- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Het grote voetbaltopic #4
Het grote voetbaltopic #4
Finisterra
-
- 15532 berichten
- 4756 stemmen
Twee onverdiende zeges vandaag. Jammer, maar dat is voetbal.
mikey
-
- 29002 berichten
- 5149 stemmen
Was er voetbal vanavond
?
Helemaal vergeten, ik zit namelijk Hegel te bestuderen met Wagner op de achtergrond 
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3892 stemmen
Als je goed leest, dan kan je zien dat ik nergens zeg dat je zo niet mag spelen. Het probleem is echter dat niemand in die spitspositie duikt als Van Persie er niet speelt, bij Barça is Sanchez de man die dit vaak doet. Wat er nu gebeurt is, als men een voorzet wil geven, dan kan dat niet omdat niemand in de spits staat. Daarom zou ik voor een aanspeelpunt kiezen met spelers eromheen die constant rouleren. Ik weet niet of je je Bulgarije nog herinnert, maar toen dook Van Persie ook opeens op in de spits. Dat is toch juist ideaal?
En ik zeg dat het ook helemaal niet de bedoeling is we vanuit de voorzet spelen. Het is juist de bedoeling dat we er via de combinatie doorkomen.
Van Persie hoeft alleen echt in de spits te staan als onze backs er overheen komen en kunnen voorzetten. Maar dan moet Van der Wiel daar wel zin in hebben natuurlijk
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Twee onverdiende zeges vandaag. Jammer, maar dat is voetbal.
Volledig mee eens, en hoe rot het voor Nederland ook is, dat is wel wat de sport zo mooi maakt. de onvoorspelbaarheid. Laten we hopen op een historische woensdag 13 juni (in positieve zin).
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3892 stemmen
Ik heb dan ook geen respect meer voor Van Marwijk na zijn beslissingen omtrend Bouma en Emanuelson. Maar ik zal wel weer Van Marwijk zeggen, als ik jouw daarmee blij maak. Mij maakt het namelijk helemaal niks uit.
En als mensen seniele Jopie zeggen, vind je het opeens wel leuk. Terwijl Cruijff 10x meer heeft betekent voor het Nederlands voetbal dan Van Marwijk. Over hypocriet gesproken...
Wat hebben de keuze tussen een nummer 10 en een linksback/linker centrale verdediger met elkaar te maken?
narva77 (crew films)
-
- 12745 berichten
- 6549 stemmen
Hold da! Jeg støtter Danmark! 
narva77 (crew films)
-
- 12745 berichten
- 6549 stemmen
Als DL en PT zo blijven spelen tegen Nederland, vind ik het best!
Redlop
-
- 8961 berichten
- 3566 stemmen
En ik zeg dat het ook helemaal niet de bedoeling is we vanuit de voorzet spelen. Het is juist de bedoeling dat we er via de combinatie doorkomen.
Maar als dat steeds niet lukt is het wel zo handig om een typische centrumspits en op rechts een rechteraanvaller en op links een linkeraanvaller te hebben.
- Robben trekt altijd vanaf rechts naar binnen en gaat voor eigen succes.
- Affelay is een middenvelder en geeft nooit vanaf links een voorzet.
- Van Persie is een aanvallende middenvelder die af en toe in de spits opduikt, maar is geen typische centrumspits zoals Huntelaar.
Daarom riep ik eerder dat je rondom Huntelaar specialisten (het Moneyball-verhaal) moet meenemen. Dus ik zou Lens op rechts hebben gezet en Robben op links. Ouderwets flankenvoetbal. Van Persie heeft (net zoals Ronaldo bij Portugal) nog nooit iets laten zien in het nat. elftal dus waarom zou je uitgerekend om hem het team samenstellen?
En dan krijg je weer vd Vaart en Kuyt die ook weer - op plekken waar ze niets te zoeken hebben - hun verplichte nummer mogen afdraaien.
Niet om gelijk te krijgen, maar ik heb het voorspeld in dit topic. klik
ps:
Lens een onnavolgbare passeeractie
. Aub bespaar me je onzin.
In ieder geval een maat groter dan de door Ajax aan RKC verhuurde Krohn Delhi.
Onderhond
-
- 87655 berichten
- 12960 stemmen
Egoland 0 - Legoland 1 hoorde ik ergens. Vond em wel goed gevonden 
otherfool
-
- 18537 berichten
- 3404 stemmen
Denemarken, altijd lastig 
Pff wij speelden ook niet al te best, eerlijk is eerlijk, maar gelukkig wel de puntjes waardoor we eigenlijk al met 1 been in de kwartfinale staan. Want ik neem aan dat SuperMario wél die kansen tegen de Denen zou maken mocht het woensdag misgaan tegen de Ollanders.
Oh, en Bert: vooral Huntelaar blijven passeren 
depri83
-
- 6813 berichten
- 1493 stemmen
Tja, teleurstellend.
Behoorlijk wat kansen gecreëerd maar ongelukkig of gewoonweg slecht in de afronding. Vooral de kans van Van Persie die hij met links ipv rechts probeert aan te nemen en daardoor volledig de mist in gaat.
Bijzonder slecht verdedigd van Heitinga bij het doelpunt, tel daarbij op de twijfelende Vlaar en de werkelijk dramatische Wiel en je niet verwachte uitblinker in de defensie heet Willems, die een goede pot op de mat legde.
Maar waar ik toch wel het meest teleurgesteld in ben is het gebrek aan collectief spel van Oranje. Het drukzetten op de Denen was zo slecht georganiseerd dat zij heel vaak ontzettend makkelijk konden uitverdedigen. Dit was zowel te danken aan slechte keuzes van de voorhoede als het niet ver genoeg vooruit verdedigen van de achterste zes.
En om nog maar een open deur in te trappen: Het zal nu ontzettend moeilijk worden om de volgende ronde te halen.
DMF
-
- 1042 berichten
- 385 stemmen
Wat een drama. Zelfs gratis aangeboden honderd procent kansen werden om zeep geholpen. Denemarken stelt helemaal niets voor; een verzameling van de camping gerukte toeristen die wat ballen naar de goede kleur proberen over te spelen. Geen een speler van exceptionele klasse, terwijl Nederland overloopt van kwaliteit, maar het gebrek aan scherpte was schrijnend. Alleen Sneijder speelde een goede wedstrijd als je kijkt naar de voorhoede; de rest was om te huilen.
Betekent ook direct einde toernooi. Die smerige Duitsers gaan natuurlijk achterover hangen en een paar keer vlijmscherp counteren. Precies wat ze willen en waar ze goed in zijn. De zwakke Nederlandse achterhoede zal ongetwijfeld een aantal keer capituleren en de egoïsten voorin schieten liever zelf een bal over dan dat een teamgenoot scoort, lijkt het wel. Einde tijdperk Van Marwijk mij betreft, doorselecteren en met een fatsoenlijk middenveld bouwen voor het WK 2014.
Pitakaas
-
- 2962 berichten
- 246 stemmen
Ik kijk nooit wedstrijdjes van Oranje dus misschien is het al twintig keer gezegd... Maar waarom spelen we tegen een landje als Denemarken met 4 verdedigers en 2 controleurs? 
Wanvertoning. Het is toch triest dat in zo'n team alleen de verdediging zijn niveau haalde.
Wouter
-
- 18737 berichten
- 3094 stemmen
Te veel mensen uit vorm en een laffe coach #oranje
depri83
-
- 6813 berichten
- 1493 stemmen
Ik kijk nooit wedstrijdjes van Oranje dus misschien is het al twintig keer gezegd... Maar waarom spelen we tegen een landje als Denemarken met 4 verdedigers en 2 controleurs? 
Wanvertoning. Het is toch triest dat in zo'n team alleen de verdediging zijn niveau haalde.
Ja want met een uitblinkende Van der Vaart liep het als een tierelier...
Had niks met de mensen te maken maar alles met de vorm van de dag.
Bottleneck
-
- 8233 berichten
- 2119 stemmen
toch zijn een heleboel mensen hier er zo van overtuigd dat hij t.o.v. Huntelaar in de spits moet?
Nee man, beide opstellen. Je hebt spelers als Sneijder, Van Persie en Huntelaar in je selectie, ongelooflijk man...
Met je plaatje erna maak je het gelukkig wel weer goed 
Jimmiie
-
- 586 berichten
- 51 stemmen
Toch loopt het altijd voor geen meter als ze er allebei in staan.
Bottleneck
-
- 8233 berichten
- 2119 stemmen
wat een geweldige kopbal van Gomez zie ik net
Bottleneck
-
- 8233 berichten
- 2119 stemmen
Toch loopt het altijd voor geen meter als ze er allebei in staan.
zo vaak hebben ze nog niet samen gespeeld toch
Jimmiie
-
- 586 berichten
- 51 stemmen
Toch al een keer of 18 (volgens Van Marwijk) maar gebaseerd op de laatste wedstrijden lijkt het me geen goed plan om ze beide op te stellen.
Hij moet maar eens beginnen met Huntelaar in de spits en dan later eventueel Van Persie inbrengen voor Afellay op linksbuiten.
Pitakaas
-
- 2962 berichten
- 246 stemmen
Ja want met een uitblinkende Van der Vaart liep het als een tierelier...
Had niks met de mensen te maken maar alles met de vorm van de dag.
Eh ik noem nergens de naam van Van Der Vaart... Maar hij gaf wel meer druk naar voren en dat vind ik prettig. Dat jij het maar op de vorm van de dag gooit vind ik dan jammer, maar gelukkig ben je geen bondscoach.
Voor het EK vond ik dat RvP gewoon op 10 moest en Huntelaar op 9.. Maar Sneijder speelde belachelijk goed dus die ga je dit EK niet meer wissel zetten,
depri83
-
- 6813 berichten
- 1493 stemmen
Een wisseling Van Persie - Huntelaar mag van mij ook. Maar dan moet je vervolgens en Robben en Afellay omwisselen maar ook een diepgaande middenvelder opstellen omdat anders Huntelaar op een eiland komt te staan. Haal je Sneijder er dan uit? Dat is dan in mijn ogen de enige optie want op de vleugel rendeert hij niet en de twee controleurs zijn tegen Duitsland hard nodig.
depri83
-
- 6813 berichten
- 1493 stemmen
Eh ik noem nergens de naam van Van Der Vaart... Maar hij gaf wel meer druk naar voren en dat vind ik prettig. Dat jij het maar op de vorm van de dag gooit vind ik dan jammer, maar gelukkig ben je geen bondscoach.
Excuus dat was mijn interpretatie van jouw opmerking.
Maar, dat gebrek aan druk naar voren heb ik al aangegeven maar dat kunnen v. Bommel en De Jong net zo goed. Het is in balbezit dat de toegevoegde waarde van een aanvallende middenvelder tov een controleur getoond moet worden en dat was, om wat voor reden dan ook, vanavond met vd Vaart niet het geval.
depri83
-
- 6813 berichten
- 1493 stemmen
Waarom zou Sneijder er uitmoeten?
Dat leg ik toch uit.
Sneijder komt de bal constant ophalen en gaat komt nooit dicht onder de spits.
Pitakaas
-
- 2962 berichten
- 246 stemmen
Idd, beste man op het veld.
We missen gewoon iemand die box-to-box speelt.. Typetje Khedira, Ramires of Vidal.
Bottleneck
-
- 8233 berichten
- 2119 stemmen
Een wisseling Van Persie - Huntelaar mag van mij ook. Maar dan moet je vervolgens en Robben en Afellay omwisselen maar ook een diepgaande middenvelder opstellen omdat anders Huntelaar op een eiland komt te staan.
Zo gaat het ongeacht welke spits je opstelt
-
zo vaak Jimmie, vanaf de basis? heb ik niet meegekregen dan, maar heb ook lang niet alle oefenwedstrijden gezien
Jimmiie
-
- 586 berichten
- 51 stemmen
Gomez stond ook op een eiland maar hielp Duitsland wel aan een overwinning.
Sneijder is sowieso te goed om er uit te halen maar er zijn nog genoeg andere oplossingen lijkt me.
otherfool
-
- 18537 berichten
- 3404 stemmen
Hoogtepunten: het plaatschieten van Pepe, de kopbal van SuperMario, de pass van Sneijder
Dieptepunten: laffe opstelling bange Bert, proppen op het veld Lviv, het vizier van Van Persie
Jimmiie
-
- 586 berichten
- 51 stemmen
@ Bottleneck:
Misschien telt Van Marwijk wel gedeeltes van wedstrijden mee dat ze samen hebben gespeeld.
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
