• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.951 gebruikers
  • 9.369.792 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Paalhaas als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Radio Days (1987)

Weer een hele fijne Allen. Sfeer en humor zijn weer als vanouds aanwezig. Ik verveel me met dit soort nostalgische Allens geen moment. Wat dat betreft is-ie trouwens niet zo goed als Broadway Danny Rose of The purple rose of Cairo, maar toch zeker een kleine 4/5 waard.

Rang-e Khoda (1999)

Alternatieve titel: The Color of Paradise

rokkenjager schreef:

Er gebeurt in de film erg weinig, de film heeft weinig dialogen, en is erg sloom [....] het probleem is dat de film bijna geen diepgang to personages geeft, we weten weinig over ze en we krijgen nauwelijks toegang en dat maakt de film opengegeven moment saai en niet boeiend

Graag wil diegenen die gebrek aan diepgang hebben ervaren in deze film verwijzen naar deze recensie.

Rushmore (1998)

Wat een ontzettend leuke regisseur is die Anderson toch. Mooie individuele stijl, lekker aparte humor, en een zeer fijne muzieksmaak. Ook deze film heeft weer een heerlijke typische Anderson-soundtrack die de film echt heel veel extra sfeer geeft (Kinks, Faces, Stones, Donovan, Cat Stevens, etc.). Verder is ook het verhaal (samen met Anderson geschreven door Owen Wilson, die ook al meeschreef aan Bottle rocket en The royal Tenenebaums) hier weer erg fijn en verveelt de film geen moment. Een perfect klein meesterwerkje weer van deze man, net als Tenenbaums en Zissou dat zijn. Ik kan er nu net geen 4,5/5 aan kwijt maar dat zou zomaar bij alle drie nog kunnen komen. Nu snel op naar de laatste Anderson die ik nog moet zien, Bottle rocket.