- Home
- Films
- Hollow Man
- Filtered
Hollow Man (2000)
Genre: Thriller / Sciencefiction
Speelduur: 112 minuten / 119 minuten (director's cut)
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland
Geregisseerd door: Paul Verhoeven
Met onder meer: Elisabeth Shue, Kevin Bacon en Josh Brolin
IMDb beoordeling:
5,9 (145.343)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 24 augustus 2000
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Hollow Man
"Think you’re alone? Think again."
Sebastian Caine, de ingenieuze leider van een team wetenschappers, wil een middel om onzichtbaar te worden, beslist op zichzelf testen en hij wordt inderdaad onzichtbaar. Dan blijkt het tegenmiddel om hem weer zichtbaar te maken niet te werken en zit hij gevangen in zijn onzichtbare lichaam. Terwijl zijn collega's hard op zoek gaan naar het juiste tegenmiddel, ontdekt Caine de ongekende macht die hij nu heeft. Langzaam maar zeker verandert hij in een monster dat een vijand wordt voor alles en iedereen.
Externe links
Acteurs en actrices
Sebastian Caine / Hollow Man
Linda McKay
Matthew Kensington
Sarah Kennedy
Carter Abbey
Frank Chase
Janice Walton
Dr. Howard Kramer
Sebastian's Neighbor
Ed, Warehouse Guard
Video's en trailers
Reviews & comments
gotti
-
- 14075 berichten
- 5886 stemmen
De film begint veelbelovend en lijkt erg interessant te worden, totdat Bacon onzichtbaar wordt en het kat en muisspelletje begint. Vanaf dan verandert de film in een slap thrillertje. Erg jammer was dit want hier had veel meer ingezeten. De tien dagen dat Bacon onzichtbaar was en toen langzaam gek werd gingen veel te snel om het geloofwaardig te maken. Ik zou, als ik regisseur was, dat proces iets langzamer laten verlopen en Bacon dus geleidelijk aan kierewiet laten worden. Nu was al een groot deel van de spanning weg, omdat dit proces zo snel verliep. Daarna is de film ook niet meer zo heel interessant, omdat je toch wel weet hoe de film af zal lopen.
Dus in het kort: een film met een erg interessant onderwerp, die erg goed had kunnen worden, maar die door een matig verhaal vol met cliché's erg tegenvallend was. 2*
speedy23
-
- 18945 berichten
- 14043 stemmen
Paul Verhoeven is erin geslaagd om dit adembenemend verhaal plausibel te maken dankzij Scott Anderson, die voor de speciale effecten verantwoordelijk was. Daarbij werd hij geholpen door het briljante camerawerk van Jost Vacano en een zeer geloofwaardig spelende cast. Veel zwarte humor in een superieure B-film. Bekroond met de Saturn Award van de Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films is het al een cultfilm, maar voor het brede publiek iets te speciaal om echt gewaardeerd te worden...
SilverGun
-
- 1151 berichten
- 818 stemmen
Vermakelijke film met een intelligent scrip en prachtige, maar bovenal functionele speciale effecten; je bent als kijker bijna net zo onder de indruk van het proces dat Caine doorloopt bij het onzichtbaar maken, als de wetenschappers zelf. Ook de onderlinge relaties en de mogelijkheden en onmogelijkheden van het onzichtbaar zijn, worden verrassend goed belicht.
Des te jammer is het dat de personages (naast Caine) nauwelijks uitgediept worden en behoorlijk naïef ingesteld zijn. Ook het einde is enigszins teleurstellend wanneer de film verzandt in actiefilm clichés.
3 sterren
Montorsi
-
- 9716 berichten
- 2375 stemmen
Matig film, zeer slap verhaal, puur gebaseerd op de actie. Nu kan dat best werken (niet helemaal mijn ding, maar dat terzijde), maar ook dat was niet om over naar huis te schrijven. Het einde was ook weer kinderlijk eenvoudig, en lag er weer zo dik op.
2*
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Middelmatigheid ten top. Aardige effecten inderdaad, maar echt spannend wil het maar niet worden.
2,5*.
Denden 100 Piek
-
- 397 berichten
- 121 stemmen
Zeer vermakelijke film met uitmuntende special effects en de beste letterlijke off-screen performance die ik ooit heb gezien. Kevin Bacon is gewoon echt creepy als onzichtbare man, als pure amusement en spannende film doet deze film precies waar het voor gemaakt is. Daarom snap ik niet goed wat voor probleem veel mensen hebben met deze film, het probeert niet meer te zijn dan het is. Paul Verhoeven had zelf ook geen zin in deze onzin, dat is absoluut terug te zien in het feit dat het verhaal absoluut belachelijk is en Verhoeven doet geen enkele moeite om dit te verhullen. je moet de film zien voor wat het is en er gewoon van genieten.
Een 3.
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8551 stemmen
Vond de film reuze meevallen bij herziening, behoorlijk conventionele doch vaardig gemaakte blockbuster. Prima vermaak.
Demoniac
-
- 413 berichten
- 1458 stemmen
De special-effects zijn de grote kracht in de film. Die zijn echt heel erg mooi gedaan. Verder is het een interessant experiment. Het einde is alleen wel erg slecht.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4895 stemmen
Stem toch verlaagd. Flinterdun verhaaltje en een irritante Elisabeth Shue. Anders vind ik dat toch een goede actrice, maar in deze film wist ze mij zeker niet te overtuigen. Kevin Bacon doet het redelijk in zijn rol, maar blijft te lang leven na de zoveelste doodslag! Dit begint op een gegeven moment erg ongeloofwaardig te worden. Wel leuk zijn de special effects.......
Donkerwoud
-
- 8664 berichten
- 3941 stemmen
Miskende bijna-klassieker. De speciale effecten waren voor die tijd weergaloos goed en het concept is goed getroffen. Maar helaas dat er naar het einde toe pijnlijk genoeg gekozen wordt voor de cliches van de B-thriller. Het maakt de film wat flauwtjes.
hellblazer93
-
- 650 berichten
- 924 stemmen
Fijne en spannende film. In mijn ogen toch wel wat ondergewaardeerd. Zeker in vergelijking van het cijfer dat de gids geeft (5 sterren) hoewel ik de film zelf ook weer niet zo goed vond. De film moet het hebben van de geinige special effects, het verhaal en later in de film wat spanning. De muziek en het acteerwerk was niet erg bijzonder. Toch leuk kijkvermaak.
3.5 *
B_B
-
- 1969 berichten
- 776 stemmen
Vermakelijk.
Moet zeggen dat het uitgangspunt van de film me ook wel aanspreekt. Hier wordt ook best slim mee omgesprongen maar jammer is dat het allemaal wat te oppervlakkig blijft. Ook het einde had wat minder lang uitgerekt mogen worden.
Visueel doet Verhoeven het heel aardig met erg knappe special effects en mooi camerawerk. Qua sfeer had het er van mij nog wel wat dikker bovenop mogen liggen. Acteerwerk is over het algemeen niet geweldig al geeft Bacon zijn personage wel een leuke twist mee.
3*
Vinokourov
-
- 3143 berichten
- 2909 stemmen
Vooruit, dit had nog wel een leuk SF-concept, maar duidelijk is te zien dat Hollywood en Paul Verhoeven op elkaar uitgekeken waren. De film is niet zo baanbrekend en lijkt niets meer te zijn dan een aardig tussendoortje. De transformatie van zichtbaar naar onzichtbaar is mooi gedaan, maar verder biedt Hollow Man biedt weinig nieuws.
Zinema (crew films)
-
- 10270 berichten
- 7279 stemmen
Aardig gemaakte thriller met horror elementen van Verhoeven die net iets teveel balans verliest tegen het einde om het predikaat goed te mogen dragen. Toch vermakelijk en de special effects zijn nog steeds erg goed.
Heel soms vergis ik mij, zo ook hier.
Ik pak mijn oude beoordeling erbij en schud mijzelf wakker. Dit is genoeg voor drie sterretjes. Na herzien blijkt e.e.a. genoeg vermakelijk en onderhoudend.
Een halfje omhoog dus.
Goed.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Vroeger kon ik al erg me plezier vinden in Robocop en Total Recall. Basic Instinct en Starship Troopers ga ik zeker nog zien. Maar met Hollow Man kon je al zien dat het bergafwaards ging met Verhoeven in Hollywood. De film is saai, oppervlakkig en crappy en die onzichtbaar worden techniek word maar weinig verbluffends mee gedaan. Ook leken die scenes waarbij je die vel loze individueen (zo ook Caine) met die organen etc ook rechtstreeks uit een computer spel van eind jaren 80 te zijn weg gelopen en zag er overduidelijk nep uit. Verder hapert de film ook aan alle kanten en het acteerwerk is ook niet helemaal ok. Het oogde ook zo erg als een B-film uit begin jaren 90 en dat al voor een film uit 2000...
Nee Hollow Man kon me niet bekoren. 6 jaar later heeft Verhoeven het wel weer kunnen bewijzen met Zwartboek.
2 sterren voor de moeite.
Theunissen
-
- 12271 berichten
- 5514 stemmen
Prima thriller met een uitstekend spelende Kevin Bacon. Verhaal was best goed en de transformaties naar onzichtbaarheid zagen er best gaaf uit.
Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2535 stemmen
Een vermakelijk Sci/Fi onderzoeksverhaal.
Redelijk acteerwerk, Bacon vond ik hier de nummer 1. Ook wel stoer, als je onzichtbaar bent en zo ongeveer alles kan maken.
Een goed weergave van Bacon's transformatie van vlees en bot naar (als het ware) lucht. Dus ook van een geniaal onderzoeker naar een psychopaat die zijn team op wilt ruimen.
Het 2de deel (wanneer die doorslaat en een kat en muisspel begint) was op momenten spannend en goed te volgen.
Een goed volgbaar en onderhoudend filmpje.
K. V.
-
- 4363 berichten
- 3768 stemmen
Nog eens deze "thriller" herbekeken en 'k blijf het een goeie film vinden. De special effects zijn zeer goed en storen voor een keer niet, maar versterken het verhaal. Kevin Bacon is goed gekozen als de wat speciale hoofdarts. De muziek deed wat aan Basic Instincts denken, maar dat is niet zo moeilijk met Paul Verhoeven als regisseur.
'k vond het een boeiende film, met wel af en toe een foutje (of niet altijd even realistisch), maar dat moet je er maar bijnemen.
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8152 stemmen
Matige film van Verhoeven, die helaas richting het einde totaal ontspoort.
Wat zou je doen als je onzichtbaar zou zijn? Ik heb mij die vraag wel eens gesteld en het is en blijft wel leuk om over dit soort zaken te fantaseren. In Hollow Man is dat het thema van de filmen wordt Kevin Bacon ook werkelijk onzichtbaar. Een leuk thema, alleen de uitwerking is niet zo heel bijzonder. Het nadeel van het onzichtbare pak is o.a. dat het agressie kan uitlokken. Aangezien Kevin Bacon al vanaf het begin van de film een irritante klootzak is, is dit ook niet zo verwonderlijk dat dit ook gebeurt. Het was boeiender geweest als Bacon een sympathiek figuur was, die langzaam zou veranderen. Op die manier zou je als kijker zelfs medelijden met hem kunnen krijgen. Nu is dat absoluut niet het geval.
De effecten zijn best goed, waarbij af en toe mooi gebruik wordt van rook, het pak en andere effecten. Het script is matig, maar tot de laatste twintig minuten redelijk geloofwaardig. Daar verandert Bacon echter in een soort van Superman, ontspoort de film en verdwijnt alle geloofwaardigheid, voor zover dat er nog was. Het verveelt allemaal niet, maar goed is het zeker niet te noemen.
2,0*
Dreiecke
-
- 2768 berichten
- 902 stemmen
Goede effecten, prima geacteerd (beproefde namen), maar het verhaal vond ik behoorlijk flauw.
Iemand kan onzichtbaar worden, wat een mogelijkheden! Maar helaas verandert zijn karakter om een of andere duistere reden ook meteen mee en wordt hij binnen no time een volslagen malloot.
Voor die tijd doet hij nog even wat elke 11-jarige zou doen, borsten ontbloten van al je collega's, etc.
Ik weet niet wat voor soort humor dat is, maar het is niet de mijne.
Tegen het einde nog veel te toevallige en over de top actiemomenten en dat was het dan.
Als de film nog iets metaforisch zou beogen, is dat bij mij niet overgekomen.
Qua uiterlijk dus een mooi verzorgde film, maar qua inhoud zei deze mij niets.
booyo
-
- 646 berichten
- 1676 stemmen
Vond de eerste anderhalf uur nog alleraardigst. Wordt prima gespeeld, en de effecten zijn ook verre van slecht. Het gegeven is vermakelijk, ik bedoel wie wil er nou niet een keer onzichtbaar zijn. Maar helaas was het laatste half uur erg slap. Die MacGyver-act van Shue, dat ze ineens uit die vrieskist kon ontsnappen, of Bacon die maar door kon gaan terwijl hij reeds in de fik was gezet, was geëlektrocuteerd en volgens mij had hij ook al lang opgeblazen moeten zijn. Jammer, had een stuk meer in gezeten.
3*
Lennert
-
- 2412 berichten
- 1400 stemmen
Zou toch jammer zijn als Verhoeven dit echt als een prutswerkje zou zien. Goed zou ik het absoluut niet noemen, maar de special effects, het prima acteerwerk (voornamelijk van Bacon, hij is altijd fantastisch als maniak) en de vaart die de film nooit verlaat, zorgen toch voor een erg vermakelijk werkje. Een beetje naakt en bot geweld zal Verhoeven nooit schuwen, het enige jammere is dat deze film toch dat scherpe satirische randje van Robocop en Starship Troopers mist.
Verder is het qua script en achtergronden niet veel anders dan de vele pulpfilms uit de jaren '50, maar dat is tegelijkertijd ook weer iets wat zorgt voor extra aantrekkingskracht bij een film als deze. Het verhaal is absurd en heeft vrij weinig wetenschappelijke onderbouwing, maar speelt wel leuk met de gedachte wat er zou gebeuren als je onzichtbaar zou kunnen worden. Speculatieve fictie, maar dan met een hoop geweld. Zeer fijne pulp.
james_cameron
-
- 6991 berichten
- 9785 stemmen
Herzien in de director's cut, die zeven minuten langer is. Dit levert echter geen noemenswaardige verschillen op. Met terugwerkende kracht toch wel één van de mindere films die regisseur Paul Verhoeven in de VS maakte. De beperkte setting werkt niet in het voordeel van de film, net zo min als de onduidelijke motivatie van hoofdrolspeler Kevin Bacon. Verder dan het uitleven van een paar verkrachtingsfantasiëen komt hij amper. De film is hier en daar ook wat aan de saaie kant. Al met al heeft Verhoeven zich het materiaal niet echt eigen weten te maken. De special effects zijn nog steeds indrukwekkend en visueel zit alles degelijk in elkaar, maar het blijft een wat anonieme en vlakke SF-thriller.
Roger Thornhill
-
- 6012 berichten
- 2446 stemmen
Intrigerend uitgangspunt dat helaas nergens serieus wordt uitgewerkt, interessante acteurs (met Kevin Bacon natuurlijk voorop), briljante FX, vreselijk clichématige tweede helft, daardoor uiteindelijk nogal teleurstellend. Maar o, die transformaties... 
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Hollow Man had heel goed kunnen zijn, maar het bleef helaas allemaal een beetje uit.
Dat Paul Verhoeven een goede regisseur is, is voor mij geen nieuws meer. Met films als Robocop, Basic Instinct en ook Nederlandse titels als Zwartboek en Soldaat van Oranje heeft hij toch een aardige CV weten samen te stellen. Hollow Man is een film met een heel leuk concept, waar je natuurlijk ook veel mee kunt doen. ''Wat zou je doen als je onzichtbaar zou zijn?'' Als je er echter over gaat nadenken om dit concept te plaatsen in een geslaagde thriller wordt het een stukje lastiger. Toen ik in de inhoud las dat Sebastian zou veranderen in 'een monster dat een vijand wordt voor alles en iedereen', had ik daar een iets andere voorstelling bij dan het uiteindelijke resultaat. Uiteraard zijn zijn daden vreselijk, maar verder dan een zielige verkrachter komt het niet. Ik had eerder iemand verwacht die psychisch gestoord zou zijn. En, zoals al voor mij werd gezegd, zou het inderdaad interessanter zijn geweest als Sebastian in het begin een hele vriendelijke kerel zou zijn en dan een twist maakt. Nu bleef zijn karakter, ondanks de moorden, vrijwel hetzelfde.
Het meest opvallende pluspunt vind ik de special effects. Die vielen me niet tegen. Vooral de transformaties zien er indrukwekkend uit. Daarnaast is de cast ook vrij goed. Kevin Bacon is geknipt voor een rol als deze en Elisabeth Shue zet een sympathiek personage neer. Het verloop van de film begint goed, maar kakt halverwege een beetje in. Het einde is wat mij betreft ook iets te langdradig. De scene in de liftschacht is te overdreven en onwaarschijnlijk. Na tig pogingen tot vermoorden, besluit Sebastian dat het toch nog even tijd is voor 'een laatste kus', om vervolgens op een debiele wijze te sterven. 
Hollow Man is op zich geen vervelende film en hij valt absoluut uit te kijken. Ik vind het alleen een beetje jammer dat de film erg weinig spanning bied, terwijl die er wel absoluut in had kunnen zitten. Hierdoor is dit toch een beetje een tegenvaller geworden. Verhoeven hoeft zich absoluut niet te schamen voor de film, maar ik vond het geheel toch een beetje weinig om het lijf hebben.
2,5*
JeroenFR08
-
- 557 berichten
- 419 stemmen
Vermakelijk filmpje hoor met een goede bacon. Verhoeven lijkt wel weer altijd iets met seks te moeten doen. Nee dat is gewoon zo. Maar aardig filmpje verder hoor, goede special effect. Stoorde me niet erg aan het einde hoor.
Onderhond
-
- 87594 berichten
- 12843 stemmen
Taai.
Blijkbaar vroeger wel eens gezien, maar geen idee of ik hem toen heb afgekeken. Flarden en scenes kwamen me in ieder geval wel bekend voor. In ieder geval verbaast het me niet dat er niet veel is blijven hangen van deze film, want het is behoorlijk flauw allemaal.
15 jaar later schiet er van de effecten niks meer over. Het ziet er behoorlijk goedkoop uit allemaal. Rest een wat flauw wetenschapsverhaaltje dat ontspoort in een thrillertje dat nooit een horrorfilm durft te zijn.
Verhoeven houdt zich blijkbaar ook wel wat in, want hoewel Bacon serieus van het padje lijkt doet hij maar betrekkelijk weinig met z'n "gave". En het wordt hoe langer hoe flauwer, met het ik moet 6 keer dood vooraleer ik écht sterf einde als pijnlijk dieptepunt.
Mnee, CG is lelijk geworden, acteerwerk is pover, camerawerk en soundtrack stellen ook al niks voor en het einde is zo melig als maar zijn kan. Verhoeven kan leuke films maken, maar het wil er niet altijd uitkomen. En wanneer het fout gaat merk je toch dat hij een zekere basiskwaliteit mist.
1.0*
baspls
-
- 4118 berichten
- 1673 stemmen
De titel van de film komt van een boek van Dan Simmons, maar het verhaal heeft verder niets met dat boek te maken en is eerder geïnspireerd door The Invisible Man (1933).
De film komt langzaam opgang. Het is duidelijk dat het de bedoeling was dat iedereen zich zou vergapen aan de special effects. Die zagen er op zich beter uit dan ik had verwacht, al lijkt het vaak alsof je naar een documentaire over het menselijk lichaam aan het kijken bent. Opmerkelijk was dat toen er presentatie aan de generaals werd gegeven op een projector practical effects voor de verdwijning zijn gebruikt i.p.v de CGI. De onzichtbaarheid is overigens vrij eenvoudig gemaakt, Bacon liep namelijk gewoon in een groen/blauw pak rond. Uiteindelijk wordt de film toch een beetje spannend en vermakelijk. Aan het einde deed de film me haast aan Alien denken. Maar de film duurt wel wat te lang als het aan mij licht.
Hollow Man is toch wel een van Verhoeven's mindere Amerikaanse producties, in ieder geval als je het vergelijkt met meesterwerken als Robocop en Total Recall. Verhoeven moet altijd weer wat met seks doen, naast dat de onzichtbare man aan het moorden slaat maakt hij namelijk ook op een andere manier gebruik van zijn gave. Om de film daarnaast ook nog een donker tintje te geven word er ook nog eens bijzonder lomp omgegaan met proefdieren (gelukkig allemaal nep, de ASPCA heeft zelfs nog een onderzoek ingeschakeld).
De film heeft wel een erg goede soundtrack van Jerry Goldsmith. Verder best redelijk opgenomen (helaas niet widescreen). Al vond ik de set wat te sterriel en overdreven voor een laboratorium, typisch jaren '90, lijkt haast op een ruimteschip.
Al met al vind ik het geen slechte film. Het was wel vermakelijk, al stelt het acteerwerk niet heel veel voor en is de film wat te lang. Leuk om een keer gezien te hebben.
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31148 berichten
- 5448 stemmen
Ik was haast vergeten hoe fout deze film is. Paul Verhoeven was ook niet bepaald trots op dit werk. Een verhaal dat op zich niet slecht is, maar dan kan je beter The Invisible Man zien, dan deze Hollow Man. Even is het wel leuk om het effect van de onzichtbare Kevin Bacon te zien. Maar net dat is ook de zwakte van de film. De grote focus ligt op de special effects om die onzichtbare man te laten zien. De personages zijn weinig boeiend. Wat er niet goed aan doet als de voorspelbare aftelrace begint en iedereen één voor één wordt vermoord. Muziek was beter dan ik me kon herinneren. Misschien dat Hollow Man ooit nog een moderne reboot zal krijgen.
Fisico
-
- 10039 berichten
- 5398 stemmen
Herziening na 15 jaar ofzo. Film had op zich redelijk wat potentieel, maar gaat jammer genoeg de foute richting uit wat mij betreft. De losgeslagen Caine die erop los moordt, was voor mij zeker niet nodig. Beetje teveel psychopaat. Laat staan dat hij in principe al minstens 3 keer uitgeschakeld moest zijn. Typisch zou ik zeggen, maar zo een afknapper.
Op zich is de idee dat macht de grenzen verlegt best een interessant gespreksonderwerp. Hoe ver zou je zelf gaan als je onzichtbaar bent en je wéét dat je ongestoord je gang kan gaan. Zou je voyeur worden, ga je stelen, ga je overal ongemerkt binnen gaan, enz ...? Het thema macht (en vrijheid) doet me in dat opzicht ook wat denken aan de film Das Experiment waarbij deze macht wordt misbruikt. Het serum maakte individuen agressiever, maar het gedrag van Sebastian gaat duidelijk verder.
Acteerprestaties niet bijzonder en ook de personages zelf vrij beperkt tot niet uitgewerkt. Het subplotje over het leger was bijgevolg ook irrelevant. In Hollow man wordt te veel gefocust op de negztieve aspecten. Ik had echter liever wat meer speelse en minder serieuze voordelen gezien van het onzichtbaar zijn. De zoektocht naar het juiste serum werd vrij kinderlijk uiteen gezet
Visueel nog steeds redelijk goed gedaan. Alleen daarom al niet gebuisd, maar als film zelf te zwak.
Pre- en sequels

Hollow Man II
2006
78 reacties
Het laatste nieuws

Videoland verhoogt per 3 maart 2026 opnieuw de abonnementskosten

Dystopische thriller 'V for Vendetta' met Natalie Portman vanavond te bekijken op televisie

Gigantisch datalek legt bijna 3,4 miljoen Netflix-gegevens bloot: wat nu?

Vanaf vandaag kijk je naar Marvel-serie 'Wonder Man' op Disney+
Bekijk ook

The Butterfly Effect
Thriller / Sciencefiction, 2004
2.407 reacties

Chun Jiang Shui Nuan
Drama, 2019
11 reacties

Basic Instinct
Thriller / Mystery, 1992
409 reacties

The Others
Horror / Thriller, 2001
704 reacties

Perfume: The Story of a Murderer
Misdaad / Drama, 2006
873 reacties

Sleepy Hollow
Horror, 1999
572 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








