• 17.774 nieuwsartikelen
  • 183.782 films
  • 12.706 series
  • 35.099 seizoenen
  • 658.742 acteurs
  • 200.841 gebruikers
  • 9.502.354 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van [email protected]. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026

Selecteer maand & jaar

The Ballad of Jack and Rose (2005) 4,0

30 november 2025, 21:47 uur

stem geplaatst

details  

A Good Year (2006) 3,5

27 november 2025, 21:10 uur

stem geplaatst

details  

Broken Flowers (2005) 4,0

24 november 2025, 21:43 uur

stem geplaatst

details  

Bombshell (2019) 3,5

23 november 2025, 22:06 uur

stem geplaatst

details  

Mitt Liv som Hund (1985) 4,0

Alternatieve titel: My Life as a Dog, 22 november 2025, 21:54 uur

stem geplaatst

details  

The Roses (2025) 3,0

22 november 2025, 15:33 uur

stem geplaatst

details  

Take Me Somewhere Nice (2019) 3,0

19 november 2025, 19:47 uur

stem geplaatst

details  

The Lost Daughter (2021) 3,5

16 november 2025, 21:50 uur

stem geplaatst

details  

Babygirl (2024) 3,0

15 november 2025, 20:51 uur

stem geplaatst

details  

No Hard Feelings (2023) 3,0

15 november 2025, 14:17 uur

stem geplaatst

details  

Once (2007) 4,5

12 november 2025, 23:07 uur

stem geplaatst

details  

Don't Let's Go to the Dogs Tonight (2024) 3,5

11 november 2025, 20:24 uur

stem geplaatst

details  

Begin Again (2013) 3,5

9 november 2025, 17:54 uur

stem geplaatst

details