Meningen
Hier kun je zien welke berichten clubsport als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Every Girl Should Be Married (1948)
Een aparte film die je meerdere keren op het verkeerde been wil zetten over het gegeven of Grant's personage haar nou wel of niet wil , het einde is niet bepaald geloofwaardig maar goed
Haar personage is wel erg over the top en in haar naieve kinderlijkheid wel enigsins grappig ( alleen vrouwen komen overigens met dit soort gedrag weg ) .
Alles komedie een leuke wegkijker maar niet meer dan dat .
Every Man Needs One (1972)
Wat kreeg ik gaanderweg het verhaal toch steeds meer medelijden met David , het personage word al meteen bij het begin belachelijk gemaakt met die motor rit , en eenmaal Beth ten tonele verschijnt word het mannen voor lul zetten cliche nog een aantal malen herhaald .
Tergelijkertijd is Beth natuurlijk slimmer gevatter en ook nog eens beter in haar werk dan hij , de mary sue award mist ze op een haar na .
Tuurlijk is het allemaal komedie , maar de grootste grap is niet echt als grap bedoelt , en dat is het feit dat ze voor mekaar vallen want wees eerlijk : wie wil er nou bij een vrouw zijn die vanaf de eerste minuut alleen maar bezig is met een soort competitie met jou ?
Laat ik niet teveel klagen , als we van deze film uit ruim 40 jaar de toekomst in duiken zien we pas echt
wat de feministische beweging ons heeft opgeleverd als resultaat tot nog toe .
Ghostbusters 2016
Batwoman 2019
Ocean's 8 2018
Terminator dark fate 2019
Zoals je ziet kan het dus nog veel en veel slechter .
Vertaling van het woord chauvinist : iemand die een overdreven voorkeur heeft voor wat uit zijn eigen streek of land afkomstig is.
Zie niet zo direct in wat dat met vrouwenhaat te maken heeft ?
Evil Dead (2013)
Had ik hier nog geen verslagje over geschreven ? schande dan dus even rechtzetten .
Heb hem net voor de 2e maal gekeken en nog een halve ster erbij gegeven ,
de sterke punten zijn de indrukwekkende gore effecten die gelukkig echt visueel zijn ipv uit de computer
het acteerwerk is meer dan voldoende en de humor uit het 2e deel is achterwege gelaten wat ik op zich een pluspunt vind .
de presentatie van de demonen zelf vind ik wat minder dan het originele 1e deel waarin ze zich veel dreigender presenteren en zo meer indruk maken .
Maar al met al toch een hele aangename verrassing en stiekum hoop ik toch op nog een vervolg hierop .
Evil Spawn (1987)
Alternatieve titel: Alien Within
ik zag hier alleen een versie van die maar 70 minuten duurde maar dat was al meer dan genoeg , enkele gore effecten zijn aardig maar de rest is niet om aan te zien , de transformatie is ronduit slecht en het acteerwerk is ook niet al te best .
The substance van afgelopen jaar had een beetje hetzelfde thema , actrice die bang is om ouder te worden en de rollen die ze graag zou willen worden door jongere actrices overgenomen , dus wat doe je ? , je neemt natuurlijk een wonder serum dat door een vrouw aangeboden word die zomaar in je huis binnengedrongen is .
Deze ongeloofwaardige keuzes maken de film , die toch al zeer matig is nog slechter , tel daarbij de rare cuts , en technische tekortkomingen erbij op en er blijft niet veel over .
De extreme inkorting zal de film geen goed gedaan hebben maar veel beter zal de 90 minuten versie niet kunnen zijn .
Experimenter (2015)
Alternatieve titel: Experimenter: The Stanley Milgram Story
Deze film wou ik al een tijdlang eens zien , de vergelijkbare films rond min of meer hetzelfde thema had ik al eens gezien ,oa das experiment en ook compliance .
Maar hier werd dus in het echt over een grote groep data verzameld en de resultaten waren schokkend .
De reactie van collega's over de experimenten waren ook veelzeggend , naar mijn idee konden ze de waarheid niet aan .
De film zelf oogt wel wat saai maar aan de andere kant zou het dramatiseren van het verhaal alleen maar afleiden van waar het werkelijk om gaat .
Deze film laat feitelijk zien dat de mens als individu zwak en makkelijk manipuleerbaar is als zogenaamd gezag druk op je uitoefend , de afgelopen 2 jaar heeft nog eens duidelijk laten zien dat de meeste mensen schapen zijn
die blind en zonder scepsis gehoorzamen aan de meest idiote maatregelen .
Wat dat betreft is deze film nog even actueel en belangrijker dan ooit tevoren .
Extract (2009)
aardige komedie maar geen hoogvlieger sommige scenes zijn flauw andere weer aardig .
ben affleck herkende ik niet direct met zijn baard .
de bijrollen zijn inderdaad af en toe grappig maar niet meer als opvulsel voor het hoofdverhaal dat niet echt uit de verf komt .
