• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.536 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.279 acteurs
  • 199.148 gebruikers
  • 9.381.110 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Last Shift (2020)

Drama / Komedie | 90 minuten
2,86 52 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Andrew Cohn

Met onder meer: Richard Jenkins, Shane Paul McGhie en Da'Vine Joy Randolph

IMDb beoordeling: 5,8 (4.437)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot The Last Shift

"An American story."

De wat oudere Stanley werkt in een fastfoodketen waar hij het na ruim dertig jaar voor bekeken houdt. Tijdens zijn laatste werkweekend leidt hij Jevon op, die hem zal vervangen. Jevon is een getalenteerde, jonge schrijver die een omstreden visie op het leven heeft. De werelden van de twee mannen verschillen veel van elkaar. Toch ontstaat er tussen de twee een vertrouwensband.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4588 berichten
  • 4289 stemmen

Komedie?? Dat is het dus absoluut niet. Het is een drama.

Een heel traag & gezapig filmpke met goeie acteurs maar er had wat meer pit in gemogen.


avatar van GordonShumway

GordonShumway

  • 88 berichten
  • 48 stemmen

Inderdaad geen komedie maar drama. Hoewel de bijdehante Jevon regelmatig een lach op mijn gezicht toverde.
"Pijnlijk" zou wat mij betreft de categorie mogen zijn. Pijnlijk vanwege de fouten in hun beider leven en de gevolgen daarvan.
Bovengemiddeld goed geacteerd. Vooral Richard Jenkins als de oude - wat dommige - Stanley en Shane Paul McGhie (als Jevon).
Mooie lengte, maar had van mij best ietsjes langer mogen duren. Als kijker zat ik te wachten/open op meerdere "sorry's" van de oude Stanley. Sorry voor het niet naar de politie stappen toen ie jong was en een gekleurde medeleerling werd doodgeslagen. Sorry voor de greep in de kassa waarvan Jevon de schuld kreeg.
Onbegrijplelijk magere score op imdb van 5.4.
Welverdiende 3,5 (maar misschien had zelfs een 4 ook op z'n plek geweest).


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23462 berichten
  • 76959 stemmen

Prima acteerwerk maar de film ging als een nachtkaars uit.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Richard Jenkins zet een markante rol neer als de uitgewoonde medewerker van een verlopen fastfood restaurantje. Afgezien van zijn optreden een weinig gedenkwaardig filmpje. Aardig als tijdverdrijf maar niet meer dan dat.


avatar van Duke Nukem

Duke Nukem

  • 1791 berichten
  • 1988 stemmen

Een mooi, traag drama met goed acteerwerk van beide hoofdrolspelers en ook de vader uit Married with Children in een bijrol. Af en toe ook een grappig moment. Er gebeurt niets opzienbarends, want het is eerder een realistische vertelling over twee mannen, twee verschillende generaties die door het leven geen meevaller worden gegund en wiens paden elkaar kruisen in een aftandse hamburgertent.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11924 berichten
  • 5327 stemmen

Goudeerlijke film met een prachtige rol van Richard Jenkins. Secuur in beeld gebracht, lekkere muziek, met thema's die gek genoeg erg herkenbaar vond ook al waren ze niet perse op mij van toepassing. Misschien iets universeels ofzo. Heel mooi.

4,0*


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4413 berichten
  • 3099 stemmen

Vrij saai.

Richard Jenkins is een lichtpunt als uitgebluste medewerker van een fastfoodtent. Helaas is met hem reeds alles benoemd wat positief is aan deze film, want die is in z'n geheel bijzonder matig. Weinig interessant verloop, Jenkins' tegenspelers bakken er niet al te veel van. Qua humor blijft het beperkt (maar misschien is dat zo slecht niet), qua drama helaas niet. Dat ligt er nogal stroperig op. De film kabbelt na een aardig begin tergend traag voort en bloedt zielloos dood.

2