- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Studio Sport #2
Studio Sport #2
Quido
-
- 14658 berichten
- 6159 stemmen
.Quido
-
- 14658 berichten
- 6159 stemmen
Eens, zoals ik ook al aangaf, evenals de ongeveer 30 vergelijkbare aan de andere kant.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
O ja, doordat 40 debielen (volgens mij was het een kleiner groepje) een Pool in elkaar slaan, is een club direct onsympathiek. Die gasten hebben niets met voetbal te maken.
Jaja, die gasten in Nancy zeker ook niet, die in La Coruna ook niet, die het Maasgebouw om de week half slopen ook niet, die k***** Van Gaal gillen ook niet, die een Pool de gracht ingooien ook niet, die stewards de trap afsodemieteren ook niet enz. enz. Face it; Feyenoord is een hooligan club en het doet er niets aan dat imago te wijzigen. Nou, geef mij maar een 'kleurloze' club dan.
Het is dezelfde reden dat ik ADO onsympathiek vind. Daarmee zijn dat de droomkandidaten om te degraderen.
Phoenix
-
- 7846 berichten
- 1418 stemmen
Ten 1ste boeit me op dit moment die spoiler niet. Als scheidsrechters fouten mogen maken van jou, dan zal je me die spoiler wel vergeven want ik ben net als een scheidsrechter ook maar een mens met al zijn fouten.
Maar jij maakt de fout bewust, en kunt hem nog herstellen, maar weigert het.
kos
-
- 46854 berichten
- 8976 stemmen
Ik zal het vanavond van dichterbij zien wellicht. Ik zag alleen maar overal waar ik keek steeds Ajacieden omvallen.
In het stadion keek overigens ook iedereen telkens erg vreemd op omdat Ajax-fans riepen dat ze de scheidsrechter tegen hadden..
Als dit al de scheidsrechter tegen hebben is... dan vraag ik me erg af wanneer ze hem mee hebben. Legt de scheids dan zelf de bal in het doel van de tegenstander of zo?
Ik moet wel zeggen dat de beste man het veel slechter had kunnen doen. Godzijdank floot hij bij 90 procent van de schwalbes niet, dat scheelt toch alweer. Voor hetzelfde geld geeft hij die ook allemaal.
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Jaja, die gasten in Nancy zeker ook niet, die in La Coruna ook niet, die het Maasgebouw om de week half slopen ook niet, die k***** Van Gaal gillen ook niet, die een Pool de gracht ingooien ook niet, die stewards de trap afsodemieteren ook niet enz. enz.
Zo een lijstje kan ik ook over elke club opsommen. Zelfs over Volendam. Daar was het enkele weken geleden ook nog onrustig.
Dan zijn daar rellen en de andere keer ergens anders.
Net hetzelfde als met scheidsrechterlijke dwalingen.
Maar jij maakt de fout bewust, en kunt hem nog herstellen, maar weigert het.
Het was onbewust. En ik weiger inderdaad mijn fout te herstellen, net zoals de knvb weigert om electronische hulpmiddelen in te zetten.
Man man, ik let normaal gezien altijd op spoilers, waar praten we nog over.
Quido
-
- 14658 berichten
- 6159 stemmen
Ik zeg niet dat ie tegen ons floot, maar hij was wel erg inconsequent.
Zavo
-
- 6392 berichten
- 1616 stemmen
Als dit al de scheidsrechter tegen hebben is... dan vraag ik me erg af wanneer ze hem mee hebben. Legt de scheids dan zelf de bal in het doel van de tegenstander of zo?
Mee hebben is als de tegenstander een rode kaart krijgt door twee onterechte gele kaarten, terwijl je zelf doodschoppen mag geven die hooguit geel opleveren... Blom is gewoon een thuisfluiter, is me al vaker opgevallen, als het in de Arena was, wa het waarschijnlijk andersom geweest.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Zo een lijstje kan ik ook over elke club opsommen.
Tuurlijk joh. Ik bedoel, bij elke andere club durft de voorzitter zich niet in het stadion te vertonen, ontvangt de rechtsbuiten doodsbedreigingen omdat-ie een kans mist en ook een Europese uitsluiting is aan de orde van de dag. Verder is het Pool-werpen overal in den lande ingeburgerd en hebben 40 Heerenveeners laatst nog eens een meisje met een Groningen-sjaal het ziekenhuis in gemept 
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
bij elke andere club durft de voorzitter zich niet in het stadion te vertonen
Bij ons heeft de voorzitter zelfs ontslag genomen na doodsbedreigingen aan het adres van hem en zijn familie. En wij staan er nog wel om bekend dat we zo een rustige club zijn.
Elke club heeft wel iets. Alsof er bij Ajax allemaal ideale schoonzonen in de tribunes zitten.
Kijk Groningen, die mannen steken hun eigen stadion in brand.
Waar praten we dan nog over??
Misschien is het bij Feyenoord erger dan ergens anders. Maarja, het is gewoon overal iets, sommige supporters kunnen zich nooit fatsoenlijk gedragen.
Het is gewoon een kleine groep die het verpest voor de meerderheid.
Quido
-
- 14658 berichten
- 6159 stemmen
Ik moet wel zeggen dat de beste man het veel slechter had kunnen doen. Godzijdank floot hij bij 90 procent van de schwalbes niet, dat scheelt toch alweer. Voor hetzelfde geld geeft hij die ook allemaal.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Beetje jammer van deze volkomen onnodige nederlaag, maar goed, kan gebeuren.
Ik zou verder niet met Ajax-supporters willen ruilen, want ik zou me echt kapotschamen voor mijn spelers. Zelfs Marco keek Suarez op een geven moment niet eens meer aan en had zoiets (wat iedereen al lang had natuurlijk) van 'wat een trieste jankzak ben je toch'.
In het stadion zelf zie je eigenlijk pas wat een vreselijk trieste ventjes het zijn, werd soms echt genant.
Gelukkig deed Pothuizen nog een goeie Suarez-schwalbe imitatie waar zelfs de Ajax-supporters om moesten lachen.
Enige smetje was dat onze rechtsback mee ging doen in het toneelspel
Piep piep....
v Basten was tevreden over Suarez, zoals ie over heel Ajax was. Suarez deed niks verkeerd maar jij raakt totaal alle objectiviteit kwijt zodra Ajax in het verhaal voor komt. Had je al bij Ajax-NEC en nu ook weer. De wedstrijd kon meerdere kanten op maar overall had Ajax het betere spel en de meeste mogelijkheden. Verder had Suarez een hele mooie actie aan de zijlijn met de bal hooghouden hehe
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Bij ons heeft de voorzitter zelfs ontslag genomen na doodsbedreigingen aan het adres van hem en zijn familie. En wij staan er nog wel om bekend dat we zo een rustige club zijn.
Elke club heeft wel iets.
Dat klopt. Maar dat zijn nog incidenten. Dit is de sportieve Litmanen die ooit eens een Volendammer een klap verkocht vergelijken met die Spaanse viespuik die elke wedstrijd 3 carriere's naar de filistijnen schopte (zijn naam is me even ontschoten).
En bij dat laatste heb ik dus mijn twijfels. Genoeg om het een onsympathieke club te vinden.
Quido
-
- 14658 berichten
- 6159 stemmen
Best triest hoe de NOS Suarez nu weer zo specifiek uitlicht, die actie van Fernandez was echt niet minder triest. (waarmee ik niet wil zeggen dat Suarez geen slecht toneelspeler is)
Zavo
-
- 6392 berichten
- 1616 stemmen
Inderdaad typisch dat die schop van Van Beukering er niet inzit en de schwalbe van Suarez drie keer herhaald wordt.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Och och is de NOS nu ook al tegen Ajax? Wat hebben jullie het toch zwaar...
Criticism
-
- 3011 berichten
- 1473 stemmen
Wat een scheids die Wegereef, ik had met mijn ogen dicht nog kunnen zien dat dat op zijn gezicht was.
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3919 stemmen
En ten 2de moet jij maar eens naar de herhaling kijken en dan zal je zien dat Cissé duidelijk gehaakt werd en dat wij dus een strafschop moesten krijgen. Het heft elkaar dus helemaal niet op!
En ten 3de heeft Wegereef zijn fout toegegeven na de wedstrijd.
Niemand ontkent hier dat Wegereef fout zat dus dat hij het heeft toegegeven is leuk maar verandert weinig aan de discussie en is derhalve ook een overbodige toevoeging maar dat terzijde. Och die actie op Cisse je kunt er over discussieren. Net zoals je over duwtje in de rug op Lazovich in de allereerste minuut kunt discussieren.
De Cissé actie gelijkstellen aan die overduidelijke handsbal gaat mij echter wat ver. Dus voorlopig blijf ik het nog op tegen elkaar wegstrepen houden. Net zo als dat met Lazovich en Cissé gedaan kan worden.
Zavo
-
- 6392 berichten
- 1616 stemmen
Ik wil er alleen maar mee zeggen dat ik het slechte journalistiek vind. Het is me al vaker opgevallen dat groffe overtredingen die niet bestraft zijn niet in de samenvatting zitten bij de NOS. Ik heb het idee dat de KNVB dit eist.
moviefreak#1
-
- 14391 berichten
- 25211 stemmen
Wat een scheids die Wegereef, ik had met mijn ogen dicht nog kunnen zien dat dat op zijn gezicht was.
Tja de scheidsrechters waren weer fantastisch vandaag. Behalve Wegereef ook uiteraard weer Blom maar ach je raakt er aan gewend hè.
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3732 stemmen
Snapte alleen niet waarom die zei dat er bij die schwalbe van Suarez niks aan de hand was, leek me duidelijk hands van Suarez.
Verder vrij verdient van Ajax, wat ik zag. Met 1 man minder speelde Ajax nog heel aanvallend en fris tegen een goed vechtend NEC. Hopelijk houd Ajax het vol, zie toch wel een stijgende lijn. En met een Sulejmani die nu ook weer kan voetballen en een toch best leuke spits genaamd Cvitanich, hoeven we voorin niet eens alleen op Suarez te vertrouwen. Stekelenburg had die 2de van NEC wel mogen stoppen. Maar zag er verder wel goed uit na zo een lange blessure.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Niet alles kan in de samenvatting. De 2e handsbal van Roda zag ik ook niet.
Geloof me nu maar jongens; de scheidsrechters zijn onpartijdig en de mannen van de NOS zijn dat ook. De supporters daarentegen...
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Ik wil er alleen maar mee zeggen dat ik het slechte journalistiek vind. Het is me al vaker opgevallen dat groffe overtredingen die niet bestraft zijn niet in de samenvatting zitten bij de NOS. Ik heb het idee dat de KNVB dit eist.
Viel mij ook weer op. Ik heb hem live gezien en er was ook een moment dat een NECer heel overdreven viel en zat te piepen. Zit dat in de samenvatting? Nee. Suarez doet het en het wordt 3x herhaald en het commentaar is ook verwijtend.
Dat is gewoon niet objectief journalistiek werk leveren.
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3919 stemmen
Niet alles kan in de samenvatting. De 2e handsbal van Roda zag ik ook niet.
Geloof me nu maar jongens; de scheidsrechters zijn onpartijdig en de mannen van de NOS zijn dat ook. De supporters daarentegen...
Scheidsrechters geloof ik wel. NOS daarentegen heb ik mijn vraagtekens bij. Daarvoor heb ik sommige NOS verslaggevers iets te vaak we horen zeggen als ze het over Ajax hadden. En de Kromme deed daar ook tijdens een Voetbal Insite uitzending tot ongenoegen van Genee eens een doekje over open.
moviefreak#1
-
- 14391 berichten
- 25211 stemmen
Snapte alleen niet waarom die zei dat er bij die schwalbe van Suarez niks aan de hand was, leek me duidelijk hands van Suarez.
Verder vrij verdient van Ajax, wat ik zag. Met 1 man minder speelde Ajax nog heel aanvallend en fris tegen een goed vechtend NEC. Hopelijk houd Ajax het vol, zie toch wel een stijgende lijn. En met een Sulejmani die nu ook weer kan voetballen en een toch een best leuke spits genaamd Cvitanich, hoeven we voorin niet eens alleen op Suarez te vertrouwen. Stekelenburg had die 2de van NEC wel mogen stoppen. Maar zag er verder wel goed uit na zo een lange blessure.
En vergeet het debuut van Alderweireld niet. Hij stond er misschien maar een kwartier of zo in maar hij stond wel als een huis op de momenten dat NEC aanviel. Kan wel wat worden met onze Toby 
Zavo
-
- 6392 berichten
- 1616 stemmen
Maar waarom dat moment met Suarez drie keer herhalen terwijl zelfs de doelpunten maar één keer herhaald worden? De NOS is onpartijdig, dat denk ik ook wel, maar dit is gewoon pure stemmingmakerij.
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3919 stemmen
Dat is gewoon niet objectief journalistiek werk leveren.
Weet ik niet. Bij Robben werd het ook altijd herhaald. Dat komt omdat die jongens het te pas en te onpas doen waardoor het opgemerkt wordt en dus aandacht krijgt en dus journalistiek pas interessant wordt. Éen keer een schwalbe is dat niet dus wordt het ook niet uitgezonden. Of het moet natuurlijk beslissend zijn.
moviefreak#1
-
- 14391 berichten
- 25211 stemmen
Maar waarom dat moment met Suarez drie keer herhalen terwijl zelfs de doelpunten maar één keer herhaald worden? De NOS is onpartijdig, dat denk ik ook wel, maar dit is gewoon pure stemmingmakerij.
Vandaar ook dat ik EredivisieLive heb aangeschaft.
Criticism
-
- 3011 berichten
- 1473 stemmen
Absoluut. Snap ook wel dat de NOS het toneelwerk van Suarez gaat herhalen, het is een truukje geworden van hem dus als hij het weer eens doet word dat weer getoond. Vind het wel erg jammer dat hij het doet overigens, hij heeft het niet nodig. Maar dat kunnen we elke keer wel zeggen, aard van het beestje denk ik. Verder inderdaad goed om te zien dat we niet alleen meer op Suarez hoeven te vertrouwen voorin. Stekelenburg had die 2de van NEC inderdaad wel mogen stoppen, maar het is hem vergeven na de lange blessure. Ik ben tevreden vandaag.
Quido
-
- 14658 berichten
- 6159 stemmen
Och och is de NOS nu ook al tegen Ajax? Wat hebben jullie het toch zwaar...
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
