• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.522 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.933 acteurs
  • 199.141 gebruikers
  • 9.380.134 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Actie / Avontuur | 147 minuten
3,52 1.471 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 147 minuten

Alternatieve titels: Mission: Impossible 6 / M:I 6 - Mission Impossible / M:I VI - Mission Impossible / Mission: Impossible VI

Oorsprong: Verenigde Staten / China / Frankrijk / Noorwegen

Geregisseerd door: Christopher McQuarrie

Met onder meer: Tom Cruise, Henry Cavill en Rebecca Ferguson

IMDb beoordeling: 7,7 (416.303)

Gesproken taal: Engels en Frans

Releasedatum: 2 augustus 2018

Plot Mission: Impossible - Fallout

"Some missions are not a choice."

Nadat een missie fout afloopt, moeten Ethan Hunt en zijn IMF-team, bestaande uit Alan Hunley, Benji Dunn en Luther Stickell, racen tegen de klok. Ze worden bijgestaan door Ilsa Faust en Julia Meade die hen helpen hun nieuwe missie tot een goed einde te brengen. Tijdens hun avontuur dreigt er voortdurend gevaar in de vorm van nucleair terrorisme. Bovendien wordt Hunt gekweld door zijn verleden en door de keuzes die hij in zijn leven maakte. Daarnaast duikt August Walker op, een nieuwe collega waarmee zijn team zal moeten samenwerken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4413 berichten
  • 3099 stemmen

Bwa ja.

Dure blockbuster, maar echt goed vind ik deze reeks allerminst. Sowieso ook geen Tom Cruise-fan. Hij is een sterk merk, getuige zijn oeuvre en het geld dat z'n films binnen harken. Puur qua acteren is het m.i. een pak minder. Maar bon. Het is niet dat de M:I-serie het van acteerwerk moet hebben. Dat heeft het nooit gedaan. Het is een serie gestoeld op actie. En daar heeft Fallout genoeg van in huis.

Soms zelfs zo veel dat het na een tijd een beetje afgezaagd wordt. Dat de film 2,5u duurt is natuurlijk ook te lang. De zoveelste CGI-actie doet het 'm niet, en de twistjes zie je mijlenver aankomen en hebben voor mij dan ook totaal geen toegevoegde waarde. Integendeel, het rekt de film alleen maar.

In z'n geheel genomen vind ik het nog net oké. Ik ben de M:I-reeks ook totaal niet juist aan het kijken. Deel 3 en 5 heb ik niet gekeken voor dit 6e deel. Maar ach. Niet dat het veel uitmaakt. Ik vermoed dat elke film lijvig genoeg is om bepaalde zaken uit de vorige films nog rap even uit te leggen. Dat is hier althans het geval.

Fallout is in mijn geval voor 'de' vermoeide vader op een avond zonder kroost zeker kijkbaar. Voor "de" vermoeide moeder komt daar nog Henry Cavill en z'n fameuze biceps reload bij. Mijn vrouw kon die bonus in ieder geval smaken.

2,5


avatar van FlorisV

FlorisV

  • 1854 berichten
  • 795 stemmen

Dit deel is weer in orde, de actiescenes in Parijs en Kandahar zijn erg mooi gefilmd en er zijn weer stunts waarbij je op zijn minst het idee krijgt dat Cruise zelf weer zo idioot was ze uit te voeren. De clicheetjes van de maskers en sprintende kabouter Tom met draaiende camera zijn daarentegen nu wel erg oubollig geworden. Als klap op de vuurpijl de redding die in de laatste seconde moet gebeuren. Verder duurt dit deel te lang en willen ze teveel.

De plot twistjes zijn wat gortig. White Widow werd opeens uit het verhaal gehaald om een paar verassingen uit de hoge hoed te halen. Zo krijgen we eerst te horen van de Widow dat Ferguson uitgeschakeld moet worden maar vervolgens lijkt het er niet meer toe te doen. En dan die bom die absoluut niet na inschakelen uitgeschakeld kan worden maar dan toch plots toch weer wel..pfff.

Jeremy Renner was duidelijk al niet echt noodzakelijk meer in het vorige deel en Henry Cavill wordt geforceerd aan het team toegevoegd waarbij je meteen al weet dat er iets van een geheime agenda achter zit. Alec "je moet schieten anders kun je niks raken" Baldwin is weer de baas. Het karakter van Rebecca Ferguson maakt op den duur een vreemde keuze want ze laat Solomon Lane toch leven. Net als in het volgende deel zien we Vanessa Kirby als feeks White Widow, een goede vondst. VIng Rhames krijgt eindelijk wat meer te doen. Simon Pegg is gelukkig niet te irritant omdat er weinig geforceerde grappigdoenerij in zit. Het gadget gehalte valt hier ook mee.

Wederom: beter dan de moderne Bond prut door leukere en mooier gefilmde stunts en actie, maar het is even snel vergeten omdat alle MI films uiteindelijk als spionageverhalen vrij onbenullige niemendalletjes zijn.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5510 berichten
  • 4203 stemmen

Wat beslist waardering verdient in de hele serie is de opvolging van de karakters doorheen de afleveringen. Ook hier weer acte de presence van de hoofdrollen door hun originele vertolkers. Hoeveel series nemen daar niet een loopje mee. Evengoed het sterke plot, waar je echt moeite moet doen om er bij te blijven. Ook dat is toch wel een zeldzaamheid tegenwoordig, men lijkt er als vanzelf van uit te gaan dat je toch wel driekwart van de tijd met je telefoon aan het spelen zal zijn.

Als kritiek dan veelal dat er te weinig nieuws zou zijn. Maar de film biedt wel prima vermaak, en daar gaat het toch in de eerste aanleg om. Ik heb me er in ieder geval fijn mee vermaakt, en zonder enige twijfel op naar het volgende deel.


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1876 berichten
  • 985 stemmen

Vandaag dit 6e deel bekeken (voor het eerst) op een mooie blu-ray!

Ik vind dit toch wel de beste Mission Impossible film van de 6 die ik tot nu toe heb gezien!

Veel achtervolgingen, schietpartijen en gevechten met als absolute hoogtepunt in Noorwegen vanaf dat ze de bom moeten uitschakelen hangt Tom Cruise aan een helikopter en klimt daarna erin en vanaf daar groot spektakel!

Ook daarvoor al een lange achtervolging waar geen rustig moment aan te pas kwam, hier houd ik toch wel van.

Gewoon een 40 minuten durende achtervolging en met de oude bekende trucs komen hier ook weer in terug zoals met de verwisseling van de maskers, een tracker en wat twists.

Ook de scene halverwege in Frankrijk met de achtervolging op de motor en auto's met de politie waren erg goed, vandaar dit deel de beste van de reeks!

Het had zomaar een nieuwe James Bond film kunnen zijn.

Dit is nu mijn top:

1. Mission Impossible 6 (Fallout)

2 Mission Impossible 2

3. Mission Impossible 3

4. Mission Impossible 1

5. Mission Impossible 4 (Ghost protocol)

6. Mission Impossible 5 (Rogue nation)


avatar van Filmreiziger

Filmreiziger

  • 588 berichten
  • 512 stemmen

Ik vond dit wel echt één van de beste Mission Impossible films uit de serie. Steen goede actie, voldoende rustmomenten, goed camera werk, wat humor, vaak echt spannend en uitstekend acteerwerk. Eigenlijk niets op aan te merken, behalve dat het verhaal vaak lastig écht te volgen/begrijpen is en dat er (zoals vaak) wel wat plot holes in zitten (bijvoorbeeld: hoe kwam hij van dat dak af na de 'ren actie'? En sommige conclusies zijn wel heel erg op suggestie en veronderstellingen gebaseerd). Maar toch echt een goede film. 4,5 sterren.