- Home
- Films
- Olympus Has Fallen
- Filtered
Genre: Actie / Thriller
Speelduur: 119 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Antoine Fuqua
Met onder meer: Gerard Butler, Aaron Eckhart en Morgan Freeman
IMDb beoordeling:
6,5 (305.235)
Gesproken taal: Engels en Koreaans
Releasedatum: 9 mei 2013
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via Prime Video
Bekijk via meJane
Bekijk via Viaplay
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Olympus Has Fallen
"When our flag falls our nation will rise."
De film volgt een eerloos ontslagen agent van de Amerikaanse geheime dienst (Gerard Butler). Wanneer Noord-Koreaanse terroristen, gewapend met buitengewone technologische wapens, het Witte Huis bezetten en de president (Aaron Eckhart) en een aantal van zijn medewerkers gijzelen, blijkt hij de enige man te zijn die de president en het land nog kan redden.
Externe links
Acteurs en actrices
Mike Banning
President Benjamin Asher
Connor
Forbes
Kang
Alan Trumbull
Roma
Leah
Lynne Jacobs
Secretary of Defense Ruth McMillan
Video's en trailers
Reviews & comments
tbouwh
-
- 5815 berichten
- 5402 stemmen
cliche einde van een zeer retro actiefilm. Maar.. Een goede actiefilm. Genoten van heerlijke actie, waarbij weinig gecensureerd is ( het bloed vloeit rijkelijk ). Zeer goede rol van Butler, die overtuigend acteert, en ook badguys Forbes en Kang zetten hun rollen goed neer. Eeckhart als president is dan helaas wel een aanfluiting. Aardig wat onlogische zaken , en het pro- Amerikaanse komt zeker weer naar voren, maar onder alle actiefilms is dit gewoon een topper. Zeer genoten en daarom 4*
surfplankje
-
- 66 berichten
- 67 stemmen
ja prima film en een prima verhaal wat ten goede komt door de acteer-prestaties in een prima speeltijd
scorsese
-
- 13171 berichten
- 11081 stemmen
Aardige film waarin de president van Amerika wordt gegijzeld in zijn eigen Witte Huis. Deze Die Hard in het Witte Huis zit bomvol actie, is bij vlagen spannend en kijkt lekker weg. Een ouderwetse actiefilm die ook ouderwets voorspelbaar en ongeloofwaardig is. Een cast met aardig wat bekende namen, maar waarbij niemand er echt uitspringt.
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
ja inderdaad,een wreed goeie actie film,die non stop door dendert,maar zoals scorese als onder mij zei. Deze Die Hard in het Witte Huis zit bomvol actie, is bij vlagen spannend en kijkt lekker weg.
dat klopt ,het is eigenlijk ongeneerd die hard klonen bij wijze van spreken.
maar dat maakt de pret niet minder,als het goed gedaan word.
top actie film.
een minpuntje was het verplichte patriottistische einde,,,,je kan er niet om heen,,,,helaas.
het zou ook leuk zijn als de 2 hoofdpersonen strompelend en lol trappend de white house zouden zijn gelopen,,,dan was de kloon compleet,,,,,,
alice13
-
- 1 berichten
- 0 stemmen
wauw ik heb genoten ,hoe de amerikanen afgeranseld werden. Het land wat oorspronkelijk van de indianen is. Er zal altijd bloed kleven aan amerikaanse handen. Heel jammer dat het maar een film is, en helaas tuurlijk een "goed" eind heeft. nou ja. .goed . ......
chevy93
-
- 12754 berichten
- 1324 stemmen
Voorspelbaarheid troef. Dat hoeft geen slecht ding te zijn, maar het al vaak genoemde wankelende verhaal is toch wel het toppunt van Amerikaansheid. De terroristen, de slowmo als de Amerikaanse vlag valt, de bombastische muziek (vooral bij de president), de eenzame held...
En desalniettemin is het ondanks alle minpunten gewoon een spannende film die lekker wegkijkt. Een perfecte film voor de loze zondagmiddag en zo geschiede. Kijk alleen niet raar op als je nog voordat je de film afgezet hebt, al denkt aan andere dingen. Zoals wat ga je met het volgende dode uur doen.
Decec
-
- 6746 berichten
- 8589 stemmen
Uitstekend actie/thriller film...
Spannend verhaal...
Uitstekend acteerwerk...
Bekende acteurs Gerard Butler, Aaron Eckhart en
Morgan Freeman...
Perfect achtergrond geluid/muziek
(Dolby Digital 5.1)...
Super mooi HD kwaliteit breedbeeld...
Heerlijk genoten...
K. V.
-
- 4364 berichten
- 3769 stemmen
Een erg actievolle film met wel niet zo'n diepgaand en toch wel voorspelbaar verhaal. Nu, 'k had wel zoiets verwacht, dus vond 'k het niet storend.
De cast deed het wel prima en kwam overtuigend over.
Nu zeker geen slechte film, maar echt memorabel vond 'k het allemaal niet.
DVD-T
-
- 15565 berichten
- 3127 stemmen
Die Hard in het witte huis.
De film kent een vermakelijk begin waarin de actie van het scherm spat. Fuqua laat hier een sterk staaltje regie zien. Butler is perfect in zijn rol als secret service agent. Helaas vliegt de film in het midden wat uit de bocht. Waar ik me normaal nooit stoor aan het moralistische gedoe en patriottistische gedoe in dit soort films, lag het er hier wel erg dik op met als diepte punt de speech van die vrouw als ze naar buiten wordt gesleurd . Erg vervelend. Gelukkig blijft er tussen al het gedoe rondom hoe geweldig Amerika wel niet is nog wel wat te genieten in de actie scenes, al halen die nergens meer het niveau uit het begin.
Olympus Has Fallen is een film met een fantastisch begin die helaas vanaf het midden met de minuut vervelender wordt.
david bohm
-
- 3075 berichten
- 3441 stemmen
Haast een patriottisch pamflet deze film die ik toch ben gaan kijken omdat ik een gijzeling binnen het Witte Huis een gewaagd idee vind.
Wat opvalt in het eerste kwartier zijn de kleuren rood wit blauw, de vlaggen, et cetera. Haast komisch. Hierna komt de actie met naar mijn smaak te weinig aandacht voor de altijd interessantere misdadigers ditmaal Koreanen. Wel nog wat grappige scenes zoals die vrouw die kruipend over de grond trouw zweert aan de vlag van de VS. Het acteerwerk, zeker van Mr Freeman oogt routineus en ongeïnspireerd.
Kijkbaar, maar niet meer dan dat.
frolunda
-
- 1115 berichten
- 4602 stemmen
Als je je niet te veel stoort aan het wel erg lage geloofwaardigheidsgehalte is dit gewoon een erg fijne actie film.De aanval van de Noord-koreanen (of was het een solistisch opererende terreurgroep?) zag er indrukwekkend uit en de rest van de film was voorspelbaar maar vermakelijk.Butler deed het goed en ook Rick yune kon me wel imponeren als leider van de terroristen.Goed in zijn genre.
Daniël44
-
- 59 berichten
- 1284 stemmen
Goede film met een hoog actie gehalte. Ook een goede cast met Gerard Butler, Morgan Freeman en Aaron Eckhart. Het was wel spannend, maar ook een beetje ongeloofwaardig. Maar zeker geen slechte film 
Onderhond
-
- 87599 berichten
- 12854 stemmen
Mindere Fuqua.
Misschien wel omdat het weer een presidentsfilms is, waardoor het Amerikaanse ego weer tot in de kleinste gaatjes opgeblazen wordt. Je mag niet teveel nadenken om het nutteloze egoisme van deze prent in te zien (ja, laten we de president redden ten koste van de halve wereld als het foutgaat ... we hebben wel een alternatieve president klaarstaan, maar da's toch niet hetzelfde). Hoeveel leuker zou het zijn als de president op het einde niet gered werd en half Amerika onder de nucleaire afval zat?
Verder ook iets té veel typische clichés die mij niet zo liggen (want niet genoeg actiefan denk ik). De timer op het einde bijvoorbeeld, maar ook de rol van het jongetje en de achtergrond van Butler was ook niet zo best. Tegenvallend ook de CG aan het begin van deze film, zag er geregeld erg fake uit, al moet ik zeggen dat de belegering van het Witte Huis wel lekker bruut was. Dat zijn wel de betere momenten van de film
Acteerwerk was wel redelijk, al wordt er met Eckhart als president en Freeman als back-up president niet bepaald veel risico genomen. Gelukkig wel een charismatische bad guy, die houdt het toch nog een beetje spannend, zelfs wanneer de film al lang in z'n kaarten heeft laten kijken.
Eerste helft was nog wel oké, op een lompe Amerikaanse actie manier, tweede helft van de film was iets té misselijkmakend. Toch gek dat men daar dat zelf niet zo doorheeft.
1.5*
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Wat een behoorlijke foute onzinfilm zeg.
En of we dit nou serieus moeten nemen of als satire moeten zien, ik weet het niet. Antoine Fuqua had blijkbaar geld nodig voor The Equalizer en besloot gewoon een eeuwenoud, flinterdun verhaal op een bierfiltje te pennen dat gaat over een groep gijzelaars die het Witte Huis bezetten, de President gijzelen en om het nog meer aan te dikken: De wereld te vernietigen. Met als sausje nog een typisch Amerikaanse tearjerker-begin. Gerard Butler zet hier een degelijke rol neer als Ex special forces Mike Bennings, die kampt met traumas om het feit dat hij de vrouw van de president (Aaron Eckhart, grappig dat Will Smith er niet voor verkozen is) niet heeft kunnen redden, en, zoals het plot al zegt: Weer noodgedwongen een nieuwe kans krijgt wanneer plotseling, niet Al Quaida, maar Noord-Koreaanse terroristen met een oude bomber uit de tweede wereld oorlog (met Miniguns en Torpedo-weerders) Washington arriveren, met de doel om de President te gijzelen, het witte huis te bezetten, de Amerikaanse vlag in gaten kaas te veranderen en nog meer narigheden. Wat we wel al meekrijgen is dat de Noord-Koreanen, ondanks dat ze nog in de stenentijdperk leven, wel verdomde slim zijn. Maar niemand minder is zo slim, stoer, en dapper als Special Forces commandant John Mc Cla... eeehm Mike Bennings.
Het resultaat is een behoorlijke foute over de top film, waarin het bloed ook gorchelend door de goten stroomd, en er ook zeer veel kogels worden verspild. Die Noord-Koreaanse terroristenleider vond ik overigens meer charmes hebben dan Mike Bennings. Verder ook leuk om Morgan Freeman hierin te zien, die in principe ook net zogoed de president had kunnen spelen.
En ja, het einde....
Resultaat: Lekker fout vermaak voor de doordeweekse avond, waar ook nog wel wat bij te lachen valt.
3,5*
brabusRUS
-
- 1628 berichten
- 2810 stemmen
Een stuk minder dan White House Down. Deze was iets te vaag en iets te onrealistisch.Er wordt jammer genoeg niks verteld over Forbes, waarom hij was overgestapt. Het hele verhaal vond ik verder zwak. En dat einde met die patriottische speech en die Amerikaanse vlag was voor mij ook iets te veel van het goede.
De acteurs deden het goed. Mag die Butler wel. Eckhart als president vond ik iets minder. Niet helemaal overtuigend.
Oke voor een keer, 2.5*
Wim Vink
-
- 23 berichten
- 53 stemmen
Wat een vreselijk ongeloofwaardige film. En extreem over de top. Maar.....wel heel veel hele vette actie.
Heb me twee uur prima vermaakt. Zo lust ik er nog wel een paar 
Wim Vink
aka The Godfather Of Dutch Horror
John Barry
-
- 3410 berichten
- 638 stemmen
Olympus Has Fallen vindt ik een aardige film.
Echt geloofwaardig is deze film niet. Deze film moet vooral met een korreltje zout genomen worden. Maar desondanks vindt ik de film redelijk vermakelijk. Vanaf het moment dat de aanval op het witte huis begint is er sprake van non stop actie. De actie scenes zijn wel aardig, maar niet hoogstaand. De actie scenes zijn soms wat te snel gemonteerd, maar de actie is in het algemeen toch redelijk te volgen. De special effects zijn niet heel erg goed. Dit kon echt beter.
Echt spannend is de film niet. Dit komt vooral omdat Mike zichzelf redelijk makkelijk uit moeilijke situaties kan redden. En ook dat zoontje van de president werd te makkelijk in veiligheid gebracht.
Het acteerwerk van de cast vindt ik redelijk goed. Nergens wordt het acteerwerk bijzonder goed. Maar in het algemeen is het niveau van het acteerwerk wel voldoende. De soundtrack van de film is soms wat te patriottistisch, maar toch past de muziek wel redelijk bij de film.
Al met al vindt ik dit een film die nergens echt briljant wordt, maar wel leuk is om eens gezien te hebben.
3 sterren voor deze film.
Vinokourov
-
- 3143 berichten
- 2909 stemmen
Toegegeven, Olympus Has Fallen heeft wat minpunten. De CGI in het begin is erg matig, zeker hoe die vliegtuigen over Washington heen scheren en de premisse van dwaze Koreanen die het Witte Huis bestormen en de Amerikaanse president kidnappen is ongeloofwaardig uiteraard. Maar goed in filmland gebeuren dit soort dingen nu eenmaal en als je je niet te erg aan stoort, kun je nog her en der lachen om deze film. Gelukkig worden corny familie-momentjes ook nog zijdelings vermeden. Zo vreesde ik een climax waarbij de president en zijn zoontje een rol speelden, maar laatstgenoemde weet redelijk eenvoudig uit het Witte Huis te ontsnappen. Het blijft daardoor een redelijke standaard actiefilm, die stompzinnig maar vermakelijk genoeg is.
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31154 berichten
- 5451 stemmen
Ik volg 3 kwart van de recensies hier met de mening dat dit eigenlijk een Die Hard film is. Geen flatgebouw dit keer, maar het witte huis. De film is zeer Amerikaans met symbolisch het witte huis en het beschieten van de Amerikaanse vlag. Een film die het in Amerika denkelijk wat beter zal doen dan hier. Maar wat overschiet is een goed gemaakt, desalniettemin weinig originele actiefilm. Butler is in vorm en verder acteurs als Freeman en Eckhart die in een rol zitten waar ze ondertussen al voor getypecast worden. Een aanrader voor de liefhebbers van het genre, maar binnenkort zal deze film wat in de vergeethoek geraken tussen de rest van de actiefilms.
Blijft toch een smakelijke film met de nodige actie en spanning. Het is wel een über-Amerikaanse waar het zoete patriotisme van af druipt. In een film waarin het Witte Huis wordt aangevallen hoort dit er bij natuurlijk, maar dat zijn we in Vlaanderen toch minder gewoon. Zelfs Nederland staat daar dichter bij met haar Oranje-gevoel. De film teert vooral op de actie en niet op het originele verhaal. Blijft dus een goeie film, maar zoals eerder aangegeven zal dit nooit een klassieker worden.
kleintje 2
-
- 473 berichten
- 969 stemmen
Een zeer goede en spannende film met geweldige actiescènes. Verhaal goed neergezet met onverwachte momenten en een geweldige cast. Ik kan zeker niet wachten om Londen has fallen te zien.
IH88
-
- 9734 berichten
- 3186 stemmen
“Sorry about the house, sir.”
“It's ok. I believe it's insured.”
Prima actiespektakel waarin het Witte Huis weer eens word aangevallen en kapot wordt geschoten. Het belangrijkste in dit soort films is de actie en die ziet er spectaculair uit. Het Witte Huis als decor zorgt voor een claustrofobische en ijzingwekkende spanning die de hele tijd voelbaar is.
Gelukkig is er ook plaats voor wat humor en vooral de droge oneliners van Butler zorgen regelmatig voor een glimlach. De bad guys kunnen weer eens geen kogel raak schieten en Butler raakt steeds de bullseye, maar dat weet je als je naar dit soort films kijkt. Soms heb je dit soort films nodig om je verstand op nul te zetten, een biertje open te trekken en te genieten van de overdonderend actie.
des1
-
- 1737 berichten
- 993 stemmen
Tijd voor een remake, nu Trump in het Witte Huis zit?... Ontvoering naar N.Korea bijv. alwaar hij samen met Kim aan een wedstrijdje p.ssy-grabbing kan gaan doen?
Shadowed
-
- 11421 berichten
- 6719 stemmen
Tegenvaller.
Ging hier bijna blind in (had wel de samenvatting gelezen) maar hij is achteraf toch wel een beetje tegengevallen. Vooral omdat het nergens echt spannend wil worden, daarnaast was de slechte CGI ook een groot minpunt.
Butler is dan wel een redelijke actieheld, echte uitstraling heeft ie nog niet laten zien. Freeman was wel goed maar komt vrij weinig in beeld. Yune had soms wat uitstraling maar was toch wel weer een cliche superschurk.
Actie was wel leuk in beeld gebracht met vaak bloed dat op de muren splat. Maar dit alles was niet genoeg voor een cijfer boven de 2,5* Het idee had veel spannender uitgewerkt kunnen worden. Zeker met de spanningen van afgelopen jaar. Wat dan wel een goede scene was, was dat de gevallen vlag langs het witte huis langs zweefde.
kissyfur
-
- 325 berichten
- 499 stemmen
Opvallend hoe sterk de meningen over deze film verdeeld zijn. Naar mijn mening zijn naast de soms slechte CGI en de clichés vooral de luiheid in het script oorzaak dat deze film niet al te best is. Waarom met een vliegtuig het Witte Huis aanvallen en iedereeen in hoogste staat van paraatheid brengen als de eigenlijke aanval via de grond gaat? Waarom er uren over doen om de code te ontfutselen? Lijkt me lopende band werk, toch? Maar aan de andere kant zit er vaart in, en is de cast degelijk, en wordt in ieder geval soms geprobeerd de schijn van geloofwaardigheid in stand te houden. Er zijn een boel slechtere films. Ikzelf kom op net onvoldoende uit, vooral omdat het script veel beter had moeten maar ook kunnen zijn.
FlorisV
-
- 1854 berichten
- 795 stemmen
Matig. Deze film biedt nog geen schim van het vermaak dat een klassieker in dit genre als Die Hard te bieden heeft: nergens heeft het de humor, het puike camerawerk, het plezierige acteerwerk of de creatieve vondsten in het script van die film. Zelfs de cliche's zijn niet goed uitgevoerd. Het vlaggengewapper helpt ook niet.
Het begin is nog sterk en het lijkt best spectaculair als de aanval getoond wordt maar het merendeel is visueel weinig interessant. Het eindbaasgevecht is flut en het verhaaltje over de motieven van de terroristen overtuigt of boeit ook niet. Een luiere casting dan die van Morgan Freeman is ook ondenkbaar onderhand. Alsof er geen andere (al dan niet donkergekleurde) oudjes zijn die die rol van vice president prima hadden kunnen spelen.
Suggestie voor een volgende film: gewoon Chuck Norris als president of the US of A die met karatetrappen een flinke poep laat ruiken aan Kim Yong. Als ontspannend intermezzo nog even een blonde cheerleader lekker beetpakt. Maar daarna meteen doorpakt in Iran en bij de Ayatollah een eigen kromdolk in de borst schuift. Na een flink aantal explosies natuurlijk. Het geheel laten regisseren door Michael Bay. America, fuck yeah!
Fisico
-
- 10039 berichten
- 5398 stemmen
Vermakelijke Fuqua op zijn best boordevol actie en redelijk wat spanning hoewel je uiteraard weet hoe het zal eindigen. Aan kogelregens en explosief geen gebrek. Vond hem vrij leuk eigenlijk, tijd vloog voorbij.
Hier en daar wel wat plotgaten zoals inderdaad de onvermijdelijke derde code, maar ook het personage van Kang was vreemd in die zin dat hij zich had ingewerkt in de entourage van de Zuid-Koreaanse premier hoewel hij een topterrorist was. Ook het feit dat hij zich op Amerikaanse bodem kon begeven, laat staan in het Witte Huis was in die zij vreemd. We mogen er toch vanuit gaan dat de CIA iedereen screent.
Butler doet het verder ook goed. Actie en vuurgevechten degelijk en goed in beeld gebracht in toch al die chaos. The lone wolf is misschien wat bij de haren getrokken, alsof de rest van de Seals en agents watjes waren. Ze vielen soms iets te makkelijk, maar voor de rest prima film binnen het genre.
rcuppen79
-
- 717 berichten
- 1632 stemmen
Olympus Has Fallen is een ouderwetse actiefilm in de stijl van Die Hard. Origineel en geloofwaardig is het allemaal niet, maar dat zal menig actie-fan een worst wezen. Het script is amusant en de acteurs hebben er duidelijk lol in.
In 2013 verschenen er twee films rondom de gijzeling van de Amerikaanse president: Olympus Has Fallen en White House Down van de Duitse regisseur Roland Emmerich. Zowel de strijd om het publiek als de critici werd gewonnen door Olympus Has Fallen, die een succes was in de bioscopen.
Het overduidelijke patriotisme is de film vergeven. De Schotse acteur Gerard Butler speelt een leuke rol als Amerikaans agent en de film bevat leuke bijrollen van Morgan Freeman, Angela Bassett en Rick Yune.
ThijsJ
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
Top actiefilm! Al tig keer opnieuw bekeken, blijft een goed verhaal en goed uitgewerkt.
Gerard Butler speelt perfecte rol.
xxERWINxx
-
- 1876 berichten
- 985 stemmen
Vandaag weer eens herbekeken, ditmaal op Blu-ray! Blijft een geweldige actie topper vol spanning van begin tot het eind.
De inval op het witte huis is goed en hard in beeld gebracht, veel slachtoffers ook.
Goede rollen van Gerard Butler en Aaron Eckhart, einde had misschien iets spannender gemogen, maar over het geheel gezien echt wel spectaculair.
Op naar ''London has Fallen''
mrklm
-
- 11437 berichten
- 9929 stemmen
Tijdens een staatsbezoek van de Zuid-Koreaanse Minister-president [Keong Sim] wordt The White House doelwit van een terroristische aanslag waarbij zowel de president [Aaron Eckhart] als zijn vicepresident [Phil Austin] gegijzeld worden door de Noord-Koreaanse Yeonsong Kang [Rick Yune] in hun eigen veiligheidsbunker. Speaker of the House Trumbull [Morgan Freeman] neemt het presidentschap waar en de situatie lijkt hopeloos. Maar toevallig is voormalig beveiliger van de president (en favoriet van diens zoontje) Mike Banning [Gerard Butler] ter plekke om al het terroristengespuis een kopje kleiner te maken. Een hoop spektakel en melodramatische gedoe, inclusief een heldhaftige minister van Defensie [Ruth McMillan], maar vooral ontzettend stompzinnige propaganda dat onvermijdelijk eindigt met een trots wapperende Amerikaanse vlag. Gevolgd door London Has Fallen (2016) en Angel Has Fallen (2019).
bipolar
-
- 26 berichten
- 23 stemmen
Nu moet je de logica in dit soort films altijd met een flinke korrel zout nemen, maar deze film spant wat onwerkelijkheden betreft de kroon. Toch heb ik, als fan van Gerard Butler, wel genoten.
Pre- en sequels

Angel Has Fallen
2019
114 reacties

London Has Fallen
2016
263 reacties
Gerelateerd nieuws

'Olympus Has Fallen' wordt woensdagavond uitgezonden op televisie

Gerard Butler treft schikking met filmproducent in zaak over misgelopen miljoenen

Ook Gerard Butler start miljoenenrechtszaak, over 'Olympus Has Fallen'
Bekijk ook

De Marathon
Drama / Komedie, 2012
660 reacties

Joe Strummer: The Future Is Unwritten
Documentaire, 2007
2 reacties

The Hobbit: An Unexpected Journey
Avontuur / Fantasy, 2012
3.219 reacties

Better Man
Biografie / Muziek, 2024
43 reacties

Mud
Drama, 2012
223 reacties

Black Sunday
Thriller / Actie, 1977
31 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








