De horrorprojecten lijken als paddenstoelen uit de grond te schieten. Gisteren werd al bekend dat Charlize Theron een horrorserie zal maken, en vandaag is er een trailer uitgekomen voor de horrorthriller Malignant. De film komt uit de koker van James Wan, en dan weten horrorfans wel dat het een goede film zal worden. Hij is namelijk ook de maker van de Saw-serie en van The Conjuring.
In Malignant zien we Annabelle Wallis als hoofdrolspeler, die 's nachts een visioen heeft van een brute moord. De volgende dag blijkt dat deze moord ook daadwerkelijk plaatsgevonden heeft. Omdat zij psychologisch verbonden is met de moordenaar, begint de paniek toe te slaan wanneer ze bedenkt dat de moordenaar op haar af zal komen. Zoals een goede horrorfilm betaamt is de muziek ontzettend spannend en zijn de moorden enorm gewelddadig. In alle shots van de trailer is de sfeer enorm duister. Het verhaal is origineel bedacht door James Wan zelf, samen met zijn vrouw Ingrid Bisu, die ook een rol heeft in deze film.
Cast & crew met veteranen
Regisseur James Wan is niet de enige in deze film die allerlei horrorprojecten op zijn CV heeft staan. Hoofdrolspeler Annebelle Wallis speelde bijvoorbeeld al in Annabelle, en ook zijn er rollen voor bijvoorbeeld George Young, die in Containmentspeelde, en ook voor McKenna Grace, die speelde Annabelle Comes Home. Ingrid Bisu speelde ook uiteraard in meerdere films binnen het The Conjuring universum, zoals ook The Nun. Ook doet componist Joseph Bishara mee aan het project, die ook voor alle zeven films in het The Conjuring universum de muziek verzorgde. Alles lijkt er dus op te wijzen dat deze film een nieuwe horrorklassieker kan worden.
De trailer voor de film is hieronder te zien. Vanaf 10 september van dit jaar zal de film in de bioscoop draaien.
Reacties (0)