Meningen
Hier kun je zien welke berichten RoFFeL als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Captain Fantastic (2016)
Na het lezen van de reacties hier:
de 1 is zeer positief
de ander is zeer negatief..
Had ik kunnen weten dat dit een middelmatige film zal zijn. Verder zeker GEEN komedie, drama voldoet.
Op zich logisch dat een vader en moeder zichzelf en hun gezin willen beschermen tegen de ABSURDE westerse wereld waarin we leven. Tegenwoordig druist veel wat we de doen tegen de natuur in en wat logisch lijkt, is vaak juist de omgekeerde wereld.
Natuurlijk draaft het gezin hierin wat door.. anders had je geen film immers. Dus voor de zgn. filmcritici hieronder die het verhaal of de kinderen niet realistisch vind... denk je nu echt dat als de film over een normaal leven zal gaan, er iemand naar zal kijken?
Dus m.i. geen geweldige film, maar zeker een interessante film!
Verder een pluim voor gebruiker John Milton zijn bericht hieronder! En voor Verhoeven: Volgens mij zit je dan een beetje vast in je eigen denkbeeldige geloof. Ook al was ik het er zeker niet eens hoe men over christenen praatte.. het gezin hing juist diverse andere geloven aan.
Christendom, Islam, Hindoeïsme, Boeddhisme, Taoïsme , Jodendom... als je m.i. door het wereldse plaatje heenkijkt... is het allemaal hetzelfde en zijn we allen gelijk. Alleen de mens maakt er iets anders van en dat is alles behalve goddelijk.
Center Stage (2000)
Grappig hoe de meningen over deze film uiteenlopen. Ik hou niet zozeer van ballet, hip hop (modern) en andere moderne dansstijlen vind ik wel gaaf (eventjes). Het verhaal van deze film vond ik wel aardig (3 sterren), het ballet in het eerste deel slaapverwekkend (1,5 ster en dat is persoonlijk hoor) maar het ballet van de jonge dansregiseur (het stuk wat gelijk is aan het verhaal van de film) vond ik echt GEWELDIG!!! Ik werd helemaal meegetrokken in de dans! Super!!! (5 sterren plus).
Overal: leuk gedanst, leuk verhaal, niet te moeilijk filmpje en eens een andere kijk op alle glitter and glamour!
Chaos Walking (2021)
2,75* op dit moment? Ik geef hem toch echt wel een 7, dus 3,5*
Alleen al voor de beelden en het The 100 sfeertje.
Idee van de Noise is ook grappig en het verhaal best okay.
De buitenaardse wezens hadden iets meer verhaal kunnen hebben, maar goed die hadden blijkbaar niets te zeggen.
Children of Men (2006)
Vreselijk heftige film met veel geweld, nazi-achtige taferelen en drama. Voor mij beslist geen film om vlak voor het slapen te zien. Sowieso vul ik mijn leven liever met positieve energie. Een SiFi / avonturen film past daar normaal goed bij, echter dit is meer een drama / thriller met veel verschrikkelijke beelden. Of zoals chansaw aagfeet een actie / thriller.
Als de beschrijving en het genre van deze film beter was geweest had ik hem niet gekeken. Uiteraard is dit een persoonlijke mening. Voor het idee geef ik de film een 4.
Chronicles of Narnia: Prince Caspian, The (2008)
Alternatieve titel: De Kronieken van Narnia: Prins Caspian
super film! en voor diegenen die niet van dit soort films houden: kijk dan een andere film en zet geen bespottelijk commentaar en sterren hierneer!
aanrader voor mensen die van avontuur en fantasie houden en niet in een hokje denken!
Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe, The (2005)
Alternatieve titel: De Kronieken van Narnia: De Leeuw, de Heks en de Kleerkast
super film! en voor diegenen die niet van dit soort films houden: kijk dan een andere film en zet geen bespottelijk commentaar en sterren hierneer!
aanrader voor mensen die van avontuur en fantasie houden en niet in een hokje denken!
Click (2006)
Net wat meer dan een leuke doordeweeks film, als je het mij vraagt. In het begin wat meer grappig, heb echt wel paar keer goed gelachen. Later neigt de film meer naar drama, precies zoals aangegeven dus. Ook herkenbaar, denk voor veel mensen in ons "meer meer meer cultuurtje", maar uiteindelijk is het je familie en vrienden waar het omgaat.
Family first!
Cloud Atlas (2012)
pfff... heftige film, TOP! Voor de tweede keer gezien, nu vallen er nog meer puzzlestukjes op zijn plek.. spiritueel, diepzinnig, heftig, ontroerend. en als die 170 minuten dan zo makkelijk en boeiend wegkijken dan is hij naar mijn persoonlijke mening een 10 waard!
Voor zij die het verband van de verschillende verhalen niet zien of de film raar (lol) vinden: AJB kijk de film nog een paar keer!! (and open your mind)
Quote: "wat is een oceaan, zonder een veelvoud van druppen"
Courier, The (2020)
Goede film naar waargebeurd verhaal wat realistisch overkomt. Maar goed, wat weten wij ervan? We weten immers enkel wat de media ons wil laten geloven. Het beeld wat men nu van Rusland laat zien, lijkt ook al een leugen te zijn. Maar dan nog komt deze film goed over en kijkt hij makkelijk weg.
4**** - een mooie 8
Covenant, The (2023)
Alternatieve titel: Guy Ritchie's the Covenant
Boeiende film, zat vaak genoeg in spanning. Begon als de zoveelste manipulerende film over Amerika als zgn. superheld die het allemaal wel even zal fixen. Desalniettemin een realistisch kijkje: Het grote Amerika dat bij het verliezen van eigenbelang, de interesse verliest in de 'oorlog' en vervolgens wegkijkt. Vervolg is een super goed vertolkte rol van sergeant Kinley die uit broederschap, eer én angst zijn Afghaanse broeder wél te hulp schiet.
Crazy for Christmas (2005)
Gisteren gekeken en ik vond het een heerlijke kerstige kerstfilm!
Tjah DAJA als je kritisch kijkt, dan zie je in alles het mindere, helemaal als je depresief bent natuurlijk. Ik wens je veel licht en vrede toe. voor alle anderen: laat de film gewoon je kerstgevoel aanwakkeren en gewoon lekker genieten.
Heerlijk toch die leuk uitgevoerde clichés?!!
Criminal (2016)
Gewoon lekker kijkwerk. Actie, thrill, liefde, alles voor een goede film zit erin. Niet te moeilijk doen als je een film kijkt hoor. Het is toch om ff lekker te relaxen? 
