• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.335 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.592 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.368 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cast Away (2000)

Drama | 144 minuten
3,71 4.401 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 144 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Zemeckis

Met onder meer: Tom Hanks, Helen Hunt en Nick Searcy

IMDb beoordeling: 7,8 (682.683)

Gesproken taal: Russisch en Engels

Releasedatum: 18 januari 2001

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cast Away

"At the edge of the world, his journey begins."

Chuck Noland is een hooggeplaatste functionaris bij FedEx die zijn werk boven zijn privéleven stelt. Terwijl hij met een vrachtvliegtuig meevliegt komt het vliegtuig in een storm terecht. Als dan een deel van de lading ontploft, stort het vliegtuig in de Stille Oceaan neer. Chuck weet te ontsnappen uit het vliegtuig terwijl het zinkt en spoelt aan op een eiland. Terwijl zijn naasten in de veronderstelling leven dat hij dood is, bedenkt hij manieren om te overleven en te ontsnappen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Waku

Waku

  • 5458 berichten
  • 6492 stemmen

Mooie en goed geacteerde film met opnieuw een sterke Tom Hanks. Minpunt is wel dat Cast Away niet helemaal kan voorkomen dat het een beetje langdradig wordt.

Op sommige momenten houdt het zelfs de aandacht even niet meer vast. maar het eerder genoemde sterke acteerwerk van Tom Hanks houdt "Cast Away" trots overeind.

3,5*


avatar van Dynamovie

Dynamovie

  • 260 berichten
  • 1673 stemmen

Dit vind ik de beste film van Tom Hanks. IJzersterk acteerwerk met mooie emotionele elementen. Op een gegeven moment voel je je enorm verbonden met zijn situatie.


avatar van de_gashmunt

de_gashmunt

  • 25 berichten
  • 145 stemmen

Zeker een goede film!! Ook mooi om te zien hoe hij een hechte band krijgt met Mr. "Volleybal" Wilson. Ik verveelde me geen moment tijdens deze film vandaar 4****


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1229 stemmen

Prima eerste deel, fantastische crash en mooie beelden van het eiland. Na de 4 jaar vind ik het niet meer zo bijzonder en het einde is ronduit slecht.

3*


avatar van lightsabers

lightsabers

  • 23 berichten
  • 22 stemmen

geweldige film!echt top!zelf op het eiland was het zo mooi gefilmd


Tja, Tom Hanks in een rol die hem ligt en dat zie je.

Goede film van begin tot het eind met inderdaad fraaie plaatjes van het eiland waar Chuck is gestrand.

4 *


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12267 stemmen

lightsabers schreef:

geweldige film!echt top!zelf op het eiland was het zo mooi gefilmd

ik ben het er mee eens

4 sterren


avatar van LisetteR

LisetteR

  • 66 berichten
  • 84 stemmen

Prachtige film, en zo knap gedaan door Tom Hanks, zeker als je bedenkt dat het grootste gedeelte van de film door hem alleen wordt gedragen.

Zitten erg grappige stukjes in, maar ook hele zielige.


avatar van G-Thug

G-Thug

  • 4 berichten
  • 4 stemmen

Vrij saai als je lost hebt gekeken. Wel leuk maar net niet wat ik er van had verwacht een 3.


avatar van Redlop

Redlop

  • 8961 berichten
  • 3566 stemmen

G-Thug schreef:

Vrij saai als je lost hebt gekeken. .

Lost wat?


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5889 stemmen

Lost, de serie lijkt me...


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Stalker lijkt mij dan al helemaal een aanrader


avatar van film_kaza

film_kaza

  • 3140 berichten
  • 0 stemmen

Ik vind Lost er voor bijna 100 procent niet op lijken. Mensen die op een onbewoond eiland zijn. Er gebeuren reuze veel spannende dingen. Cast Away zie je gewoon een man die helemaal alleen is en probeert te overleven. Waarom vind G-Thug dit op Lost lijken? Ik wil graag een antwoord van hem zelf.


avatar van Inperfections

Inperfections

  • 108 berichten
  • 182 stemmen

Er blijft me een gevoel achter dat er veel meer in had gezeten...

3*** (6/10)


avatar van Angel25

Angel25

  • 100 berichten
  • 102 stemmen

erg mooie film! en ik vind het ook niet te vergelijken met Lost. ja de enige vergelijking is dat het allebei op een eiland is maar daar houd het ook wel mee op vind ik.

Cast away is gewoon een goed verhaal en Tom Hanks is weer buitengewoon goed.


G-Thug schreef:

Vrij saai als je lost hebt gekeken. Wel leuk maar net niet wat ik er van had verwacht een 3.

Geintje zeker? Die b-serie kan echt niet tippen aan deze prachtig gefilmde juweel. Zoiets is trouwens zeer onwaarschijnlijk, maar zoals in Cast away zou het best kunnen.Ook de natuur is 100x mooier.


avatar van luukg

luukg

  • 31 berichten
  • 44 stemmen

Prachtige film met goed acteer werk, 4,5* voor mij


avatar van Niqk

Niqk

  • 235 berichten
  • 863 stemmen

leuke film, sterk acteer werk.. maar het gaf me niet dat gevoel waardoor ik kreeg JA!.. dit is 'm...

des al niettemin toch 3,5 *


avatar van Norma

Norma

  • 3463 berichten
  • 5088 stemmen

Wat kan die man toch goed acteren zeg! Heel sterk, dat stuk op het eiland. Begin en eind inderdaad wat saaier, maar ik denk wel nodig om het middenstuk zo sterk uit de verf te laten komen. En is het eigenlijk niet grappig dat we alles wat zich in de bewoonde wereld afspeelt als saai ervaren, terwijl we geboeid worden door een uur lang kijken naar een man zonder tekst -of nou ja weinig tekst dan-zonder achtergrondmuziek en zonder andere (levende)personages etc.

De overgang naar 4 jaar later kwam inderdaad wel wat abrubt, maar ja wat hadden ze dan gemoeten, ons nog een uur laten kijken naar hoe hij zijn vissenvangst ontwikkelde? (al had ik dat best op kunnen brengen denk ik) Goede film, super Tom Hanks, 4 sterren.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Eerst heb ik deze film 1,5 ster gegeven omdat ik 2x deze film heb gezien en 2x kon de film me niet boeien. Waarom weet ik eigenlijk niet. Nu heb ik er toch 2,5 voor gegeven omdat Tom Hanks hier inderdaad fantastisch acteert. Een fantastische prestatie.

Ik vind dat als je een verhaal verfilmt die in feite heel langzaam verloopt en waar soms betrekkelijk weinig gebeurt, dan je dan de overige zaken veel mooier en indrukwekkender moet maken zoals verfilming van de omgeving, muziek, overgang van scene's enz. Ik vond dat een beetje ontbreken in deze film. Ik weet dat ik dit zeg als amateur, maar zo'n gevoel heb ik hierbij.


avatar van Misantro

Misantro

  • 124 berichten
  • 56 stemmen

Mooie film, krijgt 4 sterren van mij. Tom Hanks verricht prachtig acteerwerk!

Hoe kan je dit nu vergelijken met Lost?!


avatar van TimD

TimD

  • 1095 berichten
  • 0 stemmen

Eiland en eiland. Verder niks.


avatar van LaCaméraStylo

LaCaméraStylo

  • 266 berichten
  • 368 stemmen

I'm sorry Wilson. 2,5*


avatar van Sifra

Sifra

  • 142 berichten
  • 91 stemmen

Het idee van de film is goed, maar het is slecht uitgewerkt. Heel veel dingen klopten gewoon niet vond ik echt zo dat ik iets had van dat kan nooit

Vooral met al die pakketjes die aankwamen op land en die gewoon nog helemaal mooi waren en al dat papier dat er in zat was nog helemaal goed.. Ook is ie niet opzoek gegaan naar ander fruit dan kokosnoten bijna geen dieren op het eiland tegen gekomen het wil natuurlijk niet zeggen dat op elk eiland grote dieren zitten maar dat had het wel een stuk spannender gemaakt. Ook erg langdradig maar toch boeide de film me.. Twijfelgeval 2.5*


avatar van film_kaza

film_kaza

  • 3140 berichten
  • 0 stemmen

Hij lijkt steeds beter te worden als ik hem na een tijd weer kijk.

Het acteren van Tom Hanks, het eiland, de gebeurtenissen, ze blijven interessant.

Verander hem naar 5 sterren!


avatar van murtcelP

murtcelP

  • 393 berichten
  • 962 stemmen

Hele mooie film over lichamelijk en vooral ook geestelijk overleven, helemaal alleen op een eiland. ****


avatar van hendrik119

hendrik119

  • 157 berichten
  • 609 stemmen

schitterend verhaal, maakt al mijn verwachtingen waard.


avatar van Salto

Salto

  • 258 berichten
  • 149 stemmen

Toen ik de film voor het eerst zag was ik erg emotioneel... ik voelde me verbonden met Tom Hanks.... en de eenzaamheid die hij uitstraalde op het water en [spoilerde wanhoop toen hij Wilson ' de volleybal' verloor... Dat raakte mij echt diep in mijn hart...

De acteerprestatie is geweldig van Hanks. Ik weet niet of het eerder gedaan is. 1 acteur die tegen zichzelf moet acteren zonder tegenspelers...

Een ander sterk punt in de film vind ik het buitensluiten van zijn oude wereld.... De schok voor Hanks' karakter was voor de kijker ook voelbaar als verassing toen hij terugkeerde...

Het enige zwakke punt vind ik het einde... Maar ja, als ik het zelf had moeten doen zou ik het ook niet weten...

Het blijft een fantastische en origineel uitgevoerde fim...


avatar van Redrabbit

Redrabbit

  • 53 berichten
  • 183 stemmen

Een briljante en wel heel erg originele film. Het 'personage' Wilson vond ik gewoon subliem

Zeker 5* waard


avatar van Tun-89

Tun-89

  • 712 berichten
  • 510 stemmen

Leuke vermakelijke film.

Veel avontuur, en veel leuke stukjes.

vooral met Wilson

heel goed eerste deel, fantastische crash

en Prachtige mooie beelden van het eiland.

ik vond het einde best wel slecht.ik vond de omschakeling iets te snel gaan.

Dat hij ineens weer terugkeert in het normale leven,

was minder boeiend.

ik snap ook wel dat ze niet echt anders hadden gekund.

Tom Hanks zit goed in zin rol, dat is wel fijn

want hij speelt het echt goed.

Ik vind het niet te vergelijken met Lost.

Goeie film, aanrader!

en Wilson was echt grappig,

3,5*