• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.256 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.417 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.865 stemmen
Avatar
 

Het grote voetbaltopic #7

zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Knappe redding weer van Mignolet.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

j0enne schreef:

Mertens laat 't toch maar weer even zien. Weer op de paal.

Wat laat hij zien dan? Dat hij het kansen missen tegen goede tegenstanders nog niet is verleerd?


avatar van AGE-411

AGE-411

  • 10342 berichten
  • 750 stemmen

Zorgt er wel voor dat er een aantal mensen terug met de voeten op de grond komen.


avatar van j0enne

j0enne

  • 9607 berichten
  • 3775 stemmen

The Oceanic Six schreef:

(quote)

Wat laat hij zien dan? Dat hij het kansen missen tegen goede tegenstanders nog niet is verleerd?

Ja.


avatar van nclo

nclo

  • 1494 berichten
  • 157 stemmen

Materny schreef:

Het Nederlandse middenveld en aanval doet niet onder voor die van België, mits we inderdaad de bank niet hoeven aan te spreken. Achterin zijn de Belgen vele malen sterker inderdaad.

Mee eens, maar wat wel gezegd moet worden is dat onze achterhoede bestaat uit jonge knap die nog maar net of nog niet eens de 20 hebben gepasseerd. Zij hebben met Vertonghen en Kompany al twee mannen die in hun kracht van hun leven zijn. Ik weet wel bijna zeker dat wij over 5 jaar een vergelijkbare achterhoede hebben.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14518 berichten
  • 4518 stemmen

Nou, dat wordt voor Nederland dus volgende week ook een heel goede test.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

The Oceanic Six schreef:

Wat laat hij zien dan? Dat hij het kansen missen tegen goede tegenstanders nog niet is verleerd?

Prachtige actie en binnenkant paal.

Verder een sterke invalbeurt van Mertens, iemand die we goed kunnen gebruiken vooraan.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Wel grappig trouwens dat Nederland en België in deze week tegen de 2 zelfde teams oefenen. Belgen nu volgende week tegen Japan, wij zaterdag en dan volgende week Colombia.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Gezien beide teams van de andere kant van de wereld komen eerder efficient dan grappig


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4697 stemmen

Ach, niet dramatiseren dit. Voetballend gewoon een goede match. Beter dan vele kwalificatiewedstrijden. Dat die Colombianen kansen gingen krijgen tegen deze onuitgegeven verdediging stond ook wel vast. Qua efficiëntie was dit dramatisch helaas. Gelijkspelletje was een correcte uitslag maar dat werd het daardoor niet.

Colombia was voor hun doelpunt gewoon duidelijk de mindere. Nadien waren ze wel erg goed met hun sterke counters.

Voor het vertrouwen en de gemoedsrust kunnen we tegen Japan dinsdag toch maar best winnen.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Onderhond schreef:

Gezien beide teams van de andere kant van de wereld komen eerder efficient dan grappig

Ik snap waarom het is, maar het is wel geinig.

Hoe schat jij de Belgische WK kansen in dan?


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4697 stemmen

België moet de groepsfase toch altijd wel kunnen overleven. Als ze geen kansen gaan missen zoals vandaag toch. En het hangt altijd wat af van de vorm van het moment van enkele bepalende spelers.

Daarna ben je gewoon erg afhankelijk van de loting, maar in een KO-fase kan sowieso veel gebeuren.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Finisterra schreef:

Ach, niet dramatiseren dit.

Zeker niet nodig nee, de Belgen speelden wat mij betreft fris en sterk, alleen de afwerking moet gewoon zekerder, zeker tegen sterke tegenstanders als deze. Als je zelf de goals niet maakt weet je dat je ze op een verkeerd moment gaat tegenkrijgen.

The Oceanic Six schreef:

Hoe schat jij de Belgische WK kansen in dan?

Wat onze WK kansen betreft ... halve finale zou geweldig zijn, maar we mogen blij zijn als we zonder al te veel kleerscheuren door de groepsfase geraken. Moet absoluut lukken met dit team, maar met wat pech kan het gebrek aan ervaring (zoals een match als deze terug op de rails trekken) slecht uitvallen.

Anderzijds zijn er volgens mij ook niet teveel teams meer waar we echt als underdog tegen moeten beginnen. Buiten de grote 4 (Spanje, Duitsland, Brazilië, Argentinië) zie ik niet echt een ploeg waar we geen winstkansen tegen hebben.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4412 berichten
  • 3095 stemmen

Onderhond, waarom zouden wij geen winstkansen hebben tegen die grote 4? In 2002 waren wij met godbetert Yves Vanderhaeghe en Jacky Peeters de betere van het Brazilië van Rivaldo en co.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Kansen wel, maar aan zulke matchen moet je als Belgisch nationaal team volgens mij nog steeds gewoon als underdog beginnen. In voetbal heeft elk team winstkansen, maar in zulke matchen moet er al heel wat meezitten om zo'n match positief af te sluiten.

Zo'n stunt is altijd leuk natuurlijk, maar dat zijn geen matchen die je op intrinsieke kwaliteit wint.


avatar van Jawaddedadde

Jawaddedadde

  • 5348 berichten
  • 2196 stemmen

Leuke wedstrijd gisteren. Beetje jammer van het resultaat, maar kan geen kwaad om eens te verliezen. Belgen hebben best aardig gespeeld, al was het verdedigend niet altijd even goed. Meunier sowieso nog te licht voor dit soort werk. Debruyne ook niet goed, snel verkassen naar een ploeg waar hij kan spelen.

Verder nooit echt in de problemen gekomen tot het eerste doelpunt, nadien toch wat desorganisatie. Ook nog kansen genoeg voor de Belgen, efficiëntie moet omhoog. Mertens superinvaller!


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Vanavond eindelijk een affiche om weer echt naar uit te kijken: Portugal-Zweden. Net als de andere play off duels.

20:00 Iceland ? - ? Croatia

20:45 Greece ? - ? Romania

20:45 Portugal ? - ? Sweden

20:45 Ukraine ? - ? France

Lekker dat P-Z op RTL7 is. Verder ook supporten voor IJsland, Roemenië en Oekraïne.

Mijn voorspellingen vanavond:

20:00 Iceland ? - ? Croatia 1-1

20:45 Greece ? - ? Romania 1-0

20:45 Portugal ? - ? Sweden 1-1

20:45 Ukraine ? - ? France 0-0

Het echte vuurwerk zien we denk ik pas dinsdag. Ik ga voor Kroatië, Griekenland, Zweden en Frankrijk die het gaan redden denk ik.


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4610 berichten
  • 1833 stemmen

Ik kan me zowaar vinden in het rijtje landen waarvan je hoopt dat ze doorgaan + het rijtje van landen waarvan je denkt dat ze doorgaan. Hoewel ik altijd wel een zwak voor Kroatië heb zou ik het ook wel

heel stoer vinden als Ijsland in december uit de koker rolt tijdens de WK loting.

Er is maar één land die ik plaatsing niet gun en dat is Frankrijk.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2375 stemmen

Ik verwacht dat IJsland wel wint. Schijnt dat de laatste keer dat ze daar half november hebben gevoetbald 30 jaar terug was en dat de omstandigheden vrij dramatisch (koud) zijn. Zie die Kroaten daar niet perse winnen.

IJsland - Kroatie 2-1

Griekenland - Roemenie 2-0

Portugal - Zweden 2-1

Oekraine - Frankrijk 1-1


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Ik hoop vooral dat Portugal en Frankrijk het niet halen en Zweden en IJsland wel. De rest boeit me ook minder. Maar wat je hoopt en wat je krijgt verschilt helaas soms. Frankrijk heeft de return thuis, scheelt. Maar dat heeft Zweden ook met Portugal, scheelt ook.

Jammer dat de return gelijk valt met Nederland-Colombia. Dat wordt heel veel zappen. Of Oranje opnemen en later terugkijken. Ik vind deze play off eigenlijk een stuk boeiender.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2375 stemmen

Of Oranje gewoon niet kijken


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Waarom zal je als liefhebber grote voetballanden als Frankrijk en Portugal er niet bij willen hebben? Onvoorstelbaar.

Ik hoop het dat het na vanavond wel gespeeld is. Dinsdag namelijk The Hunger Games marathon .


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4697 stemmen

Geef Ijsland ook een goeie kans. Die Kroaten draaien al een aantal maanden compleet vierkant.

Gok op Ijsland, Portugal, Frankrijk en Griekenland. Hoop vooral op Kroatië (wegens roots daar; maar eigenlijk zou ik Ijsland ook wel leuk vinden) en Roemenië (Griekenland volledig beu met hun matig spel). De rest is me eigenlijk eender, maar ik vind het best jammer om Ibra of Ronaldo te moeten missen op het WK. En Frankrijk hoort er eigenlijk ook wel gewoon bij.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Ik ga toch voor Portugal. Zweden is toch meer een ploeg die op één vent steunt.

The Oceanic Six schreef:

Wat laat hij zien dan? Dat hij het kansen missen tegen goede tegenstanders nog niet is verleerd?

Gisteren is het even aan me gepasseerd, maar Is dit trouwens verkapte onNederlandse bescheidenheid


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Nee, ik mag Dries Mertens gewoon niet

En ik zie op een WK genoeg mooie ploegen, NW. Ik kan prima zonder die vervelende Portugezen en die zeer onsympathieke Fransen. En daarbij, ik wil perse Zlatan erbij zien. Een WK zonder Zlatan is toch minder leuk.

Alleen Griekenland-Roemenië is kut. Een antiploeg tegen een hele matige ploeg. Die Roemenen heb ik in de groep van Oranje gevolgd, kunnen er geen hol van. Hebben ook zeer weinig punten gepakt. Jammer dat Denemarken het nog slechter deed als slechtste nr 2. Die had ik er wel graag bij gehad.


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4610 berichten
  • 1833 stemmen

Naomi Watts schreef:

Waarom zal je als liefhebber grote voetballanden als Frankrijk en Portugal er niet bij willen hebben? Onvoorstelbaar.

Als voetballiefhebber kijk ik anders met weinig tot geen plezier naar Frankrijk. Hebben nu ook een vrij matige ploeg. Dan zou ik ze er alleen bij willen in de hoop dat ze na drie potjes, en veel interne ruzie,

weer op het vliegtuig terug kunnen. Wat een lol.

Zlatan heb ik liever op het WK dan Ronaldo maar als ploeg zie ik liever Portugal. Zit veel meer kwaliteit

in.

Loting Griekenland - Roemenië is vrij waardeloos idd. Had eerst lichte voorkeur voor Roemenië maar schat de Grieken toch hoger in. Afgelopen EK deden ze het ook niet onverdienstelijk.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Het voordeel van uitschakeling van Zweden is wel dat het kutjaar van Toivonen nog beroerder wordt


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4610 berichten
  • 1833 stemmen

En een Scandinavië vrij WK. Geen idee of dat een unicum is trouwens.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

The Oceanic Six schreef:

Nee, ik mag Dries Mertens gewoon niet

Weet ik, maar hij scoorde wél net tegen Nederland natuurlijk. Maar da's ook niet zo'n goeie ploeg meer, toch

(actie van gisteren trouwens al gezien, was toch echt een pareltje?)


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4697 stemmen

Voor een WK zonder Scandinaviërs moeten we terug naar 1982. Toen nog maar 24 deelnemers trouwens.


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.