- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Het grote voetbaltopic #7
Het grote voetbaltopic #7
Montorsi
-
- 9716 berichten
- 2375 stemmen
"De reclame van Feyenoord-trainer Ronald Koeman voor een merk blikgroente is genomineerd voor een Loden Leeuw. Dat is de prijs voor meest irritante bekende Nederlander in een commercial."
Onbegrijpelijk.
Materny
-
- 10188 berichten
- 1026 stemmen
"De reclame van Feyenoord-trainer Ronald Koeman voor een merk blikgroente is genomineerd voor een Loden Leeuw. Dat is de prijs voor meest irritante bekende Nederlander in een commercial."
Onbegrijpelijk.
Wint hij dit seizoen dadelijk toch nog een prijs 
depri83
-
- 6803 berichten
- 1490 stemmen
Gelukkig is Hansie Hansie weer bron van spot in de uitzending
Laat me raden, weer over z'n jasje en z'n zus?
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4084 stemmen
Je snapt de grap niet? Dat zou een hoop verklaren 
Ik zie echt voor me hoe er nu honderden reppies thuis met een enorm boos hoofd achter de pc zich op zitten te vreten
Laat ik het anders zeggen. Ik vind hem gewoon niet grappig. Juist omdat er geen niveau in zit, ik ben ze sterker gewend van Speld. Overigens zat ik op werk achter de pc, niet thuis 
j0enne
-
- 9607 berichten
- 3775 stemmen
Helaas. D'r is een einde gekomen aan de ongeslagen reeks van Jong PSV.
1-2 voor Eindhoven.
Montorsi
-
- 9716 berichten
- 2375 stemmen
Laat ik het anders zeggen. Ik vind hem gewoon niet grappig. Juist omdat er geen niveau in zit, ik ben ze sterker gewend van Speld. Overigens zat ik op werk achter de pc, niet thuis
Dat verbaast niemand denk ik
. Het gaat over een onderwerp waar jij je per definitie al over zit op te vreten als het op MM ter sprake komt. Dan komt er eens een grapje over en dat is dan precies net de allereerst grap ooit van De Speld, waar je groot fan van bent, die je niet leuk vindt.. die zagen we niet aankomen 
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Maar effe serieus Montorsi, geloof jij echt in het verhaal dat het legioen boven alle andere supporters staat? Dat ze uniek zijn, dat het altijd kolkt en dat ze er altijd zijn, ook in slechte tijden, terwijl cijfers andere dingen zeggen als je eens de laatste pakweg 25 jaar bekijkt?
Ben daar wel benieuwd naar. Zelfde fabel dat het bij Ajax sfeerloos is. 5 tot 10 jaar terug, klopt wel. Tegenwoordig? Echt niet.
Montorsi
-
- 9716 berichten
- 2375 stemmen
Neehoor, ik vind het zelfs te vaak te stil. Potjes tegen pakweg Heracles dit jaar hoorde je niks. En de volle Kuip is ook pas iets van na de verbouwing. Maar door de bank genomen wordt De Kuip en het publiek door vriend en vijand geroemd, dat komt niet uit de lucht vallen..
Maar je kunt ook niet ontkennen dat het Ajax publiek heel wat kritischer is, om niet te zeggen 'verwend'. Dat is inherent aan de successen van de club, dat trekt mensen, maar als het dan even minder loopt zul je dat ook snel zien. Dat de helft van de Arena leeg is als het koud is zegt ook veel als je het mij vraagt, er zitten minder mensen die koste wat kost naar Amsterdam reizen voor een potje voetbal. Het is uiteindelijk ook maar een imago waar De Speld nu een grapje mee uithaalt, een uitvergroting van een stereotype beeld.
nclo
-
- 1494 berichten
- 157 stemmen
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
Omdat het topic te groot werd en daardoor voor traagheid zorgt, gaan we hier verder:
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
