Waren de wendingen maar net zo onzichtbaar geweest als de Hollow Man himself.