- Home
- Films
- Day of the Dead: Bloodline
- Filtered
Day of the Dead: Bloodline (2017)
Genre: Horror
Speelduur: 90 minuten
Oorsprong:
Bulgarije
Geregisseerd door: Hèctor Hernández Vicens
Met onder meer: Sophie Skelton, Johnathon Schaech en Jeff Gum
IMDb beoordeling:
3,5 (13.004)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Videoland
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Day of the Dead: Bloodline
"Join the undying war."
Het verhaal speelt zich af in een post-apocalyptische wereld, waar zombies terreur zaaien. Een voormalige student medicijnen Zoe Parker leeft in een ondergrondse bunker, samen met een handjevol overlevenden. Als een klein meisje in de gemeenschap ziek wordt, weet Zoe dat ze specifieke medicijnen nodig heeft. Met een aantal soldaten reist Zoe naar het ziekenhuis waar ze destijds werkte. Maar daar wacht een oude bekende op haar.
Externe links
Acteurs en actrices
Zoe Parker
Elle
Wendy
Miguel Salazar
Olivia Varela
Baca Salazar
Abby
Alphonse
Dr. Beeman
Video's en trailers
Reviews & comments
Theunissen
-
- 12303 berichten
- 5530 stemmen
Jij bent van mij !
Nee. Jij bent van mij, motherfucker !
Deze horrorfilm is gebaseerd op de horrorfilm "Day of the Dead (1985)" van de vorig jaar overleden horrorregisseur George A. Romero. Hoogstaand of bijzonder is deze horrorfilm zeker niet, maar met circa 80 minuten vond ik deze film wel lekker wegkijken en bovendien zit er best veel actie in, met hier en daar (met name op het einde) ook wat goor.
Het verhaal speelt zich af in een post-apocalyptische wereld, waar door een virusuitbraak zombies terreur zaaien. Een kleine groep overlevenden, een voormalige student medicijnen, te weten Zoe Parker (Sophie Skelton), en enkele militairen, zitten verscholen in de ondergrondse bunker "High Rock Bunker", waar Zoe een vaccin probeert te ontwikkelen tegen het virus. De zombie die haar daarbij kan helpen, te weten de zekere Max (Johnathon Schaech), was vroeger een psychopaat, die het voorzien had op Zoe en dat heeft hij nog steeds.
Het verhaal zit opzicht wel leuk in elkaar en weet ook te vermaken en gedurende de eerste 12 minuten van het verhaal maak je kennis met de twee hoofdrolspelers in het verhaal, te weten Zoe en Max, en krijg je ook de wereldwijde zombie uitbraak te zien, waarna het verhaal begint en zich afspeelt in de ondergrondse bunker "High Rock Bunker". Het draait in deze film weliswaar om zombies, maar in dit verhaal worden ze door iedereen "rotters" genoemd en dat vond ik opzicht wel leuk voor de afwisseling en het is ook het enige originele wat ik in deze film heb kunnen ontdekken.
Het tempo is best hoog en er gebeurt ook meer dan genoeg en ook zit er de nodige actie in (soms best aardig in beeld gebracht), waarbij de snelle zombies geregeld lekker te keer gaan en daarbij is ook wat goor (o.a. spuitend bloed en ingewanden) te zien (met name in de laatste 15 minuten van het verhaal). Het verloop van het verhaal is wel vrij voorspelbaar en spannend wordt het ook nergens. Het einde (waarbij Max uiteindelijk wordt onthoofd) was best aardig en daarbij was het ook leuk om te zien dat een zombiefilm eens een goede afloop had (Zoe krijgt het namelijk voor elkaar om een vaccin te ontwikkelen, die pas besmette personen weer beter kunnen maken).
Er staat vermeld dat deze film afkomstig is uit Bulgarije, maar de voertaal is gewoon Engels en ook vrijwel alle acteurs en actrices komen niet uit Bulgarije, maar uit Engeland en Amerika. De cast bestaat uit allemaal onbekende acteurs en actrices, maar desondanks deden ze het nog best verdienstelijk en vooral de twee hoofdrolspelers Sophie Skelton en Johnathon Schaech (als psychopaat Max, die Zoe vroeger probeerde te verkrachten en die ook haar naam met grote letters gekerfd heeft op zijn rechterarm), waarbij de eerst genoemde ook nog eens een mooie vrouw is.
Johnathon Schaech zegt misschien niet heel veel in deze film, maar als intelligente zombie mocht hij er best wezen en hij zag er ook best indrukwekkend uit. De rollen van Jeff Gum en Marcus Vanco als de soldaten broers Miguel Salazar (die als luitenant de leiding heeft in de ondergrondse bunker) en Baca Salazar (waar Zoe een verhouding mee heeft), vond ik overigens zeer clichématig en vooral m.b.t. Zoe Parker.
Al met al gewoon een vermakelijke horrorfilm om eens gezien te hebben en omdat hij ook maar iets van 80 minuten duurt, kijkt hij ook lekker weg.
joolstein
-
- 11024 berichten
- 9110 stemmen
Bij een film als Day of the Dead: Bloodline is het niet de vraag hoe goed is de film maar veel meer hoe slecht zal ie zijn. En dat valt eigenlijk best nog wel mee! Je kan natuurlijk ook niet veel verwachten van een film die in alles duidelijk maakt dat we met een zeer goedkope B-film te maken hebben. Al was het budget van Romero nog veel lager! En oké het origineel van George A. Romero overtreffen is bijna niet mogelijk. Dat lukte al niet in 2008 laat staan dat het 10 jaar later wel was gebeurd! Anno 2018 hebben we daarvoor al te veel verschillende zombies voorbij zien komen. En vele gevallen nog beter ook! Daar kan een niemendalletje als deze dan ook niets aan veranderen. Hierdoor zal dan ook het plot niet uitblinken in originaliteit of vindingrijkheid. Een post-apocalyptische verhaaltje, een bunker (één locatie is voordeliger), het leger, wat overlevende, wat liefdesperikelen en personages die idiote beslissingen nemen. Met op de koop toe een een happy end. (vraag me af of Romero daar blij mee geweest was) Van die acteurs hoeven we verder dan ook niets te verwachten, alle zijn onbekend en van het kaliber onbeduidende bij-rolletjes. Ach, het acteerwerk volstaat verder nog voldoende voor een film als dit. Ondanks dat er een serieuze hoeveelheid negativiteit rond deze film te vinden is, terwijl je op je vingers kan uittellen dat het geenszins een goede film is, denk ik dat mensen een beetje overdrijven. Er zijn absoluut slechtere films te vinden en deze film doet één ding wel goed! Je geven waarom je naar een horror-film kijk. Gore en bloed! Er waren een paar zeer mooi vormgegeven zombies. Waaronder de half-zombie Max, die ook nog eens lekker gore aan zijn einde komt. En als de zombies of eigenlijk “rotters” bijten vliegt er tenminste bloed in het rond. Menig andere horrorfilm vergeet dit te tonen of denk dat een paar jump-scares voldoende zijn (ja ook films die de bios wel haalde)
Over het algemeen, is Day of the Dead: Bloodline een beetje verspilling van tijd. Al is het wel een oké zombiefilm met betere special effecten dan je zal denken. Toch doet het niets om het origineel te verbeteren, dus wat het nut van zijn bestaan is? Al is het lang niet zo slecht als sommige mensen je willen laten geloven, het is ook niets bijzonders.
Noodless
-
- 10065 berichten
- 6193 stemmen
De gore mocht er wel zijn, de rest vond ik echt zwak.
Verhaal weet niet te boeien en weet geen spanning te brengen.
De cast is tegenvallend en ook qua locatie, sfeer scoort de film een onvoldoende. 4/10
patrickvanschijndel
-
- 25 berichten
- 23 stemmen
Misbruik van man's naam George A. Romero... wat een aanfluiting! Dikke, dikke onvoldoende. Dat er budget is vrijgemaakt voor dit gedrocht! Ronduit slecht; zowel de special's , cast als locatie. Serieus; dat ikhier 4,99 voor heb neergelegd... en dan ook nog eens bijna 1 1/2 van mijn tijd aan heb gespendeerd.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Hoe een naam tegen kan werken...
Want hoe je het ook went of keert, het is éindelijk weer eens een prima verzorgde zombiefilm. Nog steeds kan ik boeken volschrijven over de teloorgang van het subgenre sinds de rennende ''ondoden'' hun intrede deden en populaire media (series, games) het kapot blijven populariseren. Toch blijf ik als énorme zombie-fan mijzelf graag aan dezelfde steen stoten in de hoop om weer eens een voldoende uit te delen aan een serieuze zombiefilm. Degelijke komische varianten zijn er genoeg geweest de laatste jaren.
Voegt verder niet zo veel toe aan het verhaal dat Day of the Dead oorspronkelijk vertelde, maar er zit een aardig productiebudget achter, prima gore FX in en voldoende tempo om niet té veel weg te zakken in middelmatig acteerwerk. Dat ze dan redelijk 1 op 1 het ijzersterke concept pakken van Romero's classic, is ze wel vergeven. Ergens wel zonde dat het dan alsnog niet lijkt aan te slaan, al is het maar een beetje... Voor de meeste kritiekpunten valt wel wat te zeggen, maar vraag me dan toch even hardop af of men wel eens écht slechte recente zombiefilms heeft gezien. Deze hoort daar wmb niet bij.
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
In 1990 kreeg Night of the Living Dead een best aardige remake van Tom Savini. En Zack Snyder scoorde film in 2004 met de toffe remake van Dawn of the Dead. Het was dus wachten op een solide remake voor Day of the Dead - wat mij betreft de beste van de drie Romero-films. Inmiddels zijn we twee pogingen verder en we wachten nog steeds op een fatsoenlijke hedendaagse versie.
Het zit Day of the Dead ook niet mee. Eerst was er die debiele prequel Day of the Dead 2: Contagium, toen die even bespottelijke remake van Steve Miner en nu deze. De remake van Miner had geen hol met het origineel te maken, dus daarmee vergeleken is Day of the Dead: Bloodline iets trouwer. Maar alsnog heeft de film niet veel met het origineel te maken. We zien wat soldaten in een bunker, maar het hoofdverhaal gaat vooral om een studente medicijnen en haar enge stalker, die zelfs als zombie nog een enorme geilneef blijkt te zijn. Day of the Dead: Bloodline is enorm zoutloze zombiefilm met de meest oersaaie figuren in de hoofdrol. Vooral het vriendje van de hoofdpersoon is de saaiheid zelve. En de gehele film is enorm inwisselbaar. Men probeert nog wat te grijpen naar het origineel door een zombie met gevoelens en een botte militair erin te verwerken, met als gevolg dat je de film toch gaat vergelijken met Romero’s zombieklassieker. En tja, daar komt deze film niet best uit. Het enige vlak waar de film nog lichtelijk punten op scoort is hier en daar wat overtuigende gore, maar verder is er niets noemenswaardig aan deze zombieflick. En het mag de veters van Romero's Day of the Dead al helemaal niet strikken.
1,5 sterren.
Onderhond
-
- 87655 berichten
- 12960 stemmen
Basic zombie filmpje.
Eentje uit de oude doos, met enkele elementen die het een beetje moderner moeten maken. Maar de basis is hetzelfde, misschien niet zo heel vreemd voor een remake van Day of the Dead. Jammer genoeg is het resultaat ook eentje uit de oude doos.
De echte zombie fan zal er waarschijnlijk wel wat lol uithalen. Alle typische zombie momenten zitten erin. Een paar achtervolgingen, wat gore en één of andere basis met een hekje, dat netjes alle zombies tegenhoudt. Tot het hek ze niet meer tegenhoudt natuurlijk.
Beetje maf dat ze naar Bulgarije getrokken zijn voor deze sequel, is niet de eerste horror sequel die naar Oost-Europa trekt trouwens. Veel merk je er niet van, want alles wordt netjes met Amerikaanse acteurs afgehandeld.
Beetje nutteloze remake, maar ik heb dan ook weinig met zombies. Neem dat weg en dan valt het nog best mee.
2.0*
Baggerman
-
- 10842 berichten
- 8299 stemmen
Films uit het zombiegenre mag ik graag zien, maar dit vond ik toch werkelijk niets. Het acteren was van een niveau GTST en Zoe vind ik een weinig charismatische hoofdpersoon. Je moet ook echt een zombie zijn om voor haar te vallen!
En een zombie om een script als deze te schrijven, want voor de rest bevat de film weer onbegrijpelijk irritante fouten. Ja, in een door zombies vergeven plek ga je lekker met je raampje open rijden en met je handje in de wind spelen! Later deed een andere troela (die op de auto moest passen) precies hetzelfde. En we laten de zombies één voor één gecontroleerd door het hek binnenkomen, zodat Zoe een bloedmonster kan nemen. Oei, er komen wel erg veel zombies op het hek af. Schiet op!
... of je gebruikt je machinegeweren om dat zombieleger wat te decimeren met het hek nog dicht?
Het feit dat dit groepje als enige nog niet was overlopen door zombies zou je doen denken dat ze resistent waren wegens een tekort aan herseninhoud! Zombies die over de vele plotgaten heen kunnen kijken kunnen zich vast vermaken met deze film, maar ik vond het maar matig!
Shadowed
-
- 11421 berichten
- 6719 stemmen
Prima zombiefilm.
Waar deze film voorbij geslaagd is, is op viezigheid. De gore is zeker aanwezig en dat heeft de film wel voor een deel gered voor mij. De film schuwt geen brute scenes, en kots ook niet. En dat vond ik erg goed van de film. Maar dan.
Op acteerwerk faalt de film. Skelton speelt een type die we natuurlijk altijd wel zo'n beetje zien. En dan zijn de andere typetjes er ook waarvan je het verhaal eigenlijk wel verder kan raden. De Max zombie was dan wel weer best leuk gedaan, maar had geen echte dreiging.
Film is niet spannend, niks bijzonders en vrij cliche. Leuk dat er wel een goede dosis gore in zit. En dat had deze film echt nodig. Gek dat het maar een 3,4 haalt, ik heb veel slechtere dingen gezien in dit genre.
Double Deuce
-
- 26 berichten
- 31 stemmen
De titel doet veel beloven maar uiteindelijk valt het allemaal toch wat tegen. Het acteerwerk vind ik niet tegenvallen; het script daarentegen wel. Het straalt wel erg vaak “low budget” uit. Het is nog net niet het niveau “The Asylum” naar wat scheelt het af en toe?
De film wordt gered door de korte speelduur en kijkt daarmee dan weer verrassend makkelijk en snel weg. Het verhaal focust heeeeel erg op hoofdrolspeler Zoe en haar zoektocht naar het genezende vaccin. Op zich heel logisch maar er is zoveel meer mogelijk met een film zoals dit. Super Zombie Max speelt daarbij een even grote hoofdrol en daarmee is het meer een “Zoe vs. Max” film.
Ik had graag wat meer diepgang in het verhaal en de overige karakters gehad. En iets meer variatie qua locatie: het draait wel heel erg om die militaire berg en veel meer krijgen we ook niet te zien.
De wat lompe momentjes in de film laten we maar voor wat het is (hek open, zombie naar binnen, armpje uit het raam in een auto etc.)
Al met al gemengde gevoelens: er had veel meer ingezeten maar uiteindelijk is het ook weer niet heel slecht.
Beoordeling: 2 sterren.
Kondoro
-
- 11548 berichten
- 2883 stemmen
Zo slecht vond ik hem helemaal niet! Ik heb zelf nog niet de originele ‘Day of the Dead’ dus ik kan nog niet oordelen hoe die was maar gezien de reacties gaat het hier dus om een remake. Het maakt mij persoonlijk niet veel uit, want als je kijkt naar de film zelf dan hebben we hier dikwijls te maken met een flauwe b-film die nog verrassend goed in mijn ogen uit weet te pakken. Deze post-apocalyptische setting is natuurlijk wel één van mijn favoriet (mocht mensen dat nog niet altijd even duidelijk zijn die vaker op mijn profiel kijken) en dat kijkt de film ook wel wat makkelijker weg. Maar toch worden we vanaf het begin af aan omver geblazen met echt best gaaf ogende zombies en het bloed spuit je om de oren. Man wat moest ik lachen toen die man in de metrotunnel werd getrokken en er toen een explosie van bloed optrad, dat oogde echt héél erg verkeerd.
Voor de rest is het inderdaad niet héél speciaal meer te noemen. De film begon echt goed, misschien iets te goed ten opzichte van de rest van deze film. Het zag er allemaal professioneler uit op het begin en er is te zien dat er werk van gemaakt werd maar eenmaal aangekomen bij de legerbasis zakt dit allemaal toch wel wat in. De CGI word voornamelijk op de computer gedaan voor de rest en zag er niet meer uit, foeilelijk! Het verhaal werd trager en oninteressant en het was hem telkens net niet. Maar het aparte van deze film is vooral dat hij heel erg wisselvallig is. De ene scene ziet er strak en knap uit, kent een bepaalde spanning en een sfeer waarop het weer volgt met een scene waarvan je niet meer zeker weet of je dezelfde film kijkt. Deze is dan erg slecht geacteerd door de cast en is lelijk afgewerkt.
Zo heb je een moment dat ze medicijnen willen halen in de stad bij de universiteit. Daar binnen werd het je echt een beetje benauwd want het kende een vrij enge sfeer en was kwalitatief best op orde, maar daar doen ze dan verder niks mee, zonde! De film is natuurlijk niet de beste van zijn soort maar hoe men hier vooral over de filmt praat verdient deze ook niet.
3.0*
mjk87 (moderator films)
-
- 14684 berichten
- 4593 stemmen
Matige film, vrij slecht zelfs eigenlijk. Zo'n film moet het niet van het verhaal hebben, al blijf ik erbij dat zombiefilms dat wel zouden kunnen, een film met goed verhaal. Alleen is het in deze film wel erg stompzinnig. Mensen die domme dingen gaan doen waardoor dingen mis gaan, daar krijg ik jeuk van. En zo'n vaccin kan in een cel in 5 minuten in elkaar worden gezet, knap. Dat haalt een hoop fun uit de film, waarvan de film al niet overloopt. Spannend wil die ook niet worden. Maar de gore erin is voldoende, af en toe gewoon lekker lomp en bloederig en het kijkt redelijk makkelijk weg. Maar verder heeft dit weinig te bieden. 1,5*.
ForrestHanks
-
- 178 berichten
- 168 stemmen
Auto's die niet starten ...en natúúrlijk nét als de situatie hachelijk is. Mensen die idiote en ronduit onlogische beslissingen nemen. Een voorspelbaar verhaal vol clichés en veelaal slecht geacteerd. Met nog 45 minuten te gaan kon ik het niet meer volhouden. Wat een genot om de stopknop in te drukken! Wat een bagger !
Antinous
-
- 238 berichten
- 171 stemmen
Wat een lage scores zeg. daar moet even iets aan gedaan worden want deze film is toch best goed. een simpel verhaaltje maar goede beelden en actie. het kijken waard.
Fisico
-
- 10039 berichten
- 5398 stemmen
Neen, dit was hem niet. Ondergemiddelde film binnen het zombiegenre zelfs voor mij. Het hele plot is gewoonweg heel zwak waarbij de clichés nog meer dan anders opvallen en me geërgerd hebben. Nu, origineel was het wel wanneer een jaloerse zombie een crush heeft. Dat zag ik toch nog niet eerder, maar ik vond het eerder lachwekkend dan inventief.
Bloed spettert lustig in het rond hier, maar vond de zombies als de beten ook vrij veel van hetzelfde. Vrij eentonige horror waarbij de afwisseling ver te zoeken was. Ook de zombies zagen er vaak eentonig hetzelfde uit.
Ook het acteerwerk vond ik weinig overtuigend. Niet dat dit altijd verwacht moet worden in dergelijke films, maar toch, het enerveerde me. Het plot is zwakjes met het zoeken naar een vaccin. Knap dat je dit kunt in een paar uur. Vervelende personages en slechte jump scares of cliché gebeurtenissen doen de rest. Eentje om snel te vergeten.
Lovelyboy
-
- 4009 berichten
- 3001 stemmen
Zombiefilmpje ter afsluiting van gameavond waar uiteraard L4D2 aan bod kwam, zombies, zombies en nog eens zombies gisteravond dus. Hoewel we in eerste instantie weinig van Day of the Dead Bloodline verwachten viel de film best nog mee. Want eerlijk gezegd, hoeveel kan je verwachten van films uit dit genre?
Van het verhaal moet Day of the Dead het niet hebben. Twijfelachtig is sowieso de reden waarom ze pad moeten, nog slechter in de uitvoering. De pech met de auto, keihard praten terwijl men daar met pech staat, één iemand van die groep die natuurlijk domme dingen doet met problemen tot gevolgen, om nog maar te zwijgen over de zogenaamde veiligheid en protocollen ronde het basis. Het is werkelijk een wonder dat ze het zo lang al hebben weten vol te houden. Zo weet Max niet alleen heel gemakkelijk de basis op te komen, maar dan vooral hoe hij gevangen gehouden wordt. De reden waarom oké, maar dat onderzoeker zelf daar dan met de rug naar toe gaat zitten en er geen extra bewaking en controle is in die zin. Het verhaal bulkt van de slechte beslissingen, matige plannen en zo mogelijk een nog slechtere uitvoering van die zelfde plannen.
Is het dan allemaal slecht? Nee dat ook weer niet.
Onder het motto; sex is like pizza, when it's good it's good, and when it's bad it's still pretty good, smaakt een matige zombiefilmp ook best nog wel. En dat is bij DotD Bloodline niet anders. Sommige actie is best aardig, maar het is vooral leuk om naar Sophie Skelton te kijken. Verder draait het zoals normaal in het genre om wanstaltige zombies en vooral fijne kills en op dat vlak levert de film. Daarom is Day of the Dead Bloodline best wel te doen voor een keer.
jordorientje
-
- 491 berichten
- 431 stemmen
Zoals elke horrorfilm heeft deze ook weer een top stupiditeit en super onlogische handelingen:
1. Ze rijden met 2 vol bezette wagens om medicijnen te gaan halen. En natuurlijk moet er weer een wijf de stoere chick uithangen en compleet tegen alle verwachtingen nog even stiekem van de groep afgaan en geheel op eigen wijze in een kamer duiken. Zucht.
2. En dan die scène waarbij ze zo slecht is als actrice dat ze niet eens kan nephuilen en dus maar met haar vinger langs haar oog wrijft om te laten zien dat ze huilt.. anders hadden wij namelijk niet gezien dat ze aan het huilen was haha er kwam namelijk geen traan, noch emotie.
Echt zo slecht.
3. En dan die zombie die mee is gekomen maar zogenaamd onopgemerkt blijft terwijl het duidelijk luidruchtig is haha zijn ze doof en blind?
En daarna ben ik de tel kwijt geraakt. Maar het komt erop neer dat er teveel idioterie is en weinig goede horror.
Zodra ik me begin te ergeren aan een handeling in een film, is het voor mij al gedaan.
En dan vragen mensen zich nog af waarom deze film zo slecht scoort. Heb je de film überhaupt wel gezien, is mijn vraag dan 
mrklm
-
- 11931 berichten
- 10217 stemmen
Een half jaar na het overlijden van George A. Romero verscheen deze ultragoedkope, belabberde rip-off van Day Of The Dead, Romero’s laatste deel van zijn oorspronkelijke Living Dead-trilogie. Het kan geen verrassing zijn dat er van Romero’s intelligente sociaal-maatschappelijke kritiek geen spaan heel blijft. Een slecht geschreven, slecht geacteerde, en amateuristisch gefilmde belediging voor iedere genreliefhebber, en fans van Romero in het bijzonder. Het gaat overigens over een studente epidemiologie [Sophie Cookson] die in een hitsige ex-patiënt [Corneliu Ulicie] die besmet is geraakt door een zombievirus een mogelijkheid ziet om een vaccin te ontwikkelen.
Het laatste nieuws

Zin in horror? 'A Quiet Place: Day One' is vanavond te zien op tv

Netflix-thriller 'Apex' brengt niets nieuws: 'Maar Taron Egerton maakt het de moeite waard'

Eerste trailer DC-film 'Clayface' toont duistere body horror met Tom Rhys Harries

Nog snel zien? Rampenfilm 'Twisters' verdwijnt begin mei uit het Netflix-aanbod
Bekijk ook

The Informer
Misdaad / Thriller, 2019
76 reacties

Cargo
Drama / Horror, 2017
55 reacties

Insidious: The Last Key
Horror / Mystery, 2018
104 reacties

Night Teeth
Thriller, 2021
36 reacties

Jigsaw
Horror / Thriller, 2017
182 reacties

The Neighbor
Drama / Thriller, 2017
11 reacties
Gerelateerde tags
bunkerremakezombiedokterliving deadsick childzombie-apocalyps
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








