• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.382 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.104 gebruikers
  • 9.377.956 stemmen
Avatar
 
banner banner

We Are Still Here (2015)

Horror | 84 minuten
2,60 221 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ted Geoghegan

Met onder meer: Barbara Crampton, Andrew Sensenig en Lisa Marie

IMDb beoordeling: 5,7 (21.072)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot We Are Still Here

"This house needs a family."

Paul en Anne verhuizen naar het rustige platteland van New England voor een nieuw begin nadat hun tienerzoon omkwam in een auto-ongeluk. Maar het rouwende koppel valt onbewust ten prooi aan een familie wraakzuchtige geesten die in hun nieuwe huis verblijven. Al snel ontdekt het koppel dat er achter de schijnbaar rustige stad een duister geheim schuilgaat.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23447 berichten
  • 76941 stemmen

Vreselijke horror met special effects die te belachelijk voor woorden zijn.


avatar van Collins

Collins

  • 7301 berichten
  • 4317 stemmen

Goed verhaal. Het camerawerk is uitstekend en levert prachtige suggestieve plaatjes op. De suspense is dan ook prima. Het hardere werk ziet er filmisch ook goed uit. Wel jammer dat de geesten er nogal houtje-touwtje uitzien. Dat doet wel enige afbreuk aan het inlevingsvermogen van mij als kijker en dus aan het griezelgehalte van de film.

Het goede verhaal en het perfecte camerawerk hadden betere vertolkingen van de karakters verdiend. Het acteerwerk verpest namelijk een hoop. Zonder uitzondering, zet elke acteur een erbarmelijk slechte prestatie neer. Jammer, jammer.


avatar van keimpeS

keimpeS

  • 838 berichten
  • 0 stemmen

Erg leuk, deed me weer denken aan die jaren 80 horror's, het had ook helemaal die sfeer...

Ook erg leuk om Barbara Crampton er in te zien die in vele horrorklasiekers speelde, zoals Re-animator en From Beyond. dat er niet goed wordt geacteerd en de SFX niet geweldig zijn draagt juist bij aan die 80'r jaren horrorsfeertje!


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9970 berichten
  • 4657 stemmen

Toch vrij matig door het lange eerste uur en gebrek aan suspense. De film vliegt er nochtans onmiddellijk goed in; geen build-up en sentimentele momentjes vooraf maar dan blijft alles wat hangen. Inderdaad goed gevonden om eens een ouder koppel centraal te plaatsen, al is de overleden zoon een rasecht cliché. De ghosts zijn hier fysiek, en dat zorgt op het eind voor enkele gore scènes. . FX goed genoeg voor mij. Bekijk ook nog eens de aftiteling, daar vliegen wat kranteknipsels voorbij die nog wat leuke info meegeven


avatar van Jimske

Jimske

  • 231 berichten
  • 477 stemmen

Geen al te beste horrorfilm, met zeer slechte acteerprestaties! Werkelijk zo slecht dat ze de film voor mij verpesten. Script trekt ook op niks! slechte dialogen dat wil je niet weten. Natuurlijk zitten er ook weer alle clichés in die je kan verwachten bij dergelijke films. Het verhaal had potentieel maar wordt te weinig uitgehaald en blijft té vaag met veel plotholes. Gemiste kans 2*


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Een horrorfilm die met minimale middelen toch een maximaal resultaat weet te halen, want ik vond het mysterieuze verhaal best goed en boeiend en op bepaalde momenten is het zelfs wat spannend. Ook zitten er een paar goede schrikmomenten in en dan in het eerste gedeelte van het verhaal.

Ook met de uitvoering van het verhaal (speelt zich af in de jaren 70. Om precies te zijn 1979, dat kom je eigenlijk te weten tijdens de aftiteling en een simpel rekensommetje) zit het wel goed want alles is mooi en apart (o.a. de besneeuwde landschapsbeelden) inbeeld gebracht en ook de voor mij vrij onbekende oude cast (alle hoofdrolspelers zijn geboren voor de jaren 70) deed het verdienstelijk. Daaronder ook de oude gediende vrouwen Barbara Crampton (uit 1958 en ze speelde de rol van Anne Sacchetti die net samen met haar man Paul Sacchetti is verhuisd naar het platteland vanwege een dodelijk auto-ongeluk van hun zoon Bobbi) en Lisa Marie (uit 1968 en ze speelde de rol van May Lewis die goed is bevriend met Anne Sacchetti en een soort van paragnost is), die er nog best mochten wezen en vooral dan de laatste. Zowel de sfeer (inclusief die van het maffe stadje en zijn bewoners) als de spanningsopbouw zijn goed verzorgt en dat eigenlijk vanaf de eerste tot de laatste minuut. De creepy muziek zorgt daar overigens ook voor.

De verbrande wezens (de familie Dagmars die bestaat uit wraakzuchtige geesten die steeds om de 30 jaar actief worden en honger hebben naar een familie) waar het omdraait in het huis, zagen er misschien wat goedkoop uit, maar ze waren wel lekker creepy en gingen ook lekker hard en grof tekeer. Dat geldt overigens ook voor het laatste bizarre en tevens sterke gedeelte van het verhaal waar het veelvuldig hard en grof aan toe gaat (de inwoners van het stadje krijgen o.a. hun verdiende loon) en welke ook nog een beetje verrassend is. Omdat de film maar iets van 75 minuten duurt en het tempo best hoog is, kijkt hij lekker weg. Ook de aftiteling mocht er wezen en die verduidelijkt zelfs nog het één en ander (o.a. het eerder genoemde rekensommetje).

Al met al een verrassend goede horrorfilm, die met minimale middelen het maximale resultaat weet te behalen.


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Een beetje aparte, maar zeker wel vermakelijke zit.
De film begint een beetje melodramatisch met het stel dat naar een oud huis verhuist en waarbij voornamelijk de moeder nog het verlies van hun kind moet verwerken.
Wanneer ze erachter komen dat er wel degelijk "iets" in hun nabijheid is nodigen ze wat bevriende paranormaal begaafde kennissen uit om hier contact mee te maken.
Dit resulteert in een best vermakelijk splatter festijn waarin de geesten er wel wat cheap uitzien.
Een aantal foute typetjes en verrassende gore zorgen ervoor dat deze film vermakelijk is van begin tot eind. Leuk voor de liefhebbers van cheesy horrors.


avatar van Raffael77

Raffael77

  • 1891 berichten
  • 0 stemmen

stinissen schreef:

Vreselijke horror met special effects die te belachelijk voor woorden zijn.

Hier sluit ik mij volledig bij aan.

Draak van een film. Zeer matig acteerwerk en van horror geen sprake. Witte landschap was het enige dat mooi was.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23447 berichten
  • 76941 stemmen

Raffael77 schreef:

(quote)

Hier sluit ik mij volledig bij aan.

Draak van een film. Zeer matig acteerwerk en van horror geen sprake. Witte landschap was het enige dat mooi was.


avatar van studio dewolf

studio dewolf

  • 673 berichten
  • 5028 stemmen

Larry Fessenden lijkt echt op Jack Nicholson


avatar van DutchTakeshiro

DutchTakeshiro

  • 366 berichten
  • 2235 stemmen

Sfeervolle horror. We Are Still Here speelt zich af rond de 80s en dat is merkbaar. De film speelt zich af in het bosrijke gebied van New England. Tel hierbij op een deken sneeuw over het landschap en de prachtige beelden die dat oplevert. Wat al vrij snel duidelijk wordt is dat de film zich centreert rond een stel van middelbare leeftijd (50-60 jaar). Niet dat het heel bijzonder is maar in veruit de meeste gevallen is het een jong stel. Het stel zelf is nou niet bepaald vrij van clichés maar hun leeftijd geeft een iets ander perspectief. Eerste regie van Ted Geoghegan. Niet slecht voor een die eerder een producer is geweest van een aantal slechte/matige horrorfilms.

Er wordt redelijk geacteerd door de cast. Over het algemeen lees ik dat de acteerprestaties belabberd zijn in deze film maar ik vind dat allemaal wel meevallen. Het is en blijft een simpele horror en ik leg de lat automatisch laag. Er zijn inderdaad wel een paar momenten waar ik me twijfels heb over het acteerwerk maar dat kan ook de interpretatie zijn geweest van de regisseur. Ik heb me niet geïrriteerd aan een acteur of actrice en dat vind ik belangrijk.

Geen hoogvlieger deze horror maar zeker vermakelijk genoeg. De speelduur van 84 minuten zorgt ervoor dat het bijna niet kan vervelen. Tevens heeft de film een onverwachte portie gore. De special effects in de film zijn matig maar dat wordt verklaard door het geringe budget. Nee, ik ben eigenlijk niet teleurgesteld. Over deze film kan niet gezegd worden dat het niet lekker wegkijkt. Gewoon een korte en laagdrempelige film.

3*


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2524 berichten
  • 1859 stemmen

Ik kan het alleen maar eens zijn met de recensie hierboven. Ook mijn waardering is 3 *.


avatar van LisaImminga

LisaImminga

  • 8 berichten
  • 3 stemmen

Ik ben niet gauw bang tijdens een film, maar bij deze film deed ik vaak mijn handen voor m'n ogen. Ik heb hem in twee keer bekeken, want de eerste keer kon ik het niet meer volhouden. De angst gierde door mijn lichaam. Het kwam vooral door de mysterieuze momenten waarin veel stilte voorkwam en ook het feit dat het zelfs op klaarlichte dag spookte in het huis deed me realiseren dat er elk moment wat kon gebeuren. Ik vond het acteerwerk wel veel verraden van sommige acteurs, maar uiteindelijk bleef het verhaal mysterieus.

Zitten hier spoilers in? Ik heb nog nooit eerder een reactie hier geplaatst.


avatar van MeteoraXV

MeteoraXV

  • 374 berichten
  • 330 stemmen

beetje terughoudend maar hij was leuk


avatar van Proeneke

Proeneke

  • 195 berichten
  • 194 stemmen

Eng filmpje, met weinig middelen gemaakt, das knap.


avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 6027 berichten
  • 7447 stemmen

Wat een ontgoocheling. Slecht scenario en de monsters uit de kelder zagen er echt goedkoop uit. De speciale effecten waren ondermaats en de vertolkingen knullig. Ik heb veel betere spookhuisgriezelfilms gezien in de jaren zeventig...


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

Spookhuis films,,,

Niet echt mijn ding,,maar zo nu en dan.

Het is vooral de suspense en het paranormale ,en het onverklaarbare wat het in mijn ogen sterk maakt.

De opbouw is traag,maar niet te.

Maar na een tijdje word het te tastbaar,en is te duidelijk in beeld.

In contrast met suspense en onverklaarbaar.

Valt tegen.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5327 stemmen

Nergens uitblinkende spookhorror.

De korte speelduur heeft gelukkig niet teveel aanloop nodig om in actie te schieten maar de opbouw van het verhaal en soms stille momenten halen de vaart er telkens weer onderuit.

Matig maar niet storend acteerwerk, redelijke mysterieuze sfeeropbouw, wat kleine schrikmomentjes en, vooral naar het einde toe, wat betere gore momentjes ronden het geheel af.

Het zijn de laatste 20 min die me nog wat konden overtuigen om het geheel halfweg geslaagd te vinden:

2,5*


avatar van Spartaan1986

Spartaan1986

  • 3612 berichten
  • 2168 stemmen

Ik heb niks met dit subgenre maar toen ik via via te horen kreeg dat er nogal wat bloed aan te pas kwam ben ik hem toch gaan kijken. Wat werkloze matige tv-acteurs opgetrommeld en dat was te merken. Heel houterig geacteerd. Alleen Barbara Crampton kan me eigenlijk altijd wel bekoren.

Het is een korte film die makkelijk weg kijkt en de gore is redelijk richting het einde maar daar blijft het bij. Daarnaast vond ik de geesten en de weirdo's uit het dorp niet beangstigend genoeg. Waarschijnlijk een juweel van een film voor mensen die de 70/80's vibe adoreren, maar voor mij is het niet meer dan een aardige B-film voor een druilerige avond.

2,5*


avatar van megaman

megaman

  • 1484 berichten
  • 229 stemmen

Aardige horror met veel sfeer, mooie beelden, duidelijke overeenkomsten heeft met The House by the Cemetery en hier en daar ook verwijst naar The Beyond en The Shining. Leuk dat ze films kunnen maken in deze stijl zonder dat het te komisch en over the top wordt. Een ook tof dat een bijna vergeten horror maestro als Lucio Fulci weer even naar voren wordt gebracht. Eng was de film absoluut niet, wel atmosferisch en redelijk bloederig. Al is de echte Fulci fan wel meer gewend


avatar van Halcyon

Halcyon

  • 9952 berichten
  • 0 stemmen

Horrorfilm die zich aanvankelijk laat optekenen als een subtiele, stijlvolle en langzaam opbouwende haunted house flick, maar die in de finale helemaal losbarst in een splatterfestijn dat doet terugdenken aan de hoogdagen van de Italiaanse pulp. Maar pulp is dit allesbehalve, want de makers weten verdomd goed waar ze mee bezig zijn. Zo omzeilen ze ongeveer elk cliché eigen aan spookhuisfilms en hangen ze het verhaal op aan personages van vlees en bloed. Bovendien is de film erg strak geregisseerd, zonder één saai of langdradig moment, ondersteund door een audiovisuele flair die een perfecte evenwichtsoefening is tussen een klassieke en moderne stijl. Niet iedereen zal de bloedfonteinen en de schizofrene aanpak kunnen waarderen, maar voor de doorwinterde horrorfanaat is dit ouderwets smullen.


avatar van AC1

AC1

  • 5775 berichten
  • 909 stemmen

megaman schreef:

Leuk dat ze films kunnen maken in deze stijl zonder dat het te komisch en over the top wordt.

Wat zijn we toch allemaal anders.


avatar van ikkegoemikke

ikkegoemikke

  • 3449 berichten
  • 4898 stemmen

“Moving away from the city isn't the same as moving away from the memories.

He's always going to be with us.

Annie, honey, yes, in our hearts but not in the house.”

Mijn doorzettingsvermogen werd weeral eens beloond. Nadat ik ettelijke horrorfilms de revue heb zien passeren die qua originaliteit en uitvoering echt wel tekort schoten, werd ik aangenaam verrast door deze retro-aanvoelende horror. Als je de synopsis leest dan verwacht je je natuurlijk aan een doorsnee “haunted house” horror. Voor de zoveelste keer een akelig, oud huis waar je al de koude rillingen van krijgt als je er nog maar naar kijkt. Een soort “Villa Kakelbont” dat weer ergens geïsoleerd staat te verkommeren en waarover griezelige verhalen de ronde doen. Ondanks de gekende clichés die reeds gebruikt werden in “The Amityville Horror” en “Poltergeist”, trachtte men er toch een originele wending aan te geven. Het resultaat is een vintage horror dat zich situeert in de jaren 70-80. En dit mede dankzij de cast.

Deze keer zijn het geen afgeborstelde tieners die voldoen aan het schoonheidsideaal in een perfectionistisch gemaakte hedendaagse horror waarbij het moment dat iemand het loodje erbij neerlegt dit foutloos in beeld wordt gebracht. Hier zijn het Anne (Barabara Crampton) en Paul Sacchetti (Andrew Sensenig) die een centrale rol spelen. ’t Is een ouder koppel dat de dood van hun zoon tracht te verwerken en naar het platteland in New England verhuist. Als Anne al onmiddellijk bij aankomst het gevoel heeft dat de geest van haar overleden zoon aanwezig is en na enkele paranormale gebeurtenissen, beslist Anne om haar hartsvriendin May (Lisa Marie), die enige ervaring heeft op gebied van paranormale verschijnselen, en diens echtgenoot Jacob (Larry Fessenden), een leeghoofdige hippie die waarschijnlijke zijn persoonlijke spookverschijnselen heeft dankzij de hoeveelheid wiet die hij rookt, uit te nodigen (Ondanks de nodige scepsis van Paul die niet echt gelooft in zulke nonsens).

Men heeft beroep gedaan op enkele oudgedienden die al opdaagden in een resem klassiekers uit het horror-genre. Zoals Barbara Crampton, vooral gekend van “Re-animator” (waar ze in al haar glorie te bewonderen was) , “From Beyond”, “You're next”, “The Lords of Salem” en “The Well”. Lisa Marie acteerde in “Sleepy Hollow” en “Tales of Halloween”. En vooral Larry Fessenden die in een oneindig aantal films al verscheen zoals “Late Phases”, “Pod” en “You're next”. Alhoewel de aanvang nogal voorspelbaar was en niet bepaald onontgonnen terrein betreedt, wist de film naar het einde toe me compleet te verassen. De overgang van een traditionele, old-school horror, waarbij wraaklustige geesten de aandacht krijgen, naar een splatter vol rondspattend bloed en uiteenspattende hoofden, verloopt subtiel. Zowel liefhebbers van horror vol paranormale gebeurtenissen en fans van de meer gore flicks, kunnen hun hart ophalen aan deze originele film.

Het meest geslaagde waren voor mij de juist van een barbecue afgehaalde, houtskoolachtige entiteiten die je knisperend en door gensters omzwermd aanstaren met die lege, zielloze ogen. Ondanks dat je weet waar en wanneer ze zullen verschijnen, werd ik toch meermaals opgeschrikt. Tevens werden er wat afwijkende eigenschappen aan ze toegekend. Zo verschijnen ze zowel overdag als ’s nachts. Ze verplaatsen zich zelfs naar locaties buitenshuis. Het gevoel dat de inwoners nergens veilig zijn op welk tijdstip dan ook, wordt hierdoor versterkt. Het feit dat de gebeurtenissen gelinkt zijn aan een geheim waar de lokale bevolking op de hoogte van is, zorgt voor een mysterieuze sfeer.

We are still here” is een film zoals ze ze tegenwoordig niet meer maken. Men flirt een beetje met de reputatie van horrorfilms uit de jaren 70, maar slaagt er toch in om tegelijkertijd een uniek concept erin te verweven. Een voordeel was de speelduur. Niet vanwege het feit dat het snel voorbij was (wat van toepassing is op andere films) , maar omdat dit het tempo ten goede kwam. De aanloop is dan wel in een gezapig tempo, maar zo gauw de hel losbreekt, mag je je verwachten aan een chaotische, bloederige ontknoping. Dit is in ieder geval een aanrader van formaat waar elke horror liefhebber van zal genieten.

3.5*


avatar van ME1

ME1

  • 42 berichten
  • 35 stemmen

Een film die erg veel twijfel oproept. Acteerwerk is prima in orde, script is daarentegen erg dun en hierdoor weinig ruimte voor de acteurs om de rol kracht bij te zetten en voor de kijkers weinig ruimte om zich in te leven in de personages.

De 'gore' in de film is prima, helaas is de film verder niet echt eng of spannend te noemen. Een voldoende, maar ook niet meer dan dat.


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5029 stemmen

Deed me denken aan een afstudeerprojectje van een groepje studenten.


avatar van coumi

coumi

  • 1462 berichten
  • 12321 stemmen

Vond het een echte prul, de waardering op IMDB(5.7) is echter relatief hoog, dus waarschijnlijk hebben we het niet begrepen.

Platgereden paden worden hier nogmaals belopen, en dan krijg je een hoop rommel. Slecht acteerwerk, een kwaadaardige geest(waarom zijn geesten eigenlijk bijna altijd kwaadaardig?) die er lachwekkend onecht uitziet, en een script dat je uitgebreid kunt samenvatten op een luciferdoosje. Kan zijn dat het parodie is, of satire, maar zelfs dan komt het niet over.

Eén van de slechtste spookhuisfilms die ik heb gezien, een vergelijking maakt zelfs the amityville horror films tot een ware klassieker.


avatar van U96

U96

  • 731 berichten
  • 762 stemmen

weer een horrorfilm om van te smullen, vanaf het begin zit de sfeer en sound goed je voelt de spanning zo hangen, omgeving en decor is top (die doodse winter ….schitterend) en dan komen er freaky personages langs met creepy story's en de toon is gezet, wat volgt is een mengeling van creepy geestensfeer met lekker gore toestanden in de steil van een goeie slasher horror ...topfilm 4*


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Boeikens schreef:

Nergens uitblinkende spookhorror.

De korte speelduur heeft gelukkig niet teveel aanloop nodig om in actie te schieten maar de opbouw van het verhaal en soms stille momenten halen de vaart er telkens weer onderuit.

Matig maar niet storend acteerwerk, redelijke mysterieuze sfeeropbouw, wat kleine schrikmomentjes en, vooral naar het einde toe, wat betere gore momentjes ronden het geheel af.

Het zijn de laatste 20 min die me nog wat konden overtuigen om het geheel halfweg geslaagd te vinden:

2,5*

Niks aan toe te voegen. Heb er precies hetzelfde gevoel over.Niet slecht maar de film had zeker beter gekund.

2,5*


avatar van John Milton

John Milton

  • 24230 berichten
  • 13396 stemmen

"This house needs a family"

Met een tomatoscore van 95% fresh was ik behoorlijk benieuwd naar We Are Still Here, eens temeer horror niet het genre bij uitstek is waar de critici al loftuitingen scanderend, in drommen voor komen opdraven. Ik verwachtte daardoor half een iets arty-er horrordrama, mede door de relatief bescheiden gebruikerwaarderingen van 2.5* op MM en een 5,7 op IMDb. Maar arty was het zeker niet. Wel is het zo dat die horrorfilms die het bij de critics goed doen, zoals The Babadook, It Follows en The Vvitch, bij mij ook erg goed vallen. En We Are Still Here bleek daarop geen uitzondering.

Om te beginnen ligt de focus op een rouwend stel van middelbare leeftijd dat hun zoon verloren heeft, in plaats van de meer gebruikelijke (al dan niet rondborstige) tieners waarbij de hormonen door het lijf gieren. Een fijne afwisseling. Wanneer ze een nieuw begin proberen te maken in een klein, ondergesneeuwd dorpje, lijkt moeder echter in huis de aanwezigheid van hun zoon te voelen. Al snel slaat echter de twijfel toe of het wel hun zoon is die ze voelen, en niet iets anders. Er blijkt in het verleden iets afgrijselijks gebeurd te zijn in het huis, en ook de inwoners van het dorpje gedragen zich opmerkelijk. Op zich niet revolutionair, maar de uitvoering is kundig.

Debuterend regisseur Ted Geoghegan kan soms nog wat leren op het gebied van tempo, maar hij levert een uitstekende eerste film af, waarbij mijn haren meermaals overeind stonden. Ik vond de halfverkoolde entiteiten in de kelder uitstekend gemaakt, en waardeer de zo minimaal mogelijke aanwezigheid van CGI, waar praktische make-up effecten ook kunnen volstaan. Over de finale heb ik nog wat dubbele gevoelens, en die trekt hem net terug naar de 3,5*. maar ik benieuwd wat Geoghegan nog meer in petto heeft. Wellicht kunnen we in 2017 zijn nieuwe film Mohawk bekijken.

Horrorliefhebbers herkennen in moederlief wellicht de bevallige schone uit Re-Animator (1985), Barbara Crampton. Over rondborstig gesproken. Tegenwoordig houdt ze echter haar kleren aan. Sorry guys.

3,5*


avatar van Bob Gray

Bob Gray

  • 1222 berichten
  • 2048 stemmen

Ik had de synopsis niet gelezen en ging dus blind de film in, verwachtende een haunted house film te zien te krijgen. Normaal niet mijn favoriete horror subgenre, ik was dus ook aardig verrast dat dit halverwege gewoon een slasher blijkt te zijn, met nog toffe effecten ook! De film voelt soms wat goedkoop aan, maar juist daardoor vond ik de kills verrassender en er goed uitzien.

Ook erg leuk om m'n Re-Animator crush weer te zien.

Fijn filmpje.