Nymphomaniac (2013)
Genre: Drama / Erotiek
Speelduur: 241 minuten / 325 minuten (uncut)
Alternatieve titels: Nymphomaniac (I) / Nymphomaniac (II) / Nymphomaniac: Vol. I / Nymphomaniac: Vol. II / Nymph()maniac
Oorsprong:
Denemarken / Duitsland / Frankrijk / België / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Lars von Trier
Met onder meer: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård en Stacy Martin
IMDb beoordeling:
6,9 (137.831)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 9 januari 2014
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via CineMember
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Nymphomaniac
"Forget About Love"
Joe (Charlotte Gainsbourg) is een zelfverklaarde nymfomane. Op een dag wordt ze in elkaar geslagen in een steegje. Ze wordt door Seligman (Stellan Skarsgård), een oude, charmante vrijgezel meegenomen naar zijn huis, die haar verzorgt. Joe vertelt hem het verhaal van haar erotische leven, van geboorte tot haar vijftigste levensjaar.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,9 / 137831)
- Pathé Thuis: vanaf € 5,99 / huur € 2,99
- Kijk op Cinemember
Social Media
Acteurs en actrices
Seligman
Young Joe
Jerôme
Joe's Father
Mrs. H
Joe's Mother
Joe - 10 Years
Video's en trailers
Reviews & comments
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Nou nee. Het was vooraf duidelijk dat je met deze cast niemand hebt die bereid is tot echte seks maar afgezien van body doubles zijn er genoeg 'technische' alternatieven. Dus gebruik maken van body doubles is geen keuze die op voorhand al vast te stellen was.
Fortune
-
- 4316 berichten
- 2772 stemmen
Weet iemand iets over de stijl van deze film? Gaat von Trier hier dezelfde kant op als Antichrist en Melancholia?
DwarreI
-
- 1170 berichten
- 1371 stemmen
Geen idee, maar ik schat zo in dat deze film een stuk rauwer en veel minder surrealistisch wordt.
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5984 stemmen
Nederlandse release uitgesteld naar 12 december (Wild Bunch)
En wederom uitgesteld... naar 9 januari 2014
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Dit kan je met recht een teaser noemen. The best part was coming
. LaBeouf bijzonder geslaagd.
mjk87 (moderator films)
-
- 14534 berichten
- 4519 stemmen
Okay. Is dit dan Stacy Martin als jonge Joe? Ziet er veel leuker en frisser uit dan Gainsbourg zelf.
narva77 (crew films)
-
- 12733 berichten
- 6540 stemmen
WOW.
De film gaat 5 (vijf) uur duren, misschien zelfs een vervolg als TV-serie!!! 
RuudC
-
- 4636 berichten
- 2529 stemmen
Dan gaan er nogal wat wc-rollen en tissue-dozen de bioscoop ingesmokkeld worden.
jdep
-
- 11 berichten
- 861 stemmen
Nieuwe teaser.
YouTube - Nymphomaniac appetizer - Chapter 4: Delirium
Ziet er erg goed uit, kan niet wachten...
Wouter
-
- 18718 berichten
- 3085 stemmen
Geen idee, maar ik schat zo in dat deze film een stuk rauwer en veel minder surrealistisch wordt.
Waarom?
eRCee
-
- 13443 berichten
- 1978 stemmen
Leuke cast, maar ik vrees toch dat dit de minst-zeggende film van Von Trier wordt sinds Direktøren for Det Hele
DwarreI
-
- 1170 berichten
- 1371 stemmen
Waarom?
DwarreI
-
- 1170 berichten
- 1371 stemmen
Releasedatum is nu weer vervroegd. Naar tweede kerstdag nog wel, dit moet dus een kerstfilm gaan worden voor het hele gezin!
mjk87 (moderator films)
-
- 14534 berichten
- 4519 stemmen
YouTube - Nymphomaniac appetizer - Chapter 5: The Little Organ School
Met het prachtige Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ van Bach. (NSFW trouwens, de beelden beginnen al behoorlijk expliciet te worden)
*edit, ook te NSFW voor joetoep dus. Vimeo heeft hem nog wel: Nymphomaniac appetizer - Chapter 5: The Little Organ School on Vimeo
Seam
-
- 991 berichten
- 2313 stemmen
Lijkt me vreemd om deze in de bioscoop te zien. Vijf uur lang in de zaal zitten (met hopelijk een pauze), waarvan de helft (?) van de tijd seks op het grote scherm te zien zal zijn.
Starmaster501
-
- 882 berichten
- 174 stemmen
Maar de film zou toch in twee delen van 2,5 uur komen? Een van haar leven tot haar 50e (of 25e?) jaar en een film van daarna?
perlon
-
- 44 berichten
- 92 stemmen
Lijkt me vreemd om deze in de bioscoop te zien. Vijf uur lang in de zaal zitten (met hopelijk een pauze), waarvan de helft (?) van de tijd seks op het grote scherm te zien zal zijn.
Dat idee heb ik ook een beetje. La vie d'Adele ging nog net, omdat daar (gelukkig) de seksscenes na enkele minuten toch weer afgelopen waren.
Voel me toch altijd een beetje opgelaten als ik naar zoiets zit te kijken, vooral als het dan beneden de gordel toch wat gaat kriebelen.
Het laatste nieuws

Heb jij de Netflix-docu 'The Man With 1000 Kids' al gezien? 'Maag draaide om'

Maker 'The Abandons' is boos op Netflix: 'Destructief voor Hollywood en Wall Street'

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen
Bekijk ook

La Vie d'Adèle
Drama / Romantiek, 2013
683 reacties

Riget
Horror / Mystery, 1994
70 reacties

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
Biografie / Drama, 1981
532 reacties

Submarino
Drama, 2010
146 reacties

Breaking the Waves
Drama / Romantiek, 1996
186 reacties

Riget II
Horror / Mystery, 1997
34 reacties
Gerelateerde tags
sexual obsessionseksfly fishing maagduniformsex addictionsinnymphomaniacbeatingcontroversialpromiscuitysexual promiscuitypromiscuous woman addictexperience misbruiksex
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.











