• 18.094 nieuwsartikelen
  • 184.951 films
  • 12.857 series
  • 35.419 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.181 gebruikers
  • 9.522.904 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van RonnieW67. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: februari 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Gremlins (1984) 3,5

afgelopen zaterdag om 22:54 uur

stem geplaatst

details  

Lost Boys: The Tribe (2008) 0,5

Alternatieve titel: Lost Boys 2, afgelopen vrijdag om 22:53 uur

stem geplaatst

details  

In the Lost Lands (2025) 2,5

27 oktober, 11:31 uur

stem geplaatst

details  

John Q (2002) 4,0

23 oktober, 12:57 uur

stem geplaatst

details  

Inconceivable (2017) 4,0

9 oktober, 22:10 uur

stem geplaatst

details  

Tales from the Darkside: The Movie (1990) 2,5

7 oktober, 22:50 uur

stem geplaatst

details  

The Beach (2000) 4,0

7 oktober, 22:46 uur

stem geplaatst

details  

Jarhead (2005) 2,0

5 oktober, 15:20 uur

stem geplaatst

details  

Interstellar (2014) 3,5

5 oktober, 15:00 uur

stem geplaatst

details  

Insomnia (1997) 2,0

5 oktober, 14:58 uur

stem geplaatst

details  

Insidious (2010) 3,5

5 oktober, 14:58 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: Chapter 2 (2013) 2,5

5 oktober, 14:57 uur

stem geplaatst

details  

Heart of the Beast (2026) 3,0

4 oktober, 08:05 uur

stem geplaatst

details