- Home
- Films
- Godzilla vs. Kong
- Filtered
Godzilla vs. Kong (2021)
Genre: Sciencefiction
Speelduur: 113 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Adam Wingard
Met onder meer: Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown en Rebecca Hall
IMDb beoordeling:
6,3 (264.473)
Gesproken taal: Engels en Turks
Releasedatum: 17 juni 2021
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Bekijk via HBO Max
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Godzilla vs. Kong
"One will fall."
In een nieuwe wereld leven mensen en titanen samen. Maar er is een geheime organisatie die wil dat de titanen oorlog met elkaar voeren, een strijd die al het leven op aarde zou kunnen bedreigen. Ondertussen trekt een vreemde seismische activiteit op Skull Island de aandacht van zowel Godzilla als Kong. Een oorlog lijkt onafwendbaar.
Externe links
Acteurs en actrices
Nathan Lind
Ilene Andrews
Jia
Bernie Hayes
Madison Russell
Josh Valentine
Walter Simmons
Maia Simmons
Ren Serizawa
Mark Russell
Reviews & comments
Neder0001
-
- 725 berichten
- 1799 stemmen
Visueel heel mooi, en een fantastische performance van Kaylee Hottle. Toch had er meer ingezeten. Veel clichés, slechte grappen en de performance van een aantal andere acteurs haalt het geheel omlaag.
mrwhite
-
- 1521 berichten
- 3499 stemmen
De film ziet er net als zijn voorganger fantastisch uit!....Ook de actie en spectakel is mind-blowing!
De rest kun/mag/moet je snel vergeten, de side-plot en verhaallijn is weer te dom voor woorden, te veel toevalligheden en enorm voorspelbaar!
Een avondje fun dat zeker wel!!
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Vanavond gezien en echt een gigantische tegenvaller. Erg naar uit gekeken om twee enorme filmiconen met elkaar te zien knokken, maar men maakt gewoon WEER dezelfde fouten als bij de vorige twee Godzilla films en in mindere mate de solo Kong film.
Het is toch bijzonder dat je elke keer bij zulke films vol geweldige actie zulke onnodig saaie en zielloze verhalen verzint zeg. Het publiek wil gewoon Godzilla en Kong die ruzie hebben en vechten, laat die andere bullshit dan gewoon weg. Nu ook weer dat puberale gezanik en dat gedoe met dat dove meisje. Echt slaapverwekkend. Gelukkig wachten ze nu niet een keer een uur voordat je monsters in beeld krijgt, maar hebben de heren Aap en Dino al snel ruzie op een vliegdekschip, wat echt een enorm gaaf gefilmde actiescène is en waarbij ik echt hoop had dat dit ontzettend leuk zou worden. Jammer genoeg heb je het hoogtepunt dan al gehad. Ik had ze daarna steden willen zien slopen, maar beiden worden uit elkaar gehaald en waar Godzilla een beetje aanrommelt zit Kong ergens onder de grond te kutten wat ik totaal niet boeiend vond.
Gelukkig volgt er nog wel een behoorlijk gevecht tussen neon-verlichte wolkenkrabbers, maar toch viel dit tegen. Je ziet ook zelden menselijke slachtoffers, ongetwijfeld door de vriendelijke PG-13 rating die me onderhand de neus uit komt. Verder is het qua plot ook wel enorm voorspelbaar, want natuurlijk bundelen meneer Aap en Dino hun krachten en knokken ze tegen Mechagodzilla, die er visueel prachtig uit zag, maar ik hou niet van knokkende robots als het ook anders had gekund. Ik had liever een monster als King Ghidorah gehad die wel in de tweede Godzilla film zat. Toch heb ik me nog wel twee uurtjes redelijk vermaakt.
Anyway, Godzilla vs. Kong is visueel echt heel mooi geworden, veel echter krijg je zulke giganten denk ik niet in beeld, maar had in hemelsnaam de afgelopen jaren goede scriptschrijvers aangenomen die er ook goed geschreven films van hadden gemaakt. En met goed geschreven bedoel ik dus dat het ook best simpel had mogen blijven, nu moest het weer nodeloos interessant zijn terwijl het tegenovergestelde is bereikt. Bijna alle menselijke rollen zijn echt om direct te vergeten, maar helaas nemen ze wel een bepalende rol in. Ik gok dat we de komende jaren ook geen nieuwe films van beiden meer krijgen, want alles lijkt nu wel in die vier films verteld.
3*
joolstein
-
- 10841 berichten
- 8941 stemmen
Een prima zaterdagmiddagmatineefilm met uitgebreide spectaculaire effecten als de hoofdattractie! In 1962 vocht Godzilla al eens tegen Kong en in 1974 en 1975 nam hij het op tegen Mechagodzilla Je kon er dus op wachten dat men elkaar weer zal treffen in het "MonsterVerse" -franchise. En met dezae vierde film was het dan zover! De techniek om gigantische monsters te laten vechten is uiteraard sindsdien heel sterk veranderd en de film ziet er dus supergoed uit. Beide titelmonsters bezitten zo ook hun eigen fan-schare en om daar een aardige balans in te vinden valt niet mee, toch is regisseur Wingard daar best in geslaagd! Ja je kan best spreken dat de twee CGI-gevechten tussen beide titanen, gigantische waren! Echter waar men veel minder in slaagde waren de personages! Terugkerende personages uit de eerdere Godzilla- franchisefilms worden gemengd met nieuwe mensen om te proberen het Godzilla- universum een nieuwe vorm te geven. Echter waren zij oftewel standaardcliché of gewoon overbodig! In het beste geval wisten ze het plot een klein beetje verder te helpen. In de effecten was ook een goede verbetering na het teleurstellende tet donkere en kletsnatte "Godzilla: King of the Monsters" Regisseur Adam Wingard liet zien hoe dat moest door de eerste Titanen-confrontatie midden op een zonovergoten zee te ensceneren! Al met al een film die precies geef wat de titel belooft! Al had er zeker iets meer ingezeten! Aangezien je spreekt van de "MonsterVerse" -franchise is het wachten op een volgende deel maar hoe men die wil vormgeven is mij niet zo duidelijk...?
james_cameron
-
- 7012 berichten
- 9796 stemmen
Een vermakelijk rommeltje, dit wat luchtiger en minder duister vierde deel in de reeks. De akteurs hebben bijzonder weinig te doen en voelen haast overbodig aan, maar bij een dergelijke film kom je natuurlijk voor het beloofde spektakel uit de titel, en op dat gebied stelt de film zeker niet teleur. Hier en daar hadden bepaalde cgi-shots wel wat mooier afgewerkt kunnen worden, maar over het algemeen zijn de aktiescenes, en dat zijn er nogal wat, behoorlijk indrukwekkend. Dan nemen we de malle plot ook maar op de koop toe. Verstand op nul en gaan met die banaan.
Kondoro
-
- 11525 berichten
- 2867 stemmen
“The myths are real. There was a war. And they're the last ones standing.”
Ik kan er bijna niet meer omheen om eens de hele ‘Gojira’ franchise te gaan kijken, vanaf film één die er bestaat met dit wezen erin tot aan deze film, lijkt me best een interessante zit. Ik heb tot nu alleen nog maar de ‘Godzilla’ films uit ‘2014’ gezien die ik laatst weer heb herzien samen met het vervolg daarop om weer even goed in de ‘MonsterVerse’ te komen en het verhaal weer even op te pakken. Het is echter wel zo dat beiden van die films mij totaal niet wisten te boeien, de film van twee jaar terug vond ik echt saai maar dat kwam meer door de hoofdrolspeelster die ook in deze film weer terugkwam, waardoor mijn nekharen weer rechtop kwamen te staan.
Wellicht werd deze film ook wel meer gered omdat ‘King Kong’ hierin zat wat altijd al wel een van mijn favoriete creaties was in de filmwereld. Ik ben zelf namelijk ook wel enorm fan van Gorilla’s en bestempel ze ook als mijn lievelingsdier en ik denk dat, dat ook een heel voordeel is om te genieten van zo’n beest in een film. Ik vond overigens wel dat ‘King Kong’ lekker lang in de film zat, en leek het erop dat ‘Adam Wingard’ zich daar ook meer op gericht omdat ’King Kong’ volgens mij ook meer werd gezien als diegene die de mens kon helpen en ‘Godzilla’ als de grote vijand, die we voornamelijk alleen zagen bij aanvallen op een bepaalde stad of in strijd met ‘King Kong’.
De cast daar zit wel wat verbetering in. Ik was maar al te blij dat die ‘Millie Bobby Brown’ dit keer niet zo vaak aanwezig was want, dat over dramatische acteerwerk van haar kan je er echt niet bij hebben en dat had de film sowieso nog lager getrokken. Dit zeg ik puur omdat het qua cast in deze films nooit heel bijzonder is geweest en blijkbaar ook niet gaat worden. ‘Alexander Skarsgård’ deed het bijvoorbeeld wel geinig als persoon die mega bang was voor ‘King Kong’ en ook met hem mee moest maar, het was niet bijzonder. En zo had ik dat eigenlijk met de hele cast, behalve de eerstgenoemde. De cast is niet bijzonder en ook hun acteerwerk is nou niet echt spectaculair te noemen.
De CGI is altijd het belangrijkste punt geweest in deze films, om het toch nog enigszins boeiend te maken en ook leuk om naar te kijken is het ook hier één groot CGI-spektakel. Wellicht dat men met corona zat, dat kan ook dat we daarom meer van dezelfde acteurs zagen en voornamelijk ‘King Kong’ en ‘Godzilla’ aan het werk zagen, dat weet je niet. Wel weet ik dat ik erg heb genoten van de CGI en dat heeft deze film voor mij ook wel boven water gehouden.
Een niet al te bijzondere film dus, die gewoon lekker wegkijkt door zijn actie en voor nietszeggende actie waarvan je weet waar het toe leidt. Geinig dat die mechanische versie van ‘Godzilla’ er ook nog inzit, ik kon dat wel waarderen. Voor de rest, met een slap plot en een leuk maar niet heel bijzonder verhaal is ook deze bom van cliché momenten snel voorbij en heb ik me degelijk vermaakt.
3.0*
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3703 stemmen
Aardig.
Toegegeven een full feature monster movie maken is wellicht het lastigste dat er is. Aan de ene kant wil je monsters, aan de andere kant moet er ook een bepaalde drie akte structuur in de films zitten. Dit word in Hollywood meestal opgelost door er dan toch mensen aan toe te voegen. Probleem daarvan is dat zij vaak de actie alleen maar ophouden. Wingard, die toch wel een opmerkelijke carrière aan het opzetten is, doet het redelijk ok. Hij snapt dat de issues simpel moeten zijn en de monsters de attractie zijn. Dus we krijgen in elke akte een monster fight met in de laatste het all out gevecht, dat lekker grotesk is. Het is vooral daartussen waar Wingard iets te safe is. De personages hebben te weinig fun, Brian Tyree Henry probeert het wel, maar het is allemaal wat te koddig. Ook de bad-guy is wat flauwtjes. Daar mist te film wat durf en voel je dat Wingard het niet zo erg vindt om zichzelf weg te cijferen voor het grote geld.
Het is anno 2021 waarschijnlijk de enige manier hoe je hoger op komt in Hollywood. De eigenheimer, de auteur bij big budget films zien we zelden meer.
Desalniettemin aardig wegkijkertje, maar ben wel beetje bang dat ik net als de andere Godzilla/KIng Kong films ik deze ook wel weer snel ben vergeten.
3 sterren.
predator89
-
- 8 berichten
- 42 stemmen
Wat te zeggen over deze film. Allereerst dat hij zeker beter is en meer entertainment bied dan King of the Monsters (niet dat dat veel zegt maar toch).
Het eerste halfuur is even doorbijten maar daarna komt de film al snel op gang. Hoogtepunten zijn zoals te verwachten de gevechten tussen Godzilla en King Kong. De makers lijken toch te leren van fouten uit het verleden want de onderlinge gevechten worden met de film beter.
Helaas blijven de menselijke karakters erg achter. Het zegt waarschijnlijk genoeg als je beseft dat een gigantische aap en hagedis meer inhoud hebben dan de menselijke karakters. Ik weet dat deze personen maar bijzaak zijn in dit soort films maar op de een of andere manier blijven de makers toch proberen om ze iets van inhoud te geven. En zeker in het eerste half uur haalt dat je echt uit de film.
Overall is dit toch zeker een goede popcornfilm. Verstand op nul en genieten van de gevechten tussen Kong, Godzilla en MegaGodzilla. Van de vier films in de MonsterVerse staat hij wat mij betreft op een nette tweede plek na Kong Skull Island en voor Godzilla.
Conclusie: De perfecte film voor als je een avondje niets te doen hebt. Niet super hoogstaand maar het levert zeker wat het beloofd.
Shadowed
-
- 11421 berichten
- 6719 stemmen
Verrassend.
Een film die op het internet opgeblazen werd en zelfs 1 van de meest bekeken trailers kende. Niet onverwacht eigenlijk, want hoe vaak zie je het gebeuren dat er twee titanen het tegen elkaar opnemen in een Hollywoodfilm met een budget van 150 miljoen? Heel vaak eigenlijk, maar dat maakt de ervaring van de film niet minder leuk.
Zoals andere gebruikers (terecht) aangeven zal je je als kijker een paar keer op het achterhoofd krabben vanwege het verhaal. In geen enkele scene zit logica, en teleurstellend genoeg probeert de film weleens logisch te zijn. Tenminste, zo komt dat over, want de boel is best serieus voor een ridicuul concept als deze. Blijkbaar roept dat veel irritatie op bij het publiek, maar ik had er zelf niet al te veel moeite mee.
Verder wordt de focus nog steeds te veel op mensen gericht. Dit doen wel meerdere films van dit kaliber, maar het is nog nooit goed gegaan. Ook hier dus niet. Veel bekende acteurs en actrices, maar geen enkele weet maar een beetje kleur te geven aan zijn of haar personage. Enkele zijwegen zijn volslagen onnodig (de kinderen) en hadden makkelijk achterwege gelaten kunnen worden. Als kijker wacht je namelijk maar op 1 ding, en dat is de actie.
Ik moet zeggen, die is wel serieus gaaf. Het is altijd even nagelbijten als een regisseur die zich vooral op indiefilms concentreert zo'n duurt project onder de loep neemt, maar Wingard lost het erg goed op, en weet weliswaar nog wat toe te voegen in de regiestoel. Sterk camerawerk die de actie helder en overzichtelijk in beeld brengt en geen sets die te donker zijn om wat te zien.
Daarnaast zijn de actiescenes zelf ook gaaf ingericht. Veel verwoesting en lekker lange actiesequenties die met de volle overgave in beeld worden gebracht. Zeker de derde act is om je vingers bij af te likken. Alles daarvoor verloopt iets vermoeiender maar is nooit echt saai. Het is vooral zo dat je tijdens de finale non-stop actie voor de kiezen krijgt, terwijl de eerste en tweede zich (tevergeefs) op verhaal concentreren.
Niettemin heb ik me erg vermaakt tijdens deze film. Waarschijnlijk qua effecten 1 van de betere films vanuit Hollywood, weinig echt houterige CGI buiten dat de twee titanen totaal geen gewicht lijken te hebben. Film kent knap verder ingerichte beelden en een redelijk tempo. Daarnaast is het een verademing dat de film enkel 113 minuten duurt, en geen 130. Zo zie je trouwens ook dat als je de film korter maakt het verhaal altijd ruk blijft.
Waarschijnlijk is mijn cijfer te hoog, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik met veel plezier heb gekeken naar deze hersenloze actieprent die meer hersenen wil hebben dan dat het heeft. Verwoestingen om je vingers bij af te likken. Ik hoorde dat als er een vervolg komt de mensen veel minder focus gaan krijgen. Dat zal toch even mooi zijn, want dat is telkens de stoorzender. Leuke film.
filmkul
-
- 2484 berichten
- 2255 stemmen
Ook het vierde deel in de reeks wijkt qua niveau weinig af van zijn voorgangers. Ook hier is het verhaal het grootste probleem. Onzin is geaccepteerd bij dit genre, maar men slaagt er maar niet in om enige diepgang of nuance in aan te brengen. Het is allemaal zo kinderlijk simpel. Maar het gaat vooral om de actie. Helaas is dat ook dit keer weer iets te veel van het goede. Het ziet er allemaal goed uit maar alles wordt van afstand ‘gefilmd’ zodat je als kijker meer het idee hebt dat de titanen in madurodam aan het vechten zijn. Buiten dat is de film best vermakelijk en ziet alles er fraai uit met goede special effects. Het acteerwerk kan er mee door. 3.0
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31155 berichten
- 5452 stemmen
Godzilla vs Kong is een mix tussen Godzilla, King Kong, Pacific Rim en Power Rangers met een snuifje Tron. Het avontuur van Kong en de donkere dreiging van Godzilla hebben plaats gemaakt voor meer science fiction. Geen enkel menselijk personage is interessant en het verhaal sleept zich nogal voort. De fun is er helemaal uit, de CGI is slecht en weinig indrukwekkend. Het idee van de 2 iconische monsters die met elkaar vechten kan de verwachtingen langs geen kanten inlossen.
stinissen (crew films & series)
-
- 23462 berichten
- 76957 stemmen
Geen empathie, Kong is te groot en ziet er niet uit, te bombastisch. De film lijkt meer op een videogame, slechte effects en het ergste geen emotie en drama. Met pijn en moeite een krappe vier dus 2*
Captain Pervert
-
- 4648 berichten
- 2102 stemmen
Ik ging zitten voor pulp en kreeg het ook. Stiekem hoopt ik op wat kleine kwalitatieve verrassingen hier en daar, maar dat mocht niet zo zijn.
Het verbaast me bij deze filmsaga elke keer weer dat ze miljoenen steken in CGI-experts die baanbrekende beelden uit hun computer persen, maar dat ze het script laten schrijven door een verveelde VMBO-er.
Natuurlijk ziet het er weer prima uit, en wonder boven wonder spelen de meeste actiescènes zich een keer bij daglicht af zodat het allemaal wat beter te volgen is. Maar daar houdt het al snel op.
Wat direct opvalt: de mensheid heeft niks geleerd van de eerdere delen en blijft Godzilla maar aanvallen met straaljagers. De futiele raketten zijn amper speldenprikken, maar voor de kijker is het wel leuk als Godzilla de straaljagers uit de lucht mept. "Mayday mayday, ik heb niks geleerd van de vorige films, mayday mayday going down."
Ook opvallend: de cast is wederom geheel vervangen. Alleen Kyle Chandler mag nog even opdraven voor een volledig betekenisloos rolletje en is daarmee een heel, heel smal bruggetje naar het vorige deel.
Het hele subplot met de klokkenluider, de dochter en haar sidekick dient als comic relief maar slaat elke plank mis. Bij afwezigheid van Ken Watanabe mag een andere willekeurige Japanner het stokje overnemen om "Gojira" te roepen. Dit lijkt een eis te zijn van Japanners om met hun debiele bronmateriaal een Hollywoodfilm te mogen maken: er moet een Japanner in zitten die Gojira zegt.
Ook superlogisch: een schrijver van een verguisd boek over een onbewezen theorie wordt ineens leider van een taskforce en mag 20 minuten later het bevel voeren over een complete vloot met met kruisers en vliegdekschepen. En als hij dan het buitengewoon risicovolle commando geeft om alle schepen stil te leggen, is er niemand die hem tegenspreekt. Even later komt hij op het idee dat er heel veel helikopters nodig zijn en prompt verschijnen er heel veel helikopters die allemaal toevallig klaar stonden. De film is niet realistisch, maar mag daarom nog wel geloofwaardig zijn. Maar bij de Monsterverse ben je dan roepende in de woestijn.
De Japanners lieten in hun vreselijke Gojira films, die om onbegrijpelijke redenen aldaar nog steeds een cultstatus hebben, mannen in schuimrubber pakken tegen elkaar vechten in steden waarbij flats waren gebouwd van koelkast dozen. Mensen zag je niet.
Godzilla vs Kong (en de voorgangers eveneens) borduren hier naadloos op voort door af en toe een shot te tonen van vluchtende mensen terwijl een gigantische monster voet een taxi verplettert, maar als de camera dan uitzoomt op de vechtende monsters, zijn mensen dan weer nergens te zien. Compleet lege steden.
Weliswaar krijgen we als kijker te horen dat de stad Hong Kong het signaal heeft gekregen om te evacueren, maar dat signaal komt pas als de bekende vinnen van Godzilla reeds in de haven door het water razen.
Hong Kong heeft zo'n 8 miljoen inwoners en die krijg je natuurlijk nooit op tijd in kelders of waar dan ook. Maar goed, voor de kijker zou het ook niet zo leuk zijn om bij iedere voetstap van Kong of Godzilla tientallen mensen verpletterd te zien worden.
Sowieso is de grens tussen 'goed' en 'slecht' in deze filmsaga buitengewoon vaag. Misschien expres, maar ik vermoed vooral uit onkunde. Godzilla wordt in deze film aanvankelijk nog beschouwd als good guy, ondanks dat hij in vorige films bij iedere zwiepert met zijn staart een brug vernielt waardoor tientallen auto's met gezinnen de diepte in flikkeren. En zijn konto wordt er in dit deel natuurlijk niet beter op. Een bodycount wordt nergens genoemd maar het zal in de honderduizenden lopen (alleen zo'n kruiser heeft al snel 1500 manschappen aan boord). Al met al niet echt goed voor mijn sympathie voor Godzilla: in vergelijking met Kong is het echt een superlelijke, oliedomme hagedis.
Kong daarentegen doet wat hij al in in de jaren 30 deed: heel veel heisa maken maar ondertussen alles over hebben voor een vrouw. In dit geval heeft hij een bijzondere connectie met een doofstom inheems meisje. is zij toevallig doofstom? Praat zij toevallig in gebarentaal? Nee natuurlijk niet. Het komt amper als een verrassing dat zij Kong gebarentaal kan leren. Hierdoor wordt Kong nog wat menselijker dan hij al was en staat Godzilla er helemaal achterlijk bij met zijn domme lelijke bek.
De film vliegt echter het meest uit de bocht bij het ontdekken van de 'holle aarde'. Alles wat daar te zien is, nemen de personages zonder enige verwondering tot zich. Eentje weet er nog net een "its beautiful here" uit te persen. Waar het licht vandaan komt lijkt niemand zich af te vragen, of wie die tempel gebouwd heeft, of waarom die tempel aan de zijkant typisch neogotische raampjes heeft, enzovoorts.
Ondanks dat de poster roept "one must fall" weet je van tevoren dat dit noch Kong, noch Godzilla zal zijn. Het is een soort Batman vs Superman: na anderhalf uur stoeien met elkaar, werken ze samen tegen een nog groter gevaar. Dit gevaar kwam van "Mechagodzilla", die ik kende van enkele debiele posters van Japanse films uit de jaren 60. Wel grappig dat ze die er dan in hebben geschreven.
Nee dikke kutfilm natuurlijk, precies wat je verwacht, 3 sterren.
P.S. na het zien van het vorige deel vroeg ik mij af hoe ze de relatief kleine Kong (volgens bronnen 30 meter groot) een match konden laten zijn voor de enorme Godzilla (naar wat ik heb gelezen is hij 150 meter hoog). De oplossing is simpel: maak Kong ook ineens 150 meter...
UmbraVitae
-
- 4337 berichten
- 4045 stemmen
Meer dan vermakelijke film, sterk vervolg op de vorige Godzilla, nu met Kong. Er zat goeie vaart in, geen seconde verveeld. Lage score hier, van mij krijgt ie een mooie 8/10.
Alathir
-
- 2130 berichten
- 1636 stemmen
Wingard kan behoorlijk goede films maken, helaas is hij nu ingepalmd door Hollywood en houdt hij zich bezig met remakes van Aziatisch bronmateriaal. Zo stond ook I Saw The Devil op het programma maar of die film er gaat komen is dan weer een andere zaak. De vorige film Godzilla: KOTM heb ik al snel afgezet. Deze film is wel iets beter. Zeker de gevechten mogen er wel zijn. Maar het verdere verhaal van de Hollow Earth theorie en dan die complottheoristen was echt de logica zelf haha. Bekend is de cast niet maar dat deert in feite niet. Juist Alexander Skarsgaard en Kyle Chandler kende ik, maar veel voegen zij ook niet toe. In feite draait de hele film toch gewoon om Kong en Godzilla en Mechagodzilla.
Een teleurstelling toch wel. Wingard maakt normaal ook gebruik van synth muziek of andere coole elektronische muziek. Daar was hier eigenlijk ook niks van te merken.
Ste*
-
- 2073 berichten
- 1388 stemmen
Tja, valt vrij weinig over te zeggen (nee, niet waar, er valt natuurlijk genoeg over te zeggen, kijk maar naar het vermakelijke epistel van Captain Pervert. Ik doe alleen de moeite niet voor een dergelijke film).
Je krijgt op zich wat je verwacht. Prima gemaakt, aardige battles, maar het verhaal kon me vanaf halverwege echt niet meer boeien. Te vergezocht en ridicuul allemaal.
2,5*
N00dles
-
- 629 berichten
- 2304 stemmen
Oef, zelfs een film waarbij alles draait om twee vechtende titanenbeesten weten ze het nog saai te maken. Of misschien wel omdat de menselijkheid en ziel er compleet uit weg is gelaten. In plaats daarvan hebben we wat cliché good guys en bad guys die het allemaal wat duiding mogen geven. Iets met Hollow Earth, een supercharged Thor wapen, Mecha-Zillas in Hongkong en weet ik het wat.
Hollow Earth (en hoe ze erheen reizen) is trouwens volslagen ridicuul. Er zijn geen autoriteiten die leiding geven. Geen wetenschappers die nauwkeurig monitoren. Geen voorbereidingen of tests met die HEAVs vehicles, geen zuurstofhelmen, geen protocollen? Astronautentraining tegen G-krachten? Nee joh, doe niet zo moeilijk. Gewoon riemen om en gaan met die banaan. Neem gelijk dat doofstomme kind mee, komt vast wel van pas. Want ja, iemand moet met Kong kunnen communiceren... Dat ie handigerwijs gebarentaal kan en HOME kan mompelen maakt hem nu een soort uit de kluiten gewassen, harige Super-ET.
Dan maar verstand op nul en kijken naar de battles. Ja sorry hoor, maar ik vind het gewoon zonde van al dat animatie/CG-talent dat dan in zo'n studio voor een hongerloontje overuren maakt om alles te maken, terwijl de schrijver in één avondje vlak voor de deadline nog even lui zijn verhaal in elkaar flanst.
Als de gevechten nu nog eens iets nieuws brachten, maar na de zoveelste neon-verlichte wolkenkrabber die instort heb je het ook wel gezien. Dat Hong Kong uiteindelijk van de wereldbodem is gevaagd, who cares. Zolang Kong nu maar lekker in Hollow Earth kan leven. Nemen de mensen die daar in de observatiepost werken nu elke dag de intercity naar hun werk of hoe gaat nu precie... oh daar rollen de credits al, laatmaar.
2*
aspers
-
- 166 berichten
- 164 stemmen
Skull Island vond ik echt een fantastische film, en ook Godzilla uit 2014 wist mij te bekoren. Het was het ‘realistische’ rauwe sfeertje wat het voor mij de betere fantasy/actie film maakte.
Kijg of Monsters deed mij helemaal niets. De film ging voor mij ver over het randje. Het leek wel alsof er zonder enige goede reden zoveel mogelijk monsters in moesten komen om maar flink wat pubers naar de bios te lokken.
Toch had ik weer wat hoop bijeen geraapt voor deze film. Maar helaas. Dat kind van Stranger Things moet uitkijken dat ze niet arrogant overkomt, want dan is haar carrière zo klaar. Dan hebben we dat vriendje van haar met vet overdreven accent, die irriteert elke seconde dat hij praat.
Niet te vergeten hoe gemakkelijk ze een gebouw binnendringen en vervolgens aan de andere kant van de wereld zitten. En hierna ook weer rustig hun reis zonder al te veel problemen vervolgen. En dan heb ik het nog niet over een aap en hagedis op een vliegdekschip of het feit dat die aap qua verhoudingen met zijn omgeving aardig lijkt te schommelen of het hele holle bolle aarde gedoe.
Alles wat Skull Island en Godzilla zo goed maakte is in de papierversnipperaar gedaan. Vervolgens hebben volgens mij een paar stagiaires een verhaaltje laten schrijven. Zelf met verstand op nul is dit te belachelijk voor woorden. Ik ben er nu écht klaar mee.
Nee sorry, ik kon het met moeite uitkijken. Voor nu 2 sterren, maar het kan er zo maar eens 1 worden.
JacoBaco
-
- 10573 berichten
- 2405 stemmen
Leuk voor 1x. De gevechten tussen Kong en Godzila zijn goed en dat is ook de film. Dus wat dat betreft hebben ze dat goed gedaan. Maar al het andere is vrij vreselijk. Lastig, want de film doet wat het moet doen, maar de rest is een hele grote bijzaak. Het gedeelte met de holle aarde is het aller ergst. Ik kwam de opmerking hier al eerder tegen. De film gaat over het randje vanwege een teveel aan fantasy. Een grote hagedis van 120 meter tegen een super gorilla die niet heel veel kleiner is, is al voldoende fantasy. Kong is ongeveer 100 meter hoog.
Met het alpha gedrag van zowel Kong als Godzilla is overigens goed rekening gehouden. De rivaliteit tussen de twee is erg leuk om te zien. En het geeft Godzilla wat meer karakter i.p.v. alleen maar een grote hagedis te zijn die van alles platstampt. Al denk ik dat Godzilla redelijk intelligent is. Kong is sowieso wel een slim ventje. En Gorilla's scoren in het echt ook helemaal niet zo slecht met een IQ test. Het IQ van een gorilla ligt vaak tussen de 70 en 95. Onze Bonnie St. Claire scoorde in 2007 een IQ van, jawel, 52. Maar als ze nuchter was dan was het wel wat hoger denk ik. Maar bijvoorbeeld Tatjana Simic en Irene van der Laar scoren ook niet al te best. Leuk hè, al die vrouwen met zo'n laag IQ. Ik kan dus onze vriend Regilio Tuur er ook wel aan toevoegen, maar dat is gemeen. Uitgerekend een man met een bruine huidskleur. Zijn IQ is overigens 81. Bron: De hoogst en laagst scorende BN'ers bij de Nationale IQ Test - msn.com
De computereffecten zijn het (in het algemeen) net niet. Godzilla zie er overigens wel levensecht uit, maar Kong is het net niet. Misschien omdat Peter Jackson en de laatste Planet of the Apes films het gewoon veel beter doen. De Peter Jackson King Kong ziet er nu (15 jaar later) nog steeds verdomd goed uit. Maar Peter Jackson is gewoon heel slim met groot en klein overbrengen naar film. In The Lord of the Rings deed hij dat ook al erg goed met de Hobbits. In zijn King Kong is het Andy Serkis en deze meneer is een hele harde werker! Hoe ze het daar hebben gedaan lees je hier > KLiK.
En tot slot wel mijn complimenten voor de lengte van de film. Nog geen 2 uur en daardoor was het heel goed te doen!
3***
scorsese
-
- 13171 berichten
- 11081 stemmen
Matige film waarin de twee monsters Godzilla en King Kong tegenover elkaar komen te staan. Wat mij betreft van hetzelfde niveau als de vorige delen binnen dit zogenaamde 'cinematic monsterverse'. De personages weten niet te boeien. Wel helpt het dat er twee verhaallijntjes zijn. De titanenstrijd waar de titel naar verwijst levert twee aardige scenes op, maar op een gegeven moment heb je het onophoudelijke CGI-geweld wel gezien.
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2552 stemmen
"I'm not used to this. I'm used to pirating movies online."
Het is altijd wel leuk om dergelijke films op het witte doek te zien, maar dan moeten ze al dat geneuzel wel achterwege laten.
'King of the Monsters' hintte al naar een clash tussen Godzilla en Kong. Dit vervolg laat dan eindelijk hun titanenstrijd zien. Verder is er nog iets met een doofstom meisje, een klokkenluider en een soort van krachtbron diep in de aarde om iets uit de mechanische hoed te toveren.
Na de zoveelste film zouden de makers onderhand wel moeten weten dat al het menselijk drama totaal niet boeit. Toch verzinnen ze er de meest stupide verhaallijnen omheen om de speelduur onnodig te rekken. Wel moet gezegd worden dat ik het gebeuren rondom het personage van Brian Tyree Henry best lachen vond, ondanks dat het nergens op slaat; een medewerker die 240+ podcasts heeft gemaakt over zijn bedrijf en nog steeds niet is ontdekt...
De uiteindelijke confrontatie tussen Godzilla en Kong is zeker de moeite waard. Het levert aardige actie op die naar meer smaakt. Met name in Hong Kong gaat het lekker los, terwijl ze baden in neon. Het is alleen jammer dat je als kijker steeds uit de actie wordt gehaald door allerlei intermezzo's. Overigens speelt Kyle Chandler voor spek en bonen mee.
Al met al is 'Godzilla vs. Kong' best oké voor wat het is, echter had ik graag meer actie gezien in plaats van dat nietszeggende drama.
Kleine 2,5 sterren.
Filmkriebel
-
- 9971 berichten
- 4657 stemmen
Erg matig. Overstijgt het Power Rangers niveau niet met de vlakke personages en de nietszeggende dialogen. Het is allemaal visuele overdondering. Dat maakt échte film kapot. Mooi om te zien en daar is ook alles mee gezegd. Waar ik Kong : Skull Island nog een redelijke film vond omdat het een soort "nieuwe" King Kongfilm was, is dit niet meer dan een zoveelste inspiratieloze Godzilla variant waar met veel geweld een grootstad gesloopt wordt.
mjk87 (moderator films)
-
- 14537 berichten
- 4522 stemmen
Deze film kent twee uitersten: eindelijke eens fatsoenlijke gevechten met grote monsters, bij daglicht, met veel verwoesting en overzichtelijk met veel panoramashots. Heerlijk. Daarvoor kijk ik dit soort films. En daarop scoort de film alle punten.
Maar ook een volslagen idioot verhaal, geen interssante personages (die vooral ballast daarmee zijn en irriteren en vervelen) en ook een hele wereld die niet meer geloofwaardig is. Twee grote monsters? Daar kan ik in meegaan. Die hele hollow earth? Die niet. Kortom: de film was steeds wachten op weer zo'n groteske clash tussen de monsters en een heerlijk toetje op het eind, maar de film kent ook heel veel en lange geeuwmomenten. 2,5*.
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Na twee zeer matige Godzilla’s en een erg aardige Kong werden de twee titanen weer eens samen in een film gegooid. Ditmaal geen mannen in pakken die met elkaar op de vuist gaat zoals in die amusante versie uit 1962, maar twee CGI figuren. Met het afschuwelijke Godzilla: King of Monsters in gedachte had ik weinig verwachtingen, want zelfs een monster die een monster in elkaar slaat lukt ze niet. Dat deel gaat Godzilla vs Kong een stuk beter af; de film is op het gebied van actie in ieder geval een verbetering op die eerdere twee Godzilla- films. Zo visueel interessant als Kong: Skull Island wordt het echter nooit, daar is deze film te generiek en visueel saai voor.
Maar Godzilla vs. Kong heeft een groter probleem. En dat zit ‘m niet in de uit de kluiten gewassen titelfiguren. Nu is het (te) vaak zo dat de menselijke personages niet bepaald boeiend zijn in een dergelijke film, maar ook het script is hier belachelijk stupide, complex en oninteressant. Waarom moet een film waarin een grote aap een grote hagedis op z’n muil slaat zo bespottelijk ingewikkeld zijn? De enigszins vermakelijke knokpartijen worden steevast onderbroken door Stranger Things-dame, Ricky Baker en een podcaster op avontuur, een kwaadaardige zakenman (want welke film kan nu zonder) en de perikelen rondom één van de Skarsgårdjes, een andere dame en een klein meisje. De paar bombastische momenten dat Kong en Godzilla in actie komen zijn erg aardig, maar men was drukker bezig om een nieuw universum ver uit te bouwen dan een simpele sterke film te maken. Toch zonde.
3 sterren.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Zowel Godzilla als King Kong zijn al tientallen jaren te zien op het witte doek in verschillende verfilmingen. De twee Titanen hebben het al eerder tegen elkaar opgenomen in de jaren 60 via "King Kong vs. Godzilla (1962)", maar toen waren de technieken echter beperkt en werden de monsters tot leven gebracht met rubberen pakken. Een moderne update was daarom noodzakelijk. Het zogenaamde "Monsterverse" werd zorgvuldig opgebouwd met de ietwat tegenvallende eerste "Godzilla (2014)", waarnaar de vermakelijke films "Kong: Skull Island (2017)" en "Godzilla: King of the Monsters (2019)" volgden. Het zijn misschien wel de twee meest bekende monsters uit de filmgeschiedenis en ze gaan in "Godzilla vs Kong" met elkaar op de vuist om ons te entertainen.
In Godzilla vs. Kong nemen de twee mythische tegenstanders het tegen elkaar op in een strijd, waarbij het lot van de wereld op het spel staat. Kong en zijn helpers ondernemen een gevaarlijke reis om zijn echte thuis te vinden, samen met Jia (Kaylee Hottle), een jong doof weesmeisje met wie hij een innige band heeft opgebouwd en zij communiceert met Kong middels gebarentaal. Ze belanden echter onverwachts op het pad van een woedende Godzilla, die over de hele wereld een spoor van vernieling aanricht. De confrontatie tussen deze twee titanen, die wordt beïnvloed door onzichtbare krachten, is slechts het begin van het mysterie dat zich diep in de aardkern bevindt.
Voor "Godzilla vs. Kong" is een klein leger aan computerkunstenaars opgetrommeld om de titanen tot leven te wekken. De film pakt uit met misschien wel 85 procent special effects en dat is één groot destructief knalfeest, waarbij boten van een marinevloot (op een enorm vliegdekschip gaan de monsters de confrontatie met elkaar aan) zinken en wolkenkrabbers gesloopt worden in reusachtige gevechten. Het resultaat is in ieder geval adembenemend. De Robogodzilla / Mechagodzilla (een robot van menselijke makelij) steelt hierbij de show. Net als in de voorgaande MonsterVerse-films hebben de filmmakers een goed oog voor schaal en actie, waardoor de manier waarop deze gigantische wezens zich voortbewegen niet alleen geloofwaardig, maar ook spectaculair blijft.
Net zoals zijn voorgangers heeft deze film weinig tijd voor de menselijke personages, die er in deze film zijn in de vorm van Dr. Ilene Andrews (Rebecca Hall), een professor die voor Monarch werkt en die de voogd is van Jia, Dr. Nathan Lind (Alexander Skarsgård), een geoloog en cartograaf die door Apex Cybernetics wordt ingehuurd, de al eerder genoemde Jia, Bernie Hayes (Brian Tyree Henry), een voormalig Apex Cybernetics technicus die samenwerkt met Madison en Josh, Madison Russell (Millie Bobby Brown), de dochter van de Monarch wetenschappers Mark (Kyle Chandler) en Emma Russell en haar kennen we nog uit "Godzilla: King of the Monsters", Josh Valentine (Julian Dennison), een vriend van Madison die haar en Bernie helpt naar de duistere intenties van Apex Cybernetics, Walter Simmons (Demián Bichir), Miljardair CEO en oprichter van Apex Cybernetics en hij wil Godzilla stoppen en zich opwerpen als beschermer van de mensheid, Maia Simmons (Eiza González), Apex Cybernetics directrice/zakenvrouw en tevens dochter van Walter Simmons en Ren Serizawa (Shun Oguri), Apex Cybernetics wetenschapper en technicus.
De genoemde personages zijn vooral van karton en worden nauwelijks van diepte voorzien en je zal niemands naam kunnen onthouden, zo weinig krijgen ze te doen. De verhaallijn waarin Madison Russell, vriend Josh en complotdenker Bernie Haye op zoek gaan naar de duistere intenties van Apex Cybernetics voegt bijvoorbeeld weinig toe aan de film. Ze functioneren vooral om Kong te vervoeren (via het principe van het TROS programma "Te land, ter zee en in de lucht") en om de twee monsters naar elkaar toe te brengen voor de strijd. De confrontatie tussen Kong en Godzilla op zee met de Amerikaanse marine is wat dat betreft nog niet zo heel extreem, maar het werd wel schitterend en spectaculair in beeld gebracht. De echte confrontatie volgt pas later, als ze elkaar weer tegenkomen in Hong Kong, dat er schitterend bij ligt in neonkleuren. Die stilering geeft het lompe gebeuk een bijna poëtisch tintje.
Wat ook opvalt is dat de titelwezens wat meer expressie hebben dan in de voorgaande Monsterverse-films. Vooral Kong, die van de twee de meeste aandacht en schermtijd krijgt, is in deze film een wezen dat duidelijke gevoelens toont, een emotioneel anker in een soms knotsgek spektakelstuk. Genegenheid, verdriet en woede zijn de reusachtige primaat niet vreemd. Het expressieve repertoire van ons geschubde en stekelige oppermonster is wat beperkter, maar de triomfantelijke grijns die Godzilla toont als hij zijn tegenstander een flink pak rammel geeft, was wel geinig om te zien.
Hoewel Godzilla het gevecht tegen Kong lijkt te winnen, komt er toch geen echte winnaar uit het gevecht, want uiteindelijk nemen ze het samen op tegen de door Apex Cybernetics gemaakte Robogodzilla / Mechagodzilla. Het plot is een geval apart. De filmmakers hebben hun best gedaan om de gebeurtenissen te voorzien van enige logische samenhang, maar het gaat natuurlijk om de knokpartijen. Daarom verzinnen de filmmaker allerlei plotlijntjes om de twee monsters met elkaar in conflict te krijgen en dat van een holle aarde tot een eeuwenoude vedette tussen de voorvaderen van Kong en Godzilla.
De plotlijntjes die om de monsters heen zijn bedacht, verstoren echter niet waar het in deze film om gaat. In plaats daarvan duikt het verhaal zelfs naar het middelpunt van de aarde (daarbij moest ik even denken aan de Actie / Sciencefiction film "The Core (2003)"). Dat is natuurlijk complete onzin, maar levert wel schitterende scènes op van Kong in zijn natuurlijke habitat. Intussen, aan de oppervlakte, ruien de echte bad guys van dit verhaal Godzilla op, die daarna met zijn slechte adem de hele planeet doorboort.
Al met al is "Godzilla vs. Kong" goed voor circa 105 minuten schaamteloos popcornvermaak. De twee titelmonsters worden prachtig tot leven gebracht met indrukwekkende CGI en het is voornamelijk Kong die hier straalt als het sympathieke aanknopingspunt van de film. Oké, het verhaal staat volledig in dienst van het spektakel, maar dat is beter dan dat het alleen maar in de weg zit. Zet gewoon je verstand op nul en dan geniet je het meest.
Boneka
-
- 2726 berichten
- 1398 stemmen
Deze versie uit 2021 is gelukkig een heel stuk beter, dan de vorige uit 2019 (2.5 punt van mij). Nu is het verhaal weer niet zo denderend, maar het hele grafische aspect ziet er een stuk gelikte uit. Vooral de reis van King Kong ziet er adembenemend mooi uit. Visueel ziet deze Godzilla vs Kong er een stuk mooier uit. Nu ben ik sowieso meer fan van King Kong dan van Godzilla, dus werd ik in dat opzicht wel lekker verwend. Zeker in dit mooie 4K jasje. Ook het dove meisje (tegenwoordig volgens mij een trend) deed het erg aandoenlijk met Kong. Jammer genoeg kent deze versie teveel zij plotjes zoals die drie zgn. redders. Weer klassiek gevuld. Een donkere een Aziaat en een wit meisje. Verder moest er nog een bad guy aan te pas komen en alsof dat nog niet genoeg was ook zijn bad guy woman (daughter). Mooie vrouw overigens, maar het maakt het verhaal behoorlijk rommelig zo hier en dan. Had het klein gehouden tussen man en vrouw en dat dove meisje met de strijd tussen de monsters, maar nee er moesten nog wat onbelangrijke personages aan te pas komen. Beetje jammer.
Mooi was de muziek met een paar opmerkelijke nummers in het begin en op het eind die je zeker niet verwacht bij zo'n film als deze. Ondanks de minpunten die er duidelijk zijn toch een mooie voldoende met de punt naar voren. De twee slechtste tot nog toe vind ik de versie uit 1998 en 2019. De versie uit 2014 tot nog toe de beste en deze van 2021 daar netjes tussen in.
Film 3.0
Beeld 5.0
Geluid 5.0
Noodless
-
- 10047 berichten
- 6182 stemmen
Qua beelden en actie kom je hier zeker aan je trekken. De gevechten tussen Kong en Godzilla zijn gewoon top. Helaas is het verhaal rommelig en wil het eigenlijk te veel. Er zitten teveel zij plotjes in die men eigenlijk weg kan laten. De drie redders ( typische flauwe casting donker, Aziaat en blank ) worden op een chaotische en flauwe manier in het verhaal geïntroduceerd. Ook de band tussen Kong en het dove meisje werkt niet omdat het veel te ver gezocht is en alleen te vatten is als je een fantasiebril opzet. Ook de wereld van Kong zelf is allemaal te ver gezocht. Hou het simpel kan soms beter werken. Mijn voorkeur gaat dan toch naar Kong: Skull Island (2017). 7/10
FilmFreak20
-
- 5 berichten
- 0 stemmen
Persoonlijk had ik meer verwacht van deze film, maar hij is zeker en vast niet slecht.
Deze film is toch wel het hoogte punt van Godzilla & Kong.
De gevechten tussen de 2 waren wel goed gedaan, maar het verhaal sloeg tegen.
Voor mij is Kong: Skull Island de beste van allemaal. 
thunderball
-
- 5882 berichten
- 1414 stemmen
Deze een hele tijd geleden, ik geloof vorig jaar zomer, aangeschaft op 4K en bekeken.
Geinige blockbuster, waarbij men eindelijk...eindelijk eens heeft geleerd van de vorige films, namelijk om nu niet weer de fout te maken de menselijke karakters voorrang te geven, boven dat van Godzilla, die meer een bijrol vertolkte in zijn eigen films, maar nu de film écht om Godzilla en King Kong te laten draaien.
Niet dat er nu helemaal geen mensen in voorkomen, maar het is duidelijk stukken minder, al had voor mij dat subplotje met de jongeren niet gehoeven.
Over het algemeen gaat het nu toch echt om de twee titelfiguren. Eerst krijgen we de intro van Kong, daarna Godzilla zelf en hierna de grote battle tussen dit illustere tweetal, om ze vervolgens samen te laten gaan vechten tegen een robot monster.
Nergens is de film echt fantastisch, of een sterk voorbeeld een verhaal uit te diepen, maar... wanneer je lekker veel bot geweld, vernieling en spektakel wilt zien, is dit toch wel een smakelijke hap.
Een dikke zeven, ofwel 3,5 ster.
cantforgetyou
-
- 1955 berichten
- 1687 stemmen
Wat is dit???????
Zulke prachtige special effects. Verbluffend mooi in beeld gebracht.
Maar dan het verhaal??????
Zo slecht en stom heb ik het nog nooit meegemaakt. Hoe kunnen ze hier groen licht voor hebben gegeven in Hollywood??????
En die personages en humor?????? Echt verschrikkelijk.
Beste stuurlui staan aan wal, maar ik had een veel spannender en enger verhaal kunnen verzinnen.
Dit is echt onbegrijpelijk slecht.
De mooie beelden hebben ons er doorheen gebracht.
Pre- en sequels

Godzilla x Kong: The New Empire
2024
108 reacties

Godzilla: King of the Monsters
2019
156 reacties

Kong: Skull Island
2017
360 reacties

Godzilla
2014
643 reacties
Gerelateerd nieuws

MonsterVerse compleet: alle 'Godzilla' en 'Kong'-films nu te zien op HBO Max

Sequel aangekondigd voor 'Godzilla vs. Kong,' met terugkeer vorige cast

'Godzilla vs Kong' behaalt bioscooprecord sinds begin coronacrisis
Bekijk ook

The Father
Drama, 2020
147 reacties

Dominion
Documentaire, 2018
10 reacties

Tina
Documentaire / Biografie, 2021
12 reacties

Our Relations
Komedie, 1936
15 reacties

Zappa
Documentaire / Biografie, 2020
23 reacties

Persischstunden
Oorlog / Drama, 2020
21 reacties
Gerelateerde tags
groot monsterking kongdinosauruscreature featurekaijusign languagesgiant apegodzillafantasymonsterversescience fictionrobot dinosaurtokusatsu king kong
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








