In deze MovieMeter Recap nemen we je in vogelvlucht mee langs het meest gelezen nieuws uit de wereld van films en series van vandaag. Onderstaand vind je de meest besproken onderwerpen uit de entertainmentindustrie die vandaag op onze site verschenen zijn, gebundeld in één artikel. Zo ben je binnen een paar minuten weer volledig op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Pedro Pascal vermijdt bewust alle reacties op 'The Last of Us'-finale: "Ik blijf actief onwetend"
Pedro Pascal, de ster van de HBO-hitserie The Last of Us, heeft laten weten dat hij bewust geen reacties leest op de ontknoping van het eerste seizoen van de serie. Veel fans hebben natuurlijk het nodige te zeggen op het internet over de schokkende finale van seizoen 1, maar Pascal probeert zeer bewust om een gezonde afstand te bewaren als het gaat om dit soort discussies. Hele artikel lezen? Klik hier!
Heather Graham ziet dat er weinig is veranderd qua seksisme in Hollywood: "Meer mensen geven erom, maar het is niet ineens gelijk"
De Amerikaanse actrice Heather Graham heeft in een recent interview gereflecteerd op hoe Hollywood is veranderd, of eigenlijk juist niet is veranderd, sinds ze haar carrière in de jaren tachtig begon. De Boogie Nights-sctrice erkende dat seksisme nu weliswaar openlijk wordt aangepakt in de branche, maar dat er eigenlijk niets echt drastisch veranderd is als het gaat om het groen licht krijgen voor door vrouwen geleide producties. Hele artikel lezen? Klik hier!
'Barton Fink' en 'Elf'-acteur Michael Lerner op 81-jarige leeftijd overleden
De Oscar genomineerde Amerikaanse acteur Michael Lerner, bekend van verschillende grote rollen uit zijn lange en illustere carrière die meer dan 30 jaar in de industrie omvatte, is op 81-jarige leeftijd overleden. Zo liet zijn familie weten in een Instagram-post. Lerner speelde onder andere in Barton Fink, Harlem Nights, Eight Men Outen nog veel meer. De exacte omstandigheden rond zijn dood zijn onduidelijk. Hele artikel te lezen via deze link.
Reacties (0)